#1 Teme na PDF-u
Posted: 20/04/2010 13:11
Kakvo je ovo zaključavanje tema, a usput korisnih???
Znam da bi zbog ovoga mogao zaraditi Banoviće, ali kako se zaključa tema gdje se čovjeku moglo pomoći, a i neko bi usput nešto naučio, dok se ostavljaju priglupe teme????
Stvarno nema smisla....
Znam da bi zbog ovoga mogao zaraditi Banoviće, ali kako se zaključa tema gdje se čovjeku moglo pomoći, a i neko bi usput nešto naučio, dok se ostavljaju priglupe teme????
Stvarno nema smisla....