Banjalučki četnici nastavljaju pohode

User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#26 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by nokia6170 »

Ma neka pisu...dosla su vremena da mi znamo ko su oni, a oni vrlo dobro znaju da mi to znamo i da vise nema mazanja ociju i zaboravljanja kao prije. A njima valja zivjeti okruzenima sa nama i slusati svakodnevno istu pricu, pa cemo da vidimo kome ce prije dohakati ovo mentalno stanje drustva u kojem zivimo.

Govno kako god da upakujes ono smrdi, tako i Republika Srpska..koliko god da se trude humanizirati je, ona u svom bicu nosi fasizam, jer je kao ideja realizovana fasistickim putem...nikako drugacije ne bi ni mogla postati realnost.

A Republika Srpska ima parolu...ne grizi ruku koja te hrani, pa makar to bio i sam fasizam i najveci zlocin na svijetu-genocid.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#27 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by draganbl »

Često mi smeta i nacionalistička retorika prožeta mržnjom koja se sreće i na ovom portalu, pa sam opet tu. Tako je i sa grafitima. Smetaju mi, ali opet prolazim pored njih iako mogu ići i drugim putem. Mržnje ima na mnogim mjestima, vi vidite srpsku, Srbi vide bošnjačku, a ja vidim obje.
Ne mislim u značajnoj mjeri uticati na tok ove i drugih tema, ali sam ipak htio napomenuti da meni i mnogim mojim komšijama iz Borika smetaju ti grafiti, bez obzira na to iz kog naroda dolazimo.
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#28 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by dallton »

draganbl wrote:Često mi smeta i nacionalistička retorika prožeta mržnjom koja se sreće i na ovom portalu, pa sam opet tu. Tako je i sa grafitima. Smetaju mi, ali opet prolazim pored njih iako mogu ići i drugim putem. Mržnje ima na mnogim mjestima, vi vidite srpsku, Srbi vide bošnjačku, a ja vidim obje.
Ne mislim u značajnoj mjeri uticati na tok ove i drugih tema, ali sam ipak htio napomenuti da meni i mnogim mojim komšijama iz Borika smetaju ti grafiti, bez obzira na to iz kog naroda dolazimo.
u, mogu misliti da vam smeta
a suplje price
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#29 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by nokia6170 »

draganbl wrote:Često mi smeta i nacionalistička retorika prožeta mržnjom koja se sreće i na ovom portalu, pa sam opet tu. Tako je i sa grafitima. Smetaju mi, ali opet prolazim pored njih iako mogu ići i drugim putem. Mržnje ima na mnogim mjestima, vi vidite srpsku, Srbi vide bošnjačku, a ja vidim obje.
Ne mislim u značajnoj mjeri uticati na tok ove i drugih tema, ali sam ipak htio napomenuti da meni i mnogim mojim komšijama iz Borika smetaju ti grafiti, bez obzira na to iz kog naroda dolazimo.
Sto nisi onda uzeo i presarao cijeli taj grafit ako ti smeta. Kako majku mu u toj RS stalno neki pojedinci vandali, nikad sistem...sreca pa imaju sudovi pa fino sude i sistemima, kao sto presudise da su svi zlocini na strani RS, pored individualnog ujedno imali i sistemski planski karakter.

U ratu ste sistemski i planski aktivno djelovali, u miru sistemski i planski pasivno djelujete ne radeci nista.
blackepeace
Posts: 482
Joined: 31/07/2009 11:59

#30 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by blackepeace »

Dolazimo do zaključka da časni i pošteni Srbi ne postoje.
Kad se potencijalno takav pojavi, poput draganbl, odmah biva okarakterisan da je lažov jer je prosto nemoguće da i jedan Srbin misli da je ovo što je napisano loše.
Nije mi jasno kako vi zamišljate suživot sa ljudima o kojim imate samo i isključivo loše mišljenje pa taman da ima i 18 god. i da nikad puške nije vidio ?
Nemoguće je praviti državu sa tolikom količinom mržnje.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#31 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by JThomas »

jest, toliko mu smeta da smatra da ih prefarbavati trebaju novinarske ekipe iz federacije.

