Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
armin_tz
Posts: 789
Joined: 17/05/2008 10:12

#51 Re: FK Sarajevo

Post by armin_tz »

Ihtijarević se dopingiro. http://--- NO LINKS ---
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#52 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Husnija ce vec u subotu imati jako tezak debi u derbiju. Svakog trenera Sarajeva treba podrzati i nadam se da ce rezultati takoder doci.

Sarajevo ima prilicno kvalitetan tim i nadam se da Arapovic nece dati da mu drugi odreduju ko ce biti u prvih 11 nego da ce igrati oni najbolji a ne najpodobniji.
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#53 Re: FK Sarajevo

Post by shadow »

Dosao je na klupu u nezgodno vrijeme, odmah mu je biti/ne biti. AKo kiksa protiv Sirokog gotov je, ionako navijaci nisu zadovoljni njegovim izborom. S druge strane, ako pobjedi Siroki pa donese tri bobe iz Travnika (realno za ocekivati) onda se situacija mozda malo stabilizuje.

Brine me ova frka oko sudija, izgleda da se savez prepao Sarajeva (a po njihovom kontu, nismo na redu za titulu) pa su nam vec sad poceli praviti sranja. Gdje to ima da ti jedan te isti sudija tri tekme zaredom sudi? :shock: :x I to bas onaj za kojeg trazis izuzece zbog "korektnog" odnosa prema FCS. :x
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#54 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Nije mi jasno kako je moguce da nam Skakic ponovo sudi i da ce suditi jos dvije utakmice u nizu????? Ali nema veze
svi na sjever, nema izgovora! :D
Cape
Posts: 81
Joined: 03/08/2008 22:05

#55 Re: FK Sarajevo

Post by Cape »

Će da bude špica kao i obično! 8-)
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#56 Re: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

32 min Sarajevo - Siroki 0-1 :shock:
User avatar
mp3sa
Posts: 278
Joined: 09/08/2008 18:56

#57 Re: FK Sarajevo

Post by mp3sa »

64. minuta: GOOOLLLLL na Koševo. Nakon velikog pritiska u nastavku susreta Sarajevo je uspjelo izjednačiti rezultat protiv Širokog Brijega i sada je 1:1.
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#58 Re: FK Sarajevo

Post by stochar »

i onda je dosao Vagner...
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#59 Re: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

Sarajevo ce proci gore nego Bajern :-)


Uprava napolje!!!! :x :x :x
User avatar
mp3sa
Posts: 278
Joined: 09/08/2008 18:56

#60 Re: FK Sarajevo

Post by mp3sa »

75. minuta: GOLLLLLLLLLLLLLLL na Koševu. Široki Brijeg ponovo vodi. U jeku napada domaćeg tima, gosti sa Pecare su iskoristili otvorenu igru Bordo tima i ponovo došli u vodstvo.

Dalibor Šilić odlično je uposlio Brazilca Vagnera, koji je odlično reagovao i loptu poslao iza leđa nemoćnog Alaima.

84. minuta: Fudbaleri Sarajeva u finišu susreta pokušavaju pritisnuti odbranu gostiju iz Hercegovine, ali bez rezultata. Široki Brijeg je na pragu velikog iznenađenja.

Kako me zivcira sto svaka gostujuca pobjeda mora da bude veliko iznenadjenje!!! Pa hebemu misha mozel neko bez iznenadjenja doc i mlatnut domacina... Siroki kao jedan od najboljih timova u ligi nebi trebao iznenadit nikoga ako ih pobjedi... Ali eto...
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#61 Re: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

Sta ima iznenadnje ko god dobije sarajevo nije napravio iznenadjenje, jedino Sarajevo mozda moze nekog iznenaditi pa dobit na Kosevu :x :x
iverson75
Posts: 83
Joined: 17/07/2007 10:33

#62 Re: FK Sarajevo

Post by iverson75 »

na pomolu nova odlicna serija momcadi sa koseva :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18335
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#63 Re: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

iverson75 wrote:na pomolu nova odlicna serija momcadi sa koseva :D
U pravu si, totalni potop, propade nam sezona. Jedino sto nas vadi je sto gdje god bili, uvijek smo korak ispred vas...
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#64 Re: FK Sarajevo

Post by stochar »

GandalfSivi wrote:
iverson75 wrote:na pomolu nova odlicna serija momcadi sa koseva :D
U pravu si, totalni potop, propade nam sezona. Jedino sto nas vadi je sto gdje god bili, uvijek smo korak ispred vas...
ma nije to nikakva vadiona gandalfe druze. u kurcu nam je liga, drzava, a o ligi da i ne govorim.

da smo pametni pa se fino organizovati i do daljnjeg svi ici zajedno na utakmice Vrbanjuse ili Olimpika dok se ovi debili u 'dva najveca bh. kluba' ne dohavizaju. jebo te, odigramo nerijeseno sa Zvijezdom na svom terenu, cupamo se protiv POsusja, vi izgubite od Zvijezde (sto je bruka), odnese vam Siroki tricu... Kako je krenulo, ove godine ce sarajevski derbi izgleda biti derbi zacelja...
iverson75
Posts: 83
Joined: 17/07/2007 10:33

