Maloljetni vozač??

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#26 Re: Maloljetni vozač??

Post by slavkoimamodilera »

hare_sa wrote:
slavkoimamodilera wrote:Zato sto je to ionako gomila nafuranih debilkosa sa poluraspadnutim ili potpuno raspadnutim golfovima, koradima, askonama i slicnim sranjima koji misle da su mnogo brzi...
Ne znas ovog decka i nemas pojma o cemu pricas. Decko ima 16 godina i ne voza po gradu ko onaj kreten sa golfom 5 ... i pripazi malo na rjecnik!!!
Uuuuuuuu bas sam se prepao uuuuuuuu... :run:

Djecak ima 2 godine do vozacke, hvali se da ima dva auta od kojih mu jedan sluzi samo za street race koji vozi... dakle, krsi zakon, organizatori to ignorisu (a znam ih uglavnom sve sto licno sto posredno - gluho bilo ko su i sta su) i samim time i oni krse zakon... prema tome mojne mi prijetnji i pametovanja, aj zivio...
User avatar
cheguevara_k1
Posts: 531
Joined: 19/04/2004 02:35

#27 Re: Maloljetni vozač??

Post by cheguevara_k1 »

dottore wrote:
Bh tuning:

pozdrav

Ja sam Zlatan iz Sarajeva imam 16 god. vozim street race sa sciroccom sivim,a imam i golfa mk1 eto toliko od mene.
Izvor:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10777
Pravilnik za učešće na sr...

Član 2.
Pravo učešća na Utrci imaju svi građani Bosne i Hercegovine koji posjeduju vozačku dozvolu «B« kategorije i koji su blagovremeno prijavljeni za Utrku. Na Utrci mogu učestvovati i strani državljani na osnovu Općeg Pravilnika za STREET RACE CUP.
Izvor :

http://auto.ba/index.php?option=com_con ... &Itemid=56


@VR6 Koliko sam ja upoznat, ti radis u organizaciji SR-a

Kako je maloljetniku dopusteno da vozi SR?? Sta mislis da li se on trka po gradu sa majkom (ikbalom)??
http://img74.imageshack.us/my.php?image ... 046nv7.jpg

719-K-931 je broj tablica na golfu za koji @zlatan kaze da je njegov. Znaci nista IP, samo nadji na kog je golf registrovan :D
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#28 Re: Maloljetni vozač??

Post by Qler »

slavkoimamodilera wrote:
hare_sa wrote:
slavkoimamodilera wrote:Zato sto je to ionako gomila nafuranih debilkosa sa poluraspadnutim ili potpuno raspadnutim golfovima, koradima, askonama i slicnim sranjima koji misle da su mnogo brzi...
Ne znas ovog decka i nemas pojma o cemu pricas. Decko ima 16 godina i ne voza po gradu ko onaj kreten sa golfom 5 ... i pripazi malo na rjecnik!!!
Uuuuuuuu bas sam se prepao uuuuuuuu... :run:

Djecak ima 2 godine do vozacke, hvali se da ima dva auta od kojih mu jedan sluzi samo za street race koji vozi... dakle, krsi zakon, organizatori to ignorisu (a znam ih uglavnom sve sto licno sto posredno - gluho bilo ko su i sta su) i samim time i oni krse zakon... prema tome mojne mi prijetnji i pametovanja, aj zivio...

mali da je schumaher novi opet ne smije voziti auta. ima karting pa nek se gOnja dok ne polozi, ovako nek se ne qurchi.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#29 Re: Maloljetni vozač??

Post by vjesticanametli »

eeeeeeeee vi ko da ste od juce......... eto fino covjek napisa reg. broj a vala i nije morao jer murija to ba zna..........ali je babHbo to sredio pa se moze...............a murija u obliznjoj kafani sjedi i pije caj :evil:
User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#30 Re: Maloljetni vozač??

Post by slavkoimamodilera »

cheguevara_k1 wrote:http://img74.imageshack.us/my.php?image ... 046nv7.jpg

719-K-931 je broj tablica na golfu za koji @zlatan kaze da je njegov. Znaci nista IP, samo nadji na kog je golf registrovan :D
Alaj ga je napucao! :mrgreen:
User avatar
cheguevara_k1
Posts: 531
Joined: 19/04/2004 02:35

#31 Re: Maloljetni vozač??

Post by cheguevara_k1 »

slavkoimamodilera wrote:
cheguevara_k1 wrote:http://img74.imageshack.us/my.php?image ... 046nv7.jpg

719-K-931 je broj tablica na golfu za koji @zlatan kaze da je njegov. Znaci nista IP, samo nadji na kog je golf registrovan :D
Alaj ga je napucao! :mrgreen:
"decembar '82. , alaha'm to je ko '83. oca'm mog"..."voz'la ga baba u njemackoj samo nedjeljom da ide u crkvu, pa je utegnut ko lampa"
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#32 Re: Maloljetni vozač??

Post by vjesticanametli »

a za nagradu ljetovanje/zimovanje u Hambisu :evil:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#33 Re: Maloljetni vozač??

Post by Neelix »

hare_sa wrote:
slavkoimamodilera wrote:Zato sto je to ionako gomila nafuranih debilkosa sa poluraspadnutim ili potpuno raspadnutim golfovima, koradima, askonama i slicnim sranjima koji misle da su mnogo brzi...
Ne znas ovog decka i nemas pojma o cemu pricas. Decko ima 16 godina i ne voza po gradu ko onaj kreten sa golfom 5 ... i pripazi malo na rjecnik!!!
:lol: :lol: :lol: ja zajebanog balavca :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#34 Re: Maloljetni vozač??

Post by mIRCerka »

samo za hare_sa
dottore wrote:
Bh tuning:

pozdrav

Ja sam Zlatan iz Sarajeva imam 16 god. vozim street race sa sciroccom sivim,a imam i golfa mk1 eto toliko od mene.
Izvor:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10777
Pravilnik za učešće na sr...

Član 2.
Pravo učešća na Utrci imaju svi građani Bosne i Hercegovine koji posjeduju vozačku dozvolu «B« kategorije i koji su blagovremeno prijavljeni za Utrku. Na Utrci mogu učestvovati i strani državljani na osnovu Općeg Pravilnika za STREET RACE CUP.
Izvor :

http://auto.ba/index.php?option=com_con ... &Itemid=56


@VR6 Koliko sam ja upoznat, ti radis u organizaciji SR-a

Kako je maloljetniku dopusteno da vozi SR?? Sta mislis da li se on trka po gradu sa majkom (ikbalom)??
Da je dobrica ko Ivan Pavao II, sa 16 godina ne moze imati vozacku B katergorije.
AdnanSA
Posts: 1404
Joined: 31/01/2007 20:45
Location: City

#35 Re: Maloljetni vozač??

Post by AdnanSA »

Prvi put kada ga policija uhvati bez vozačke kazna 500 KM.(hajde svakom se moze desiti)
Drugi put kazna 3000 KM ili oduzimanje auta u zavisnosti ako je auto vrijednije od 3000 km onda oduzeti auto i zapaliti ga pred njim.
Treći put otac,majka i sin svi kompletno u zatvor na pola godine pa neka maloljetnik ima i roditeljsko staranje u zatvoru.
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#36 Re: Maloljetni vozač??

Post by dottore »

bogami VR6 pobjego... :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#37 Re: Maloljetni vozač??

Post by Neelix »

:D primjetio sam u zadnje vrijeme nekoliko golfacha sa natpisom -GFC- Golf Fan Club :lol: sto bih volio uglomjerom im glave izmjerit :D
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#38 Re: Maloljetni vozač??

Post by dottore »

Neelix wrote::D primjetio sam u zadnje vrijeme nekoliko golfacha sa natpisom -GFC- Golf Fan Club :lol: sto bih volio uglomjerom im glave izmjerit :D
ima nekoliko krševa, al pogotovo onaj bordo...KRŠ KRŠ KRŠ

al i ovaj golf je u GFC Klubu, on je izuzetak...

Image
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#39 Re: Maloljetni vozač??

Post by dottore »

Ni mjesec od teškog udesa u sarajevskom naselju Pofalići, u kojem je bio učesnik vozeći "golf 5" bez položenog vozačkog ispita, a koji je za posljedicu imao smrt Njemice Ane Marije Negler (24), 17-godišnji Sarajlija Damir V. preksinoć je ponovo zatečen za volanom automobila.

Uzeo ga sa pranja

Kako nam je potvrđeno u MUP-u Kantona Sarajevo, patrola policije ga je oko 19.30 sati zaustavila na stajalištu kod Socijalnog, a bio je za upravljačem "audija A8", crnogorskih registarskih oznaka CT 149-56.

Provjerom je utvrđeno da je vlasnik vozila Marko Kokotović, koji je "audi" dovezao u autopraonicu na Baščaršiji, u kojoj Damir V. radi. Nakon što je vlasnik ostavio auto na pranje i otišao, Damir je uzeo ključeve i provozao se automobilom.

Pripadnici Jedinice za saobraćaj Damira V. su lišili slobode zbog opasnosti da bi mogao nastaviti vršiti isti prekršaj, odnosno, da bi opet mogao sjesti za volan.
:run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run:
gradska toplana
Posts: 166
Joined: 04/01/2008 23:43

#40 Re: Maloljetni vozač??

Post by gradska toplana »

O hebem ti zakon ako ga uopste i ima.Ma citavu mu familiju u bajbuk sa njim sto gore neko napisa. :x
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#41 Re: Maloljetni vozač??

Post by kEN0 »

kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#42 Re: Maloljetni vozač??

Post by kEN0 »

mIRCerka wrote:
ranger wrote:nesto nam se ne javlja VR6...
ne znam dal ste primjetili!
meni to nesto govori!
kopati cumur na ovom forumu znaci BITI BANIRAN.
BAN banovici, banovici rudnik, rudnik cumur.

VR6 je zbog poticanja na krsenje zakona dobio ban u skladu sa pravilima foruma :D


ja trazih taj post, al nigdje ga nisam vidio...
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#43 Re: Maloljetni vozač??

Post by ado-šampion »

dottore wrote:
Ni mjesec od teškog udesa u sarajevskom naselju Pofalići, u kojem je bio učesnik vozeći "golf 5" bez položenog vozačkog ispita, a koji je za posljedicu imao smrt Njemice Ane Marije Negler (24), 17-godišnji Sarajlija Damir V. preksinoć je ponovo zatečen za volanom automobila.

Uzeo ga sa pranja

Kako nam je potvrđeno u MUP-u Kantona Sarajevo, patrola policije ga je oko 19.30 sati zaustavila na stajalištu kod Socijalnog, a bio je za upravljačem "audija A8", crnogorskih registarskih oznaka CT 149-56.

Provjerom je utvrđeno da je vlasnik vozila Marko Kokotović, koji je "audi" dovezao u autopraonicu na Baščaršiji, u kojoj Damir V. radi. Nakon što je vlasnik ostavio auto na pranje i otišao, Damir je uzeo ključeve i provozao se automobilom.

Pripadnici Jedinice za saobraćaj Damira V. su lišili slobode zbog opasnosti da bi mogao nastaviti vršiti isti prekršaj, odnosno, da bi opet mogao sjesti za volan.
:run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run: :run:
Ništa mi nije nevjerovatno s obzirom da se radi o Bosni, samo mi je nevjerovatno to kako neko ima srca da mu poet dopusti da vozi nakon što se usmrtio ženu :x

Treba tog malog uhvatit iza ćoška pa sve sa šake na šaku... Nažalost, to je jedini način.
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#44 Re: Maloljetni vozač??

Post by d2 »

danas sam vidio crnu ili tamno sivu peticu koja je mrtva haladna oko 3 popodne prosla na crveno kod skupstine (iz pravca vrbanje) lijepo tip zaobisao sve na semaforu kroz traku za vozila iz suprotnog smjera, presjekao svih 8 traka ceste prema gradu i prema ilidzi i otisao gore prema bolnici... kontam mozda zuri u bolnicu... aha na semaforu krod skole isti potez, crveno upaljeno on kroz srednju traku pored kolone ode lijevo prema zeljeznickoj...

najnormalnije, isto ko da jede pite u bosni... sve ok, regularno...
d2
Posts: 6237
Joined: 15/03/2007 04:52
Location: Grbavica

#45 Re: Maloljetni vozač??

Post by d2 »

hare_sa wrote:
slavkoimamodilera wrote:Zato sto je to ionako gomila nafuranih debilkosa sa poluraspadnutim ili potpuno raspadnutim golfovima, koradima, askonama i slicnim sranjima koji misle da su mnogo brzi...
Ne znas ovog decka i nemas pojma o cemu pricas. Decko ima 16 godina i ne voza po gradu ko onaj kreten sa golfom 5 ... i pripazi malo na rjecnik!!!
jeste, pripazi na rijcnik, nisu to debilkosi nego uzorni gradjani ...
User avatar
dottore
Posts: 1349
Joined: 06/02/2008 18:18
Location: Canton SA

#46 Re: Maloljetni vozač??

Post by dottore »

vidis da je u drugoj fazi raspadanja... ;-)
hare_sa
Posts: 125
Joined: 14/02/2005 10:48

#47 Re: Maloljetni vozač??

Post by hare_sa »

slavkoimamodilera wrote:
hare_sa wrote:
slavkoimamodilera wrote:Zato sto je to ionako gomila nafuranih debilkosa sa poluraspadnutim ili potpuno raspadnutim golfovima, koradima, askonama i slicnim sranjima koji misle da su mnogo brzi...
Ne znas ovog decka i nemas pojma o cemu pricas. Decko ima 16 godina i ne voza po gradu ko onaj kreten sa golfom 5 ... i pripazi malo na rjecnik!!!
Uuuuuuuu bas sam se prepao uuuuuuuu... :run:

Djecak ima 2 godine do vozacke, hvali se da ima dva auta od kojih mu jedan sluzi samo za street race koji vozi... dakle, krsi zakon, organizatori to ignorisu (a znam ih uglavnom sve sto licno sto posredno - gluho bilo ko su i sta su) i samim time i oni krse zakon... prema tome mojne mi prijetnji i pametovanja, aj zivio...
ne kazem da ne krsi zakon ... samo kazem da pripazis na rjecnik!!!
hare_sa
Posts: 125
Joined: 14/02/2005 10:48

#48 Re: Maloljetni vozač??

Post by hare_sa »

mIRCerka wrote:samo za hare_sa
dottore wrote:
Bh tuning:

pozdrav

Ja sam Zlatan iz Sarajeva imam 16 god. vozim street race sa sciroccom sivim,a imam i golfa mk1 eto toliko od mene.
Izvor:
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=10777
Pravilnik za učešće na sr...

Član 2.
Pravo učešća na Utrci imaju svi građani Bosne i Hercegovine koji posjeduju vozačku dozvolu «B« kategorije i koji su blagovremeno prijavljeni za Utrku. Na Utrci mogu učestvovati i strani državljani na osnovu Općeg Pravilnika za STREET RACE CUP.
Izvor :

http://auto.ba/index.php?option=com_con ... &Itemid=56


@VR6 Koliko sam ja upoznat, ti radis u organizaciji SR-a

Kako je maloljetniku dopusteno da vozi SR?? Sta mislis da li se on trka po gradu sa majkom (ikbalom)??
Da je dobrica ko Ivan Pavao II, sa 16 godina ne moze imati vozacku B katergorije.
dok ima 16 godina, znaci da nema vozacku. Da, vozi na SRu (kako god, on vozi) ali nije ni blizu onog debila sa golfom 5 ...
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#49 Re: Maloljetni vozač??

Post by dimu »


ja gay boje... :D
kEN0
Posts: 881
Joined: 01/07/2006 15:27
Location: Sarajevo

#50 Re: Maloljetni vozač??

Post by kEN0 »

dimu wrote:

ja gay boje... :D
eki fol?
Post Reply