Zabranjeno Pušenje

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#101 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by karanana »

jebote sta je politika uradila....paranoja uvijek na sve strane i sta god da kazes smarta se to nekom uvredom.
ali sad je argumentacija pala samo na "psovanje allaha".
Last edited by karanana on 14/11/2018 20:16, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#102 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dale cooper »

radostan dan wrote:
insomnia78 wrote:Cekaj jel kad na kraju dobacuju onom frajeru s trebom oni ustvari dobacuju nekom iz medrese? Nekom muminu?
jeste...to se čuje kad pustiš traku unazad.
pokupili fazon od doors-a.
Kakvih Doorsa, Zeppelina jarane. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#103 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by insomnia78 »

JThomas wrote:djevojko u sukobu s titom...
To neka iz medrese? Ono Tito bezboznik, komunjara
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72916
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#104 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by Velkoski »

dale cooper wrote:A i ovo što spominju Allahovo ime, možda griješim, sarajlije to vjerovatno bolje znaju, ali mislim da su ga u raznim kontekstima spominjali
svi stanovnici Sarajeva, i nekada i sada. :D

pa i sad je "Allahami" glavna fraza i kod onih što sa Allahom nikad nisu imali veze :mrgreen:
radostan dan
Posts: 27097
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#105 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by radostan dan »

.
Last edited by radostan dan on 14/11/2018 20:23, edited 1 time in total.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#106 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dale cooper »

Velkoski wrote:
dale cooper wrote:A i ovo što spominju Allahovo ime, možda griješim, sarajlije to vjerovatno bolje znaju, ali mislim da su ga u raznim kontekstima spominjali
svi stanovnici Sarajeva, i nekada i sada. :D

pa i sad je "Allahami" glavna fraza i kod onih što sa Allahom nikad nisu imali veze :mrgreen:
To ti kažem, i ovo što gore insomnia spomenu za jaliju. I danas kad neko od ovih likova što vise u kladionicama kad padnu u momentu očaja,
bijesa i tuge spomenu Allaha. :D
radostan dan
Posts: 27097
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#107 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by radostan dan »

insomnia78 wrote:
JThomas wrote:djevojko u sukobu s titom...
To neka iz medrese? Ono Tito bezboznik, komunjara

ruskinja, plava kosa, korača pored volge, u sukobu sa josipom brozom, godina četeresosma...
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#108 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by zomri »

Za razliku od burazera mu, čuo sam da je Drale sve ove godine održao kontakt sa starom rajom iz Sarajeva. Pokoj mu duši.
User avatar
dale cooper
Posts: 28477
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#109 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dale cooper »

radostan dan wrote:
insomnia78 wrote:
JThomas wrote:djevojko u sukobu s titom...
To neka iz medrese? Ono Tito bezboznik, komunjara

ruskinja, plava kosa, korača pored volge, u sukobu sa josipom brozom, godina četeresosma...
Poslana od strane politbiroa da zavede i ubije Titu. :D
radostan dan
Posts: 27097
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#110 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by radostan dan »

zele je otkrio i morala da promjeni identitet. poslije je voljela da je zovu patkica...
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#111 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by animals »

dale cooper wrote:
Velkoski wrote:
dale cooper wrote:A i ovo što spominju Allahovo ime, možda griješim, sarajlije to vjerovatno bolje znaju, ali mislim da su ga u raznim kontekstima spominjali
svi stanovnici Sarajeva, i nekada i sada. :D

pa i sad je "Allahami" glavna fraza i kod onih što sa Allahom nikad nisu imali veze :mrgreen:
To ti kažem, i ovo što gore insomnia spomenu za jaliju. I danas kad neko od ovih likova što vise u kladionicama kad padnu u momentu očaja,
bijesa i tuge spomenu Allaha. :D
Sjede dvije cure u podzemnoj, preko puta mene i jedna drugoj ce..
Alaha mi..ali ono razvuceno..
odmah sam skontao da su negdje iz okoline Kladuse.. :mrgreen:
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#112 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by Edin H. »

zomri wrote:Za razliku od burazera mu, čuo sam da je Drale sve ove godine održao kontakt sa starom rajom iz Sarajeva. Pokoj mu duši.
Je li ono nesto jednom imao problem, ako ga neko nije i udario u Fisu, cini mi se, navodno sto je Neletov burazer?
User avatar
zomri
Posts: 12859
Joined: 03/05/2006 07:31

#113 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by zomri »

