#1 Auto zvučnici
Posted: 17/04/2010 23:16
Kolege forumasi, zna li neko neku radnju sa dobrim izborom auto zvucnika? Probili su mi ovi sto su trenutno u autu, krci jel malo pojacam, nerviraju me 
treba mi par promjera 10cm i par 12cm, po mogucnosti koaksijalni
laicko pitanje, jesam li upravu sto mislim da koaksijalni teze "probiju"?
na autoradiu mi pise 4x45w, sta mi preporucujete da stavim, bez ugradnje pojacala?
ne "odvrcem" muziku da me "trebe vide", ne interesuje me tutnjava da bubrege izbija i sl, ali ponekad volim za svoju dusu pojacat
i onda kad zakrci iscupo bi ga 
treba mi par promjera 10cm i par 12cm, po mogucnosti koaksijalni
ne "odvrcem" muziku da me "trebe vide", ne interesuje me tutnjava da bubrege izbija i sl, ali ponekad volim za svoju dusu pojacat

