FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
sime_cipol
Posts: 16337
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#86101 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Polako, valjda ce vidjeti i nadoci, specifična je ovo liga. Next stop Simin Han.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86102 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

I naravno kao po obicaju zabija nam igrac kojeg smo otjerali i koji nam nije valjao a ima 17 godina. Pu nabijem vas na onu stvar zajedno sa Amarom i kompletnom bivsom garniturom!
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86103 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 17/07/2021 23:26 I naravno kao po obicaju zabija nam igrac kojeg smo otjerali i koji nam nije valjao a ima 17 godina. Pu nabijem vas na onu stvar zajedno sa Amarom i kompletnom bivsom garniturom!
Opet lupetaš, vidi se da je Alchajmer steg'o...

Niko ga nije otjerao, nego nije htio potpisati ugovor.

Nego, ima li neki trener kojeg nisi posrao? :D :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86104 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 17/07/2021 23:56
hrasno38 wrote: 17/07/2021 23:26 I naravno kao po obicaju zabija nam igrac kojeg smo otjerali i koji nam nije valjao a ima 17 godina. Pu nabijem vas na onu stvar zajedno sa Amarom i kompletnom bivsom garniturom!
Opet lupetaš, vidi se da je Alchajmer steg'o...

Niko ga nije otjerao, nego nije htio potpisati ugovor.

Nego, ima li neki trener kojeg nisi posrao? :D :D
Bojim se da te nisam nista pitao i pripazi da tebe ne bi sta drugo steglo! I dda popisam ti se na Amara Osima i nakon vecerasnje utakmice popisat ce se na njega svaki pravi navijac Zelje!!!
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#86105 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Amar otišo ima pola godine, al hrasno i dalje pjeni na njega :lol: :-)


Veceras borbeno i u kost, bice još bolje dok nadođu sa kondicijom :thumbup: ova ekipa nije prošla ni pripreme, tek se skupili.
Drago mi je što više nema metilja koji su brukali klub, što se djeci daje šansa... još samo Kosorić ostao od prošlogodišnjih vucibatina, al i on ce otici na kraju sezone.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#86106 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Klubovi su dobili jasne i potpune informacije o obavezama prema m:tel generalnom sponzoru te kako da se prati realizacija obaveza iz ovog sponzorskog ugovora.
Što znači da bi mi prihode od reklama na LED displejima trebali djeliti sa generalnim sponzorom. Naši u klubu nisu pristali na to, ali vidjet ćemo kako će se dalje sve to odvijati.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86107 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

EDIT: Nije tema hrasno.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86108 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

LSD wrote: 18/07/2021 00:11 Amar otišo ima pola godine, al hrasno i dalje pjeni na njega :lol: :-)


Veceras borbeno i u kost, bice još bolje dok nadođu sa kondicijom :thumbup: ova ekipa nije prošla ni pripreme, tek se skupili.
Drago mi je što više nema metilja koji su brukali klub, što se djeci daje šansa... još samo Kosorić ostao od prošlogodišnjih vucibatina, al i on ce otici na kraju sezone.
Tako je otisao prije pola godine ali ono sto je ostavio jos dugo vremena ce biti kamen oko vrata Zelji! Niakd niko nije toliko devastirao Zelju kao sto je Amar Osim u ovom zadnjem mandatu!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#86109 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Je li Amar jedini zaslužan za titule koje smo osvojili?
laik1981
Posts: 13013
Joined: 05/12/2012 13:04

#86110 Re: FK Željezničar

Post by laik1981 »

Dobro je ovo veceras bilo i na terenu i na tribinama.. Treba probati koga dovesti do kraja prelaznog.. Roster nam je prekratak.. Kosoricu se zahvaliti..

Vala smo se i zazelili Grbavice i Zelje..

splinter
Posts: 7445
Joined: 08/10/2011 12:28

#86111 Re: FK Željezničar

Post by splinter »

Ko nije bio večeras, zajebo se. Odličan vibe na relaciji teren - tribine.
Dok smo imali kondicije, potpuna kontrola, njihovo najveće oružje - su bili prekid odnosno prekršaji na rubu16 koji su trebali uz Zakarićev dobar dan, donijeti Borcu bodove za igru koja se odmah poslije tekme briše.
Eto familijo, svakome se sada nudi prilika da pokaže koliko voli klub. Ova djeca to definitivno zaslužuju.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16337
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#86112 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Nek bude sredina tabele, uz 1-2 izlaska u evropu (nije obavezno), u narednih 5 godina uz redovno skidanje dugova i ozdravljenje kluba, ja cu biti prezadovoljan.
Samo iz kluba neko treba izaci i reci navijacima pravo stanje.
Bez nerealnih obecanja, ciljeva, šuplje price i udvaranja navijacima.
Volim te Željo 💙
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#86113 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Uspjeh je sto se uopste takmicimo znajuci kako nas je babukizam unakazio. Porezni dug koji je babuka napravio je veci od 350 milja maraka. Zbog tog duga ne mozemo registrovati strance. Goli kokuzi smo ali su se djeca fantasticno borila, kao i mi na tribinama.
Balkonski strucnjaci vec u prvom kolu poceli sa strucnim opservacijama kao da smo puni ko brod.
Guracemo dalje, u hodu cemo traziti rjesenja, boriti se cupati pa kako bude.

Cuva Bog Zelju svog.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#86114 Re: FK Željezničar

Post by hadzinicasa »

hrasno38 wrote: 18/07/2021 00:45
LSD wrote: 18/07/2021 00:11 Amar otišo ima pola godine, al hrasno i dalje pjeni na njega :lol: :-)


Veceras borbeno i u kost, bice još bolje dok nadođu sa kondicijom :thumbup: ova ekipa nije prošla ni pripreme, tek se skupili.
Drago mi je što više nema metilja koji su brukali klub, što se djeci daje šansa... još samo Kosorić ostao od prošlogodišnjih vucibatina, al i on ce otici na kraju sezone.
Tako je otisao prije pola godine ali ono sto je ostavio jos dugo vremena ce biti kamen oko vrata Zelji! Niakd niko nije toliko devastirao Zelju kao sto je Amar Osim u ovom zadnjem mandatu!
A ima tu vise faktora.
Last edited by hadzinicasa on 18/07/2021 11:34, edited 1 time in total.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86115 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Charuga wrote: 18/07/2021 00:51 Je li Amar jedini zaslužan za titule koje smo osvojili?
Nije jedini zaslužan, ali je najzaslužniji.

A za sranja u Klubu definitivno nije najzaslužniji jer je svojim pozajmicama nekoliko puta spašavao Klub, i nikad nije zatezao da mu se to vrati. Naravno da će uzeti ono što je njegovo, ali niti je kamatu uzimao, niti uništavao Klub, kao neki prije i poslije njega.

Ono što se Amaru može zamjeriti je nafuranost i propuštanje dovođenja dobrih sponzora kada su se nudili (htio je više para), kao i još neke druge stvari, ali mu se ne mogu zamjeriti ni dugovi, a ni trenutno stanje u Klubu, koliko god to burdusi htjeli tako predstaviti.

Burdus wrote: 18/07/2021 09:30 Uspjeh je sto se uopste takmicimo znajuci kako nas je babukizam unakazio. Porezni dug koji je babuka napravio je veci od 350 milja maraka. Zbog tog duga ne mozemo registrovati strance. Goli kokuzi smo ali su se djeca fantasticno borila, kao i mi na tribinama.
Balkonski strucnjaci vec u prvom kolu poceli sa strucnim opservacijama kao da smo puni ko brod.
Guracemo dalje, u hodu cemo traziti rjesenja, boriti se cupati pa kako bude.

Cuva Bog Zelju svog.
I opet lažeš. Stranci su registrovani, svi osim ovih iz Stručnog štaba. Ili nisi vidio da su sinoć igrali Bender, Juričić i Blažević?

Za razliku od nas, FKS nije registrovalo ni kapitena ekipe.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#86116 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Didier wrote: 18/07/2021 11:08
Charuga wrote: 18/07/2021 00:51 Je li Amar jedini zaslužan za titule koje smo osvojili?
Nije jedini zaslužan, ali je najzaslužniji.

A za sranja u Klubu definitivno nije najzaslužniji jer je svojim pozajmicama nekoliko puta spašavao Klub, i nikad nije zatezao da mu se to vrati. Naravno da će uzeti ono što je njegovo, ali niti je kamatu uzimao, niti uništavao Klub, kao neki prije i poslije njega.

Ono što se Amaru može zamjeriti je nafuranost i propuštanje dovođenja dobrih sponzora kada su se nudili (htio je više para), kao i još neke druge stvari, ali mu se ne mogu zamjeriti ni dugovi, a ni trenutno stanje u Klubu, koliko god to burdusi htjeli tako predstaviti.

