MMA (Mixed Martial Arts)

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#26 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Loulou »

Ništa ja tamo ne nađoh.
Nema veze, vjerovatno i nije riječ o onom događaju kojeg sam ja pomenula.
Thnx.
User avatar
The Admiral
Posts: 91
Joined: 03/03/2010 01:28
Location: Detroit
Contact:

#27 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by The Admiral »

ufc 116 promo, youtube link

http://www.youtube.com/watch?v=T9RlEtoX ... r_embedded



a sutra Fedor - Werdum :D


Fedor Emelianenko vs Fabricio Werdum Preview


User avatar
The Admiral
Posts: 91
Joined: 03/03/2010 01:28
Location: Detroit
Contact:

#28 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by The Admiral »

Fedor izgubio, Werdum submission u 69toj sekundi :shock:
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#29 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by LongDong »

User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#30 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Loulou »

Neka iznenađenja... :kravata:
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#31 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by amra67 »

Fedorova mala greska i Fabricio Werdum je to i te kako iskoristio..Fedor umjesto da brani ruku od mogucnosti submissiona , on napada Werduma i ako zna da je Werdum 2 x svjetki prvak u submission i da je jedan od najboljih majstora u BJJ.Sta mi je takodje zapelo za oko da je Fedor samo jednom Wedrumu dao znak(tap out) da predaje borbu.Da nije menadjer od Fedora se kladio na Werduma? Jer Werdum sam kaze da ce biti revans za nekih 6 mjeseci!!! A za Alistair Overema kaze moze da ceka ili da u to vrijeme trazi nekog drugog protivnika!!!! Nesto ovo smrdi na pare !!!
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#32 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Fordas »

Veliko iznenadjenje ali i potvrda onoga sto je Mirko govorio o Fedoru i izazovima. A kavez je ipak kavez ;-)
User avatar
4m3l
Posts: 1109
Joined: 04/04/2010 00:31

#33 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 4m3l »

Fordas wrote:Veliko iznenadjenje ali i potvrda onoga sto je Mirko govorio o Fedoru i izazovima. A kavez je ipak kavez ;-)
sta je Mirko govorio :) ?
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#34 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Loulou »

amra67 wrote:Fedorova mala greska i Fabricio Werdum je to i te kako iskoristio..Fedor umjesto da brani ruku od mogucnosti submissiona , on napada Werduma i ako zna da je Werdum 2 x svjetki prvak u submission i da je jedan od najboljih majstora u BJJ.Sta mi je takodje zapelo za oko da je Fedor samo jednom Wedrumu dao znak(tap out) da predaje borbu.Da nije menadjer od Fedora se kladio na Werduma? Jer Werdum sam kaze da ce biti revans za nekih 6 mjeseci!!! A za Alistair Overema kaze moze da ceka ili da u to vrijeme trazi nekog drugog protivnika!!!! Nesto ovo smrdi na pare !!!
A što to u UFC-u, Strikeforceu i sportu danas, općenito, "ne smrdi na pare"?
FABRICO WERDUM je šokirao svijet, no i u pobjedi protiv najvećeg od najvećih ostao je skroman. Prihvatio je ponudu Fedora Emelianenka za revanšom iako je ispred njega trebala biti prilika za titulu protiv vlasnika pojasa Alistaira Overeema. Sada su na potezu čelnici Strikeforcea. Odvit će se onaj scenarij koji im najbolje odgovara, u marketinškom smislu naravno...
http://www.index.hr/sport/clanak/werdum ... 98673.aspx
Nažalost, tako je.
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#35 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by amra67 »

