Page 1 of 1

#1 Teme na PDF-u

Posted: 20/04/2010 13:11
by johntra
Kakvo je ovo zaključavanje tema, a usput korisnih???
Znam da bi zbog ovoga mogao zaraditi Banoviće, ali kako se zaključa tema gdje se čovjeku moglo pomoći, a i neko bi usput nešto naučio, dok se ostavljaju priglupe teme????
Stvarno nema smisla....

#2 Re: Teme na PDF-u

Posted: 20/04/2010 16:00
by Bobi
Tema sa naslovom "Problem" je plaho umna... :D .Da li ste vi nekad napisali rad sa takvim naslovom :mrgreen: ?Close!.