Dešavanja u Srbiji

Post Reply
IgorB.
Posts: 159
Joined: 16/11/2007 17:28
Location: Beograd

#26

Post by IgorB. »

zavrzlama wrote:Kosovo je najmanj problem Srbiji i srpskom narodu..glavni problem je kako zaustaviti daljnu losu politiku koja se odnosi na susjedne drzave i narode...Srbija je zaratila sa svima i nema niti jednog prijatelja kako u susjedstvu tako i u svijetu..osim lazne Rusije..to je problem...jer ovakvom politikom,jakim radikalima,Srbija ce sebi sama stvoriti nova Kosova na Sandzaku,Vojvodini itd...Uzmimo srpsku politiku u BIH..oni i 12 godina poslije rata guse svoj narod parolom kako im je BIH nuzno zlo i kako sve trebaju da rade da se odvoje od BIH...a svi znamo da to odvajanje je nemoguce bez rata...Propast Srbije je tek pocela...a zavrsit ce se novim 5. Oktobrom s nadom bez vecih zrtava...

Nightmare je scenario po kome bi se
podijelilio Kosovo izmedju Srbije i Albanaca na Kosovu kojeg prizeljkuju radikali i velikosrbi u BIH...sto bi znacilo novi rat u BIH...
Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.. Ratovi su proslost, trebamo prec preko toga vec jednom ali sa ovakvom politickom elitom necemo to moc resiti sve i priznati svoje greske pa da mozemo prec preko toga i ici dalje
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#27

Post by Prozor »

IgorB. wrote:
zavrzlama wrote:Kosovo je najmanj problem Srbiji i srpskom narodu..glavni problem je kako zaustaviti daljnu losu politiku koja se odnosi na susjedne drzave i narode...Srbija je zaratila sa svima i nema niti jednog prijatelja kako u susjedstvu tako i u svijetu..osim lazne Rusije..to je problem...jer ovakvom politikom,jakim radikalima,Srbija ce sebi sama stvoriti nova Kosova na Sandzaku,Vojvodini itd...Uzmimo srpsku politiku u BIH..oni i 12 godina poslije rata guse svoj narod parolom kako im je BIH nuzno zlo i kako sve trebaju da rade da se odvoje od BIH...a svi znamo da to odvajanje je nemoguce bez rata...Propast Srbije je tek pocela...a zavrsit ce se novim 5. Oktobrom s nadom bez vecih zrtava...

Nightmare je scenario po kome bi se
podijelilio Kosovo izmedju Srbije i Albanaca na Kosovu kojeg prizeljkuju radikali i velikosrbi u BIH...sto bi znacilo novi rat u BIH...
Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.. Ratovi su proslost, trebamo prec preko toga vec jednom ali sa ovakvom politickom elitom necemo to moc resiti sve i priznati svoje greske pa da mozemo prec preko toga i ici dalje
Ovo bh. Srbi(bar vecina) veoma tesko mogu da shvate... Lik iz Srbije je mome bratu bukvalno govorio kako su bh. i hrvatski Srbi "poseljacili" Beograd i Vojvodinu...
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#28

Post by pesak »

Ne znam ima li smisla uopste razmisljati o svemu ovom. Govoriti budali se uopste ne isplati. Sve go Rus u srpskoj skupstini. :-)
Radikali nas nazivaju izdajicama...mislim, pa oni su izdajnici- Toma Nikolic zazele da Srbija bude ruska gubernija. Nije Ceda zazeleo da Srbija bude jedna od drzava USA.
Ovo je totalno ludilo.
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#29

Post by Prozor »

pesak wrote:Ne znam ima li smisla uopste razmisljati o svemu ovom. Govoriti budali se uopste ne isplati. Sve go Rus u srpskoj skupstini. :-)
Radikali nas nazivaju izdajicama...mislim, pa oni su izdajnici- Toma Nikolic zazele da Srbija bude ruska gubernija. Nije Ceda zazeleo da Srbija bude jedna od drzava USA.
Ovo je totalno ludilo.
Ja bih volio da BiH jeste :-D Bolje od EU :-D
IgorB.
Posts: 159
Joined: 16/11/2007 17:28
Location: Beograd