Loulou wrote:
amra67 wrote:Fedorova mala greska i Fabricio Werdum je to i te kako iskoristio..Fedor umjesto da brani ruku od mogucnosti submissiona , on napada Werduma i ako zna da je Werdum 2 x svjetki prvak u submission i da je jedan od najboljih majstora u BJJ.Sta mi je takodje zapelo za oko da je Fedor samo jednom Wedrumu dao znak(tap out) da predaje borbu.Da nije menadjer od Fedora se kladio na Werduma? Jer Werdum sam kaze da ce biti revans za nekih 6 mjeseci!!! A za Alistair Overema kaze moze da ceka ili da u to vrijeme trazi nekog drugog protivnika!!!! Nesto ovo smrdi na pare !!!
A što to u UFC-u, Strikeforceu i sportu danas, općenito, "ne smrdi na pare"?
FABRICO WERDUM je šokirao svijet, no i u pobjedi protiv najvećeg od najvećih ostao je skroman. Prihvatio je ponudu Fedora Emelianenka za revanšom iako je ispred njega trebala biti prilika za titulu protiv vlasnika pojasa Alistaira Overeema. Sada su na potezu čelnici Strikeforcea. Odvit će se onaj scenarij koji im najbolje odgovara, u marketinškom smislu naravno...
http://www.index.hr/sport/clanak/werdum ... 98673.aspx
Nažalost, tako je.
Fedor je jedini u SF koji privuce masovno gledatelje preko Pay-Per-View (PPV).A to je najveca zarada vlasniku SF (strike force) kao i UFC-ma Brock Lesnar. Znaci sto je borba zanimljivija vise je PvP gledatelja.U stvari sve je ovo biznis i da Fedor i te kako ima koristi sto je u SF. Kada bi podpisao za UFC ko bi onda gledao SF ?? Svi bi gledali UFC.A to je ono sto Dana White zeli.Bez Fedora bi SF bila malop maca za UFC. Onda bi sva lova isla na UFC a ne na SF u kojem Fedor ubire velike procente od PvP.. Takodje cisto sumnjam da bi mu Dana White dao ugovor kao npr. Brock Lesnaru ili Chuk Lidellu koji je za izgubljenu borbu UFC 115 dobio 500.000 dolara !!! a pobjedniku Rich Franklinu pripalo je w.t.f. 150.000 ??!!! Onaj ko tvrdi da Fedoru nije do para su gluposti.Jer sam Fedor je takodje jedan od vlasnika SF i M1 Global ili ima svoje dionice tamo i on je taj koji odredjuje skim ce se boriti a skim ne. Od 2006 Fedor ima samo 2 borbe a ponekad jednu borbu u godini.a prije toga 5-6. S druge strane on i nema jakog protivnika u SF.Da je pobjedio morao bi protiv Alistair Overeema, ovako je izgubio pa haj nek bude revans !!?? Mozda se stvarno boje poraza??Cuj svakom se moze dogoditi da izgubi sa triangle ili submission,ali sa Alistair Overeemom bi bilo malo drugacije tj. ili bi ga ovaj nabijao kao Berta Rogersa ili bi bio sam nokautiran. Mogu se kladiti da je u ugovoru sa Fabriciom Werdumom bila "tacka" da u slucaju da Fedor izgubi da mora biti revans.I za taj revans ce Werdum incasirati vece pare nego za ovu borbu.So why not?? Takodje momci koji dolaze iz UFC su vec potroseni tj. odradili svoje u UFC pa sad podpisuju ugovore na suprotnoj i prihvataju borbu sa Fedorom koju brzo i gube.Ma u igri su velike pare kao i u svakom sportu ..Zato je glupost raspravljati na tu temu..
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#36 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Fordas »

4m3l wrote:
Fordas wrote:Veliko iznenadjenje ali i potvrda onoga sto je Mirko govorio o Fedoru i izazovima. A kavez je ipak kavez ;-)
sta je Mirko govorio :) ?
Ne da mi se sad traziti ali bilo je na hrvatskom indexu zanimljiv intervju u kojem je mirko govorio o Fedoru, njegovom biranju protivnika, izbjegavanju 'manje atraktivnih' protivnika, razlozima ne odlaska u UFC...
User avatar
The Admiral
Posts: 91
Joined: 03/03/2010 01:28
Location: Detroit
Contact:

#37 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by The Admiral »

^ ako neko nadje link za vju nek stavi nisam mogo tamo naci

naso sam ovo


PRVI poraz u karijeri najboljeg borca današnjice, Fedora Emelianenka, i dalje je top vijest svih MMA medija. Nepobjedivi je Rus napokon pokleknuo, Werdum je uspio ono što nisu mogli ni Minotaur, Cro Cop, Coleman, Rogers ili Hunt. Već je najavljen i revanš, a nitko ne sumnja da će se raditi o jednoj od medijski najpopraćenijih MMA borbi u povijesti. Rus je otkrio svoju ranjivost koju nikada prije nije pokazao niti u jednoj borbi.