to je k'o kad bi neko u sarajevu napisao ubij srbina, a ja rekao - jest, to je grozno, to se meni gadi, ali mi koji tu živimo ni slučajno to nećemo prefarbati, nego neka dođu novinari iz banjaluke da to prefarbaju :-) :-) :-)
blackepeace
Posts: 482
Joined: 31/07/2009 11:59

#32 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by blackepeace »

nokia6170 wrote:Sto nisi onda uzeo i presarao cijeli taj grafit ako ti smeta.
Vidiš li ti šta ti pišeš ?
Čovjek je fino osudio ovo što je napisano ali to tebi nije dovoljno.
Sad bi trebao da ode da kreči zidove.
Da prekreči, rekao bi da ni to nije dovoljno već treba napisati preko toga grafit "Bošnjaci su pravo lijepi, volim ih."
Pa ni to ne bi bilo dovoljno već bi morao još cvijet naslikati pored toga.
Pa ni to ne bi bili dovoljno pa bi... mislim, KAD JE DOVOLJNO ?
Možda bi bilo dovoljno kad bi promjenio ime i postao Bošnjak ali i tad bi imao par prigovora zbog prezimena.
Nema ovdje budućnosti.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11061
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#33 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by Prpa.ba »

blackepeace wrote:Nema ovdje budućnosti.

Vaistinu nema. :)
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#34 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by dallton »

blackepeace wrote:Dolazimo do zaključka da časni i pošteni Srbi ne postoje.
Kad se potencijalno takav pojavi, poput draganbl, odmah biva okarakterisan da je lažov jer je prosto nemoguće da i jedan Srbin misli da je ovo što je napisano loše.
Nije mi jasno kako vi zamišljate suživot sa ljudima o kojim imate samo i isključivo loše mišljenje pa taman da ima i 18 god. i da nikad puške nije vidio ?
Nemoguće je praviti državu sa tolikom količinom mržnje.
opet tvoja suplja....moze se sasvim lijepo zivjeti kraj nekoga ko se prezire, bez problema...uostalom, srbi su ti koji su napravili koncologore i srebrenicu i treba ih konstantno podsjecati nato, ovo danas s grafitima je vise pokazatelj da nemaju snage za iole ozbiljnije akcije...

a buducnosti mozda nema za tebe, za sve ostale ima, samo ti valja slusati svakodnevno ove cinjenice o srebrenici, o logorima, o silovanjima, itd....
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#35 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by JThomas »

ne, nego novinari iz federacije treba da kreče zidove?

a činjenica da stoje nekoliko godina jasno pokazuje koliko četnički grafiti smetaju VLASTIMA i sistemu...
User avatar
bihpatriot
Posts: 304
Joined: 13/01/2008 18:09

#36 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by bihpatriot »

Csuhay wrote: Banjalučki vandali nastavljaju svoje pohode - mjesta i natpisi bude jezu u svakom normalnom prolazniku

Banja Luka, 23.08.2009 - FTV

Stanovnici Banje Luke nesrpske nacionalnosti skoro svaki dan doživljavaju razne provokacije - u obliku uvredljivih natpisa, pjevanjem pod prozorom ili uništavanjem nadgrobnih spomenika i vjerskih objekata. Policiji nepoznati vandali nastavljaju svoje pohode.

Mlad balija trči poljem, ja ga stižem da ga koljem, Šta će nam titula, mi nismo Bosna, Vrbasom leševi plove, da li se bar jedan od njih zove Franjo -
samo su neki od natpisa snimljenih u banjalučkom naselju Borik.

Ekspanzija nacional-šovinizma dosegla je vrhunac u sljedećem - Hrvatsku djecu na kolac, koji je nepoznati vandal ili više njih, kako ih nazivaju u policiji, ostavio između osnovne škole i vrtića u Boriku.

Obećanje ili poruka - u ovom slučaju je svejedno. Mjesto gdje je vandal ostavio potpis dovoljno je da probudi jezu u svakom normalnom prolazniku.

Sa fotografijama: http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp ... 7&id=21409
A jel vidite da je napisano zelenim slovima?

