"personolizovane" tablice auta

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
ko pita ne skita
Posts: 56
Joined: 15/10/2008 13:45

#51 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by ko pita ne skita »

karanana wrote:jao jao majko moja sta svasta ovaj napisa. nidje veze s vezom. ide od finske i vodke pa do holandije i turske. nidje veze s vezom. covjek se samo istresa istresa i istresa. apsolutno nidje veze prica, uopste ne kontam sta hoce da kaze uopsteno a kamoli da prica o samoj temi koja je "personalizovanje tablica".

ali da se vratim na temu, zmantalo mi se od citanja nicega. drug, da te naucim malo nesto o americkoj istoriji: znas li ti zasto kad u americi registrujes auto dobijes neku nelogicnu kombinaciju slova i brojeva s kojom ne mozes skontati ko je iz kojeg grada? jedino sto mozes znati je iz koje je savezne drzave.
e pa drug moj upravo iz istog razloga iz kojeg su tablice slicne i u bosni - jer postoji takodjer opasnost od netrpeljivosti. tako ti je drug moj i u italiji i u mnogim drugim drzavama. prema tome ne prosipaj svoje supljake ovuda. inace nisam osjetljiv kad neko sere o bosni jer je u mnogim slucajevima u pravu. medjutim ti ga bas pretjeravas i ides mi na zivce s tom nidje veze pricom.
Doktor, a bolestan...svashta :? :? :?
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#52 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by kirby »

ma stipu njega.on ima 120000 dolara godisnje.
nego kad smo vec kod tablica i odje u nizozemskoj se ne zna ni ko je ni odakle.znaci samo brojke i slova(slicno kao i kod nas)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#53 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by ljubav_aha »

Nosferatu wrote: Pa kad moze - sto ne dodjes? Strah te da Bosnica ne odgalopira negdje daleko, ili je tesko krenuti opet od nista, od onoliko koliko nikada u Bosni nisi kretao, jel to "to"?
Dodji momce, muda stavi na liniju, i ne trebas ni $1 dollara zaraditi i odnjeti u Sarajevo. Samo ovo meni trebas reci. Jednom sam u zivotu krenuo sa nule, u svim dimenzijama, od jezicne, do poznavanja i familije, preko finansija, do skolovanja i diploma. Jednom sam u zivotu sve anulirao, presjekao i dosao. Samo to. To je ono sto se cijeni i zbog cega ja volim dijasporca - i najgoreg - jer je jednom u zivotu krenuo s kesom nekud, i kad je dosao, usao u prazan stan koji nije njegov, raspremio imovinu od dvije kese, i legao da spava a nema se cim pokriti, i nema koga zovnuti telefonom u tom gradu, nema telefona, nema nista.
Nosferatu,svi smo u dijaspori krenuli od nule,samo nije svima bilo isto :)

isto tako,u BiH bi ljudi radili 12 sati,ali nisu dovljno placeni,jer mnogi privatnici iskoristavaju radnu snagu do maksimuma,sa mninimalnim jadnim platama
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#54 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by shadow »

zatvorite ovo, najmanje se prica o tim famoznim tablicama ali su zato na povrsinu isplivale mnoge druge netrpeljivosti za koje postoje druge teme.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#55 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by d2 »

shadow wrote:zatvorite ovo, najmanje se prica o tim famoznim tablicama ali su zato na povrsinu isplivale mnoge druge netrpeljivosti za koje postoje druge teme.
ja mislim da ste vi iz dijaspore mnogo netolerantni :D
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#56 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by shadow »

jbg, ja sam toleranciju ponio iz Bosne ali mi ovi americki shupci na carini uzeli, kazu kvarljiva roba :D...i sad sam drzak i bRezobrazan, plaho nadrkan i ekstremno netolerantan :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#57 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by d2 »

prokleti netolerantni carinici :D
User avatar
Facaipo85
Posts: 40
Joined: 24/03/2008 21:38

#58 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by Facaipo85 »

Zašto svaka tema mora završiti u pljuvanju dijaspore i dobacivanju Bosni? Hocu vise smiješih tablica.
:sax:
location
Posts: 451
Joined: 24/04/2007 08:07

