Page 1 of 1

#1 primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 09:54
by HaHaHa2
Znaci u kojoj radnji konkretno u Sa ima kupiti plastic i metal primer,spric kit i to sve u spreju i da li iko u Sa pravi auto lakove po narudjbi te ih puni u sprejeve (ako uopste iko to radi kod nas).

#2 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 10:56
by shlauf
Prajmer imas kupiti u MARS-ovoj radnji u željinom stadionu a prije ZIGI-jevog otpada ima prodavnica boja i lakova i oni pune u sprejove. Možda tu nadješ sve što ti treba.

Aleee aleeeeeeeeee :dance:

Ljubiše mi mog !!!!
:sax:

#3 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 11:29
by aerosa
Imaš to na bruku mjesta u gradu, iza Omer Maslića, u Ferde Hauptmana, gotovo svi koji prave boje i lakove za auta su to počeli raditi...

#4 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 11:35
by HaHaHa2
Hvala na odgovorima.Prvenstveno me interesuje kvalitet primera i spric kita ne bi neke žlj marke pa ako moze kakva preporuka bilo bi super :D
aerosa wrote:Imaš to na bruku mjesta u gradu, iza Omer Maslića, u Ferde Hauptmana, gotovo svi koji prave boje i lakove za auta su to počeli raditi...
Ovo mislis na punjenje boje u sprejeve?

#5 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 11:48
by aerosa
HaHaHa2 wrote:Hvala na odgovorima.Prvenstveno me interesuje kvalitet primera i spric kita ne bi neke žlj marke pa ako moze kakva preporuka bilo bi super :D
aerosa wrote:Imaš to na bruku mjesta u gradu, iza Omer Maslića, u Ferde Hauptmana, gotovo svi koji prave boje i lakove za auta su to počeli raditi...
Ovo mislis na punjenje boje u sprejeve?
Da, ako me sjećanje služi ja sam prije par godina uzimao u Ferde Hauptmana boju po broju u sprej boci, a čini mi se da drže sikkens lakove koji su inače veoma kvalitetni.

#6 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 14:26
by dadoka84
I ja sam uzimao vise puta u zgradici od crvene cigle ulica ferde hauptmana cini mi se.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili.

#7 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 14:27
by dadoka84
I ja sam uzimao vise puta u zgradici od crvene cigle ulica ferde hauptmana cini mi se.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili. Trebalo bi da imaju plastik primer i ostale dodatke, kit fiber i obicni, a drze i 3m vodobrusni papir. Pozdrav.

#8 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 30/03/2010 22:53
by HaHaHa2
dadoka84 wrote:I ja sam uzimao vise puta u zgradici od crvene cigle ulica ferde hauptmana cini mi se.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili. Trebalo bi da imaju plastik primer i ostale dodatke, kit fiber i obicni, a drze i 3m vodobrusni papir. Pozdrav.
Ima ona knjizare pored te zgrade je li tako?Koliko si placao lak ako se sjecas?

#9 Re: primer,spric kit etc.

Posted: 31/03/2010 10:19
by dadoka84
Ova je sa lijeve strane pa nazad prema garazama, ima u tom nizu i pekara i auto skola selektor itd. Jedan sprej je bio 15 km cini mi se. Plastik primer bi trebao biti jeftiniji, nekih 3-4 km. 3m vodobrusni papir je bio markica.