TENIS

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25833
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#23576 Re: TENIS

Post by BHF_Manijak »

Stare mi k'o da protiv kvalifikanta igra. Bolest.

Opet mu doturili boba? :mrgreen: :skoljka:
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23577 Re: TENIS

Post by konektovan »

Samo su vasi komentari nadrealni... :-)
User avatar
necko_hz
Posts: 3593
Joined: 18/04/2009 12:36

#23578 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Uzmi apaurin i uživaj u teniskom savršenstvu. :thumbup:

Kakav meč. :kakoste:
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#23579 Re: TENIS

Post by zarko.filip »

konektovan wrote:
Mark Tven wrote:
lethalthreat wrote:Federer umoran i još uvijek mislim pod uticajem prokockanog polufinala u Bercy-u kojeg je trebao dobiti.:
Misliš, Novak je trebalo da overi u dva seta, ali je odlučio da prokocka dvocifren broj bp? #dontfeedthem
Đe ste dopingashi, poceli ste se opet okupljati?!
Djesi sta ima konektovani?
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23580 Re: TENIS

Post by konektovan »

necko_hz wrote:Uzmi apaurin i uživaj u teniskom savršenstvu. :thumbup:

Kakav meč. :kakoste:
Kakvo bolan savrsenstvo, pa ti si za jagomira. :mrgreen: Al' imaš gore blizu teniske terene, pa mozes pimplati loptice ko Novak, po minutu na servisu. :mrgreen:
Mark Tven
Posts: 467
Joined: 25/08/2017 17:57

#23581 Re: TENIS

Post by Mark Tven »

konektovan wrote:
Misliš, Novak je trebalo da overi u dva seta, ali je odlučio da prokocka dvocifren broj bp? #dontfeedthem
Đe ste dopingashi, poceli ste se opet okupljati?!
?

:-)
lethalthreat wrote:
Mark Tven wrote:Misliš, Novak je trebalo da overi u dva seta, ali je odlučio da prokocka dvocifren broj bp? #dontfeedthem

Nisam simpatizer ni jednog niti drugog, već iz neutralnog i realnog ugla posmatram situaciju. #nefeedam ;-)
:wink:

Nije imao meč loptu, ali je imao više prilika da prelomi set/meč i privede to rutinski kraju. Naravno da se odličan servis Feda sa tog meča delimično uzima kao olakšavajuća okolnost Đoksove neučinkovitosti, no njegov nedostatak koncentracija i loša selekcija udaraca u ukazanim prilikama ga je bespotrebno koštala drugog seta.
necko_hz wrote:Kakav tempo Novaka večeras, raznosi Kevina dubinom sa oba krila, a posebno forhendom. :thumbup:
Rapsodija.
konektovan wrote:Samo su vasi komentari nadrealni... :-)
Viđe li ti ove lepote od dominacije i sulude superiornosti?

"Lako mu je tako činiti protiv nekog Andersona, servis-bota, dok igra na drugoj najbržoj podlozi ove sezone..."
User avatar
necko_hz
Posts: 3593
Joined: 18/04/2009 12:36

#23582 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Ma momak je u šoku i to treba uzeti u obzir. Biće bolje. :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23583 Re: TENIS

Post by konektovan »

Koja oosesija hebote,... :mrgreen: :lol:
Mark Tven
Posts: 467
Joined: 25/08/2017 17:57

#23584 Re: TENIS

Post by Mark Tven »

necko_hz wrote:Ma momak je u šoku i to treba uzeti u obzir. Biće bolje. :mrgreen:
I njemu se zamantalo od ovog cunamija kojem posvedočismo. Razumljivo. :D


Image :-D
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#23585 Re: TENIS

Post by Blek Stena »

Bilo bi lijepo izjednacit se sa Rodjom po broju WTF naslova.
Nole je besprijekoran ali i Zverev igra dobro i ne treba ga potcjenit
User avatar
necko_hz
Posts: 3593
Joined: 18/04/2009 12:36

#23586 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Ovo je taj tempo sa osnovne linije, kad u centrifugu ubaci protivnike.



Elem, nadam se sutra dobrom meču, match up Đokovića i Zvereva bi u teoriji mogao biti strašno zanimljiv, ali samo ako je Zverev na svom najboljem nivou. Generalno, kod njega je problem što još ne može u kontinuitetu igrati svoj 'peak' tenis, već su u pitanju uglavnom 'bljeskovi'.

U svakom slučaju, ako Zverev sutra uspije da odigra na nivou svojih najboljih izdanja poput prošlogodišnjeg Rima i Montreala ili ovogodišnjih partija na zemljanim Mastersima, mislim da bi morao biti odličan i neizvjestan meč. Ima kvalitetna i opasna oružja i njegova posljednja dva meča sa Novakom definitivno nisu realan pokazatelj njegovih mogućnosti.