Iako se čak tri puta sučelio s ponajboljim parterašem u MMA svijetu, Antonijem Rodrigom Nogueirom, Emelianenko je tek protiv Werduma prvi put u karijeri predao meč. Majstor brazilskog jiu-jitsua ga je uhvatio u zamku i naposljetku udavio "trokutom".

Što se točno dogodilo? Kako se sekundu po sekundu odvijala borba i zašto je Fedor na koncu morao predati? Sve ove odgovore nude majstori borbe na parteru Rener i Ryron Gracie u sjajnom videu snimljenom odmah nakon Fedorovog poraza.

http://www.youtube.com/watch?v=b1N23qOT ... r_embedded
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#38 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by black »

amra67 wrote:
Loulou wrote:
amra67 wrote:Fedorova mala greska i Fabricio Werdum je to i te kako iskoristio..Fedor umjesto da brani ruku od mogucnosti submissiona , on napada Werduma i ako zna da je Werdum 2 x svjetki prvak u submission i da je jedan od najboljih majstora u BJJ.Sta mi je takodje zapelo za oko da je Fedor samo jednom Wedrumu dao znak(tap out) da predaje borbu.Da nije menadjer od Fedora se kladio na Werduma? Jer Werdum sam kaze da ce biti revans za nekih 6 mjeseci!!! A za Alistair Overema kaze moze da ceka ili da u to vrijeme trazi nekog drugog protivnika!!!! Nesto ovo smrdi na pare !!!
A što to u UFC-u, Strikeforceu i sportu danas, općenito, "ne smrdi na pare"?
FABRICO WERDUM je šokirao svijet, no i u pobjedi protiv najvećeg od najvećih ostao je skroman. Prihvatio je ponudu Fedora Emelianenka za revanšom iako je ispred njega trebala biti prilika za titulu protiv vlasnika pojasa Alistaira Overeema. Sada su na potezu čelnici Strikeforcea. Odvit će se onaj scenarij koji im najbolje odgovara, u marketinškom smislu naravno...
http://www.index.hr/sport/clanak/werdum ... 98673.aspx
Nažalost, tako je.
Fedor je jedini u SF koji privuce masovno gledatelje preko Pay-Per-View (PPV).A to je najveca zarada vlasniku SF (strike force) kao i UFC-ma Brock Lesnar. Znaci sto je borba zanimljivija vise je PvP gledatelja.U stvari sve je ovo biznis i da Fedor i te kako ima koristi sto je u SF. Kada bi podpisao za UFC ko bi onda gledao SF ?? Svi bi gledali UFC.A to je ono sto Dana White zeli.Bez Fedora bi SF bila malop maca za UFC. Onda bi sva lova isla na UFC a ne na SF u kojem Fedor ubire velike procente od PvP.. Takodje cisto sumnjam da bi mu Dana White dao ugovor kao npr. Brock Lesnaru ili Chuk Lidellu koji je za izgubljenu borbu UFC 115 dobio 500.000 dolara !!! a pobjedniku Rich Franklinu pripalo je w.t.f. 150.000 ??!!! Onaj ko tvrdi da Fedoru nije do para su gluposti.Jer sam Fedor je takodje jedan od vlasnika SF i M1 Global ili ima svoje dionice tamo i on je taj koji odredjuje skim ce se boriti a skim ne. Od 2006 Fedor ima samo 2 borbe a ponekad jednu borbu u godini.a prije toga 5-6. S druge strane on i nema jakog protivnika u SF.Da je pobjedio morao bi protiv Alistair Overeema, ovako je izgubio pa haj nek bude revans !!?? Mozda se stvarno boje poraza??Cuj svakom se moze dogoditi da izgubi sa triangle ili submission,ali sa Alistair Overeemom bi bilo malo drugacije tj. ili bi ga ovaj nabijao kao Berta Rogersa ili bi bio sam nokautiran. Mogu se kladiti da je u ugovoru sa Fabriciom Werdumom bila "tacka" da u slucaju da Fedor izgubi da mora biti revans.I za taj revans ce Werdum incasirati vece pare nego za ovu borbu.So why not?? Takodje momci koji dolaze iz UFC su vec potroseni tj. odradili svoje u UFC pa sad podpisuju ugovore na suprotnoj i prihvataju borbu sa Fedorom koju brzo i gube.Ma u igri su velike pare kao i u svakom sportu ..Zato je glupost raspravljati na tu temu..
mislim da se ovome nema sta plaho dodati
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#39 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Loulou »