To je garant neki Djevad pis'o... :-)
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#37 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by nokia6170 »

blackepeace wrote:
nokia6170 wrote:Sto nisi onda uzeo i presarao cijeli taj grafit ako ti smeta.
Vidiš li ti šta ti pišeš ?
Čovjek je fino osudio ovo što je napisano ali to tebi nije dovoljno.
Sad bi trebao da ode da kreči zidove.
Da prekreči, rekao bi da ni to nije dovoljno već treba napisati preko toga grafit "Bošnjaci su pravo lijepi, volim ih."
Pa ni to ne bi bilo dovoljno već bi morao još cvijet naslikati pored toga.
Pa ni to ne bi bili dovoljno pa bi... mislim, KAD JE DOVOLJNO ?
Možda bi bilo dovoljno kad bi promjenio ime i postao Bošnjak ali i tad bi imao par prigovora zbog prezimena.
Nema ovdje budućnosti.
Cuj vidim li sta pisem, ja pisem ono sto pisem i ako nekgo istina boli sta ja tu mogu. Neka se navikne na bol.

Ako sam ja mogao uzeti klantu i prefarbati jedan uvredljiv grafit, zasto to svako ne bi mogao uraditi. E sad sto neko neka muda ili licne savjesti i morala da uzme malo stvar u svoje ruke i ucini svoju okolinu manje uvredljivom i fasistickom, to je druga stvar.
User avatar
karanana
Posts: 47287
Joined: 26/02/2004 00:00

#38 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by karanana »

pojavi se gore na zaobilaznici prema palama grafit srbe na vrbe, odmah, isti dan se ptpc digne, prva vijest na dnevniku, ugrozavanje srba u sarajevu, mudzahedini, vehabije, ovo, ono....uhapse isti dan dvojicu pijanih majmuna koji su to sarali. nikakve veze sa mudzahedinima, vehabijama.....

ovo stoji mjesecima ovako, i stajace jos mjesecima i niko nista. a ugledni gradani banjaluke hodaju i zgrazavaju se. to je sasvim dovoljno od njih. e tu je razlika. ne kazem ja, ima sljama i ovdje, eno od hadzica do mostara na svakoj putnoj tabli izbrisan je sprejom cirilicni natpis i potpisani su TM87. ali je razlika da se mi protiv fasizma koliko-toliko dignemo i odradimo nesto, ako nista barem dignemo glas, i ja jebem mater onima koji su posarali cirilicu na znakovima i garantujem da ce "ophodnja cesta" ovo probati obrisati.
Last edited by karanana on 24/08/2009 11:51, edited 1 time in total.
dallton
Posts: 7739
Joined: 31/07/2008 08:49

#39 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by dallton »

karanana wrote:pojavi se gore na zaobilaznici prema palama grafit srbe na vrbe, odmah, isti dan se ptpc digne, prva vijest na dnevniku, ugrozavanje srba u sarajevu, mudzahedini, vehabije, ovo, ono....uhapse isti dan dvojicu pijanih majmuna koji su to sarali. nikakve veze sa mudzahedinima, vehabijama.....

ovo stoji mjesecima ovako, i stajace jos mjesecima i niko nista. a ugledni gradani banjaluke hodaju i zgrazavaju se. to je sasvim dovoljno od njih.
auh, sto ce se zgrazavati mozes misliti...kao sto su se zgrazavali kad su okolo njih ubijani nesrbi i ferhadija u zrak, bas se sjecam tog zgrazavanja bilo je masovno :roll:
Orbini
Posts: 1100
Joined: 26/07/2003 00:00

#40 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by Orbini »

Kad sam procitao naslov, mislio sam Bogzna sta se desava. Kad ono grafiti,.. :roll:

Mnogi grafiti stoje godinama, neki jos od 92-ge,.. "Turci napolje, gazi Bosnu voli Srbiju, Bosna na q,..cu - Srbija u Srcu, hotel Srbija, Srbija, napolje balije,..(na djamijama), ....."

Ne opravdavam grafite, svakako je lose, kaznjivo, odraz odgoja u duhu fasizma, i slika i prilika opstih drustvenih standarda u RS koji su fasisticki,... Ali desavaju se stoput gore stvari.