#30

Post by IgorB. »

Prozor wrote:
IgorB. wrote:
zavrzlama wrote:Kosovo je najmanj problem Srbiji i srpskom narodu..glavni problem je kako zaustaviti daljnu losu politiku koja se odnosi na susjedne drzave i narode...Srbija je zaratila sa svima i nema niti jednog prijatelja kako u susjedstvu tako i u svijetu..osim lazne Rusije..to je problem...jer ovakvom politikom,jakim radikalima,Srbija ce sebi sama stvoriti nova Kosova na Sandzaku,Vojvodini itd...Uzmimo srpsku politiku u BIH..oni i 12 godina poslije rata guse svoj narod parolom kako im je BIH nuzno zlo i kako sve trebaju da rade da se odvoje od BIH...a svi znamo da to odvajanje je nemoguce bez rata...Propast Srbije je tek pocela...a zavrsit ce se novim 5. Oktobrom s nadom bez vecih zrtava...

Nightmare je scenario po kome bi se
podijelilio Kosovo izmedju Srbije i Albanaca na Kosovu kojeg prizeljkuju radikali i velikosrbi u BIH...sto bi znacilo novi rat u BIH...
Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.. Ratovi su proslost, trebamo prec preko toga vec jednom ali sa ovakvom politickom elitom necemo to moc resiti sve i priznati svoje greske pa da mozemo prec preko toga i ici dalje
Ovo bh. Srbi(bar vecina) veoma tesko mogu da shvate... Lik iz Srbije je mome bratu bukvalno govorio kako su bh. i hrvatski Srbi "poseljacili" Beograd i Vojvodinu...
Da ti znas kakve je meni primere navodio Meneger Restorana ovog jednog hotela kad je iso na SP u fudbalu pa bili neki navijaci iz Banjaluke, katastrofa. To ti idiotizam.. Deformisani drustveni karakter jbg. Nije ni Ceda savrsen ma da sam clan njegove partije i zna nekad da pretera kad pocne da 'kenja' i jeste istina da je se drogiro za vreme studija.. Boze moj to radi 50% studenata :D :D ali zaista on se zalaze za Evropske principe i kad bi mogo da formira vladu, reforme bi se sprovodile ubedjen sam neverovatnom brzinom.
IgorB.
Posts: 159
Joined: 16/11/2007 17:28
Location: Beograd

#32

Post by IgorB. »

Koji je kralj.. AAHAHAHHA.. Da ste tek culi izjava na izbornoj kampanji za Parlamentarne izbore.. hehe.. Ma to je bio show, i Batic i Canak imaju cesto takve 'genijalne' izjave. :lol:
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#33

Post by NKVD »

A kakva je tek mega pizdurima Boris Tadić, to je neviđeno! Vrhunsko razočarenje ali kad se bolje pogleda glupo je bilo od takvog mekušca i nešto više očekivati. Frajer se, jednostavno, odbija baviti svojim poslom a, što je najtužnije, biće opcija "normalnih" u drugom krugu predsjedničkih izbora.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#34

Post by zavrzlama »

Najgora stvar za Srbiju i sve nas u okruzenje je sto ce nezavisnost Kosova dati radikalima adut u ruke da vladaju Srbijom ili da budu druga najjaca politicka snaga u Srbiji za narednih vise decenija...sto ce automatski znaciti da ce se odrzavati separatisticki duh u srpskoj politici u BIH...odlasku i nezavisnosti Kosova se najvise nadaju bas radikali...a kao na sav glas brane Kosovo...za Srbiju bi bilo OK da ode Kosovo ,dobiju kredite i ubrzani put u EU..ali sta sa tkz. nacionalnim osjecajima, mitologijom i radikalima...tu je problem.....Posle odlaska Kosova, Srbija ima dvije mogucnosti...

-Totalna izolacija i da idu uz nos cijelom svijetu...ili

- obracun sa Milosevicevim tajnim policijama i rastucem cetnistvu i radikalizmu....

