erlman wrote:citroen wrote:Ja kad bih birao recimo izmedju c klase,bmw 3 i audia a4 izabrao bi Lexa IS,meni je predobar dizajnom a tehnika nije nista losija od ostalih
pa ne gledaj to ovako svi su extra pravo, cijene su tu negdje, BMW i Merc su ime, ali kad skontas da su ljudi prvi poceli da serijski proizvode hybride i da su prvi izbacili self park system, dok je merc to uveo tek prosle godine, onda bi i ja uzeo IS-a.
Ljudi (japanci) su uzeli sva moguca trzista gdje apsolutno nemaju konkurenata, pocevsi od tehnike pa do auto industrije.
Navedi mi kucu u kojoj nema japanski proizvod, a uz to da nije kvalitetan.
Nije bas vise tako, ali time odlazimo od auto industrije.
japanske proizvode siroke proizvodne masovno zamjenjuju proizvodi iz J. Koreje. To je tkz. "duck" efekt u ekonomiji, gde dolazi do smjene necemu u cemu se zemlja specijalizira. Tako ej SAD dugo bila vodeca zemla u proizvodnji TV-a, klima itd, pa su ih japanci zamjenili, kao sto japance zamjenjuju koreanci.
Japan dugo vremena nije primjer uspesne ekonomije, jer ekonomija koja radi sa 170% duga od svog BNP-a ima jeben problem. Ali to je vec nasiroko i nadugo.
Sto se tice Lexusa, ja im dajem peticu za osjecaj luksuza unutra. Tehnika? prosjek!
Ali jeste, prvi su ubacili self park, a sad drugi ubacuju mnogo jednostavniji (jer je Lexusov ocajno komplikovan) ali zar to nije Toyota/Lexus do sada radila sa inovacijama iz njemacke? Cekali dvije godine da se inovacije isfiltriraju i onda ponude svoj sistem.
E sad kada su se malo odvazili nailaze na slicne probleme kao i BMW i Mercedes. kada samo kopiras (kao sto je bio slucaj dugo s Lexusom) slabo ces praviti greske, ali kada pocnes se baviti stvarnim inovacijama, e onda je druga prica.
Meni je IS edno od najbole dizaniranih auta daleko bolje od GS ili LS, a o onoj rugobi LX necu ni govoriti) medutim, kao i ostali Lexusi, Lexus nema nesto unikatno kao sto je slucaj sa BMW ili Mercedesom, jer ne zaboravi, Lexus postoji od 1989 godine, i masovno djelove djeli sa daleko jeftiniim Toyotama!