Kako ono kažu: "Para vrti gdje burgija neće"... (tako nekako). Sve je danas biznis.

Kako god,

UFC zabranio vuvuzele
http://sport.dnevnik.hr/clanak/rubrika/ ... ijetu.html

:D
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#40 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by chengaba »

CarobLJak wrote:http://www.facebook.com/photo.php?pid=1 ... 0920288340

Karte su u prometu, mogu se kupiti na Skenderiji. 15-20 km.
Pazi komentar Garya Goodrigea, koji je najavljen na plakatu.
Gary Goodridge
This is pretty funny I know nothing about this... Who is fucking around and putting me on these posters saying I am fighting what I don't know anything but what I see on posters???
:-) :-) :-)
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#41 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Cyrax »

Meni je Fedorov poraz sumnjiv ali eto i on je covjek na kraju.Morao je nekad izgubiti i to sam zamisljao kao neki lucky punch (kao sa Fujitom sto se zamalo desilo) a ne onako...neiskusno :? .Ako dodje do revansa,a garant hoce, prognoziram da ce ga Last Emperor demolirati i povuci se.Sto se tice ovih prica Fedor se boji,Fedor ovo,Fedor ono mislim...budite ozbiljni.Valjda trebaju njemu,najboljem borcu svih vremena kojeg majka vise ne radja,da se dokazaju a ne on nekom robovlasniku White-u,vrecama steroida kao sto su Overeem i Lesnar i ostalima.
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#42 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Loulou »

Hajd sve, al' što neću moć' gledat
Kendall Grove vs. Goran Reljic
:sad:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#43 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Cyrax »

Loulou wrote:Hajd sve, al' što neću moć' gledat
Kendall Grove vs. Goran Reljic
:sad:
Ako je do prijenosa mozes uvijek stream naci. :D
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#44 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Loulou »

O jea... streaming videa... :zzzz:
ako uopće igdje i bude...
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#45 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by amra67 »

Cyrax wrote:Meni je Fedorov poraz sumnjiv ali eto i on je covjek na kraju.Morao je nekad izgubiti i to sam zamisljao kao neki lucky punch (kao sa Fujitom sto se zamalo desilo) a ne onako...neiskusno :? .Ako dodje do revansa,a garant hoce, prognoziram da ce ga Last Emperor demolirati i povuci se.Sto se tice ovih prica Fedor se boji,Fedor ovo,Fedor ono mislim...budite ozbiljni.Valjda trebaju njemu,najboljem borcu svih vremena kojeg majka vise ne radja,da se dokazaju a ne on nekom robovlasniku White-u,vrecama steroida kao sto su Overeem i Lesnar i ostalima.
Ako zelis stvarno da budes najbolji na svijetu onda ides u najacu ligu boraca a to je UFC.Da li se oni steroisu ili ne to su price za one koji traze dlaku u jajetu.Nek podpise ugovor sa ufc nek pobijedi frank mira, cain velaskeza, brok lesnara i shane carwina i onda nek kaze idem u penziju.Ovako je samo naglabanje.To je isto kad bi barselona u fudbalu sebe nazvala sampionom a igrala u ligi gdje su timovi B klase.Corture ima 46 godina i dan dans se dokazuje za mladjim i u ovim trenutcima boljim borcima od sebe.Brock lesnar je imao samo 4 borbe ali on se nije kurcio i trazio sebi lakog suparnika nego je momak se borio sa najboljima u ufc-u,pobjedio i zato je i zasluzio da bude champ.I cak se izjasnio da zeli borbu za Fedorom dok Fedor gleda ko macak sa drveta i ne zeli prihvatiti borbu.Znaci Fedor ima razloga zasto ne zeli se boriti u ufc a razlozi su izmadju ostalog gore navedeni u mom prijasnjem postu.
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#46 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by amra67 »

