Page 1 of 2

#1 Auto do 3000KM

Posted: 12/09/2009 22:10
by Boycie
Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help

#2 Re: Auto do 3000KM

Posted: 12/09/2009 22:23
by black
Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
mozda ovako nesto..

twingo

#3 Re: Auto do 3000KM

Posted: 12/09/2009 22:26
by DoradO
Ako je imalo volis za te pare joj nista neces kupiti

#4 Re: Auto do 3000KM

Posted: 12/09/2009 22:52
by Boycie
DoradO wrote:Ako je imalo volis za te pare joj nista neces kupiti
Pa onda vjerovatno nisam ni sebe volio, pa sam do prije 1,5 godinu vozio auto vrijednosti vjerovatno i ispod 3000 KM (golf 2 godiste 89, benzin). A auto ce vise sluziti za obuku (tek polozila vozacki), tako da ce vjerovatno za nekih 6-12 mjeseci biti zamjenjen malo vrijednijim (u planu corsa oko 10000 KM).

#5 Re: Auto do 3000KM

Posted: 12/09/2009 23:12
by DoradO
Boycie wrote:
DoradO wrote:Ako je imalo volis za te pare joj nista neces kupiti
Pa onda vjerovatno nisam ni sebe volio, pa sam do prije 1,5 godinu vozio auto vrijednosti vjerovatno i ispod 3000 KM (golf 2 godiste 89, benzin). A auto ce vise sluziti za obuku (tek polozila vozacki), tako da ce vjerovatno za nekih 6-12 mjeseci biti zamjenjen malo vrijednijim (u planu corsa oko 10000 KM).
hehe pa sto ne kazes odma... :D cim sam vidio da spominjes ''zenski look'' bilo je ono ''uh znam kako mu je sada :-) '' :D nek je tebi sa srecom da udovoljis sa bojom,visinom, velicinom retrovizora i tako tim bitnim stvarima :lol:

#6 Re: Auto do 3000KM

Posted: 13/09/2009 01:25
by asafinho
S paket dizel :D ne moze mu nista i da ga slupa,imam iskustva i sa voznjom tog auta i sa udaranjem :D tenk od auta :D ne znam po meni je to najbolje jer bezze ti je davati 3 milje sad pa za godinu opet a neces moci vratiti te pare,ovako udari ogrebe nece ti biti zao :D oko milje ipo izadjes,znaci solidan za te pare i udri misko :D to je moje misljenje :D

#7 Re: Auto do 3000KM

Posted: 13/09/2009 12:16
by vukojebina
hmmm, pa za te pare samo mozes fiata uzet...

#8 Re: Auto do 3000KM

Posted: 13/09/2009 14:39
by Ady88
evo ti drug,ja mislim da neces naci za ove pare nista bolje :) dakle momku treba novac pa bi ga dao i za 2500,3000KM , sad ne znam da li bi se tvojoj zeni/djevojci svidjelo ali vozilo je stvarno ocuvano :-D .Mozes pogledati ima tu jos dosta vozila po povoljnim cijenama ALI sto je najbitnije NIKO te nece izraditi jer se tamo svi znamo,ukoliko nesto nije u redu sa autom to se napise sto se tice toga ne brini se ;-) evo i dvije slikice ali mozes otici preko linka i vidjeti

http://www.bhtuning.com/p-vw-scirocco-m ... 27833.html

Image
Image

#9 Re: Auto do 3000KM

Posted: 13/09/2009 14:50
by respo
kupis 3 yugo auta i nek mjenja :)

#10 Re: Auto do 3000KM

Posted: 13/09/2009 15:35
by Edin H.
respo wrote:kupis 3 yugo auta i nek mjenja :)
Ma Floridu, pa neka se vozi ko' hadzinica :D

Image

#11 Re: Auto do 3000KM

Posted: 25/09/2009 20:08
by Lace
Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
evo ja sam prije par dana kupila seicenta...benzinac 1.1. posto konacno zelim da se ustelim s voznjom...posudjivala sam golfa II dizela od tate (GTD 1.6 sto je meni malo i pojako a i potezak je) ali ako tako nastavim nikad se necu usteliti. seicenta sam dovezla iz kreseva i posto je bio van (dostavno) a sada je putnicko i 2005-o godiste (skoro 2006) sa atestom i registracijom platila sam ga 5600 KM. Ti imas malo starija auta za nekih 4000 KM (seicento 2002 godiste). Ako zelis vise info javi se da te uputim na auto kucu gdje sam ga uzela...upravo sam downloadovala i prirucnik na engleskom (uz auto dosao samo na italijanskom)

#12 Re: Auto do 3000KM

Posted: 25/09/2009 21:57
by citroen
Lace wrote:
Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help
evo ja sam prije par dana kupila seicenta...benzinac 1.1. posto konacno zelim da se ustelim s voznjom...posudjivala sam golfa II dizela od tate (GTD 1.6 sto je meni malo i pojako a i potezak je) ali ako tako nastavim nikad se necu usteliti. seicenta sam dovezla iz kreseva i posto je bio van (dostavno) a sada je putnicko i 2005-o godiste (skoro 2006) sa atestom i registracijom platila sam ga 5600 KM. Ti imas malo starija auta za nekih 4000 KM (seicento 2002 godiste). Ako zelis vise info javi se da te uputim na auto kucu gdje sam ga uzela...upravo sam downloadovala i prirucnik na engleskom (uz auto dosao samo na italijanskom)
Nemoj misliti da si ti to jeftino platila,pa taj auto kad je bio nov nije kostao vise od 5 000eura,radilo se o dostavnom vozilu koje je vintalo po Italiji za neku pizzeriju ili nesto drugo,koje se manje cuvalo,ipak od firme je to auto koje vozaci i nisu previse cuvali.Mislim da se radi o auto kuci Ε ero auto koja nabavlja te dostavnjake i prepakuje ih ovdje kao putnicke,a imas jos nekih auto kuca koje se bave takvim poslom.Moj prijedlog za za gosp. koji zeli kupiti auto svojoj Ljepsoj polovini je Renault twingo ili ford Ka ali bi morao malo vise doplatiti

