Page 1 of 1

#1 Auto chat

Posted: 24/03/2010 13:07
by respo
posto vidim da od 100 tema 99 zavrsi raspravom koja nema veze sa temom neka ova bude za prepiranja za rasprave ciji je veci (auto) ciji je bolji koja je marka bolja itd

pa opletite :D

#2 Re: Auto chat

Posted: 24/03/2010 13:09
by Bobi
nemere :skoljka: