Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#97401 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by omega369 »

Stanojevic je bio nas kljucni igrac prosle sezone. Stvarno prevelik nedostatak
bhnapoleon1
Posts: 6502
Joined: 11/05/2014 23:47

#97402 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bhnapoleon1 »

Sliver wrote:
Velkoski wrote:karijera mu je upitna valjda totalno
Jos uvijek ili?
Pred bajram sam čuo da je imao još jednu operaciju i da bi se trebao vratiti uskoro,
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#97403 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

bhnapoleon1 wrote:
Sliver wrote:
Velkoski wrote:karijera mu je upitna valjda totalno
Jos uvijek ili?
Pred bajram sam čuo da je imao još jednu operaciju i da bi se trebao vratiti uskoro,
Daj Boze.
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#97405 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Jbt nama 6 milja za bakljadu , a nekome milja, nekome opomena , kakav im je to cjenovnik?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#97406 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 90minut »

sencobih wrote:
Jbt nama 6 milja za bakljadu , a nekome milja, nekome opomena , kakav im je to cjenovnik?
evropski
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#97407 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Bez ikakve potrebe placamo kazne savezu. Bolje da te pare se upotrebe na bolje stvari. Cak na pomoc nasim navijacima kojima je pomoc prijeko potrebna. A ovako ih dajemo uzalud i bez ikakve potrebe.

PS: Baklje su skuplje nego nacionalistička vrijedjanja. Ima li ko da javno ovo kaze. Sto se portali ne zabave ovim stvarima.
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#97408 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

kakaljin wrote:
Bez ikakve potrebe placamo kazne savezu. Bolje da te pare se upotrebe na bolje stvari. Cak na pomoc nasim navijacima kojima je pomoc prijeko potrebna. A ovako ih dajemo uzalud i bez ikakve potrebe.

PS: Baklje su skuplje nego nacionalistička vrijedjanja. Ima li ko da javno ovo kaze. Sto se portali ne zabave ovim stvarima.
Skupa ta njihova ljubav. Preskupa. Još dok nas UEFA opali po ušima zvonit će nam u glavi. Vakat je da se ta ljubav počne nagrađivati novčanim kaznama, krivičnim i prekršajnim prijavama i zabranama dolaska na stadion. Nije ni svaka "ljubav" zdrava.
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#97409 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by R2D2_SA »

Široki protiv Veleža tankosava, zuje ali ništa. Nekih klinaca dosta čini mi se, jesu li oni šta podmlađivali ekipu?

I nemojte tako o Stanojeviću, niko ništa ne zna a vi po forumu da i karijeru prekida. Može li malo odgovornosti. Po objavama na IG ja imam osjećaj da je bliže povratku, proziva se sa ostalim igračima, ono čekamo te Cuc i to. Frajeru sve najbolje želje i da nam se brzo vrati.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#97410 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

R2D2_SA wrote:Široki protiv Veleža tankosava, zuje ali ništa. Nekih klinaca dosta čini mi se, jesu li oni šta podmlađivali ekipu?

I nemojte tako o Stanojeviću, niko ništa ne zna a vi po forumu da i karijeru prekida. Može li malo odgovornosti. Po objavama na IG ja imam osjećaj da je bliže povratku, proziva se sa ostalim igračima, ono čekamo te Cuc i to. Frajeru sve najbolje želje i da nam se brzo vrati.
Samo prenosim šta doktori kažu. Ako je u pitanju ta nekakva "ablacija retine" onda je svaki duel problem valjda. Zbog toga ga i nema ovako dugo...
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#97411 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by R2D2_SA »

Svi mi znamo da je oko, nije mu rog povrijedjen, i da treba biti oprezan, treba vremena za oporavak nego mene ispizdi kad vidim da raja sa poluinformacijama kao da su njegov doktor licno pocnu pricu o prekidu karijere. Svi mi bolesnici pratimo svaku sitnicu i svi znamo koja je povreda, da je bila i druga operacija a onda dodje i neki strucnjak, on prati, i kao trebala je i druga biti i prica o prekidu karijere. I ta prica doktor mi rekao, zadrzite za sebe a bice sta bude. Mozda i Stana cita, neko ko ga zna, na tu odgovornost mislim. Daj da ne lupamo majke vam.

Sta mislite da li ce Husref odmarati nekoga protiv Radnika? Ja bih Hebibu dao fore, barem da ne pocinje od prve. Treba ove kljucne malo i cuvati, da ih ne preforsiramo pa nove povrede, dolazi i derbi.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1477
Joined: 25/07/2015 14:13

#97412 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Zemlja je vec zavrsena, ganja se urbanistička.
Butmir? Sta je tu je
last mohicans
Posts: 11988
Joined: 09/08/2012 23:19

#97413 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Selami vas skaut
https://sportsport.ba/fudbal/avdic-u-lu ... isu/330118
i on vam nije valjao :-D
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#97414 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

last mohicans wrote:Selami vas skaut
https://sportsport.ba/fudbal/avdic-u-lu ... isu/330118
i on vam nije valjao :-D
Kod nas se okalio. Ko nas preživi uspjeh mu je zagarantovan :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#97415 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#97416 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Logovan wrote:FK Sarajevo kažnjen sa 6.000 KM

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/fk ... 6bzt0a2nE4
Od sada svako ko upali baklju ili baci petardu i topovski udar treba da se smatra neprijateljem kluba jer ovim stvarima nanosi se steta klubu.

Treba ovo prekinuti vec od sutra i utakmice sa Radnikom.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#97417 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

kakaljin wrote:
Logovan wrote:FK Sarajevo kažnjen sa 6.000 KM

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/fk ... 6bzt0a2nE4
Od sada svako ko upali baklju ili baci petardu i topovski udar treba da se smatra neprijateljem kluba jer ovim stvarima nanosi se steta klubu.

Treba ovo prekinuti vec od sutra i utakmice sa Radnikom.
Ma samo rigorozno poceti kaznjavati sjever i HZ,svaku baklju kazniti sa 2-3 tekme bez navijaca (to klub da kazni ne NS).Zatvoriti sjever pa ako nista ne uspije ugasiti navijacku skupinu HZ i gotovo.Takvi nam navijaci ne trebaju.Baklje i topovski udari na to se niko ziv vise ne lozi.Budi mangup napuni sjever da sibica ne moze stati pa zagalami VOLIM VOLIM SARAJEVO pa tako ispadni najjaca skupina u drzavi a nemoj se isticati kretenlucima.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#97418 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Čuj ugasiti navijačku grupu.

Hajde ne pretjeruj života ti.
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#97419 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

Logovan wrote:Čuj ugasiti navijačku grupu.

Hajde ne pretjeruj života ti.
Nije to jarane nikakvo pretjerivanje da vodim firmu i ti mi stetu nanosis dobio bi otkaz nakon 5 minuta bez razmisljanja.Kakva je korist od navijacke skupine koja samo stetu nanosi i nista nemas korisno od nje ? Sarajevo svaku tekmu neka zaradi 20000KM mora 5-6 davati na lijecenje tudjih kompleksa.
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#97420 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Nećemo toliko daleko ići. :-) Totalno bezveze.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#97421 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Tužiti zaštitarsku agenciju.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#97422 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Dinostula wrote:
kakaljin wrote:
Logovan wrote:FK Sarajevo kažnjen sa 6.000 KM

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/fk ... 6bzt0a2nE4
Od sada svako ko upali baklju ili baci petardu i topovski udar treba da se smatra neprijateljem kluba jer ovim stvarima nanosi se steta klubu.

Treba ovo prekinuti vec od sutra i utakmice sa Radnikom.
Ma samo rigorozno poceti kaznjavati sjever i HZ,svaku baklju kazniti sa 2-3 tekme bez navijaca (to klub da kazni ne NS).Zatvoriti sjever pa ako nista ne uspije ugasiti navijacku skupinu HZ i gotovo.Takvi nam navijaci ne trebaju.Baklje i topovski udari na to se niko ziv vise ne lozi.Budi mangup napuni sjever da sibica ne moze stati pa zagalami VOLIM VOLIM SARAJEVO pa tako ispadni najjaca skupina u drzavi a nemoj se isticati kretenlucima.

To je pretjerano. Ali treba to druguacije poceti. Naprimjer svaki put kada se baklja zapali dignes cijenu karte za 3 KM za tu tribinu gdje je upaljena i sa koje je bacena petarda i topovski udar. Cak i godisnje kada dodju na utakmicu da na ulazu moraju dati taj iznos. I samo dodavati 3 KM dok se ne iskorijeni ne bude vise toga. Pa ce se vjerovatno poceti buniti koji moraju dati vise za kartu radi pojedinaca. Pa ce sami navijaci da nebi svaki put sve vise i vise plava li karte rijesili to izmedju sebe i izbacili sa tribine one koje ste tu nanose klubu. Pa kada ga sami navijaci izbace jos ga klub i policija kazne sa zabranom ulaska na stadion u periodu najmanje godinu dana.
Last edited by kakaljin on 18/08/2019 14:20, edited 1 time in total.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#97423 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

Tomahawk11 wrote:Tužiti zaštitarsku agenciju.
To isto tako bi moglo, ali se bojim kontra efekta da se agencija ne zainati pa bude samo jedan zastitar kontrolisao detaljno pa ne udju navijaci na vrijeme na utakmicu.
User avatar
victory
Posts: 2197
Joined: 17/12/2002 00:00
Contact:

#97424 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by victory »

Ova navijacka destrukcija se moze jedino sankcionisati iznutra. Sama navijacka grupa i njene vodje moraju izolovati, prokazati i zaustaviti ove stetocine.
Za uzvrat klub bi trebao da dio novcanih sredstava preusmjeri i da umjesto uplacenih novcanih kazni razlicitim disciplinskim komisijama i savezima nagradi istinske navijace i njihove pozitivne navijacke aktivnosti.
F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#97425 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by F&N »

Ne mozes ih ugasiti. U taj rat ne treba ici. Treba klub poceti snimati, identifikovati i kazne za baklje proslijeđivati pojedincima na kucna vrata.

Horde su svaki kompas izgubile. Ultra furka koju oni furaju je prevazisla svoju osnovnu namjeru i namjenu. Nisu ovo vise 70te, 80te, 90te pa 2000te godine kada nije bilo kazni za baklje i kada se palilo masovno svugdje. Pali se i sada, po Francuskoj, vrlo cesto u Njemackoj, Italiji redovno, o manjim zemljama da i ne govorim tipa Austrija, Švicarska, Češka, Poljska itd ali njihovi klubovi imaju pare i ne znači ima kazna za baklje ništa. Plus što se kod njih za baklje ne kažnjava puno klub kao kod nas nego pojedinac. Pa budi mangup i zapali.

Ovdje DIREKTO NANOSIŠ OGROMNU ŠTETU klubu kojeg kao voliš i zbog kojeg tvoja grupa postoji. Majstori(HZ) fulili ste poentu. Ultra grupa je tu radi kluba, prvi i osnovni postulat, klub, ljubav, podrška pa tek onda sve ostalo. Ali kome ces ti to crtat kad ih pola misle da su ultrasi ako nabiju "ribarski" šešir, idu svako gostovanje i pucaju se spidom. A mozak nesposoban da sabere 2 i 2 a ne da shvati zaista sta je biti ultras i sta znaci ultra voljeti klub.
Locked