Nadam se da nije gledao ovo večerašnje ludilo, jer ako jeste, ko zna sa kakvim će mindsetom izaći sutra na megdan onoj životinji. :D
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23587 Re: TENIS

Post by konektovan »

Blek Stena wrote:Bilo bi lijepo izjednacit se sa Rodjom po broju WTF naslova.
Nole je besprijekoran ali i Zverev igra dobro i ne treba ga potcjenit
Puno je za Zvereva i Federer i Novak u dva dana.
User avatar
Blek Stena
Posts: 4010
Joined: 13/09/2012 11:05

#23588 Re: TENIS

Post by Blek Stena »

Diskonektovani ili Emily kako je poznat od ranije ne prati meceve uzivo, vec samo konstatuje rezultat pa dodje malo da pljucne. Ne lozite se dzaba :lujka:
User avatar
zarko.filip
Posts: 1629
Joined: 26/02/2010 21:44

#23589 Re: TENIS

Post by zarko.filip »

Blek Stena wrote:Diskonektovani ili Emily kako je poznat od ranije ne prati meceve uzivo, vec samo konstatuje rezultat pa dodje malo da pljucne. Ne lozite se dzaba :lujka:
:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23590 Re: TENIS

Post by konektovan »

Blek Stena wrote:Diskonektovani ili Emily kako je poznat od ranije ne prati meceve uzivo, vec samo konstatuje rezultat pa dodje malo da pljucne. Ne lozite se dzaba :lujka:
Je ko Emily???? :mrgreen: mislim da ste me zamenili.
Novak je maestro!!!!!!! Jedan od najboljih svih vremena :mrgreen: :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55699
Joined: 15/12/2008 16:53

#23591 Re: TENIS

Post by ultima_palabra »

Meni vala onaj poen nista posebno, onaj zadnji udarac ne znam da li je htio bas onako da ispadne.

To "mljevenje" sa osnovne linije jeste skoro neodbranjivo, ali za obicnog gledaoca je sasvim neatraktivno.

Ali definitivno sada moze u istu recenicu sa Rogerom i Rafom, kada je se uspio vratiti iz mrtvih kao i njih dvojica.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72916
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#23592 Re: TENIS

Post by Velkoski »

Hejteri će reći da je Fed opet izbjegao Noleta :sad: :mrgreen:
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#23593 Re: TENIS

Post by MensurM »

ultima_palabra wrote:Meni vala onaj poen nista posebno, onaj zadnji udarac ne znam da li je htio bas onako da ispadne.

To "mljevenje" sa osnovne linije jeste skoro neodbranjivo, ali za obicnog gledaoca je sasvim neatraktivno.

Ali definitivno sada moze u istu recenicu sa Rogerom i Rafom, kada je se uspio vratiti iz mrtvih kao i njih dvojica.
Ne mogu oni s njim u rečenicu.
User avatar
konektovan
Posts: 40677
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#23594 Re: TENIS

Post by konektovan »

MensurM wrote:
ultima_palabra wrote:Meni vala onaj poen nista posebno, onaj zadnji udarac ne znam da li je htio bas onako da ispadne.

To "mljevenje" sa osnovne linije jeste skoro neodbranjivo, ali za obicnog gledaoca je sasvim neatraktivno.

Ali definitivno sada moze u istu recenicu sa Rogerom i Rafom, kada je se uspio vratiti iz mrtvih kao i njih dvojica.
Ne mogu oni s njim u rečenicu.
Mozes ti Menso, mozes ti...... :lol:
noviclan
Posts: 10992
Joined: 31/10/2013 06:48

#23596 Re: TENIS

Post by noviclan »

uh kaako ce ga zverev ubiti
User avatar
necko_hz
Posts: 3593
Joined: 18/04/2009 12:36

#23597 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Jbg, bilo bi dobro kad bi uspio Zvero dobiti, jer to bi značilo da se NextGenovci polako približavaju Velikoj trojci (čekamo Murrayov povratak pa ćemo onda o četvorci). Treba uzeti u obzir da su na posljednja tri Masters turnira finala igrali mladi momci, dakle Tsitsipaps u Torontu, Borna u Šangaju, Khachanov u Parizu, a evo sada je Zverev u finalu Završnog mastersa.

Normalno, ništa od toga ne mora značiti za narednu sezonu, ako ne nastave raditi na sebi i pokažu kontinuitet, ali možda im da vjetar u leđa, samopouzdanje, ko zna.
User avatar
necko_hz
Posts: 3593
Joined: 18/04/2009 12:36

#23598 Re: TENIS

Post by necko_hz »

Odličan set Zvereva. :thumbup:

Mislio sam da će se us*ati nakon olako propuštene prilike sredinom seta kada je imao 15:30 na Novakov servis i dobru priliku da dođe do višestrukih brejk lopti, ali odlično servira i pametno igra sa osnovne linije, mnogo bolje u odnosu na meč iz grupe.

Novak van ritma, nema intenziteta, usporeno djeluje. Iako ne igra loše, naivno je prodao onaj gem.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#23599 Re: TENIS

Post by MensurM »

Grozan Novak. Bez servisa i reterna.
MensurM
Posts: 4153
Joined: 04/10/2015 00:19

#23600 Re: TENIS

Post by MensurM »

necko_hz wrote: Novak van ritma, nema intenziteta, usporeno djeluje. Iako ne igra loše, naivno je prodao onaj gem.
Ne igra loše. Igra grozno.
Post Reply