#59 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by location »

Facaipo85 wrote:Zašto svaka tema mora završiti u pljuvanju dijaspore i dobacivanju Bosni? Hocu vise smiješih tablica.
:sax:
samo za tebe



Image

Image
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#60 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by rajvosa^ »

shadow wrote:jbg, ja sam toleranciju ponio iz Bosne ali mi ovi americki shupci na carini uzeli, kazu kvarljiva roba :D...i sad sam drzak i bRezobrazan, plaho nadrkan i ekstremno netolerantan :D
Zato jarane trc na forum i istresaj se. Kad mogu drugi sto nes i ti. :D
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#61 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by Dr.Cuddy »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#62 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by d2 »

odlicno :)

molim 2 mad whipa :)
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#63 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by kijameta »

Nosferatu wrote:
kijameta wrote:@ Nosferatu Hvala na tekstu o tablicama,zanimljivo i poucno.Procitao sam sa zanimanjem. Dok ostala komunikacija sa forumasima,ti i nije za pohvalu,gadljiva je,ima tu i istina ali nacin i stil su ; bljaaaaak.
Sto se tice personaliziranih tablica,meni se cini skroz u redu,ko voli nek izvoli.Ali cini mi se da vrli dijasporci ne znaju da personalizirane tablice mozes imati i u Bosni.Jedini problem a i razlog sto ih nema vise,jeste cijena oko 450 maraka.
Kod nas nisu napravili biznis od tablica.Nedostatak poslovnog duha i osjecaja ili jednostavna istina da je tasko praviti biznis medzu 3 miliona(niskoplateznih ljudi) sasvim drugacije od USA,gdje je sa 300 miliona (visokoplateznih ljudi) sve izuzetno lako.
Sto bi rekli u filmu finskoga rezisera Aki Kariusmakija,Leningrad cowboys,kada finske svirace istjeraju sa svirke u stepi kao lose i oni onda kazu i odluce ; 'Hajmo mi u Ameriku svirati,tamo se svako govno moze prodati'.
Pa kad moze - sto ne dodjes? Strah te da Bosnica ne odgalopira negdje daleko, ili je tesko krenuti opet od nista, od onoliko koliko nikada u Bosni nisi kretao, jel to "to"?

Dodji momce, muda stavi na liniju, i ne trebas ni $1 dollara zaraditi i odnjeti u Sarajevo. Samo ovo meni trebas reci. Jednom sam u zivotu krenuo sa nule, u svim dimenzijama, od jezicne, do poznavanja i familije, preko finansija, do skolovanja i diploma. Jednom sam u zivotu sve anulirao, presjekao i dosao. Samo to. To je ono sto se cijeni i zbog cega ja volim dijasporca - i najgoreg - jer je jednom u zivotu krenuo s kesom nekud, i kad je dosao, usao u prazan stan koji nije njegov, raspremio imovinu od dvije kese, i legao da spava a nema se cim pokriti, i nema koga zovnuti telefonom u tom gradu, nema telefona, nema nista.

Ti to nikad nisi. I mozes samo Finske filmove gledati o tome, a o prodaji cemo tek nakon sto budes imao muda da propadnes. Jerbo - ne moze se uspjeti ako nemas muda - da ne uspijes. Jer da bi se prodao mora se nesto riskirati. Ovako - drazi je 400 grama bureka i masnim rukama uzeti Avaz - sportsku stranu - nego pokusati nesto. Jebi ga "jajane" - nije BiH nisko-platezna koliko je nizak moral, koliko je neradnika i koliko je onih koji su rodjeni za penkala i kancelarije, koliko je mekih kita, koji bi kurcili i koliko je pakasa koji ce ti zabiti noz u ledja, samo jel imaju od tog - ma nista dovoljno je satisfakcija ego-tripa, i koliko je pobornika svih propalih sistema od Turskog preko Svapskog, komunistickog pa do ovog neo-Nazi, koji samo mjenja badem ogrtace, a ishodi nekako, nepromjenjeni, dockeaces ti polako, i da ne odes u Ameriku ali da osvoje kapitalci sve, i da ono sto je u Americi bude za Bosnicu humanizam, a oni koji su tu ostali da budu Atile Bicevi Boziji koji ce tjerati druge za 1/5 onog sto je placen Amerikanac da obavljaju i budu sretni jer su zaposleni. I to je fobija od koje bolujuci - Amerika se nesto - mrzi, ali sta bi bez nje - pa Bosna ako ima 2 sretne okolnosti to je - da je u Europi, i da ima neko interesovanje Americko, zavisno od administracije ali - barem od 1994-1999 je imala podrsku, ne finansijsku u smislu - da ce Amerika slati cek na svaku adresu u BiH - ali - znamo mi vrlo dobro sta je i kako je bilo do 1994 s Bosnicom.

To ces mi reci da niko u Sarajevu nema 450 maraka da dadne za registraciju - Hor-de-Zla? Tu pricu mozes pricati nekom drugom, dok svaki treci gradjanin ima telefon mobilni koji kosta otprilike toliko i cija modna kolekcija je u cjenjena na koliko kermica, shvati samo ovo - nisu ljudi otisli iz BiH zbog para. U BiH i danas ima dovoljno love, narucito za tog koje sposoban. Otisli su ljudi da ih ne zajebavaju ukravaceni idioti koji im izigravaju vlasnike kao kerovima, i otisli su jer vise se nista nije moglo nauciit, mogao si samo postati biljka i meditirati tj. gledati kako ti odumire mozak jer se ni na sta ne aplicira sto je - normalno - a tjeraju ga da procesira sve nenormalne informacije i sve aberacije s kojima se u drustvu susreces. Zbog toga su ljudi otisli, a to gdje su otisli od Albanije do Amerike - sve, sve jedno je. Ja samo znam da i tamo gdje su otisli - nije se niko nikad bolje prodao bez ikakve sposobnosti kao u BiH. To i ti sam znas, ko je tu na vlasti i kako se bore - grcevito - sto - jer znaju da ako ih iko ikad odatle otrese - gotovo je. A sposobnosti se nema da se pocne drugdje, ili u drugoj bransi ili zemlji - dakle - ostaje grcevita borba za fotelju u kojoj se ne gledaju sredstava, za nijansu vise nego bilo sto drugdje sto se gledaju.

Meni je jasno da smeta Amerika - jer - kapitalizam je dosao na velika vrata, ja svaki put kad u BiH dodjem, uvidjam da je sve blize i blize, a mnogi se boje toga - boje se arbeita od 6 do 6, i boje se da ih plate duplo vise a da rade duplo vise. Radije bi da zabusavaju i lezi ljebe da te jedem na bezmislenoj kancelarijskoj poziciji u kojoj neke papire filam, igramo se drzave i predstavnista, ambasade u zemlji koja neka nikakve konsekvetnosti, predstavnistva koje ne moze da proda u BiH nista od kompanije koju predstavlja itd, itd. Nije sve tako - ali - mnogo je toga takvoga - i ti namecu i sputavaju i ispamecuju ljude svojom anti-Americkom pricicom. Ja ti samo mogu ovo reci. Amerika je Sarajevo prehranila, a nista ne dolazi u zivotu besplatno i sve ima svoju cijenu. Amerikanci su ti uzeli svakog 10 Bosanca, a BiH drze na oku, i od kad je tako, oni Srbi i Hrvati koji bi je kolonizirali makar su na velikom odmoru. TI i dalje budi budala i slusaj efendijice i ostale komunjare skucene filozofije jer su tvoji suvremenici ali ti ja ovo mogu reci. Kad ne bude - Amerike - supci iz Finske ce gledati kako ti familije nabijaju na kolce i buljuke, a u Bosni ce samo "govna moci da zive i govna ubijaju govna, a to je proces neutralizacije fekalije, stoga - sto bi neko dobijao zgaravicu po Finskoj, od 2 litra Vodke, koju dovrsi jerbo sutra se moze zovnuti na posao i reci da nesto nije dobar, a i ako dobije nogicu doci ce cekic od drzave, poslali donaciju oni koji rade - da mozes biti pjano koji ce na kraju - skoncati roknuvsi se, ali - ali... meni ne treba Finski film da je interpretiram Ameriku. Kao sto tebi u BiH ne trebaju Finci govoriti sta je i kako je, i koje i sta je i kakvim je. A ti i dalje - kurci se s gradom koji je oslobodila okruzenja ili Krajiska ukaljana kalosa ili glava koja je pala s panja preklanom Srebrenicanina. Neka se ti nisi prodao, s tim sto si ostao, i neka mi ne bolujes od kokosijeg sljepila, i ranog Alzheimera, jerbo, najbitnije da je tebi dobro - i da ti ljepo s ljudima koji su stoka i plesu drugoma tango na ledjima, sa svojim mini vizurama svijeta i pricom "jajane znas ti Smaju koji se zove Shawn a zivi u Idahu". Jeste, trebam sa takvima ja ljepo, umjesto da ih zatjeram u kurac krasni, nego ne rece ti meni sto ti nisi sa cetaljima kad opkolise Sarajevo - ljepo se ljudski sporazumjeo, sto je trebalo da se krvimo i ginemo ovoliko? Zato jarane, sto nekada ne mozes nista dokazati drukcije - osim silom. Stoka samo silu postuje. Nista drugo - drugo sve gazi sigurnim papkom u 30 poruci pa se onda jarani sa mnom privatnim porukama. E pa - kad je to tako - po meni nece gacati niko. Previse sam ja krvario da bih od mene neko pravio perca sudja, a sto se tice para, jebes bolan lovicu ali mozes tek da je jebe onaj koji zna kako da je zaradi, a ne fukara, koji je gladan i guze bi dao, samo da dodje do kapitala, jebi ga - taj mora prvo da nauci, da ima neko ko ima, pa da je zaradio to nekom sposobnosti i na kraju da to nije prodaja - vec se zove arbeit sveti - i vrlo je edukativan, jer ko arbeituje nema vremena za bijelosvjetske gluposti na koje se svede zivot mnogih ne samo u Bosnici, vec svugdje drugdje u svijetu - koje god na rezervnom kolosjeku - nema svojih problema, ima tudje. Kurce se ljudi sa tablicama od $15. A u BiH ih nema jer svi nemaju podjednako. Nema niko 450 maraka da na automobil koji kosta 70-80.000 maraka - stavi tablice? Ili nece da ih stavlja da jos dodatno upada nekom u oko. Ili jos uvijek to "kurcenje" nije doslo u modu. Iako - 50% kustimiziranih tabli u Americi su saljivog karaktera tj da nasmiju - onog koji je iza tog automobila. To je "kurcenje" najcesce. Nije to sto je to u BiH 450 maraka a imati 450 maraka vise - je kurcenje, jer "ja to nemam, okle to meni, a ako ja nemam sto ce to tebi, ja sam mjera svih stvari u zivotu". Aferim bola - Amerika je govna samo kupovala, narucito iz Europe - svi su govna, i svi smrde, i sve su idioti, i sve je laz, i na lazi je zemlja nastala i postala ko jeste i izmisla 90% zivota kojim danas zivis, ukljucujuci i internet i 90% komponenti koje imas u kompjuteru, i sistem korporacija i veleprodajnih centara i bezicne telefonije itd, itd iz nje ti je od cokolade do kukurza i duhana, doslo koji % zivota, koji % Europljana je utekao - u tu Ameriku i u nju se utkao, sto - pa sto su Europljani malo ratovali, malo gladovali, malo neko izigravao kralja i kraljicu i vladao, na kraju nas nece da prime - u Europu jer smo presli na stranu Turaka - i gledase tako da nas kolju - ali to nisu govna, to je elita kojoj se treba diviti. Gledaj ti Fince, poslali su ti muzike malo, dok su crijeva svirala orkestaralno u okruzenju cetnickom, "What smells like a shit, looks like a shit, Bosnian gril" - to su Holandjani iz Srebrenice napisali a neki avioni stizali iz Avijana, zaboravio si ti moj jarane, da si zivjeo koliko godina - hranio te neko - jest da je bilo oskudno, jebi ga krali ljudi, morala se armija od 200.000 ljudi hraniti nekako od humanitarne- u punoljetnosti - ko behindaritog, sta si ti uradio za uzvrat? Tesko ti sutati samo. Reci mi sta ti smeta? Sta te zulja? Sta je tebi Amerika umanjila u zivotu i uzela, de javi da ti ja posaljem to u koverti - da ne bude necu zvake, hocu kusur.
Vidim da si se sa ovim svojim cudnim dugim i nesuvislim samogovorom ,na neki nacin meni obratio,sto stvarno nije bilo potrebno,ne cijenim to nimalo.Izbjegavam komunicirati sa ljudima koji imaju psihickih problema,kao kriza identiteta.Kod tebe se vidi da nisi ni tamo,ni vamo.Ti imas potrebu da dokazujes nekome da je tvoj stav o Bosni(Bosna -ne bosnica kako ti kazes) jedino pravilan i da je tvoj izbor da zivis i radis u USA pravilan i dobar.Sto dokazuje da ti sam nisi u to siguran.Psihicki stabilna osoba,nema potrebu dokazivanja svojih stvavova i ubjedzivanja ostalih u ispravnost svojih postupaka.Psihicki stabilne osobe,zive svoj zivot,tragajuci za srecom. A sreca nisu pare,ni personalizirane tablice.Sreca je imati lijep zivot sa svojom porodicom,roditeljima na kucnom pragu,zenom pored sebe i sa djecom koja te vole a ti uzivas gledajuci kako odrastaju i sa mirom u dusi cekas da tvoje vrijeme na ovom svijetu prodze a tvoj duh ostane zivjeti u tvojem potomstvu i ostalim ljudima kojima je ostalo sjecanje puno ljubavi na tebe i tvoj zivot.
Nisam opterecen mjestom zivljenja,USA,Njemacka,Turska,Bosna,Eritreja to je sve isto. Meni je u Bosni dobro,tu sam sretan i zadovoljan i ne vidim razloga ici ni u Hrvatsku a kamoli u USA. A ako bi nekad zivot potjerao da budem izbjeglica,naravno da bih pokusao zivjeti negdje u Evropi,mozda i u Finskoj u svakom slucaju USA bi mi bila zadnja opcija.
Prema USA ja imam pozitivan stav,oni su meni dragi,kao i Azerbejdzan, Turska,Italija uostalom.Strana zemlja,koja ima dobrih strana,gdje se osjecam ugodno i koja je prijateljska prema mojoj zemlji ali nemam nikakvu potrebu da se zaklinjem i kunem u nju,niti da neselektivno branim svaku stvar koja od tamo dolazi,niti da zatvaram oci pred njenim losim stranama.
Malo o tablicama,personalizirane tablice u BiH nisu furka,raja bi davala 450 maraka,naravno,kada bi one predstavljale neki statusni simbol ili dobru zajebanciju,kao u USA.Medzutim takve u BiH predstavljaju samo more potencijalnih problema za njihovog vlasnika.Licno ih ne bi nikad stavio iz razloga sto su skupe,pare potrosene na taj nacin smatram bacenim,potracenim a drugi vazniji razlog je sto su tablice koje mi u BiH imamo idealne za nase uslove i ne bih mjenjao nizasta, ni kad bi meni neko placao za to .Daju nam mogucnost bezbriznog kretanja po Bosni,Balkanu i Evropi. Tablicu 'Horde zla' bi u Sarajevu,mnogo ko stavio ali njena cijena nije ono sto bi platio za same tablice,nego je cijena ogranicavanje kretanja autom sa tim tablicama na podrucje od Vratnika od Marin Dvora. Vidim ja da ste davno otisli iz Bosne i da je jedina veza sa maticom domovinom ostala ; dokazivanje onim anamo supcima,da se u pravu sto se otislo.
BTW nikad americki filmovi nece prismrditi finskim filmovima,ni blizu.Preporucujem ti film Rambo 6 od Akija Karousmakija.
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#64 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by Dr.Cuddy »