Edin H. wrote:
zomri wrote:Za razliku od burazera mu, čuo sam da je Drale sve ove godine održao kontakt sa starom rajom iz Sarajeva. Pokoj mu duši.
Je li ono nesto jednom imao problem, ako ga neko nije i udario u Fisu, cini mi se, navodno sto je Neletov burazer?
Ne sjećam se toga, a čuo sam i da je dolazio. Kad je napravio onaj neki album, dijelio tu medijima.
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#114 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by Edin H. »

zomri wrote:
Edin H. wrote:
zomri wrote:Za razliku od burazera mu, čuo sam da je Drale sve ove godine održao kontakt sa starom rajom iz Sarajeva. Pokoj mu duši.
Je li ono nesto jednom imao problem, ako ga neko nije i udario u Fisu, cini mi se, navodno sto je Neletov burazer?
Ne sjećam se toga, a čuo sam i da je dolazio. Kad je napravio onaj neki album, dijelio tu medijima.
Bila je neka prica, ali ne vjerujem da je tacna, jer bi Nele to vjerovatno iskoristio u svojim intervjuima.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#115 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by insomnia78 »

Pa sto je onda prenosiš?
Ah da, znamo svi što
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#116 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote:Pa sto je onda prenosiš?
Ah da, znamo svi što
Pa recimo zato sto nisam opterecen kao ti pa me interesuje da li je tacno ili nije, da li se nasao neki majmun da udari na momka koji se nikada nikome nije zamjerio, koji je usput dio i nekog mog odrastanja, a uz to dajem neko svoje razmisljanje koje moze biti tacno ili ne.

A sto ti u svemu vidis neku antibosnjacku ili kakvu si vec zavjeru ili propagandu je ipak tvoj problem ;-)
User avatar
karanana
Posts: 47263
Joined: 26/02/2004 00:00

#117 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by karanana »

a mozda su djevojcice kojima mirise koza mlade kaludjerice koje su samo gledale mlade popove sa bradicama. popovi nisu psovali alaha,
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#118 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by insomnia78 »

Edin H. wrote:
insomnia78 wrote:Pa sto je onda prenosiš?
Ah da, znamo svi što
Pa recimo zato sto nisam opterecen kao ti pa me interesuje da li je tacno ili nije, da li se nasao neki majmun da udari na momka koji se nikada nikome nije zamjerio, koji je usput dio i nekog mog odrastanja, a uz to dajem neko svoje razmisljanje koje moze biti tacno ili ne.

A sto ti u svemu vidis neku antibosnjacku ili kakvu si vec zavjeru ili propagandu je ipak tvoj problem ;-)
Nismo od jucer na forumu “edine”
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#119 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote: Nismo od jucer na forumu “edine”
Hajde nemoj peglati molim te ko Fudo sa odlascima na utakmice reprezentacije, nisi ba Sherlock Holmes. Ja se jesam birvaktile sasvim slucajno registrovao pod pravim imenom, ako ne vjerujes imas moje odobrenje da provjeris sa administracijom.

Premda zaista ne znam zasto bi necije ime trebalo utjecati na politicka i druga razmisljanja, prijatelje sa kojima se druzis i slicno.

Ja iskreno pojma nisam imao kada sam odrastao ko od mojih prijatelja pripada kojoj naciji kada sam odrastao, tako nam komunisti isprali mozak :oops:

Ti si odrastao kasnije u drugim okolnostima, razmisljas drugacije, u vecini stvari se nikada necemo sloziti (nije da nekada nisi u pravu) i to je to.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#120 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by insomnia78 »

Jah
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#121 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dezurni_ucenik »

:lol:


samo ih pitas jel bio genocid il oruzana akcija.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#122 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dezurni_ucenik »

Nego, koliko je neletov buraz imao godina? ne pise nigdje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66268
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#123 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by _BataZiv_0809 »

I pitas to jednog HAVANU :-)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#124 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dezurni_ucenik »

Image
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#125 Re: Zabranjeno Pušenje

Post by dezurni_ucenik »

dozadnjekapi wrote:slika i prilika stanja u drzavi ... i jedan i drugi ... prica o zajednistvu, bratstvu, prijateljstvu ... a danas ne mogu jedan drugog ocima vidjeti ... ne samo sejo i nele .. tu su i djuro i ogi i muce i šeki i zena ... svako na svoju stranu otisao ... nele je u pravu kad kaze kako sejo folira raju sa "raja iz sarajeva" a zivi u zagrebu ... sejo opet u pravu kad mu jebe sve zbog "ko ne voli radovana" ... sejo neku pozitivu fura, a nele je opet brutalno iskren ... knjiga mu je realna, mana ono sto mene nervira je prica kako su svi srbi otisli iz sarajeva i nijedan se nije vratio, a s druge strane ne pominje banja luku i koliko je muslimana otislo ... iz te ekipe jedinog koje cijenim je elvis koji im je tata svima bio i ostao ... lik se jednostavno ne bavi politikom niti ga to interesuje.

Djuro najbolje prosao (unovcio). Filmovi sa Angelinom Jolie i Colin Farrelom, talent ziriji, nasa mala klinika. Fino naplatio bosanski humor.
Post Reply