Loulou wrote:O jea... streaming videa... :zzzz:
ako uopće igdje i bude...
justin tv ;)
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#47 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Cyrax »

amra67 wrote:Ako zelis stvarno da budes najbolji na svijetu onda ides u najacu ligu boraca a to je UFC.Da li se oni steroisu ili ne to su price za one koji traze dlaku u jajetu.Nek podpise ugovor sa ufc nek pobijedi frank mira, cain velaskeza, brok lesnara i shane carwina i onda nek kaze idem u penziju.Ovako je samo naglabanje.To je isto kad bi barselona u fudbalu sebe nazvala sampionom a igrala u ligi gdje su timovi B klase.Corture ima 46 godina i dan dans se dokazuje za mladjim i u ovim trenutcima boljim borcima od sebe.Brock lesnar je imao samo 4 borbe ali on se nije kurcio i trazio sebi lakog suparnika nego je momak se borio sa najboljima u ufc-u,pobjedio i zato je i zasluzio da bude champ.I cak se izjasnio da zeli borbu za Fedorom dok Fedor gleda ko macak sa drveta i ne zeli prihvatiti borbu.Znaci Fedor ima razloga zasto ne zeli se boriti u ufc a razlozi su izmadju ostalog gore navedeni u mom prijasnjem postu.
Eh pa sad nisu to mahalske tuce da se nadju sutra negdje u avliji i udri.Kad bi se tako borio sa svakim sto ga izazove sta mislis na sta bi to licilo ;-),karijeru bi zavrsio sa nekih brat bratu 50 godina.Trebas uzeti u obzir da u septembru puni 34 godine i da mora misliti na sebe i porodicu sto je razumljivo.Razlog njegovog nepotpisivanja ugovora sa UFC-om jeste robovlasnik White jer hoce da ima potpunu kontrolu nad njim sto Fedor nece.Steroidi nisu "dlaka u jajetu" vec ozbiljna stvar.Ne brane ih fazona radi a najbolji primjer je taj sto ga dizes u nebesa.Postujem tvoje misljenje ali nazivati najboljeg borca svih vremena mackom na drvetu...neozbiljno :roll: .
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#48 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by amra67 »

Cyrax wrote:
amra67 wrote:Ako zelis stvarno da budes najbolji na svijetu onda ides u najacu ligu boraca a to je UFC.Da li se oni steroisu ili ne to su price za one koji traze dlaku u jajetu.Nek podpise ugovor sa ufc nek pobijedi frank mira, cain velaskeza, brok lesnara i shane carwina i onda nek kaze idem u penziju.Ovako je samo naglabanje.To je isto kad bi barselona u fudbalu sebe nazvala sampionom a igrala u ligi gdje su timovi B klase.Corture ima 46 godina i dan dans se dokazuje za mladjim i u ovim trenutcima boljim borcima od sebe.Brock lesnar je imao samo 4 borbe ali on se nije kurcio i trazio sebi lakog suparnika nego je momak se borio sa najboljima u ufc-u,pobjedio i zato je i zasluzio da bude champ.I cak se izjasnio da zeli borbu za Fedorom dok Fedor gleda ko macak sa drveta i ne zeli prihvatiti borbu.Znaci Fedor ima razloga zasto ne zeli se boriti u ufc a razlozi su izmadju ostalog gore navedeni u mom prijasnjem postu.
Eh pa sad nisu to mahalske tuce da se nadju sutra negdje u avliji i udri.Kad bi se tako borio sa svakim sto ga izazove sta mislis na sta bi to licilo ;-),karijeru bi zavrsio sa nekih brat bratu 50 godina.Trebas uzeti u obzir da u septembru puni 34 godine i da mora misliti na sebe i porodicu sto je razumljivo.Razlog njegovog nepotpisivanja ugovora sa UFC-om jeste robovlasnik White jer hoce da ima potpunu kontrolu nad njim sto Fedor nece.Steroidi nisu "dlaka u jajetu" vec ozbiljna stvar.Ne brane ih fazona radi a najbolji primjer je taj sto ga dizes u nebesa.Postujem tvoje misljenje ali nazivati najboljeg borca svih vremena mackom na drvetu...neozbiljno :roll: .
ne podizem ja nikoga, pogledaj rezultate.shane carvim 12-0 i njedan protivnik nije izdrzao duze od prve runde.ne kazem da je fedor los ali da bi bio ono sto neki tvrde mora prihvatiti i borbe koje nisu pogodne za njega i njegov menadjment.