Treca mozda dodatna opcija je gradjanski rat u Srbiji izmedju onih okrenutih EU i zapadu i onih prema istoku i Rusiji...
polara
Posts: 673
Joined: 27/10/2007 02:09

#35

Post by polara »

Prozor wrote:
IgorB. wrote:
zavrzlama wrote:Kosovo je najmanj problem Srbiji i srpskom narodu..glavni problem je kako zaustaviti daljnu losu politiku koja se odnosi na susjedne drzave i narode...Srbija je zaratila sa svima i nema niti jednog prijatelja kako u susjedstvu tako i u svijetu..osim lazne Rusije..to je problem...jer ovakvom politikom,jakim radikalima,Srbija ce sebi sama stvoriti nova Kosova na Sandzaku,Vojvodini itd...Uzmimo srpsku politiku u BIH..oni i 12 godina poslije rata guse svoj narod parolom kako im je BIH nuzno zlo i kako sve trebaju da rade da se odvoje od BIH...a svi znamo da to odvajanje je nemoguce bez rata...Propast Srbije je tek pocela...a zavrsit ce se novim 5. Oktobrom s nadom bez vecih zrtava...

Nightmare je scenario po kome bi se
podijelilio Kosovo izmedju Srbije i Albanaca na Kosovu kojeg prizeljkuju radikali i velikosrbi u BIH...sto bi znacilo novi rat u BIH...
To ide u prilog cinjenici da ste vi B :-) osanci koji sada zivite u Bosni brze/bolje uvezli PINK. E kada bi ti taj jaran objasnio jos ponesto,gde bi ti bio kraj.

Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.. Ratovi su proslost, trebamo prec preko toga vec jednom ali sa ovakvom politickom elitom necemo to moc resiti sve i priznati svoje greske pa da mozemo prec preko toga i ici dalje
Ovo bh. Srbi(bar vecina) veoma tesko mogu da shvate... Lik iz Srbije je mome bratu bukvalno govorio kako su bh. i hrvatski Srbi "poseljacili" Beograd i Vojvodinu...
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#36

Post by gavrilo »

IgorB. wrote:Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.
:lol:

e ako ovo nije rasizam ... ebi ga onda :D


igore pa neces mi bolan reci da su srbi iz bih krvi sto vi glasate za ladikale i citate kurir :wink: ili sto vecina bojkotuje izbore :wink: ili sto vam ceca i dan danas puni marakanu :wink: ili sto i dalje glasate za velju koji eto kao domacinksi covjek propusta 'kraduckanje', a kad zatreba i sutira novinare :wink:

il' ce bit' bolan da su to eto 'dosljije' ... ono fino rasistickim manirima stigmatizovati sve ostale :D

dobro ne ocekujem sad odgovor... jbg lakse je pokazati prstom na druge da bi se sacuvala cista vesta :wink: a ovde si naravno dobro dosao sa takvim stvavom, jer pojedini samo cekaju da neko iz srbije pljune po srbima iz bih :D

ah da zaboravih... :D osnovno demokratsko pravo je odluciti za druge kako ce oni da se izjsanjavaju... mislim ono b'ate, beogradski kosmopolitizam


na SP u fudbalu pa bili neki navijaci iz Banjaluke, katastrofa. To ti idiotizam.. Deformisani drustveni karakter jbg.
predlazem svim huliganima da se ugledaju na kulturne beogradske 'navijace' sa jna stadiona i marakane... a o radovcima da ne pricam :lol:


a vi ostale pi.. :D je l' se tako brane bosanska braca?
IgorB.
Posts: 159
Joined: 16/11/2007 17:28
Location: Beograd

#37

Post by IgorB. »

gavrilo wrote:
IgorB. wrote:Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.
:lol:

e ako ovo nije rasizam ... ebi ga onda :D


igore pa neces mi bolan reci da su srbi iz bih krvi sto vi glasate za ladikale i citate kurir :wink: ili sto vecina bojkotuje izbore :wink: ili sto vam ceca i dan danas puni marakanu :wink: ili sto i dalje glasate za velju koji eto kao domacinksi covjek propusta 'kraduckanje', a kad zatreba i sutira novinare :wink:

il' ce bit' bolan da su to eto 'dosljije' ... ono fino rasistickim manirima stigmatizovati sve ostale :D

dobro ne ocekujem sad odgovor... jbg lakse je pokazati prstom na druge da bi se sacuvala cista vesta :wink: a ovde si naravno dobro dosao sa takvim stvavom, jer pojedini samo cekaju da neko iz srbije pljune po srbima iz bih :D

ah da zaboravih... :D osnovno demokratsko pravo je odluciti za druge kako ce oni da se izjsanjavaju... mislim ono b'ate, beogradski kosmopolitizam


na SP u fudbalu pa bili neki navijaci iz Banjaluke, katastrofa. To ti idiotizam.. Deformisani drustveni karakter jbg.
predlazem svim huliganima da se ugledaju na kulturne beogradske 'navijace' sa jna stadiona i marakane... a o radovcima da ne pricam :lol:


a vi ostale pi.. :D je l' se tako brane bosanska braca?
Ma naravno da nisu krivi pravoslavci iz BiHsto se glasa za radikale, mozda bi bilo i dobro da ovde radikali dodju na vlast, na sledecim izborima bi sigurno imali duplo manje podrske. Za radikale glasaju samo seljaci (ne u negativnom smislu vec zemljoradnici), niza klasa i u glavnom oni koji smatraju da se protiv Srba vodi nekakva svetska zavera... :shock: :shock:

Jednom prilikom se nasli na PINKu u jednoj emisiji Ceda i Nikolic.. Dodje prica do Kosova i sad rece Nikolic; "SRS zauzima za razliku od vas Jovanovicu interese srpskog naroda na svim prostorima bivse Jugoslavije!!" kaze njemu Jovanovic; "Dobar je taj vas interes za srpski narod, u Hrvatskoj vas vise i nema a u Republici Srpskoj ne mozete ni preci cenzus na lokalnim izborima a kamoli na izborima na nivou RS" :lol: :lol: :lol:
IgorB.
Posts: 159
Joined: 16/11/2007 17:28
Location: Beograd

#38

Post by IgorB. »

NKVD wrote:A kakva je tek mega pizdurima Boris Tadić, to je neviđeno! Vrhunsko razočarenje ali kad se bolje pogleda glupo je bilo od takvog mekušca i nešto više očekivati. Frajer se, jednostavno, odbija baviti svojim poslom a, što je najtužnije, biće opcija "normalnih" u drugom krugu predsjedničkih izbora.
Tadic je svestan da mora da popusta i da pronalazi kompromise, problem je samo u tome sto on previse popusta i zato je sad etiketiran kao 'popustljiv' i 'slab'.. Jbg ipak kad dodje 2. Izborni krug moracu glasat za njega jer niposto ne zelim da Predsednik Republike bude Tomislav Nikolic!
User avatar
ZZZlica
Posts: 397
Joined: 17/08/2006 15:43

#39

Post by ZZZlica »

@gavrilo: nije to rasizam, al' jest' opak šovinizam :D

što se tiče odbrane naših bosanskih Srba, imam samo ovo za reći, kao što se Šantić obraćao svojim sugrađanima - Bosancima islamske vjeroispovijesti onomad:

Ostajte ovdje :)
User avatar
vaca
Posts: 751
Joined: 24/02/2006 16:31
Location: sarajevo

#40

Post by vaca »

Prozor wrote:
IgorB. wrote:
zavrzlama wrote:Kosovo je najmanj problem Srbiji i srpskom narodu..glavni problem je kako zaustaviti daljnu losu politiku koja se odnosi na susjedne drzave i narode...Srbija je zaratila sa svima i nema niti jednog prijatelja kako u susjedstvu tako i u svijetu..osim lazne Rusije..to je problem...jer ovakvom politikom,jakim radikalima,Srbija ce sebi sama stvoriti nova Kosova na Sandzaku,Vojvodini itd...Uzmimo srpsku politiku u BIH..oni i 12 godina poslije rata guse svoj narod parolom kako im je BIH nuzno zlo i kako sve trebaju da rade da se odvoje od BIH...a svi znamo da to odvajanje je nemoguce bez rata...Propast Srbije je tek pocela...a zavrsit ce se novim 5. Oktobrom s nadom bez vecih zrtava...

