Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post Reply

Na izborima 2010 glasam za:

SDA
30
8%
SBiH
19
5%
SBB
37
10%
SDP
147
41%
NS
73
20%
HDZ
6
2%
HDZ90
0
No votes
HSP
1
0%
NSRZB
6
2%
neka druga opcija (navedite)
39
11%
 
Total votes: 358

User avatar
iznobed
Posts: 41
Joined: 23/11/2007 04:48

#101 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by iznobed »

Eborg wrote:NEĆE! Zašto bi MZ odgovaralo da mi budemo prosperitetna zemlja? Uvijek će biti dovoljno glasača za ove idiote, treba glasati PROTIV NJIH! Šta ih briga, ovako nismo konkurencija ni u čemu (a možemo biti), kupujemo njihove proizvode samo tako, kupujemo njihova stara auta, ma milina.

Zamisli SDP-NS-LDS-BPS-NSRZB + ostale manje stranke na vlasti. Ne mogu biti gori od ovih sada.

SAMO IZAĆI I GLASATI, PA MAKAR ZA INVALIDE I PENZIONERE!
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#102 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Eborg »

popajic wrote:
@Eborg
SAMO IZAĆI I GLASATI, PA MAKAR ZA INVALIDE I PENZIONERE!
Ma i njih bi bosanska hava u sekundi prtvorila u tirane :D
E hebi ga onda, hajmo se onda kolektivno upucati pa biti kvalitetno gnojivo za naredne generacije. :-)
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#103 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Socijalista »

Hajmo narode imamo 100 glasova, hajde vise demokratije!!!! Idemo na 150 :thumbup: :bih:
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#105 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Mahalac »

Na S-Xu ovakve teme ne treba ni praviti jer se vec odavno zna pobjednik, a to sto evo vec godinama ovi rezultati nemaju nikakve veze (NAZALOST :( ) s realnoscu je sad vec jedna druga tema...ko god da je pokrene.
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#106 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Eborg »

Bojim se da većina ovih Sarajevo-x glasača neće ni izaći na izbore pa ovu prednost SDP i NS treba zanemariti.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#107 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by HAVANA »

Vazda izlazio i vazda sdp :D
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#108 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Socijalista »

Ne kuzim ljudi nikako zasto smo toliki demagozi, sto nam je tesko izaci na izbore? Mozda od tolikog rada nemamo vremena :D ili nam je tesko prosetati nedjeljom do grada ili do sljedece ulice ili skole, sta nam je? Ljenost? Koji nam je qqqqqqqqqq :?:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#109 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Alfons Kauders »

Socijalista wrote:Ne kuzim ljudi nikako zasto smo toliki demagozi, sto nam je tesko izaci na izbore? Mozda od tolikog rada nemamo vremena :D ili nam je tesko prosetati nedjeljom do grada ili do sljedece ulice ili skole, sta nam je? Ljenost? Koji nam je qqqqqqqqqq :?:
a sto bi se ja borio da sirotinji bude bolje kad njih boli kurac?

meni super i ovako, a oni nek glasaju za ove dok ne pocrkaju od gladi, zaboli me...

ne treba se mijesati u evoluciju... nesposobni, glupi i lijeni trebaju izumrijeti i cao...

istina, to ce potrajati nekoliko generacija, ali ce onda ovi koji prezive bit na konju...

uostalom svi kukaju kako nema mjesta za parking i kako su nekretnine skupe...
neretvanac
Posts: 665
Joined: 23/03/2009 20:41
Location: Hercegovina

#110 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by neretvanac »

valterbranisarajevo wrote:SDP !

I tako će biti sve dok se ne pojavi Komunistička partija BiH, a onda ću biti prvi, pa makar bio jedini za njih... :D ( a to će biti korisno i za SDP jer će se riješiti jednog "komunjare") :D :run:
:oops: :roll:
User avatar
KadSeMrtviProbudimo
Posts: 533
Joined: 09/09/2009 15:54
Location: mešihat nevjerne zajednice

#111 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by KadSeMrtviProbudimo »

Alfons Kauders wrote: a sto bi se ja borio da sirotinji bude bolje kad njih boli kurac?
meni super i ovako, a oni nek glasaju za ove dok ne pocrkaju od gladi, zaboli me...
ne treba se mijesati u evoluciju... nesposobni, glupi i lijeni trebaju izumrijeti i cao...
istina, to ce potrajati nekoliko generacija, ali ce onda ovi koji prezive bit na konju...
uostalom svi kukaju kako nema mjesta za parking i kako su nekretnine skupe...

Nekim čak ne bi trebali dozvoliti ni izlazak iz Lokacija. Što će nam, tamo im je mjesto :D
bornheim
Posts: 63
Joined: 03/04/2006 12:20
Location: frankfurt

#112 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by bornheim »

Pametno..pametno..
bornheim
Posts: 63
Joined: 03/04/2006 12:20
Location: frankfurt

#113 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by bornheim »

Do sada smo bili budale ...
bornheim
Posts: 63
Joined: 03/04/2006 12:20
Location: frankfurt

#114 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by bornheim »

Zato STOP nacinalzmu da nam se ne dogodi FASIZAM kao u RS-u
bornheim
Posts: 63
Joined: 03/04/2006 12:20
Location: frankfurt

#115 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by bornheim »

Nacionalizam(iznjavam se gore na st. gresci)..A ujedno Dodiku zelim sve najgore..mislim sto se nekom dogoditi moze..
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#116 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by cyprus »

:bih:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#117 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by pOZz »

Za iste, jer mi svake izbore asfaltiraju put i kažu mi da će biti bolje. :oops: 8-)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#118 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Irm@ »

