Page 1 of 3
#1 Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 20:06
by Šeha
Kad bi imali priliku, koji od ova tri bi izabrali? Obratite paznju na modele i motore.
1.) 2011 X5 - 3.0i:
2.) 2011 528i:
3.) 2011 335is:

#2 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 20:34
by ljubav_aha
3 glasa
ja sam treca,po redu,glasala,i to za trecu opciju

#3 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 20:40
by Lakat Jebić
ljubav_aha wrote:3 glasa
ja sam treca,po redu,glasala,i to za trecu opciju

vidi sponzorusa
prije nego me napadnete, zajebajem se
#4 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 21:53
by chuchumbamayumbe
Kao porodicni covjek, koji zivi u Sarajevu, i obzirom na vremenske prilike koje vladaju u istom, glasam za prvu opciju.
Da je obrnuto, da zivim u LA, da sam samac, sa vjetrom u kosi, 3 definitivno.
#5 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 22:01
by olensoner
Opcija #2, novi model, a sa 5-icom inace nema greske... Mozes biti i porodicni covjek i biznismen i kriminalac i frajercina

#6 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 22:06
by KENJAC
Najbolji BMW ikad napravljen je Bajevic Maric Vladic !
#7 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 22:11
by HAVANA
X5

#8 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 22:15
by Eshek
Zavisi koliko kilometraže prevališ...i po kakvim uslovima.
Ja sam vozio limuzinu, i sve je bilo OK do nekih 50.000km godišnje. Ali kada sam prešao granicu od 10.000km mjesečno, i to dobrim dijelom po bosanskim gudurama, uzeo sam X5 i nisam se pokajao. Udoban, prostran, i (veoma bitno) koliko-toliko otporan na BH ceste.
Ako prežeš manje od 50.000 godišnje, i ako si uz to van Bosne, uzimaj limuzinu.
#9 Re: Koji BMW?!?
Posted: 09/04/2010 22:54
by madtv
#10 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 00:51
by Chemist
Ova serija 5 je frisak model, iako je u pitanju BMW mogu se dogoditi neke djecije bolesti, a i ptice na grani znaju da je facelifted BMW auto nad autima. Tako da je malo i zaostatku za ostala dva modela, barem sto se tice toga. Ali da je najcool, to jeste

...Ja bih licno vjerovatno otisao na seriju 3, ali meni moje potrebe to dozvoljavaju...i da, da ne zaboravim, obavezno alipin weiss boja!!!!!!
#11 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 02:56
by jefferson

Ma 5-ica. Boli te k... imas free maintanance ako nesto krene po zlu sto se tice djecijih bolesti.
I da, Seha kupuje auto u USA, tako da BH "ceste" ne igraju ulogu

#12 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 08:55
by citroen
Glasao za drugu opciju,Ipak 5 je frisak model,samo kad bih imao nekih 50 000Eura.predobar auto

#13 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 14:16
by Bobi
Zar opet...

...tema je zrela za LJ&S ...

.
#14 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 16:40
by whow
Uh tesko je reci , vjerovatno sva tri. Neznam sta ti je prioritetno. Ako ti lova nije veliki faktor onda he X5 bez sumnje najbolja opcija jer dobivas auto za sve prilike. Ako si highway cruiser onda opet petica jer je to stvarno limuzina . Ako si na budgetu i imas dosta gradske voznje onda je trojka za tebe. Stvarno je tesko reci , licno mislim da bih " srcem " odabrao X5. Evo ja razmisljam da prodam Nissana i kupit 2010 RAV4 , cjene su stvarno extra . Vidjecemo hoce li se prodati Nissan onda razmisljamo i novoj trgovini. X5 je za mene preskup , zena bi me istjerala iz kuce da joj to dovezem.
#15 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 17:51
by corolla02
eto i ja da se uknjizim

X5; da mi neko poklanja od ove 3 vozilice
#16 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 18:21
by Šeha
Bobi wrote:Zar opet...

...tema je zrela za LJ&S ...

