VrliPisacNeki wrote:BSn wrote:VrliPisacNeki wrote:Kad ovo sve uzmes jos imas 42KM (ja mislim) kad predas da ti vozacka bude uradjena

Ne mozes na polaganje testova prije nego napunis 18.
moj savjet auto škola SELECTOR, instruktor Sejad Jusic. Miran covjek, autoritativan i zna znanje

Mislis oni na Mojmilu? Prava domacinska atmosfera i na predavanjima i vjezbama, pravo rega ljudi.

Ja sam dobio broj covjeka i nikada nisam isao gore

moj savjet Sejo

Ja sam is'o gore kod njih na ona predavanja i lafo poslije oni testovi (dobijes knjigu, oni ti ni ne trebaju), al' skupi se raje sa svih strana, ljeto uvece, klupa vani - ljepota. Jos zapalis, a sjedis haman na benzinskoj.

Jedino sto je ludje od toga su one vjezbe u crvenom krizu - pisevi na sve strane.
