Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#101

Post by cyprus »

Baš je sramota što smo 37-ti, a još više kad vidim ko je sve ispred: Senegal, Egipat, Iran, Katar, Dominikanska Republika, Urugvaj itd.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#102

Post by Bosanski_kralj »

sulesavic wrote:
Bosanski_kralj wrote:Moraćemo ga pretrpjeti još najvjerovatnije 3 utakmice, ipak u ovakvom terenutku nije dobro riješenje da ga otpustimo.
U gostima protiv Mađara nam je odlučujuća utakmica, ako tu izgubimo gotovo je sa našim odlaskom na EP.
A je li to očekujemo pobjedu? Ili se uzdamo u inat i slične ublehe?
Ja se nadam, jer znam da smo kvalitetniji od Mađara, a sad šta će biti samo Bog zna.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#103

Post by Majstorinho »

Sta vam je ljudi sta se furate?Mi smo imali svoju sansu i ispustili smo je od AUTSAJDERA Portugala...Koji nas je ponizio u skenderiju.Na kraju ode taj autsajder na EP.A nas tamo nece bit.
Hakala
Posts: 239
Joined: 29/04/2007 14:00

#104

Post by Hakala »

nadam se da cemo sutra izgubiti,i da ce se time ova agonija prekinuti
poslije fijaska sa sirokim sam napisao nesto poput *ljudi,sad je najvaznije da ga se sprijeci da isto ucini sa repkom*

niko nije imao sluha...o treneru bez ijedne uigrane akcija nema svrhe zborit

zasto mu ovo treba,nekad je bio heroj,idol,a danas je jedna od najomrazenijih licnosti u bih :roll:

trebao je sam otici
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#105

Post by -danTe- »

Hakala wrote:nadam se da cemo sutra izgubiti,i da ce se time ova agonija prekinuti
poslije fijaska sa sirokim sam napisao nesto poput *ljudi,sad je najvaznije da ga se sprijeci da isto ucini sa repkom*

niko nije imao sluha...o treneru bez ijedne uigrane akcija nema svrhe zborit

zasto mu ovo treba,nekad je bio heroj,idol,a danas je jedna od najomrazenijih licnosti u bih :roll:

trebao je sam otici
sto se tice nene u potpunosti se slazem
covjek je bio odklican kosarkas,legenda,al sad je sve za*ebo...
quantum
Posts: 227
Joined: 12/10/2005 19:17

#106

Post by quantum »

cyprus wrote:Baš je sramota što smo 37-ti, a još više kad vidim ko je sve ispred: Senegal, Egipat, Iran, Katar, Dominikanska Republika, Urugvaj itd.
Ova FIBA lista mi nije jasna. Je li Novi Zeland zaista takva sila u kosarci da su bolji od Rusije, Brazila, Hrvatske??
Venecuela, Katar, Libanon, Senegal su visoko pozicionirani (ispred BiH)???
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#107

Post by cyprus »

quantum wrote:
cyprus wrote:Baš je sramota što smo 37-ti, a još više kad vidim ko je sve ispred: Senegal, Egipat, Iran, Katar, Dominikanska Republika, Urugvaj itd.
Ova FIBA lista mi nije jasna. Je li Novi Zeland zaista takva sila u kosarci da su bolji od Rusije, Brazila, Hrvatske??
Venecuela, Katar, Libanon, Senegal su visoko pozicionirani (ispred BiH)???
Pa Novi Zeland jeste u svakom slučaju bolji od Brazila, al ovo ostalo su mrtve gluposti. Al valjda se pika to pto recimo Senegal dere nekakve afričke levate, pa tako skupljaju bodove.
in33sa
Posts: 2325
Joined: 27/10/2006 11:35

#108

Post by in33sa »

quantum wrote:
cyprus wrote:Baš je sramota što smo 37-ti, a još više kad vidim ko je sve ispred: Senegal, Egipat, Iran, Katar, Dominikanska Republika, Urugvaj itd.
Ova FIBA lista mi nije jasna. Je li Novi Zeland zaista takva sila u kosarci da su bolji od Rusije, Brazila, Hrvatske??
Venecuela, Katar, Libanon, Senegal su visoko pozicionirani (ispred BiH)???
Pa Novi Zeland je neku noc dobio Hrvate u kosarci, izgleda jesu bolji.

Ovi ostali koje nabrajas, valjda skupljaju bodove protiv Uzbekistana, ali nebitno sa nase tacke gledista, ni nas ne rastura Grcka pa da gubimo bodove i da je to kao nepravda, nama bodove uzima smjehotresni Portugal.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#109

Post by sulesavic »

Igraju li ova na¹e tarabe i¹ta?
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#110

Post by zavrzlama »

oderase Madzare :bih:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#111

Post by sulesavic »

Jbg, pobjeda...
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#112

Post by Edin H. »