Nightmare je scenario po kome bi se
podijelilio Kosovo izmedju Srbije i Albanaca na Kosovu kojeg prizeljkuju radikali i velikosrbi u BIH...sto bi znacilo novi rat u BIH...
Veruj mi da Srbe i ove satro Srbe iz RS ne mozes da uporedis, jest da ovde ima debilnih Radikala i DSSovca ali pravoslavci u BiH su prica za sebe.. A ovde u Srbiji ih smatraju "samo" Bosancima.. Ratovi su proslost, trebamo prec preko toga vec jednom ali sa ovakvom politickom elitom necemo to moc resiti sve i priznati svoje greske pa da mozemo prec preko toga i ici dalje
Ovo bh. Srbi(bar vecina) veoma tesko mogu da shvate... Lik iz Srbije je mome bratu bukvalno govorio kako su bh. i hrvatski Srbi "poseljacili" Beograd i Vojvodinu...
:shock:
gavrilo
Posts: 5381
Joined: 15/10/2004 18:37
Location: Zürich

#41

Post by gavrilo »

ZZZlica wrote:@gavrilo: nije to rasizam, al' jest' opak šovinizam :D

što se tiče odbrane naših bosanskih Srba, imam samo ovo za reći, kao što se Šantić obraćao svojim sugrađanima - Bosancima islamske vjeroispovijesti onomad:

Ostajte ovdje :)
:wink:
User avatar
Jara
Posts: 31408
Joined: 27/03/2006 00:36

#42

Post by Jara »

spreca wrote:
NKVD wrote:Niko se, Kenjče, niti smije niti zajebava. Ovo nije smiješno a još je manje za zajebanciju. Kad se god neko u Srbiji zakašlje, da podsjetim, kod nas popucaju stakla na prozorima, zato...

Nebih se bas slozio sa tobm,mada je to nekad bilo pravilo koje danas ne vazi.
U srbiji nisu nikad prestali kasljat i nevidim da stakla na prozorima pucaju.
Bilo pa proslo jednostavno to nisu vise ta vremena ili su kod nas postala jaca stakla.
:thumbup:
NKVD
Posts: 697
Joined: 18/01/2007 09:27

#43

Post by NKVD »

Nit su ta vremena prošla nit su kod nas jača stakla. Mi smo izuzetno osjetljivi na dešavanja u Srbiji i niihovo divljanje. To nam se, upravo sad, i dešava. Da te podsjetim na period kraj 2000-te do 2003-e... Jel se sjećaš ko je tad bio na vlasti u Srbiji a ko u Bosni? Oćeš da te podsjetim - DOS i Đinđić preko Drine, a kod nas alijansa. Vidiš li vezu? Oboje završili na ahiretu - prvog ubili a drugima pomogli da se samoubiju...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#44

Post by duh_sa_sjekirom »

Mislim da je kataklizma Srbije na vidiku...U stvari, samo im se vraća ono što su činili drugima u zadnjih 15-20 godina...
Sami su krivi za sve što im se dešava.Ili, što bi naš narod rekao: sami pali, sami se ubili!
Šansa za bolju budućnost propuštena je kad je uhapšen Milošević. Mislim da su tada trebali uhapsiti i Mladića (i ostale optuženike). Možda bi i bilo buke par dana (kao za Gotovinu u HR),ali bi se i to smirilo... Još su bili u zajednici sa CG, i kao takvi, mogli su ispuniti sve što je EU od njih tražila. Ubijeđen sam da bi i ostale uslove brzo ispunili, te bi danas sigurno imali status kandidata za članstvo u EU. Time bi pitanje granica definitivno bilo riješeno! Naravno, EU bi od njih tražila da riješi pitanje manjina, a to su mogli uraditi davanjem određene autonomije Albancima na Kosovu. U svakom slučaju, bez obzira na stepen te autonomije, nezavisnost Kosova ne bi bila moguća! Naravno, ni CG se tada ne bi odvojila, jer joj je u takvoj situaciji bilo bolje da se "prišlepa" Srbiji.
Ovako, ne piše im se dobro, kako god okrenu....
Jer, sad su igri samo dvije opcije:
1. Ne priznati Kosovo i izolovati se od ostatka Europe i svijeta (TJ. okrenuti se Rusiji)
2. Priznati nezavisnost i raskstiti sa mitovima (jer, kako kažu, Kosovo je kolijevka srpstva)
Šta odabrati???
Fakat mi je žao dobrih i poštenih ljudi tamo, kojih, znam sigurno, ima...
User avatar
frakson
Posts: 517
Joined: 24/10/2007 11:40

#45

Post by frakson »

dok se drugi bave samim sobom , mi se bavimo njima

e kada se budemo mi bavili samim sobom a ne drugima i pritom jos traziti od pojedinih i novcane naknade,e daleko ce mo doc

prema tome, umjesto da forumi vrse pritisak i na medije da se napokon isti otrgnu od vlasti,isti raspljavlja o unutrasnjim stvarima komsija,komsiluka,

jaka nam je BiH inteligencija , nema sta :D
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#46

Post by MuaDib »

Srbija ima legitimno pravo štititi svoj integritet i suverenitet.
Ali nema pravo štititi ga na način da ugrožava integritet i suverenitet BiH, pošto im je "RS asu u rukavu"!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#47

Post by spreca »

NKVD wrote:Nit su ta vremena prošla nit su kod nas jača stakla. Mi smo izuzetno osjetljivi na dešavanja u Srbiji i niihovo divljanje. To nam se, upravo sad, i dešava. Da te podsjetim na period kraj 2000-te do 2003-e... Jel se sjećaš ko je tad bio na vlasti u Srbiji a ko u Bosni? Oćeš da te podsjetim - DOS i Đinđić preko Drine, a kod nas alijansa. Vidiš li vezu? Oboje završili na ahiretu - prvog ubili a drugima pomogli da se samoubiju...


Ne mogu se nikako sloziti s tobom i ako te razumijem u potpunosti .Bosna se nije nikada bojala necijeg kaslja(prdeza) a pogotovu sada.
Bosne i Hercegovine je bilo i bice je uvijek izdrzala je ona i gore zulume i opet opstala.


Samo da dodam odnosno ti znas koje bio u srbiji(a i hr)a ko ubosni 92
pa nismo nestali i pored vojne sile(jna) koja je bila iskljucivo u rukama onih tamo.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#48

Post by zavrzlama »

Srbija jako zeli izolaciju jer samo tako moze da izbjegne da stavi licni potpis na nezavisnost Kosova..ne treba se zavaravati da ce se Srbija odreci Kosova..oni se privremeno kao odricu Kosova samo zato sto su Nato snage na Kosovu..nacekat ce oni odlazak Nato-a..kao sto su nacekali smrt Tita da krenu u ostvarenje onog sto vijekovima sanjaju...veliku srbiju...

A svi znamo da Ameri imaju osobinu da od partnera preko noci sebi naprave neprijatelje...znaju to velikosrpski stratezi ..zato i odugovlace sa rjesenjem Kosova...a zna to i Mesic koji se svim silama bori da ne dobiju srpsku drzavu na pojasu od Bos. Kostajnice do Brckog....svakom treba biti jasno da ce nakon nezavisnosti Kosova SRS biti najjaci faktor u Srbiji...a gdje su radikali i cetnici tu i problemi i ratovi...normalna Srbija se vise boji radikala nego sto zale za 15% teritorije na kojoj zivi 90% Albanaca..
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#49

Post by pesak »

Sta god bilo, Boris Tadic nije resenje. Pobedice radikali. Pa neka pobede. Srbija je u katastrofi vec 20 godina, pa nek bude i ta poslednja katastrofa.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#50

Post by zavrzlama »

pesak wrote:Sta god bilo, Boris Tadic nije resenje. Pobedice radikali. Pa neka pobede. Srbija je u katastrofi vec 20 godina, pa nek bude i ta poslednja katastrofa.
Tadic je ko nas Nikola Spiric :D
Post Reply