.
Ma nije jos Bobi
Imam ja jos godinu dana do ovog izbora. Htio sam cisto da vidim razmisljanja raje i koliko se poklapaju / razlikuju sa mojim.
U sustini moj izbor ce se svesti izmedju 335is i 528i. Cijenom ce biti tu negdje u 50 dolara (mjesecno.)
Sa jednim dobijem vozne performanse i fenomenalan motor a sa drugim velicinu i udobnost. Uz to tricu vozam vec 5-6 godina (2 auta) pa bih mozda malo promijenio.
Usput sva ova auta su cijenom tu negdje u 70-tak dolara (mjesecno.)
#17 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 20:58
by whow
Šeha wrote:Bobi wrote:Zar opet...

...tema je zrela za LJ&S ...

.
Ma nije jos Bobi
Imam ja jos godinu dana do ovog izbora. Htio sam cisto da vidim razmisljanja raje i koliko se poklapaju / razlikuju sa mojim.
U sustini moj izbor ce se svesti izmedju 335is i 528i. Cijenom ce biti tu negdje u 50 dolara (mjesecno.)
Sa jednim dobijem vozne performanse i fenomenalan motor a sa drugim velicinu i udobnost. Uz to tricu vozam vec 5-6 godina (2 auta) pa bih mozda malo promijenio.
Usput sva ova auta su cijenom tu negdje u 70-tak dolara (mjesecno.)
70 dollara razlike mjesecno izmedu x5 i recimo trojke nije puno . Vjerovatno je razlika u pologu nesto veca .
#18 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 21:10
by Šeha
Najskuplja trojka (sem M3) i najjeftiniji X5. Zato nije velika razlika. Za peticu se ne zna jos (nije izasla) ali kontam da nece biti puno skuplja nego sadasnja.
#19 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 21:49
by corolla02
70 dollara razlike mjesecno izmedu x5 i recimo trojke nije puno . Vjerovatno je razlika u pologu nesto veca .
Seha ce da finansija dio auta, zbog tog razlika nije velika, "lease vs loan" tj. vecu kupovnu moc imas na leasu, ne znam sta je tu spornoo..
#20 Re: Koji BMW?!?
Posted: 10/04/2010 22:06
by jefferson
Šeha wrote:Bobi wrote:Zar opet...

...tema je zrela za LJ&S ...

.
Ma nije jos Bobi
Imam ja jos godinu dana do ovog izbora. Htio sam cisto da vidim razmisljanja raje i koliko se poklapaju / razlikuju sa mojim.
U sustini moj izbor ce se svesti izmedju 335is i 528i. Cijenom ce biti tu negdje u 50 dolara (mjesecno.)
Sa jednim dobijem vozne performanse i fenomenalan motor a sa drugim velicinu i udobnost. Uz to tricu vozam vec 5-6 godina (2 auta) pa bih mozda malo promijenio.
Usput sva ova auta su cijenom tu negdje u 70-tak dolara (mjesecno.)
Kao pozrtvovani ljubitelj BMW-a, X5 za mene nije BMW. Ima 4x4, SAV je.
335i ili 528i. Srcem bi uzeo 335i
(NARAVNO S RUCNIM MJENJACEM), a 528i zbog perverzije da su stavili celicni ovjes, a karbonski krov i aluminijska vrata da bi snizili teziste! Mislim, haloooo? Lexus? Mercedes? Audi? I onda se neko pita kako je BMW Ultimate Driving Machine!
#21 Re: Koji BMW?!?
Posted: 11/04/2010 00:03
by ljubav_aha
jeffersson

meni su SUV BMW i SUV Mercedes

znaci moj izbro nije los

#22 Re: Koji BMW?!?
Posted: 11/04/2010 20:08
by LeKo
X5 - kratko.
#23 Re: Koji BMW?!?
Posted: 13/04/2010 22:59
by sLLayer
118d !!!!

#24 Re: Koji BMW?!?
Posted: 13/04/2010 23:04
by Neelix
nijedan

#25 Re: Koji BMW?!?
Posted: 14/04/2010 14:52
by Šeha
sLLayer wrote:118d !!!!

Nema potrebe ni za dizelom ni za seriom 1