Mahalac wrote:Na S-Xu ovakve teme ne treba ni praviti jer se vec odavno zna pobjednik, a to sto evo vec godinama ovi rezultati nemaju nikakve veze (NAZALOST :( ) s realnoscu je sad vec jedna druga tema...ko god da je pokrene.
bash tako :!: evo gledam ove rezultate i ako je slicno bilo raspolozenje na proslim izborima..pa gdje su ti sa-x glasaci onda.. ne obavlja se glasanje klikom na forumu nego odlaskom na glasacko mjesto...
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#119 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by pOZz »

Brojke na forumima su mizerne. Čak i da svi oni, koji su glasali na forumu za neku stranku, izađu na izbore, ne znači da će ta stranka ostvariti neki ozbiljan rezultat. ;-)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#120 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Irm@ »

naravno da ne..ali trebale bi i te brojke na forumima imati utjecaja na javnost...kako?
pa novinari su non-stop na internetu (danas na sa-xu sutra u avazu) i kad napisu neki tekst kako je raspolozenje te forumske populacije moze i to utjecati na javno mijenje..isto tako svi mi se krecom u odredjenom okruzenju ljudi..vjerovatno imamo i slicne politicke stavove..pa gdje su ti silni glasaci onda..kako to da uvijek penzioneri i zadrti nacionalisti odluce o ishodu izbora :?: :!:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#121 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by pOZz »

Irm@ wrote:naravno da ne..ali trebale bi i te brojke na forumima imati utjecaja na javnost...kako?
pa novinari su non-stop na internetu (danas na sa-xu sutra u avazu) i kad napisu neki tekst kako je raspolozenje te forumske populacije moze i to utjecati na javno mijenje..isto tako svi mi se krecom u odredjenom okruzenju ljudi..vjerovatno imamo i slicne politicke stavove..pa gdje su ti silni glasaci onda..kako to da uvijek penzioneri i zadrti nacionalisti odluce o ishodu izbora :?: :!:
Politička propaganda je jedno, forumska drugo. :)

Pola tih što glasaju za nacionalističke stranke (možda čak uopšte za sve stranke), glasaju iz interesa i zbog još mnoštva drugih stvari. ;-)
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#122 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Irm@ »

ah sta ces ja ti jadna vazda glasam jer smatram da je dobra necija politika iako su mi dosad izravno nudili beneficije ako se prikljucim odredjenoj stranci a ja sam rekla da necu vala makar na prosjacki stap spala..ja svoje principe prodavati necu...
Babonić
Posts: 137
Joined: 24/07/2008 08:23

#123 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Babonić »

HTIO BI DA DAM JEDNU PRIMJEDBU NA SPISAK KOJI NAM JE PONUĐEN.NIJE MI JASNO I NIKADA MI NEČE BITI JASNO ZAŠTO NA SPISKU NEMA STRANKE BPS SEFER HALILOVIĆ KOJA IMA BOLJE REZULTATE OD POLA GORE NAVEDENIH STRANAKA I KOJA ITEKAKO UČESTVUJE U VLASTI OD OPŠTISKIH NIVOA DO DRŽAVNIH. NEZNAM ČEMU TAJ IGNORANTSKI ODNOS PREMA BPS-U,STALNO SE ZAOBILAZI U RAZNORAZNIM ANKETAMA ALI ON JE RELEVANTNI POLITIČKI FAKTOR HTIO TO NEKO PRIZNATI ILI NE.ZATO NAM STANJE U DRŽAVI I JESTE OVAKO JADNO I BJEDNO I OSTAČE TAKO SVE DOK SE PRAVA OPOZICIJA BUDE ZAOBILAZILA.NEMA VEZE UPRKOS MEDIJSKOJ TOTALNOJ BLOKADI BPS IGURNO JAČA I IMAČE MNOGO BOLJE POZICIJE NA IZBORIMA 2010 GODINE NEGO ŠTO IH IMA SAD. N.H. :bih:
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#124 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Socijalista »

Babonić wrote:HTIO BI DA DAM JEDNU PRIMJEDBU NA SPISAK KOJI NAM JE PONUĐEN.NIJE MI JASNO I NIKADA MI NEČE BITI JASNO ZAŠTO NA SPISKU NEMA STRANKE BPS SEFER HALILOVIĆ KOJA IMA BOLJE REZULTATE OD POLA GORE NAVEDENIH STRANAKA I KOJA ITEKAKO UČESTVUJE U VLASTI OD OPŠTISKIH NIVOA DO DRŽAVNIH. NEZNAM ČEMU TAJ IGNORANTSKI ODNOS PREMA BPS-U,STALNO SE ZAOBILAZI U RAZNORAZNIM ANKETAMA ALI ON JE RELEVANTNI POLITIČKI FAKTOR HTIO TO NEKO PRIZNATI ILI NE.ZATO NAM STANJE U DRŽAVI I JESTE OVAKO JADNO I BJEDNO I OSTAČE TAKO SVE DOK SE PRAVA OPOZICIJA BUDE ZAOBILAZILA.NEMA VEZE UPRKOS MEDIJSKOJ TOTALNOJ BLOKADI BPS IGURNO JAČA I IMAČE MNOGO BOLJE POZICIJE NA IZBORIMA 2010 GODINE NEGO ŠTO IH IMA SAD. N.H. :bih:
Takticki potez, koliko puta jos da ponovim??? :)
Babonić
Posts: 137
Joined: 24/07/2008 08:23

#125 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Babonić »

Hahahahah možda jeste taktički potez ali nije faktički.Od taktičkih poteza pojedinih koji su vodili ovu jadnu državu ostadoše nama kriva leđa.Šansa za promjene je pred nama samo je do nas koliko smo spremni da prihvatimo promjene.
Post Reply