#13 Re: Auto do 3000KM

Posted: 25/09/2009 23:45
by Lace
nisam ni rekla da sam ga jeftino platila :) ...samo sam covjeku dala informaciju...jeste radi se o sheri a imam dopis firme za koju je auto vrtilo (nije telekom i ne lici na piceriju al ko zna), navodno je preslo 49 000 km (ako nije resetovano) i u dobrom je stanju...do prije par godina sam i ja trazila auto do 3000 al ga ne nadjoh...ne sto ih nije bilo vec sto mi se nista od toga nije svidjelo...i izletih ovoliko sada ali nije mi zao :)

znaci ne zelim da se raspravljam o tome da li sam auto puno platila ili ne, da li vrijedi tih para ili zasto sam uzela auto koje na NCAP testu ima samo 1 i po zvjezdicu...ja sam to rascistila sa samom sobom...samo dajem info :D

evo i slicica koga zanima

Image

#14 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 00:07
by vnm
mozda mi se cini, ali ako si zatvorila haubu onda ne nalijeze kako treba, pa bi mi prvo palo na pamet da je auto bilo udareno naprijed. :)

#15 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 00:13
by Lace
ma meni se cini da je bilo udareno ne bi od njega puno ostaalo ni za doradu :D ovo su slike s njihove stranice

Image

Image

Image

jos samo da ga ja ne udarim dok se ustelim i da ga prodam na kraju i done deal :D

#16 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 00:18
by Lace
natjerao si me da pogledam kroz prozor...nalijeze kako treba... :D

#17 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 00:22
by vnm
ma hauba nije zatvorena kako treba. :-D

#18 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 00:33
by Lace
vnm wrote:ma hauba nije zatvorena kako treba. :-D
ma ja barnuli je iznutra, otvorili, pritvorili i slikali :D a fakat nalijeze ...ma dobar za usteliti si i prodati...dok jos nemam djecu da naucim...valja to u obdaniste razvoziti :D

#19 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 01:10
by citroen
Lace wrote:
vnm wrote:ma hauba nije zatvorena kako treba. :-D
ma ja barnuli je iznutra, otvorili, pritvorili i slikali :D a fakat nalijeze ...ma dobar za usteliti si i prodati...dok jos nemam djecu da naucim...valja to u obdaniste razvoziti :D
Ma izuzetan auto za obuku,tj za one koji su tek polozili i traze nesto da se stelnu......nek je sa srecom...pa promijenila za kakvog karavana poslije.. :thumbup:

#20 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 12:37
by Lace
hvala na lijepim zeljama :)

#21 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 12:48
by black
sretno Lacika sa novim bibijem ;-)


Image

#22 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 20:28
by za_sada_bez_dobrog_nicka
Boycie wrote:Kupio bih svojoj boljoj polovici neki mali autic do 3000 KM, ali sam u dilemi koji? Znaci mora imati onako zenski look i po mogucnosti da je benzinac. Savjeti, iskustva...Help

Neki Golf 3 benzinac...

#23 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 23:04
by Lace
black wrote:sretno Lacika sa novim bibijem ;-)


Image
hvala blacky :) ovaj je dobro nasminkan al da sam imala ovu masku odvalila bih je pri parkiranju na trotoar gdje je danas jedino bilo mjesta...danas sam se odvazila u prvu samostalnu voznju po gradu...malo je reci da sam se psihicki spremala 3 sata i da sam se traumirala u autu, pravila pocetnicke greske al srecom sve bez zrtava :)

#24 Re: Auto do 3000KM

Posted: 26/09/2009 23:15
by citroen
Lace wrote:
black wrote:sretno Lacika sa novim bibijem ;-)


Image
hvala blacky :) ovaj je dobro nasminkan al da sam imala ovu masku odvalila bih je pri parkiranju na trotoar gdje je danas jedino bilo mjesta...danas sam se odvazila u prvu samostalnu voznju po gradu...malo je reci da sam se psihicki spremala 3 sata i da sam se traumirala u autu, pravila pocetnicke greske al srecom sve bez zrtava :)
to je najvaznije,bez ljudskih gubitaka... :)

#25 Re: Auto do 3000KM

Posted: 28/09/2009 11:22
by black
Lace wrote:
hvala blacky :) ovaj je dobro nasminkan al da sam imala ovu masku odvalila bih je pri parkiranju na trotoar gdje je danas jedino bilo mjesta...danas sam se odvazila u prvu samostalnu voznju po gradu...malo je reci da sam se psihicki spremala 3 sata i da sam se traumirala u autu, pravila pocetnicke greske al srecom sve bez zrtava :)
da nisi mozda na grbavici bila :mrgreen: vidio sam bas na trotoaru jednog, ulica radnichka :mrgreen: