BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#351 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Stari »

Ja da sam na mjestu Belgijskog selektora ...ne bih slao vise od 4 igraca u ofanzivne zadatke u prvih 15-20 minuta...njihov bi posao bio uglavnom individualnim prodorima prici nasam 16-tercu dovoljno blizu i onda, regularno ili neregularno, iznuditi prekrsaj u svoju korist. Tu su jaki ...ali nismo ni mu u tom pogledu veslo sisali...sjetite se gola Jahica, gol koji je prelomio pat poziciju, gol kao precrtan iz notesa belgijskog selektora - tako su oni nama planirali davati golove...recept jasan kao sunce ....iznudi prekrsaj - i zasjeci loptu u guzvu u 5 -tercu a tamo (u 5-terac) posalji sve bagere i buldozere kojima raspolazes tu ti dribleri ne trebaju.

Kao sto vec rekoh , ja da sam onaj koji postavlja belgijsku igru nocas, napravio bih to tako.
User avatar
chejf
Posts: 39
Joined: 12/03/2009 03:10

#354 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by chejf »

ma daj ba raja ne bacajte shuhvu veceras gledajte i uzivajte, navijajte, pljujte, psujte ... etc al bilo kako bio ostace veceras 6:1 nece moci vise da ga hebes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
djulba
Posts: 614
Joined: 15/05/2007 14:52
Location: TUZLA
Contact:

#355 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by djulba »




:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

HAJMO NARODE VESEEEELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
User avatar
BHCluster
Posts: 23435
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#356 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by BHCluster »

Procitaj prava stvar
PISMO POSJETIOCA FORUMA BHF-A Ispiši

Image Stvarno vise je DOSTA. Sto je puno, puno je.

Zbog ceka i ko stoji iza nabijanja tenzija oko tekme na terenu i oko stvari na tribinama?

Zar je moguce da se narod tako lako pali. Vecerasnja utakmica jeste vazna ali nije odlucujuca. Ni blizu! I sa porazom i sa pobjedom veceras nama opet vjerovatno treba pobjeda nad Turskom i da se ne zafrknemo sa Estonijom i Armenijom. Pored toga, ko moze biti siguran da Turska nece pobijediti Spaniju veceras? Pa i Spanija mora nekada izgubiti. Znaci jos je dosta bodova za koje se treba igrati. Vecerasnja utakmica se ne moze porediti sa utakmicom protiv Danske koja je u pravom smislu bila ODLUCUJUCA. Ova veceras je samo jedna od nekoliko vaznih! Znaci, laganini i ne nabijajmo tenzije i pritisak na nase igrace. Nadajmo se pobjedi i tri boda ali ni sa njima nismo sigurni za Juznu Afriku. I ako, ne daj Boze, bude nepovoljan ishod, nemojte odmah da bude nacionalna zalost jer i sa porazom opet ima dosta tekmi da se igra.

Druga stvar. STOP NABIJANJU TENZIJA oko navijaca. Kada covjek cita neke komentare, novinske clanke (ocito narucene) konta da svakoga ko je ikada imao ista sa BHF-om danas vec kolju kao sto su cetnici klali nase familije devedesetih ili da na primjer svakoga Zenicanina u Bihacu ili Sani siluju vec danas od podne! ZABORAVITE NA TE GLUPOSTI I NE NASIJEDAJTE na provkacije i svakojake rekla-kazala price te sta pisu neke pro-ustaske i pro-cetnicke novine i portali, kao i "naruceni" clanci . Svako valjda ima mozga i oci i zna da veceras NI SIBICA na smije pasti na teren u Zenici inace mozemo komotno u Afriku, ali da igramo kvalifikacije sa slonovimna i zirafama.

I dosta vise price o BHF-u kao nekim ludjacima nakon Genka. Kada su isli na Maraknu i kada su na njih i ostale navijace bacani topovski udari, baklje, kamenice, kada su bili ranjavani i povrjedjeni samo zato sto su Bosanci i Hercegovci onda su vam bili fini?! I onda ste svi vi bili ljuti na savez sto ih je ostavio na cjedilu. Tada nisu bili huligani?I svi ste bili sa njima na stadioni Asim Ferhatovic Hase na utakmici sa bh. fudbalskim legendama i svi ste podrzavali njihove demonstracije ispred saveza. I svi ste ponosni kada vidite nasu zastavu na tribinama u svim dijelovima svijeta.

Isto tako dosta sa pricama po raznim portalima o tome kako je narod u Zenici divlji, jer je jedna budala na utakmici sa spanijom bilijarksom kuglom gadjala Spance.

DOSTA, DOSTA, DOSTA vise tih gluposti!!!