#65 Re: FK Sarajevo

Post by iverson75 »

GandalfSivi wrote:
iverson75 wrote:na pomolu nova odlicna serija momcadi sa koseva :D
U pravu si, totalni potop, propade nam sezona. Jedino sto nas vadi je sto gdje god bili, uvijek smo korak ispred vas...
e jebiga, jeste se kurcili prije 15 dana ko da nam bjezite 18 bodova, zato prvo treba skociti pa reci hop :-D ...nek vas jos malo tjesi taj mravlji "korak ispred nas" ....mada smo jadni i mi i vi
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#66 Re: FK Sarajevo

Post by KPNCTNJAH »

Smrzo sam se ko p... ekipa nevjerovatno losa ... Alaim standardno los, Duro kao da je spavao na mrvama, nista nije uradio kako treba i odigra 90 min ... Sudije smijesne, glavni samo svira faul na sredini terena i sjecka igru, oni pomocni zalosno sta su radili ... mislim da je bio ofsajd kod drugog gola, ali to cemo jos vidjeti i jos je mogao svirati i penal za Siroki i nije ni to uradio i opet nam on treba suditi u kupu i znam sta nas ceka, ali ako ovako budemo igrali necemo nista uraditi i da sudjenje bude kako treba ... igraci Sirokog su se valjali po terenu bar 20 min...btw. mali plavi odjebaus sa teme ...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#67 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Bruka! Nije mi zbog poraza nego zbog svega sto se desava u i oko Sarajeva.

Sarajevo je zasluzeno izgubilo i ove godine je pored Zelje najlosija ekipa u PL.

Sarajevo je igralo u formaciji nevidenoj do sada u svijetu fudbala gdje nije bilo vezne linije nego je onaj ko ima loptu nabijao u 16-erac Sirokog sto su ovi s lakocom rjesavali pored "odlicnih" Obuce i Rascica. Durex se vratio na velika vrata i treba mu hebat´ mater za ono pisanje po novinama kako je on jadnik nezasluzeno zapostavljen. Suljevic je smijesan, ne vrijedi ga komentarisati. Alaim...

Dakle, derbi zacelja odigrace Sarajevo i Zeljo. Svaka cast Zvijezdama, Sirokom i drugim koji su nam odrzali lekcije iz organizacije, kako imati dobrog sponzora, zadovoljne igrace i dobre uslove za trening. Od stare slave se ne zivi. Htjeli mi to priznati ili ne sta ocekivati od ekipe u kojoj jedan neobrazovani kafandzija (Muco) vedri i oblaci.

HZ su jedina svijetla tacka i one su zasluzne za pozitivnu atmosferu. Danas su pozvali igrace koji su krenuli prema svlacionici da dodu do njih i skandirali "Izdali ste HZ" na sta su im igraci uzvratili aplauzom :-?

Na izlazu iz stadiona kapije zatvorene osim jednog krila, bilo 2-3.000 ljudi i jedva izadosmo sa stadiona na kojem smo se smrzli. Na svakom koraku doceka te jad i cemer da mi dode da nikad vise ne odem na utakmicu voljenom klubu kojeg pratim vec 24 godine.
KPNCTNJAH wrote:Sudije smijesne, glavni samo svira faul na sredini terena i sjecka igru, oni pomocni zalosno sta su radili ... mislim da je bio ofsajd kod drugog gola, ali to cemo jos vidjeti i jos je mogao svirati i penal za Siroki i nije ni to uradio i opet nam on treba suditi u kupu i znam sta nas ceka, ali ako ovako budemo igrali necemo nista uraditi i da sudjenje bude kako treba ... igraci Sirokog su se valjali po terenu bar 20 min...btw. mali plavi odjebaus sa teme ...
Ljudi su zasluzeno pobijedili i valjali su se vise nasi nego njihovi igraci. Ofsajd sigurno nije bio a sudija im je svirao dva ofsajda koji to nisu bili. Sudija s potazom nema nista. Ako si gledao tekmu mogao si da vidis da nismo nijednu jedinu sansu imali osim slucajne precke. Siroki zasluzeno, cisto kao suza.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#68 Re: FK Sarajevo

Post by KPNCTNJAH »

Nisam ja rekao da je sudija bio samo protiv nas, nego da su smijesni bili i da nisu znali sta treba kad da se svira... Siroki je zasluzeno pobijedio, ali sto se tice valjanja mislim da tu nisi u pravu ... ne kontam samo sto nije Handzic igrao od pocetka utakmice ... mi smo imali toliko kornera, a nijedan nas igrac ne moze da dobaci do peterca ...
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#69 Re: FK Sarajevo

Post by shadow »