evo jedna iz licne kolekcije :)

Image

Image
location
Posts: 451
Joined: 24/04/2007 08:07

#65 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by location »

Moze li malo bamper stikova...



Image

Meni su bolji bamperi nego tablice, jer tako onda ljudi mogu reci nesto vise o sebi iako su zatvoreni u kolima. Opet je to ista fora, samo da se privuce paznja.

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#66 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by ljubav_aha »

Image

Image
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#67 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by Eshek »

Image
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#68 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by d2 »

B E T O N :lol:

btw danas sam na grbavici vidio bijesnog ljubicastog metalik BMWa, vire mu gume po 10 cenata sa strana i nazad ima veliko crveno P, umro sam od smijeha :lol:
Last edited by d2 on 21/11/2008 06:50, edited 1 time in total.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#69 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by Topla voda »

noske je legenda :D
covjek vam samo prica o individualizmu i kako nema skrivanja iza kolektiviteta jer na kraju,htio ,ne htio ostanes sam.

sad ,jel to ispravno ,ne znam

jes da je malo nagao,al mi je drag. :D
User avatar
mofo33
Posts: 1000
Joined: 07/04/2008 21:30
Location: pogresna drzava

#70 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by mofo33 »

tssss, ja samo pitah koji vam je to k merak tablice sa djecjim imenima,imena kasabe...
(konacno mi je @Citizen-X " dao najlogicnije objasnjenje mislim ; "Kurcenje - da prostis")
a neki se cak raspalili i zabrinuli
da mi to slucajno nije bilo dosadno u usa i da li me je nesto drugo zapanjilo jos? ;-)
vala,dosadno mi nije bilo ni sekunde, a sto se impresija tice mogla bih satima, nego nije mjesto...
na mjestu je samo da kazem, da me je zapanjilo i koliko je nas svijet tamo
(nekim cudom) vise ponosan na ameriku nego rodjeni amerikanci :-)
mora da je to zbog jeftinog prava na perso-tablice?:lol: :lol:
Last edited by mofo33 on 22/11/2008 09:48, edited 1 time in total.
location
Posts: 451
Joined: 24/04/2007 08:07

#71 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by location »

mofo33 wrote:tssss, ja samo pitah koji vam je to k merak tablice sa djecjim imenima,imena kasabe...
(konacno mi je @Citizen-X " dao najlogicnijobkasnjenje mislim ; "Kurcenje - da prostis")
a neki se cak raspalili i zabrinuli
da mi to slucajno nije bilo dosadno u usa i da li me je nesto drugo zapanjilo jos? ;-)
vala,dosadno mi nije bilo ni sekunde, a sto se impresija tice mogla bih satima, nego nije mjesto...
na mjestu je samo da kazem, da me je zapanjilo i koliko je nas svijet tamo
(nekim cudom) vise ponosan na ameriku nego rodjeni amerikanci :-)
mora da je to zbog jeftinog prava na perso-tablice?:lol: :lol:
Ebiga neki Amerikanci nisu imali prilike da vide nesto sto nije Amerika, nisu imali prilike da vide kako je na nekim drugim mjestima lose pa nemogu da svate koliko im je dobro. Ja mogu da svatim koliko mi je ovdje bolje nego na nekom drugom mjestu pa mozda zato izgleda da sam vise ponosan na Ameriku nego rodjeni Amerikanac.
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#72 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by ljubav_aha »

mofo33 wrote:tssss, ja samo pitah koji vam je to k merak tablice sa djecjim imenima,imena kasabe...
(konacno mi je @Citizen-X " dao najlogicnijobkasnjenje mislim ; "Kurcenje - da prostis")
to se zove cejf :)

meni je npr. bilo vrlo simaticno neki dan vidjeti OPA&OMA tablicu :)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#73 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by ljubav_aha »

Image

licence frame plate
Last edited by ljubav_aha on 22/11/2008 01:51, edited 1 time in total.
be highirly
Posts: 469
Joined: 02/09/2007 10:37

#74 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by be highirly »

dobra provala na tablicama mi kao i moze proci ali licna imena mi dodju ko cuki onaj privjesak sa imenom :D
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#75 Re: "personolizovane" tablice auta

Post by d2 »

Image

nek se zna :D
Post Reply