Mezarje moje familije, je dva puta ruseno od Dejtona naovamo,.. nocna skrnavljenja - macolom vjerovatno. A bilo je mnogo i drugih za koje am cuo ali nigdje procitao. Prilikom proslave utakmice BiH-SCiG - na glavni trg u BL je skupina mladica trijumfalno donijela iscupan nisan(muslimanski nadgrobni spomenik) uz ovacije i aplauze gomile. Onda nezakonita oduzimanja zemlje i nekretnika sto je aktuelno u zadnju godinu u BL(slucajno bosnjacka imovina), proslave pravoslavne Nove god i Bozica pucanjem, odvrtanjem cetnickih pjesama pored obnovljenih djamija i pored prozora ono malo povratnika. Razbijanje stakala, vrata, unistavanje fasada djamija, kuca i ostalih objekata u vlasnistvu muslimana. Prebijanja(lafo licno ili zbog koristi),.. i ina sikaniranja, diskriminacije, verbalna vrijedjanja,.... nista od toga se ne pojavi u medijima.

I sad odjednom senzacija zbog par grafita? Znaci li to da gore pobrojano ne zasluzuje da bude vjest i ne zasluzuje kaznu?
Nije mi jasno kako vi zamišljate suživot sa ljudima o kojim imate samo i isključivo loše mišljenje pa taman da ima i 18 god. i da nikad puške nije vidio ?
Nemoguće je praviti državu sa tolikom količinom mržnje.
Ali nije ni neophodno imati kolicinu ljubavi pa da se zivi u istoj drzavi. Nemozemo zivjeti zajedno, ali mozemo jedni pored drugih, svako o svom poslu,..svako sa svojima i niko nikog ne dira,... kao sto je bilo prije. Nemoj ono komunisticko nafuravanje na ljubav i bratstvo uzimati kao jedini model suzivota. Ja bih sa ovim draganombl mogao bez problema zivjeti u istoj ulici, zgradi,... bez neke prevelike ljubavi i ne moramo se ni pozdravljati kad se sretnemo. Dovoljno mi je da znam da me nece zahebavati, a necu naravno ni ja njega i sta ti vise treba za suzivot? Kao na zapadu,..
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7438
Joined: 16/01/2007 23:38

#41 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by banjaluka078 »

Meni ne bi bio problem evo sad zakljucati kancelariju i otici s draganbl da prekrecim te grafite, ali necu! A necu iz jednog razloga, ja placam da se ta sranja identifikuju i uklone, moj porez ide i gradskim vlastima koji imaju odjel i sluzbu koja hoda po gradu i uklanja grafite. Zato sam lijepo spakovala vijest u attachment, poslala gradonacelniku, pa cemo vidjeti hoce li i dalje uklanjati samo one iz Gospodske ulice, one koji najcesce pokazuju nezadovoljstvo ekonomskim stanjem ili ce shvatiti da ima jos ulica osim one u kojoj on stoluje. (Cudi me da mjesecima opstaje onaj grafit RS= Republika Stankovic na parkingu kod trznice.)
blackepeace
Posts: 482
Joined: 31/07/2009 11:59

#42 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by blackepeace »

Orbini wrote:Ali nije ni neophodno imati kolicinu ljubavi pa da se zivi u istoj drzavi. Nemozemo zivjeti zajedno, ali mozemo jedni pored drugih, svako o svom poslu,..svako sa svojima i niko nikog ne dira,... kao sto je bilo prije. Nemoj ono komunisticko nafuravanje na ljubav i bratstvo uzimati kao jedini model suzivota. Ja bih sa ovim draganombl mogao bez problema zivjeti u istoj ulici, zgradi,... bez neke prevelike ljubavi i ne moramo se ni pozdravljati kad se sretnemo. Dovoljno mi je da znam da me nece zahebavati, a necu naravno ni ja njega i sta ti vise treba za suzivot? Kao na zapadu,..
Ne pričam o ljubavi i bratstvu nego o normalnim odnosima prema ljudima kojo očigledno nisu zlonamjerni.
Sad je par kompleksaša jedva dočekalo da maltretira momka koji osuđuje grafite. Ovdje se odstupanje od nacionalne matrice protumači kao slabost pa lešinari navale. Otiđite u BL pa maltretirajte one koji to podržavaju. Jok, em što ne smijete, em što bi njima bilo drago da vide takve reakcije. Lako je preko foruma biti za*eban i lako je ubijati tračak normalnih konverzacija između naroda.
User avatar
draganbl
Posts: 2093
Joined: 21/06/2009 00:59