Nakon toliko euforije na pocetku sezone, sve se odjednom srusilo ko kula od karata. Losa igra u zadnjih par tekmi, iznenadna promjena trenera, losa taktika i na kraju odabir igraca koji nisu spremni su samo neke od stvari koje su nas dokrajcile, ali kljuc svih problema lezi u upravi i mesaru muchi. Sad kad nas i Sloboda izbaci iz Kupa (nas prolaz bi fakat bio iznenadjenje) mozemo i sezonu zakljuciti, toliko ce muchi para ostati da moze komotno jedno janje okrenuti. Jadno da jadnije ne moze biti, nismo ni u Oktobar usli a vec je sve otislo u pm. :x
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#70 Re: FK Sarajevo

Post by van Basten »

ja uopšte nisam iznenađen ovim danas, obzirom na sve što se dešavalo u klubu, osobito u zadnjih 7 dana. Smijenjen je jedan trener koji je smatran klocem (iako su njega ti isti doveli 1,5 mjesec prije - tada nije bio kloc :-) ), a doveden drugi koji sigurno jeste kloc. Glavna razlika između Šenera i Husnije vidjela se odmah na prvoj utakmici. Šener, kakav god da je, imao je kičmu i nekakvu svoju viziju ekipe koju je gurao, a Husnija nema ni vizije, nego je jedan obični potrčko koji će klepiti ušima kada mu pojedinci dadnu papir sa sastavom ekipe.
Rezultat toga vidio se danas: Duro, Obuća, Šaraba, Maksumić... igrači koji kod Šenera nisu igrali jer nisu bili u formi danas su započeli utakmicu i uz, standardne Džakmića, Suljevića i Alaima čine strašnu ekipu koje se ni Velež kakav je sada ne bi bojao. Zato smo i izgubili. Duro se čudio kako nije igrao kod Šenera, ja se, nakon njegove današnje predstave, čudim što ga je uopšte vodio na gostovanja.
I nisu krivi igrači za današnji poraz. Oni ne znaju (bar ova sedmorica) ništa bolje od ovog danas. Nije kriv ni Husnija. I za njega se zna da ne zna. Kriva je uprava i Mućo koji dovlače polovnjake koji ne mogu mjetso izboriti ni u Međimurju ni u Iranu i koji po cijenu rezultata i ugleda kluba dovode trenera koji će trpiti takve polovnjake u ekipi i koji se neće miješati u svoj posao.
herbion
Posts: 191
Joined: 19/11/2006 22:19

#71 Re: FK Sarajevo

Post by herbion »

Bravo Mucho ovo je drugi klub koji gasis,poslije Djerzeleza i Sarajevo. :dance:
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#72 Re: FK Sarajevo

Post by campa_xxx »

E moji pitari do prije 3 kola ste slavili titulu i rugali se Zelji a sada ste u istoj situaciji kao i mi, samo sto meni za razliku od vas to nije drago...Fakat nam kriminalci srozavaju klubove...

ABd slijedece godine Zeljo prvi, Sarajevo drugo...
User avatar
govnar.smrti
Posts: 39
Joined: 31/08/2008 03:07
Location: Kosevo - Istok

#73 Re: FK Sarajevo

Post by govnar.smrti »

sramota ono danas... nije im cak cist penal svirao u drugom poluvremenu.

HUSREF MUSEMIC jedino rjesenje za nas...
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#74 Re: FK Sarajevo

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

campa_xxx wrote:E moji pitari do prije 3 kola ste slavili titulu i rugali se Zelji a sada ste u istoj situaciji kao i mi, samo sto meni za razliku od vas to nije drago...Fakat nam kriminalci srozavaju klubove...

ABd slijedece godine Zeljo prvi, Sarajevo drugo...
Ma nismo u istoj situaciji njima je gore jer ja sam od pocetka znao da smo mi losi a oni su kontali da su beton :lol: :lol: tako da je njima teze a jos im je teze jer su smjenili trenera i odmah izgubili sa novim i to kuci :lol: mu tu opciju jos nismo probali :D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#75 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

campa_xxx wrote:E moji pitari do prije 3 kola ste slavili titulu i rugali se Zelji a sada ste u istoj situaciji kao i mi, samo sto meni za razliku od vas to nije drago...Fakat nam kriminalci srozavaju klubove...

ABd slijedece godine Zeljo prvi, Sarajevo drugo...
Ta sljedeca godina moze biti 2020... A neka ni vi Manijaci niste nista bolji od nas pa ste dosli na ovu temu da se nasladujete makar malo.

Da su to makar neki kriminalci nego lokalne kabadahije i saneri.
Sarajevo unistavaju Suman, Merdanovic, Basic a narocito Muco.

Mi smo klub u koji se igraci mogu vratiti kad hoce a mogu i otici kad hoce. Ihtijarevic, Duro, Saraba, Obuca, nekad Repuh, Avdic i jos neki su ti kojima je mjesto zagarantovano bez obzira kako igrali, da li su spremni i ima li boljih. Umjesto da dovodimo mlade igrace i otkrivamo nove talente non stop nam se vrte isti igraci koji nam samo cine gore.

Neka nemaju plate, drago mi je. Hebo ih Muco i Uprava, kad je trebalo podrzati Husrefa svi su mu okrenuli leda a molili su Mucu da se vrati. Dabogda im Muco uvijek bio menadzer i hranio ih u Popaju. Vise ni ne zasluzuju od porcije graha.
Locked