OES !!!
User avatar
amra67
Posts: 616
Joined: 07/11/2006 00:59

#49 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by amra67 »

shine carwin: izgledalo je da ce shine carwin izdahnuti nakon prve runde.covjek ne moze da sjedi a kamo li da stoji a da ne pricamo o mogucnosti da se bori. kondicija je za nulu bodova. jos su stavili da borba traje 5 rundi. mislim da ni jedan trecu rundu ziv ne bi docekao a kamo li petu :) izgleda da je shine carwin isao na jedan lucki punch kao i ostalih prethodnih 12 borbi. covijek nije naucio sta znaci runda broj dva. i to ga je dokrajcilo. men ! get a work on your gass..

brock lesnar: prvi put pokazujem respekt prema ovom borcu. trebalo je prezivjeti prvu rundu nakon onoliko dobijenih udaraca na parteru. u drugoj rundi ne zna se koje gori sa kondiciom ( ne moze da srce da napumpa krvi i zraka u dva ogromna tijela) tako da obadva jedva stoje.


resultat:shine carwin izgubio borbu samo zbog lose kondicije.

jos jedno moje misljenje u vezi ovih teskasa preko 100 kg i oko 1.85-1.90 m. vise kondicije manje tegova. ne mora tijelo biti suvo bez "masti" jer ni jedan motor na svijetu ne moze da radi bez makar malo ulja ;) bez ulja brzo zariba.
User avatar
Kazoo
Posts: 33
Joined: 26/05/2010 11:21
Location: www.workout.ba
Contact:

#50 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Kazoo »

amra67 wrote:shine carwin: izgledalo je da ce shine carwin izdahnuti nakon prve runde.covjek ne moze da sjedi a kamo li da stoji a da ne pricamo o mogucnosti da se bori. kondicija je za nulu bodova. jos su stavili da borba traje 5 rundi. mislim da ni jedan trecu rundu ziv ne bi docekao a kamo li petu :) izgleda da je shine carwin isao na jedan lucki punch kao i ostalih prethodnih 12 borbi. covijek nije naucio sta znaci runda broj dva. i to ga je dokrajcilo. men ! get a work on your gass..

brock lesnar: prvi put pokazujem respekt prema ovom borcu. trebalo je prezivjeti prvu rundu nakon onoliko dobijenih udaraca na parteru. u drugoj rundi ne zna se koje gori sa kondiciom ( ne moze da srce da napumpa krvi i zraka u dva ogromna tijela) tako da obadva jedva stoje.


resultat:shine carwin izgubio borbu samo zbog lose kondicije.

jos jedno moje misljenje u vezi ovih teskasa preko 100 kg i oko 1.85-1.90 m. vise kondicije manje tegova. ne mora tijelo biti suvo bez "masti" jer ni jedan motor na svijetu ne moze da radi bez makar malo ulja ;) bez ulja brzo zariba.
Lijepo rečeno, ipak mi je žao što ga Carwin nije dovršio u prvoj rundi, treba puno rada na izdržljivosti. Svaka čast Lesnaru na pretrpljenim udarcima. Dobra borba!

Slijedeći izazivači Cain, JDS :thumbup:
Post Reply