#43 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by draganbl »

blackepeace wrote:
Orbini wrote:Ali nije ni neophodno imati kolicinu ljubavi pa da se zivi u istoj drzavi. Nemozemo zivjeti zajedno, ali mozemo jedni pored drugih, svako o svom poslu,..svako sa svojima i niko nikog ne dira,... kao sto je bilo prije. Nemoj ono komunisticko nafuravanje na ljubav i bratstvo uzimati kao jedini model suzivota. Ja bih sa ovim draganombl mogao bez problema zivjeti u istoj ulici, zgradi,... bez neke prevelike ljubavi i ne moramo se ni pozdravljati kad se sretnemo. Dovoljno mi je da znam da me nece zahebavati, a necu naravno ni ja njega i sta ti vise treba za suzivot? Kao na zapadu,..
Ne pričam o ljubavi i bratstvu nego o normalnim odnosima prema ljudima kojo očigledno nisu zlonamjerni.
Sad je par kompleksaša jedva dočekalo da maltretira momka koji osuđuje grafite. Ovdje se odstupanje od nacionalne matrice protumači kao slabost pa lešinari navale. Otiđite u BL pa maltretirajte one koji to podržavaju. Jok, em što ne smijete, em što bi njima bilo drago da vide takve reakcije. Lako je preko foruma biti za*eban i lako je ubijati tračak normalnih konverzacija između naroda.
Zahvaljujem se svima koji me brane, ali ipak ne smatram da me iko maltretira. Svjestan sam da "par kompleksaša" nije većina, tako da me jeftine optužbe, nevješta ironija i u krajnjoj liniji, nesposobnost inteligentnog rasuđivanja uopšte ne ugrožavaju. Iako se ne javljam često, redovno čitam teme ovog foruma. Danas sam se javio jer sam lično vidio te grafite (viđam ih skoro svaki dan) i komentarisao da mi jako smetaju. Pored toga, prokomentarisao sam samu vijest upravo u kontekstu u kojem je i prikazana: neprecizno i tendenciozno, da namjerno izazove salve negodovanja i optužbi. A od toga nam nema nikakve koristi. Bolje bi bilo da smo se svi zajedno skupili i prefarbali ruglo, nego što ovdje raspravljamo. A da je to uradila ona jadnica pred kamerama, ne bi bilo ni vijesti ni ovakve teme. Bio bi to lijep gest i korak naprijed u zajedničkoj budućnosti. Ovako - ništa.
User avatar
karanana
Posts: 47287
Joined: 26/02/2004 00:00

#44 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by karanana »

ta jadnica je novinarka, ona mozda i nije iz banjaluke, a i da jeste, novinari nemaju pravo da ucestvuju u pricama odnosno da na neki nacin budu akteri izvjestaja o kojem pisu i izvjestavaju, dok su na radnom zadatku. pa bilo je ovdje slucajeva za vrijeme rata gdje novinar nije smio pomoci ranjenom covjeku na cesti jer to odmah ugrozava njegovu nepristrasnost i neutralnost. novinar je tu samo da izvjestava i ona ode. a zasto gradjani koji tu zive ne ofarbaju to ili ne prijave komunalnoj sluzbi, e to je pitanje.
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#45 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by nokia6170 »

