#1 Auto do 3000KM
Posted: 12/09/2009 22:10
Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
mozda ovako nesto..Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
Pa onda vjerovatno nisam ni sebe volio, pa sam do prije 1,5 godinu vozio auto vrijednosti vjerovatno i ispod 3000 KM (golf 2 godiste 89, benzin). A auto ce vise sluziti za obuku (tek polozila vozacki), tako da ce vjerovatno za nekih 6-12 mjeseci biti zamjenjen malo vrijednijim (u planu corsa oko 10000 KM).DoradO wrote:Ako je imalo volis za te pare joj nista neces kupiti
hehe pa sto ne kazes odma...Boycie wrote:Pa onda vjerovatno nisam ni sebe volio, pa sam do prije 1,5 godinu vozio auto vrijednosti vjerovatno i ispod 3000 KM (golf 2 godiste 89, benzin). A auto ce vise sluziti za obuku (tek polozila vozacki), tako da ce vjerovatno za nekih 6-12 mjeseci biti zamjenjen malo vrijednijim (u planu corsa oko 10000 KM).DoradO wrote:Ako je imalo volis za te pare joj nista neces kupiti


Ma Floridu, pa neka se vozi ko' hadzinicarespo wrote:kupis 3 yugo auta i nek mjenja
evo ja sam prije par dana kupila seicenta...benzinac 1.1. posto konacno zelim da se ustelim s voznjom...posudjivala sam golfa II dizela od tate (GTD 1.6 sto je meni malo i pojako a i potezak je) ali ako tako nastavim nikad se necu usteliti. seicenta sam dovezla iz kreseva i posto je bio van (dostavno) a sada je putnicko i 2005-o godiste (skoro 2006) sa atestom i registracijom platila sam ga 5600 KM. Ti imas malo starija auta za nekih 4000 KM (seicento 2002 godiste). Ako zelis vise info javi se da te uputim na auto kucu gdje sam ga uzela...upravo sam downloadovala i prirucnik na engleskom (uz auto dosao samo na italijanskom)Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
Nemoj misliti da si ti to jeftino platila,pa taj auto kad je bio nov nije kostao vise od 5 000eura,radilo se o dostavnom vozilu koje je vintalo po Italiji za neku pizzeriju ili nesto drugo,koje se manje cuvalo,ipak od firme je to auto koje vozaci i nisu previse cuvali.Mislim da se radi o auto kuci Ε ero auto koja nabavlja te dostavnjake i prepakuje ih ovdje kao putnicke,a imas jos nekih auto kuca koje se bave takvim poslom.Moj prijedlog za za gosp. koji zeli kupiti auto svojoj Ljepsoj polovini je Renault twingo ili ford Ka ali bi morao malo vise doplatitiLace wrote:evo ja sam prije par dana kupila seicenta...benzinac 1.1. posto konacno zelim da se ustelim s voznjom...posudjivala sam golfa II dizela od tate (GTD 1.6 sto je meni malo i pojako a i potezak je) ali ako tako nastavim nikad se necu usteliti. seicenta sam dovezla iz kreseva i posto je bio van (dostavno) a sada je putnicko i 2005-o godiste (skoro 2006) sa atestom i registracijom platila sam ga 5600 KM. Ti imas malo starija auta za nekih 4000 KM (seicento 2002 godiste). Ako zelis vise info javi se da te uputim na auto kucu gdje sam ga uzela...upravo sam downloadovala i prirucnik na engleskom (uz auto dosao samo na italijanskom)Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help




ma ja barnuli je iznutra, otvorili, pritvorili i slikalivnm wrote:ma hauba nije zatvorena kako treba.
Ma izuzetan auto za obuku,tj za one koji su tek polozili i traze nesto da se stelnu......nek je sa srecom...pa promijenila za kakvog karavana poslije..Lace wrote:ma ja barnuli je iznutra, otvorili, pritvorili i slikalivnm wrote:ma hauba nije zatvorena kako treba.a fakat nalijeze ...ma dobar za usteliti si i prodati...dok jos nemam djecu da naucim...valja to u obdaniste razvoziti

Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
hvala blackyblack wrote:sretno Lacika sa novim bibijem
to je najvaznije,bez ljudskih gubitaka...Lace wrote:hvala blackyblack wrote:sretno Lacika sa novim bibijem
ovaj je dobro nasminkan al da sam imala ovu masku odvalila bih je pri parkiranju na trotoar gdje je danas jedino bilo mjesta...danas sam se odvazila u prvu samostalnu voznju po gradu...malo je reci da sam se psihicki spremala 3 sata i da sam se traumirala u autu, pravila pocetnicke greske al srecom sve bez zrtava
da nisi mozda na grbavici bilaLace wrote:
hvala blackyovaj je dobro nasminkan al da sam imala ovu masku odvalila bih je pri parkiranju na trotoar gdje je danas jedino bilo mjesta...danas sam se odvazila u prvu samostalnu voznju po gradu...malo je reci da sam se psihicki spremala 3 sata i da sam se traumirala u autu, pravila pocetnicke greske al srecom sve bez zrtava