Cilj nam je valjda svima isti: BiH na Svjetska i Evropska prvenstva, a lopovi napolje iz saveza!! Nekada je jedno prioritet, a nekada drugo. Veceras igra na terenu SVIMA treba biti prioritet.

GAZI BOSNO GAZI!!!

:bih:
User avatar
mire - ložač
Posts: 290
Joined: 14/02/2008 10:51
Location: kota 850 (vuko*ebina)

#357 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by mire - ložač »

BHCluster wrote:Procitaj prava stvar
PISMO POSJETIOCA FORUMA BHF-A Ispiši

Image Stvarno vise je DOSTA. Sto je puno, puno je.

Zbog ceka i ko stoji iza nabijanja tenzija oko tekme na terenu i oko stvari na tribinama?

Zar je moguce da se narod tako lako pali. Vecerasnja utakmica jeste vazna ali nije odlucujuca. Ni blizu! I sa porazom i sa pobjedom veceras nama opet vjerovatno treba pobjeda nad Turskom i da se ne zafrknemo sa Estonijom i Armenijom. Pored toga, ko moze biti siguran da Turska nece pobijediti Spaniju veceras? Pa i Spanija mora nekada izgubiti. Znaci jos je dosta bodova za koje se treba igrati. Vecerasnja utakmica se ne moze porediti sa utakmicom protiv Danske koja je u pravom smislu bila ODLUCUJUCA. Ova veceras je samo jedna od nekoliko vaznih! Znaci, laganini i ne nabijajmo tenzije i pritisak na nase igrace. Nadajmo se pobjedi i tri boda ali ni sa njima nismo sigurni za Juznu Afriku. I ako, ne daj Boze, bude nepovoljan ishod, nemojte odmah da bude nacionalna zalost jer i sa porazom opet ima dosta tekmi da se igra.

Druga stvar. STOP NABIJANJU TENZIJA oko navijaca. Kada covjek cita neke komentare, novinske clanke (ocito narucene) konta da svakoga ko je ikada imao ista sa BHF-om danas vec kolju kao sto su cetnici klali nase familije devedesetih ili da na primjer svakoga Zenicanina u Bihacu ili Sani siluju vec danas od podne! ZABORAVITE NA TE GLUPOSTI I NE NASIJEDAJTE na provkacije i svakojake rekla-kazala price te sta pisu neke pro-ustaske i pro-cetnicke novine i portali, kao i "naruceni" clanci . Svako valjda ima mozga i oci i zna da veceras NI SIBICA na smije pasti na teren u Zenici inace mozemo komotno u Afriku, ali da igramo kvalifikacije sa slonovimna i zirafama.

I dosta vise price o BHF-u kao nekim ludjacima nakon Genka. Kada su isli na Maraknu i kada su na njih i ostale navijace bacani topovski udari, baklje, kamenice, kada su bili ranjavani i povrjedjeni samo zato sto su Bosanci i Hercegovci onda su vam bili fini?! I onda ste svi vi bili ljuti na savez sto ih je ostavio na cjedilu. Tada nisu bili huligani?I svi ste bili sa njima na stadioni Asim Ferhatovic Hase na utakmici sa bh. fudbalskim legendama i svi ste podrzavali njihove demonstracije ispred saveza. I svi ste ponosni kada vidite nasu zastavu na tribinama u svim dijelovima svijeta.

Isto tako dosta sa pricama po raznim portalima o tome kako je narod u Zenici divlji, jer je jedna budala na utakmici sa spanijom bilijarksom kuglom gadjala Spance.

DOSTA, DOSTA, DOSTA vise tih gluposti!!!

Cilj nam je valjda svima isti: BiH na Svjetska i Evropska prvenstva, a lopovi napolje iz saveza!! Nekada je jedno prioritet, a nekada drugo. Veceras igra na terenu SVIMA treba biti prioritet.

GAZI BOSNO GAZI!!!

:bih:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Potpisujem svaku riječ, i svaka čast.

Pridružujem se večeras navijačima u Zenici ( inače najboljem stadionu na kojem sam kod nas bio ) da pokažemo Belgijancima da su slabiji od nas i da halabuku koju su napravili oko svega mogu ponijeti sa sobom, a da mi gospodski i uz pjesmu proslavimo još jednu pobjedu ( ma ne mora biti ni to kad se već bore onako - zaslužuju nadimak zmajevi :evil: )

Mi smo najcivilizovaniji ljudi na prostoru ex-yu i nema šanse da nas isprovociraju večeras jer pjesma neće stati..... :bih: :bih: :bih: :bih: a ona je jedino gorivo našim zmajevima....

