Page 1 of 1

#1 Polaganje

Posted: 26/05/2010 19:02
by sLLayer
Dobar dan :-) :) Razmisljam o polaganju pa me interesuje sa koliko godina se moze polagati? ja sam cuo da moze sa 17 a sa 18 voziti? Onda koliko kosta polaganje i da li su u svakoj autoskoli iste cijene? i ako mozete da mi predlozite neku ''povoljnu'' autoskolu ;-)

#2 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 19:11
by kkbosna_90
auto skola COACH, trazi intruktora Mensura, garantujem ti da se neces pokajati iz licnog iskustva :)

#3 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 20:55
by Vernes_AMG
Legalno ne mozes polagati prije nego sto napunis 18god. , al opet , ima tu rupa u zakonu ako ti je instruktor za neke pregovore , moze se sve izvesti :-D

#4 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 22:13
by sLLayer
i jos koliko to kosta? :?

#5 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 22:22
by Vernes_AMG
Eh ovako

ljekarsi - 50KM
teoretska nastava - 100 KM
polaganje testova 70 KM
obuka 35 casova , jedan cas 20KM - 700KM
polaganje - 120KM
____________________________________

Ukupno : 1040 KM

Ja koliko se sjecam nemas vise troskova :thumbup:

#6 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 22:41
by VrliPisacNeki
Kad ovo sve uzmes jos imas 42KM (ja mislim) kad predas da ti vozacka bude uradjena :)
Ne mozes na polaganje testova prije nego napunis 18.

moj savjet auto škola SELECTOR, instruktor Sejad Jusic. Miran covjek, autoritativan i zna znanje :)

#7 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 22:47
by BSn
VrliPisacNeki wrote:Kad ovo sve uzmes jos imas 42KM (ja mislim) kad predas da ti vozacka bude uradjena :)
Ne mozes na polaganje testova prije nego napunis 18.

moj savjet auto škola SELECTOR, instruktor Sejad Jusic. Miran covjek, autoritativan i zna znanje :)

Mislis oni na Mojmilu? Prava domacinska atmosfera i na predavanjima i vjezbama, pravo rega ljudi. :thumbup:

#8 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 22:52
by VrliPisacNeki
BSn wrote:
VrliPisacNeki wrote:Kad ovo sve uzmes jos imas 42KM (ja mislim) kad predas da ti vozacka bude uradjena :)
Ne mozes na polaganje testova prije nego napunis 18.

moj savjet auto škola SELECTOR, instruktor Sejad Jusic. Miran covjek, autoritativan i zna znanje :)

Mislis oni na Mojmilu? Prava domacinska atmosfera i na predavanjima i vjezbama, pravo rega ljudi. :thumbup:
Ja sam dobio broj covjeka i nikada nisam isao gore :D moj savjet Sejo :)

#9 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 23:01
by sirocco
Vernes_AMG wrote:Eh ovako

ljekarsi - 50KM
teoretska nastava - 100 KM
polaganje testova 70 KM
obuka 35 casova , jedan cas 20KM - 700KM
polaganje - 120KM
____________________________________

Ukupno : 1040 KM

Ja koliko se sjecam nemas vise troskova :thumbup:
+200 KM Dodatnih troskova (svi znamo koji su) :mrgreen: :mrgreen:

#10 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 23:14
by BSn
VrliPisacNeki wrote:
BSn wrote:
VrliPisacNeki wrote:Kad ovo sve uzmes jos imas 42KM (ja mislim) kad predas da ti vozacka bude uradjena :)
Ne mozes na polaganje testova prije nego napunis 18.

moj savjet auto škola SELECTOR, instruktor Sejad Jusic. Miran covjek, autoritativan i zna znanje :)

Mislis oni na Mojmilu? Prava domacinska atmosfera i na predavanjima i vjezbama, pravo rega ljudi. :thumbup:
Ja sam dobio broj covjeka i nikada nisam isao gore :D moj savjet Sejo :)

Ja sam is'o gore kod njih na ona predavanja i lafo poslije oni testovi (dobijes knjigu, oni ti ni ne trebaju), al' skupi se raje sa svih strana, ljeto uvece, klupa vani - ljepota. Jos zapalis, a sjedis haman na benzinskoj. :D
Jedino sto je ludje od toga su one vjezbe u crvenom krizu - pisevi na sve strane. :D

#11 Re: Polaganje

Posted: 26/05/2010 23:15
by BSn
sirocco wrote:
Vernes_AMG wrote:Eh ovako

ljekarsi - 50KM
teoretska nastava - 100 KM
polaganje testova 70 KM
obuka 35 casova , jedan cas 20KM - 700KM
polaganje - 120KM
____________________________________

Ukupno : 1040 KM

Ja koliko se sjecam nemas vise troskova :thumbup:
+200 KM Dodatnih troskova (svi znamo koji su) :mrgreen: :mrgreen:

Moze se i bez toga. :dance:

#12 Re: Polaganje

Posted: 27/05/2010 12:58
by dottore
BSn wrote:
sirocco wrote:
Vernes_AMG wrote:Eh ovako

ljekarsi - 50KM
teoretska nastava - 100 KM
polaganje testova 70 KM
obuka 35 casova , jedan cas 20KM - 700KM
polaganje - 120KM
____________________________________

Ukupno : 1040 KM

Ja koliko se sjecam nemas vise troskova :thumbup:
+200 KM Dodatnih troskova (svi znamo koji su) :mrgreen: :mrgreen:

Moze se i bez toga. :dance:
naravno da moze :thumbup:
dodajem ovdje i 40 KM za izdavanje vozacke
5 KM takse za onu potvrdu iz CIPSA o kretanju

#13 Re: Polaganje

Posted: 27/05/2010 13:51
by Vernes_AMG
i jos par puta ces platiti tramvajsku kartu :mrgreen: