Page 1 of 1

#1 Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 22:53
by Baustekana
Imali ovih kraljeva tamo kod vas na Balkanu? Govorim o benzincima samo, dizeli me ne zanimaju. Pretpostavljam da je odrzavanje skupo zbog monopola auta iz zapadne EU? Ja sam vozio nedavno 1999 LS400 V8 benzinac i kad udjes u njega imas uvid da se vozis u tenku.


Treba mi novi auto dole za odmora, ali necu da kupujem njemacko smece iz politicki razloga.

Imali ih?

#2 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 22:58
by nAN3
Baustekana wrote:Imali ovih kraljeva tamo kod vas na Balkanu? Govorim o benzincima samo, dizeli me ne zanimaju. Pretpostavljam da je odrzavanje skupo zbog monopola auta iz zapadne EU? Ja sam vozio nedavno 1999 LS400 V8 benzinac i kad udjes u njega imas uvid da se vozis u tenku.


Treba mi novi auto dole za odmora, ali necu da kupujem njemacko smece iz politicki razloga.

Imali ih?
nema tek uveli dvicu drama raja se ibreti , sta ima kod tebe TAMO u tudjini

#3 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 23:03
by Baustekana
Nema sanse da nema. Ja sam tokom 1990 opazio LS400 po EU i nasim krajevima.

#4 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 23:06
by nAN3
pa sto onda pitas kad vec znac ? il je cilj bio da nam kazes da ces uzet auto?
ima tih 'kraljeva' odavno oko 35k km ti je cijena novog

#5 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 23:11
by Baustekana
LS400 je tehnologija iz 1989. Pitam za novji model LS430. Razlika je velika. Zasto ti tako napet i isfrustriran? Kakve ime veze kako je kod mene sa ovom temom? Ajd papak razguli ako nemas bolja posla.

#6 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 23:12
by awekenings
Kisa pada vec 3 dana,,, jest dosadno ... :skoljka:

#7 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 23:13
by nAN3
oprosti stranac vidi se da ima u tebi onog 'naseg'
evo da ti papak nadje http://www.google.ba/#q=Lexus+LS+430&hl ... f868628222
http://www.ac-smajlovic.ba/index.php?id=85
http://www.lexus.ba/index.aspx
eto imas pozdrav od papka , djecace u tudjini dalekoj ..
Baustekana wrote: Onda propaganda sa onim zenskim autima sto je negde rintao na bausteli da ti kupi. To da se pokaze da je kao visi standard. Joj fukare i bede nevidjenje.
snadji se :)

#8 Re: Lexus LS 430

Posted: 02/06/2010 23:59
by citroen
Baustekana wrote:Imali ovih kraljeva tamo kod vas na Balkanu? Govorim o benzincima samo, dizeli me ne zanimaju. Pretpostavljam da je odrzavanje skupo zbog monopola auta iz zapadne EU? Ja sam vozio nedavno 1999 LS400 V8 benzinac i kad udjes u njega imas uvid da se vozis u tenku.


Treba mi novi auto dole za odmora, ali necu da kupujem njemacko smece iz politicki razloga.

Imali ih?
Dobro smo ,hvala bogu,sta ima kod tebe kralju :D :D ...Nisam siguran dali ima ovaj LS430,ali sam siguran da ima ovih kako rece tenkica,T-65,T-34 ali odrzavanje kako ti rece je preskupo zbog monopola iz zapadne EU :-) :-) :-) :-) :dance: :dance: :dance: :dance:

#9 Re: Lexus LS 430

Posted: 03/06/2010 00:56
by Bobi
"njemacko smece iz politickih razloga"... :lol: ....e pameti... :-)