Page 1 of 1

#1 Dobar limar mi treba

Posted: 06/11/2009 15:50
by adisk
Ljudi trebao bih na Fiat Bravu malo popeglat neke sitne udare, spala je i boja. Parking cesanja i udubljenja neka...
Dvije povrsine velicine 20x20cm, peglanje i boja.
Zanima me ko to dobro radi, i valja li to sta poslije, zbog ujednacavanja boja itd.

#2 Re: Dobar limar mi treba

Posted: 06/11/2009 17:15
by respo
cuo sam da ima dobar limar kad se ide u bare jukicevom preko puta bosnalijeka u onom nizu garaza je bukvalno uz ulicu
svi koji su bili tu pricali su mi da su zadovoljni
ja nisam nikad bio tako da ti iz prve ruke ne mogu reci
pa pokusaj

#3 Re: Dobar limar mi treba

Posted: 06/11/2009 18:03
by adisk
respo wrote:cuo sam da ima dobar limar kad se ide u bare jukicevom preko puta bosnalijeka u onom nizu garaza je bukvalno uz ulicu
svi koji su bili tu pricali su mi da su zadovoljni
ja nisam nikad bio tako da ti iz prve ruke ne mogu reci
pa pokusaj
Hvala stari ;-)

#4 Re: Dobar limar mi treba

Posted: 07/11/2009 20:04
by sLLayer
dobar limar i ima na Dobrinji, u onim nizovima kucica preko puta adazala radnja se zove Nerko ima li sve znaci sve mehanika limarija, farbanje ugl sve sto ti treba :-D