Vidimo se na stadionu :)
User avatar
cikcanga
Posts: 545
Joined: 01/03/2009 15:15

#358 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by cikcanga »

mire - ložač wrote:
BHCluster wrote:Procitaj prava stvar
PISMO POSJETIOCA FORUMA BHF-A Ispiši

Image Stvarno vise je DOSTA. Sto je puno, puno je.

Zbog ceka i ko stoji iza nabijanja tenzija oko tekme na terenu i oko stvari na tribinama?

Zar je moguce da se narod tako lako pali. Vecerasnja utakmica jeste vazna ali nije odlucujuca. Ni blizu! I sa porazom i sa pobjedom veceras nama opet vjerovatno treba pobjeda nad Turskom i da se ne zafrknemo sa Estonijom i Armenijom. Pored toga, ko moze biti siguran da Turska nece pobijediti Spaniju veceras? Pa i Spanija mora nekada izgubiti. Znaci jos je dosta bodova za koje se treba igrati. Vecerasnja utakmica se ne moze porediti sa utakmicom protiv Danske koja je u pravom smislu bila ODLUCUJUCA. Ova veceras je samo jedna od nekoliko vaznih! Znaci, laganini i ne nabijajmo tenzije i pritisak na nase igrace. Nadajmo se pobjedi i tri boda ali ni sa njima nismo sigurni za Juznu Afriku. I ako, ne daj Boze, bude nepovoljan ishod, nemojte odmah da bude nacionalna zalost jer i sa porazom opet ima dosta tekmi da se igra.

Druga stvar. STOP NABIJANJU TENZIJA oko navijaca. Kada covjek cita neke komentare, novinske clanke (ocito narucene) konta da svakoga ko je ikada imao ista sa BHF-om danas vec kolju kao sto su cetnici klali nase familije devedesetih ili da na primjer svakoga Zenicanina u Bihacu ili Sani siluju vec danas od podne! ZABORAVITE NA TE GLUPOSTI I NE NASIJEDAJTE na provkacije i svakojake rekla-kazala price te sta pisu neke pro-ustaske i pro-cetnicke novine i portali, kao i "naruceni" clanci . Svako valjda ima mozga i oci i zna da veceras NI SIBICA na smije pasti na teren u Zenici inace mozemo komotno u Afriku, ali da igramo kvalifikacije sa slonovimna i zirafama.

I dosta vise price o BHF-u kao nekim ludjacima nakon Genka. Kada su isli na Maraknu i kada su na njih i ostale navijace bacani topovski udari, baklje, kamenice, kada su bili ranjavani i povrjedjeni samo zato sto su Bosanci i Hercegovci onda su vam bili fini?! I onda ste svi vi bili ljuti na savez sto ih je ostavio na cjedilu. Tada nisu bili huligani?I svi ste bili sa njima na stadioni Asim Ferhatovic Hase na utakmici sa bh. fudbalskim legendama i svi ste podrzavali njihove demonstracije ispred saveza. I svi ste ponosni kada vidite nasu zastavu na tribinama u svim dijelovima svijeta.

Isto tako dosta sa pricama po raznim portalima o tome kako je narod u Zenici divlji, jer je jedna budala na utakmici sa spanijom bilijarksom kuglom gadjala Spance.

DOSTA, DOSTA, DOSTA vise tih gluposti!!!

Cilj nam je valjda svima isti: BiH na Svjetska i Evropska prvenstva, a lopovi napolje iz saveza!! Nekada je jedno prioritet, a nekada drugo. Veceras igra na terenu SVIMA treba biti prioritet.

GAZI BOSNO GAZI!!!

:bih:

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Potpisujem svaku riječ, i svaka čast.

Pridružujem se večeras navijačima u Zenici ( inače najboljem stadionu na kojem sam kod nas bio ) da pokažemo Belgijancima da su slabiji od nas i da halabuku koju su napravili oko svega mogu ponijeti sa sobom, a da mi gospodski i uz pjesmu proslavimo još jednu pobjedu ( ma ne mora biti ni to kad se već bore onako - zaslužuju nadimak zmajevi :evil: )

Mi smo najcivilizovaniji ljudi na prostoru ex-yu i nema šanse da nas isprovociraju večeras jer pjesma neće stati..... :bih: :bih: :bih: :bih: a ona je jedino gorivo našim zmajevima....

Vidimo se na stadionu :)
Cuj najboljem stadionu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj,sta sve necu procitati ovdje.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#359 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Ripicipi »

BH. NAVIJAČI NAPADNUTI U DOBOJU!

