Page 1 of 1
#1 Mercedes GP
Posted: 07/12/2009 16:45
by A-ZO

tako je Mercedesova formula izgledala prije 55 ljeta, a sada ocekujemo feniksa iz Stuttgarta za sezonu 2010!
trenutno mozemo samo nagadjati kakva ce makina izaci na stazu 14. marta:

#2 Re: Mercedes GP
Posted: 07/12/2009 16:52
by BSn
Tesko da ce biti Srebrne Strijele, jer McLaren, po ugovoru, mora zadrzati ove boje sve do, cini mi se, 2015.
Mercedes ce se, po mom misljenju, odluciti za njihovu originalnu - bijelu.
Sto se tice Mercedesa - ma kakvi oni. McL ima samo jednog pravog konukrenta, a to je Ferrari - sve ostalo dodje i prodje.

#3 Re: Mercedes GP
Posted: 10/12/2009 17:34
by inspiron
Moze McLaren biti kakav god hoce, Mercedes Grand Prix ce biti srebrni sigurno.
#4 Re: Mercedes GP
Posted: 02/02/2010 19:05
by avantgarde
Upravo tako.