Burdus wrote: 18/07/2021 09:30 Uspjeh je sto se uopste takmicimo znajuci kako nas je babukizam unakazio. Porezni dug koji je babuka napravio je veci od 350 milja maraka. Zbog tog duga ne mozemo registrovati strance. Goli kokuzi smo ali su se djeca fantasticno borila, kao i mi na tribinama.
Balkonski strucnjaci vec u prvom kolu poceli sa strucnim opservacijama kao da smo puni ko brod.
Guracemo dalje, u hodu cemo traziti rjesenja, boriti se cupati pa kako bude.

Cuva Bog Zelju svog.
I opet lažeš. Stranci su registrovani, svi osim ovih iz Stručnog štaba. Ili nisi vidio da su sinoć igrali Bender, Juričić i Blažević?

Za razliku od nas, FKS nije registrovalo ni kapitena ekipe.
Koji sitni prevarant i kokosar.
I zimus je bio belaj sa strancima
Radna dozvola se izdaje jefnom godisnje, ne pred svaku sezonu. Naravno da stari stranci mogu igrati. Dva trenera i ovaj malac krilo nisu registrovani zbog duga poreskoj preko 350 milja maraka koji se nabio za vakta babukizma.
A gdje su jos ostali dugovi :-)
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86117 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Koji bolan mali krilo? I ti meni kažeš da sam kokošar, a vidi čime se baviš, nema niko mrvu razloga da ti povjeruje da si navijač i da si ikad navijao za Želju.

Dugovi se gomilali i u vrijeme tvog babuke viljuškarista, kao i u svako vrijeme. Ali sad si ostao bez tala i imaš obraza trovati.

Interesantno te gledati kako se glođeš.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#86118 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Ja sam apsolutno miran jer nikada vise necete ni blizu kluba. Babukizam je mrtav. Nova skupstina nece biti gomila prepariranih ptica.
Babuki valja po ovom gradu hodati... ili ce ostati u Trebinju ili zatvoren u Resniku?
Sto se glođanja tice :D
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#86119 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Burdus wrote: 18/07/2021 13:29 Ja sam apsolutno miran jer nikada vise necete ni blizu kluba. Babukizam je mrtav. Nova skupstina nece biti gomila prepariranih ptica.
Babuki valja po ovom gradu hodati... ili ce ostati u Trebinju ili zatvoren u Resniku?
Sto se glođanja tice :D
Sanjaj :D
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#86120 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Ovo nije vise Odzak 1945
Ovo je neko ostrvo u Tihom okeanu 1973 kada su pojedini Japanci branili polozaje🤣🤣🤣
Vidim Didiera, dr Arslu, Tromblona i drugu bratiju kako cekaju pojacanje babukinih trupa
Nema, gotovo, fajront
Ostanite u indonezijskoj prasumi.
Tromblon
Posts: 2184
Joined: 18/01/2015 19:37

#86121 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

:skoljka:
Burdus wrote: 18/07/2021 13:35 Ovo nije vise Odzak 1945
Ovo je neko ostrvo u Tihom okeanu 1973 kada su pojedini Japanci branili polozaje🤣🤣🤣
Vidim Didiera, dr Arslu, Tromblona i drugu bratiju kako cekaju pojacanje babukinih trupa
Nema, gotovo, fajront
Ostanite u indonezijskoj prasumi.
Prvo, kad spominješ spominji svoje roditelje mene ne uzimaj u usta. Ti i takvi djelioci ste zlo najveće. Amara znam 35 godina i ako je on problem Želji i meni je problem. Također i Miske i svako. Željo mi je bitniji od svakoga.

Svoje spinove sačuvaj za neke druge jer takvi ne prolaze kod mene. Zato prestani širiti zlo i probaj napisati makat nešto afitmativno.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#86122 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Afirmativno
Maja se vratila i prihvatila se Farukovog posla
Vratila se i Amira u marketig
Vratice se i Duvnjak, ide u NO
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#86123 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Od starih vijesti izdvajamo
Najveci katil Zelje je babuka sa babukicima.

Nikad zaboraviti, nikada oprosriti!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#86124 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Burdus wrote: 18/07/2021 16:37 Afirmativno
Maja se vratila i prihvatila se Farukovog posla
Vratila se i Amira u marketig
Vratice se i Duvnjak, ide u NO
Amira nikada nije ni otišla, samo se vratila sa trudničkog.
User avatar
heat
Posts: 17408
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#86125 Re: FK Željezničar

Post by heat »

Ko su "bolidi" koji uredjuju FB stranicu i blokiraju raju za komentare ako napisu svoje misljenje, a ne slaze se sa Upravom ?

Je li na taj nacin stvaraju "Evropskog" Zelju ?
Post Reply