Grupa navijača Bosne i Hercegovine napadnuta je danas na ulazu u Doboj, gdje im je postavljena zasjeda. U napadu je kamenovano nekoliko automobila, koji su na sebi imali obilježja naše države.
Prema za sada još nepotvrđenim informacijama, kolona od pet do šest automobila sa bh. navijačima, koji su se iz pravca Tuzlanskog kantona kretali ka Zenici, gdje večeras na stadionu Bilino polje fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine igra susret kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo sa Belgijom.

Koloni automobila je na ulasku u Doboj postavljena zasjeda, automobili su kamenovani, a prema za sada nepotvrđenim informacijama, nekoliko osoba je lakše povrijeđeno.

Sramotna je i žalosna činjenica da navijači jedne državu bivaju napadnuti u svojoj državi zato jer nose obilježja svoje domovine?!

Nažalost, situacija je takva, pa pozivamo sve navijače koji se tokom dana kreću ka Zenici, a koji prolaze kroz teritorij Republike Srpske - na oprez.

:roll:
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#360 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Chemist »

Malo je off topic, ali sada sam saznao da imam jednu viska kartu za Zenicu veceras, trebao mi doci drug iz Austrije pa nije uspio, uglavnom ja sam online jos 15 minuta kasnije sam u Zenici, ako ima neko zainteresovan za jednu kartu poruke na PP sto prije...BTW tribina je Istok
User avatar
Distortion
Posts: 2857
Joined: 08/09/2007 19:56

#361 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Distortion »

Zbavio sam zapad :D hocel ko kupit :lol:
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#362 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by LSD »

Veceras ne smije biti ispod 3 razlike za nas...Dzeko je pripremio još jednu porciju koju treba izruciti.
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#363 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Edin H. »

Poštovani,

RTV BiH otkupila je prava za tv prijenose utakmica fudbalske reprezentacije BiH isključivo za teritoriju Bosne i Hercegovine. Stoga je večerašnji prijenos utakmice BiH- Belgija kodiran na satelitu. Napominjemo da vlasnici BHRT satelitskih kartica za dekodiranje mogu bez ograničenja pratiti večerašnju utakmicu BiH - Belgija.

Sa site BHRT :skoljka:
User avatar
BHCluster
Posts: 23435
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#364 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by BHCluster »

Edin H. wrote:Poštovani,

RTV BiH otkupila je prava za tv prijenose utakmica fudbalske reprezentacije BiH isključivo za teritoriju Bosne i Hercegovine. Stoga je večerašnji prijenos utakmice BiH- Belgija kodiran na satelitu. Napominjemo da vlasnici BHRT satelitskih kartica za dekodiranje mogu bez ograničenja pratiti večerašnju utakmicu BiH - Belgija.

Sa site BHRT :skoljka:
Vech sam postavio web stranicu gdje mozes gledati prenos preko interneta a to je:

:bih: http://www.justin.tv/bhsport :bih:
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#365 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by pici »

djulba wrote:


:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

HAJMO NARODE VESEEEELOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

UHHHH MRAKACA HIMNA !!!!!!! :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:


Dlanovi neka se ne štede
navijača pjesma neka krene
iz Bosne i Hercegovine

Kao bubanj srce naše bije
ajmo, ljudi, ajmo svi na noge
ajmo pjesmom svi do pobjede

Ale, ale, ale
ale, ale, ale
igraj, Bosno, ne daj se
igraj, svi smo uz tebe
ale, ale, ale


:thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#366 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by arzuhal »

Večeras započinje raspad Evropske Unije - kreće odakle je i počelo: od Belgije.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#367 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by burek_in_space »

arzuhal wrote:Večeras započinje raspad Evropske Unije - kreće odakle je i počelo: od Belgije.

:lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup: :bih:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#368 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by arzuhal »

edit: da ispravim dok Milan nije čuo :roll:
Last edited by arzuhal on 01/04/2009 19:56, edited 1 time in total.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#369 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Lincoln-Burrows »

Belgijanci igrački i nemaju neke velike izglede, ali su u boljoj poziciji psihološki.
Ovdje se već upisuju bodovi, a zec u šumi. Lako bi mogao ostat u šumi, nije prvi put.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#370 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by burek_in_space »

Lincoln-Burrows wrote:Belgijanci igrački i nemaju neke velike izglede, ali su u boljoj poziciji psihološki.
Ovdje se već upisuju bodovi, a zec u šumi. Lako bi mogao ostat u šumi, nije prvi put.

Pusti ti nas shto mi upisujemo.

Najbitnije je da Ciro igrache lozhi kao da im je zhivot u pitanju,u shta ni najmanje ne sumnjam.


:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#371 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by bijelo_dugme »

Al ce nas spustiti na zemlju.
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#372 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by zijancer »

zakon Nevjerovatnoće je na našoj straniiiiiii . Image
Image Image :D
neretvanac
Posts: 665
Joined: 23/03/2009 20:41
Location: Hercegovina

#373 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by neretvanac »

bijelo_dugme wrote:Al ce nas spustiti na zemlju.
Veceras se cujemo !
A sad odoh se bojit i zastave pripremat. Pozz
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#374 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Meho Kodro »

Lincoln-Burrows wrote:Belgijanci igrački i nemaju neke velike izglede, ali su u boljoj poziciji psihološki.
Ovdje se već upisuju bodovi, a zec u šumi. Lako bi mogao ostat u šumi, nije prvi put.
Ćiro: Neće Belgijanci opet popušit' istu foru!

Uoči velikog dvoboja BiH s Belgijom u Zenici, popričali smo s izbornikom Miroslavom Blaževićem, koji je ovih dana na velikim mukama. U subotu je 4:2 pobijedio Belgiju usred Genka, a njegova glavna dilema prije uzvrata u Zenici je k'o iz one pjesme Zabranjenog pušenja – biti fukara ili umjetnik?

Kada smo ga nazvali i to mu rekli, odmah se oraspoložio te započeo simpatičnu priču o "svojim mukama", euforiji koja vlada u BiH, "jebenim Belgijancima" i kako će, ako pobijedi, po Bosni moći samo helikopterom:

"Da ti budem iskren, odmah bih potpis'o i neodlučeno. Imam neke probleme u ekipi, a oni dolaze kao ranjeni lavovi. Vrlo su opaki. Imam informaciju da su Turci trebali pet komada dobit, ali su se izvukli s nulom. Bog je meni jako pomogao da smo mi njih tako unakazili, ali to je jebena ekipa, pogotovo u gostima", počeo je svoju priču iskusni trener te dodao kako zna da su se Belgijanci brzo oporavili od subotnjeg poraza:

"Sad sam razgovarao s njihovim pomoćnim trenerom Frankyjem Vercauterenom, on je bio moj igrač u Nantesu i kaže mi da oni vjeruju da se mogu revanširat. U velikom su 'kompletu'."

U Genku je sve teklo kao po špagi. Džeko je prekrasnim pogotkom najavio iznenađenje, domaćini su izjednačili, a onda su Jahić, Bajramović i Misimović u deset minuta skuhali senzaciju, doveli BiH na drugo mjesto skupine 5 te bacili raju u trans...

"Znaš, mi smo njih zbrzali. Trener im je vjerojatno malo iskusan, nije mogao parirat na neke elementarne fore, ali jebiga, nemam im više šta prodat jer ja ovdje moram napast. Da nema ove raje, još bih prob'o neku muziku, ali jebali bi mi mater. To je sad jedna euforija, ja sam ovdje k'o neki badža koji može sve, a mogu ku**c", rekao je kao da je pomalo ljut na svoj sadašnji status božanstva.

I Ćiri, kaže, treba pomoć od 'onog gore'...

"Ako mi bi Bog pomogne i pobijedim... sine, ja onda fatam Španiju! Ako dobijemo Belgiju, ja očekujemo da će Turci pobijedit Španjolce i onda smo mi prvi", uzviknuo je Ćiro, pa se odmah prisjetio i svoje najveće muke...

"Ma oni imaju kapacitet da me sjebu, a ja ne smijem zatvorit igru. Raja bi rekla 'j**o Ćiru!' ako zatvorim, ali rezon je da držim nulu. Ovaj narod je tako velika sirotinja, evo karte idu po sto eura, a oni rade cijeli mjesec za sto eura. Ne mogu ti reć kako je. Pa to je zapaljeno sve, tvoj prijatelj Ćiro ne može izać na stadion, ovo je k'o u Iranu, ne možeš zamislit."

"Ja ne znam kako će to izgledat ako bi slučajno pobijedili. Morat ću helikopterom letit. Ali dobro je, držim igrače pod kontrolom, pravi su, i ja se nadam da ćemo uspjeti", zaključio je Ćiro.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#375 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by ladyblue18 »

Frankyee wrote:meni je pravo lose, opet onaj osjecaj u stomaku ko pred ispit, ....
isto :mrgreen: a meni ujutru ispit bas...
jesu nasli kad ce da ispituju :oops:
brat ode maloprije, a ja sam sto ne zaplakah od muke :x
arzuhal wrote:Večeras započinje raspad Evropske Unije - kreće odakle je i počelo: od Belgije.
:lol: :lol: :lol: :bih: :bih:
Post Reply