#1 Maglenke
Posted: 23/06/2010 04:00
Izvinjavam se zbog 2 teme u 1 minuti valjda nije frka
Zanima me kad je dozvoljeno koristiti maglenke, mislim znam kad je magla, al kako ocjeniti treba li ili ne?
Do sad sam ih jednom koristio (ako se sjecate kad su padale ove zadnje magle, uglavnom jedva sam vidio dok vozim) pa su me zaustavili i spucali kaznu!
Zanima me kad je dozvoljeno koristiti maglenke, mislim znam kad je magla, al kako ocjeniti treba li ili ne?
Do sad sam ih jednom koristio (ako se sjecate kad su padale ove zadnje magle, uglavnom jedva sam vidio dok vozim) pa su me zaustavili i spucali kaznu!