draganbl wrote:
blackepeace wrote:
Orbini wrote:Ali nije ni neophodno imati kolicinu ljubavi pa da se zivi u istoj drzavi. Nemozemo zivjeti zajedno, ali mozemo jedni pored drugih, svako o svom poslu,..svako sa svojima i niko nikog ne dira,... kao sto je bilo prije. Nemoj ono komunisticko nafuravanje na ljubav i bratstvo uzimati kao jedini model suzivota. Ja bih sa ovim draganombl mogao bez problema zivjeti u istoj ulici, zgradi,... bez neke prevelike ljubavi i ne moramo se ni pozdravljati kad se sretnemo. Dovoljno mi je da znam da me nece zahebavati, a necu naravno ni ja njega i sta ti vise treba za suzivot? Kao na zapadu,..
Ne pričam o ljubavi i bratstvu nego o normalnim odnosima prema ljudima kojo očigledno nisu zlonamjerni.
Sad je par kompleksaša jedva dočekalo da maltretira momka koji osuđuje grafite. Ovdje se odstupanje od nacionalne matrice protumači kao slabost pa lešinari navale. Otiđite u BL pa maltretirajte one koji to podržavaju. Jok, em što ne smijete, em što bi njima bilo drago da vide takve reakcije. Lako je preko foruma biti za*eban i lako je ubijati tračak normalnih konverzacija između naroda.
Zahvaljujem se svima koji me brane, ali ipak ne smatram da me iko maltretira. Svjestan sam da "par kompleksaša" nije većina, tako da me jeftine optužbe, nevješta ironija i u krajnjoj liniji, nesposobnost inteligentnog rasuđivanja uopšte ne ugrožavaju. Iako se ne javljam često, redovno čitam teme ovog foruma. Danas sam se javio jer sam lično vidio te grafite (viđam ih skoro svaki dan) i komentarisao da mi jako smetaju. Pored toga, prokomentarisao sam samu vijest upravo u kontekstu u kojem je i prikazana: neprecizno i tendenciozno, da namjerno izazove salve negodovanja i optužbi. A od toga nam nema nikakve koristi. Bolje bi bilo da smo se svi zajedno skupili i prefarbali ruglo, nego što ovdje raspravljamo. A da je to uradila ona jadnica pred kamerama, ne bi bilo ni vijesti ni ovakve teme. Bio bi to lijep gest i korak naprijed u zajedničkoj budućnosti. Ovako - ništa.
Ja sam kompleksas sto osudjujem sve grafite i sto uzmem sam i okrecim, a dragan nije kompleksas, jer dragan osudjuje, draganu smetaju, ali dragan nista ne preduzima konkretno da se isti uklone.

bitno je da draganu, srbinu iz banja luke smeta nesto..jer danas je dobro kad srbima iz banja luke bilo sta smeta sto se ne poklapa sa RS-om...napredak nevidjeni...

e jadni li smo mi svi ovdje u ovoj drzavi kad nam je vrhunac dozivjeti da nam smetaju vlastita govna....al samo smetaju.
User avatar
Csuhay
Posts: 23
Joined: 19/08/2009 14:50
Location: Koševo - Asima Ferhatovića Haseta

#46 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by Csuhay »

Prpa.ba wrote:
Prpa.ba wrote:"To su dela pojedinaca zaostalih u vremenu i prostoru, i u biti se radi o obicnom folkloru srpskog naroda. Banja Luka je grad otvoren za sve narode, a Banjolucani su primer kulture i suzivota. Pocinitelje treba kazniti u skladu sa zakonima Republike Srpske, a potenciranje ovakvih laznih tema kvari perspektivu za pomirenjem nasih naroda i narodnosti i koristi nacionalistickim politicarima

Da preduhitrim lokalne cetnicke apologete i jugoslovene srpske nacionalnosti."

... samo da se citiram. :mrgreen:
:thumbup:
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#47 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by and »

Luke Perry wrote:opasnije je to prefarbati nego napisati. tako to ispadne.
kratko i jasno :thumbup:
Maroon Lilly
Posts: 22
Joined: 19/10/2007 22:13

#48 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by Maroon Lilly »

Ista osoba je pisala ovo:

Image

i ovo:

Image

Obratite paznju na slovo "A"
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#49 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by nokia6170 »

Maroon Lilly wrote:Ista osoba je pisala ovo:

Image

i ovo:

Image

Obratite paznju na slovo "A"
ti treba da razmisljas da se zaposlis u policiji za ovo prepoznavanje detalja, ovo je fakat ista osoba pisala.
User avatar
Csuhay
Posts: 23
Joined: 19/08/2009 14:50
Location: Koševo - Asima Ferhatovića Haseta

#50 Re: Banjalučki četnici nastavljaju pohode

Post by Csuhay »

A muslimani su sami sebe i poklali? Logično
Locked