Bravo neno :oops:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#113

Post by Neelix »

cyprus wrote:
quantum wrote:
cyprus wrote:Baš je sramota što smo 37-ti, a još više kad vidim ko je sve ispred: Senegal, Egipat, Iran, Katar, Dominikanska Republika, Urugvaj itd.
Ova FIBA lista mi nije jasna. Je li Novi Zeland zaista takva sila u kosarci da su bolji od Rusije, Brazila, Hrvatske??
Venecuela, Katar, Libanon, Senegal su visoko pozicionirani (ispred BiH)???
Pa Novi Zeland jeste u svakom slučaju bolji od Brazila, al ovo ostalo su mrtve gluposti. Al valjda se pika to pto recimo Senegal dere nekakve afričke levate, pa tako skupljaju bodove.
Od Brazila??? Sa superbrzim Leandrom Barbosom, najboljim 6tim igracem prosle godine u NBA, i Nene Hilariom, Andersonom Varejaom pod kosevima?? jest jest...
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#114

Post by LSD »

Madjare smo preslusali sa 15 razlike,ostaje nam kljucni mec sa odvratnim bugarima u sofiji.Neno kralju-napadni ih od prve minute pa sta bude :lol: :lol:
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#115

Post by galaxtics »

Majstorinho wrote:Sta vam je ljudi sta se furate?Mi smo imali svoju sansu i ispustili smo je od AUTSAJDERA Portugala...Koji nas je ponizio u skenderiju.Na kraju ode taj autsajder na EP.A nas tamo nece bit.
E JESI I TI NEKI MAJSTOR SVAKA TI DALA!
pa nije do nene markovica jebo vas on u supak!
vec je do debila tipa jazvin i krupalija koji Fala Bogu nisu igrali puno protiv mađara pa smo zato i dobili........

i fakat da cemo oderat i bugare s onakvom igrom----(TELE)TOVIĆ THE KING!
da imas na klupi neznam koga ako ti imas debile u ekipi shvatite da nije do trenera ni 10% al eto niste u tim vodama izgleda....
User avatar
supersonic
Posts: 179
Joined: 01/06/2004 01:21
Location: sarajevo

#116

Post by supersonic »

e sad en znam jel mi drago sto smo dobili, ili krivo sto se agonija nastavlja...
:?
ko je gledao utakmicu? kakva je igra bila?
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#117

Post by LSD »

sad en znam jel mi drago sto smo dobili, ili krivo sto se agonija nastavlja...

ko je gledao utakmicu? kakva je igra bila?
Gledao sam kombinovano,posto je na Hayatu igrao FCS.Prvo poluvrijeme smo vodili 2 razlike,kasnije u drugom smo zaigrali agresivnije i na kraju bilo 15 poena za nas.Najbolji-mladi Kikanovic,Teletovic i Hukic.Ma madjari su realno slabija repka od nas.
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#118

Post by bice_bice »

galaxtics wrote:
Majstorinho wrote:Sta vam je ljudi sta se furate?Mi smo imali svoju sansu i ispustili smo je od AUTSAJDERA Portugala...Koji nas je ponizio u skenderiju.Na kraju ode taj autsajder na EP.A nas tamo nece bit.
E JESI I TI NEKI MAJSTOR SVAKA TI DALA!
pa nije do nene markovica jebo vas on u supak!
vec je do debila tipa jazvin i krupalija koji Fala Bogu nisu igrali puno protiv mađara pa smo zato i dobili........

i fakat da cemo oderat i bugare s onakvom igrom----(TELE)TOVIĆ THE KING!
da imas na klupi neznam koga ako ti imas debile u ekipi shvatite da nije do trenera ni 10% al eto niste u tim vodama izgleda....
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#119

Post by bice_bice »

Majstorinho wrote:Sta vam je ljudi sta se furate?Mi smo imali svoju sansu i ispustili smo je od AUTSAJDERA Portugala...Koji nas je ponizio u skenderiju.Na kraju ode taj autsajder na EP.A nas tamo nece bit.
latin, da ti nisi fakat iz Sjenicu?
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#120

Post by cyprus »

Ma ja i dalje nešto nas ne vidim na EP. :roll:
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#121

Post by _stoKA_ »

cyprus :D losa prognoza, jaci smo od svih u grupi za klasu. kako su i prijasnja takmicenja pokazala, mi smo jedno 8a ili 9ta reprezentacija u evropi, pred nama je, vidjecete da cemo tako nekako i zavrisiti i na narednom. moje skromno misljenje, diskutabilno naravno ;)
galaxtics
Posts: 94
Joined: 24/05/2007 16:40
Location: bih
Contact:

#122

Post by galaxtics »

bice_bice wrote:
Majstorinho wrote:Sta vam je ljudi sta se furate?Mi smo imali svoju sansu i ispustili smo je od AUTSAJDERA Portugala...Koji nas je ponizio u skenderiju.Na kraju ode taj autsajder na EP.A nas tamo nece bit.
latin, da ti nisi fakat iz Sjenicu?
balija sam al realan
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#123

Post by cyprus »

_stoKA_ wrote:cyprus :D losa prognoza, jaci smo od svih u grupi za klasu. kako su i prijasnja takmicenja pokazala, mi smo jedno 8a ili 9ta reprezentacija u evropi, pred nama je, vidjecete da cemo tako nekako i zavrisiti i na narednom. moje skromno misljenje, diskutabilno naravno ;)
osma il deveta? :shock: :shock: :shock:

Evo ti 12 reprezentacija sigurno jačih u ovom trenutku: Grčka, Francuska, Njemačka, Francuska, Španija, Hrvatska, Srbija, Slovenija, Rusija, Turska, Litvanija i Italija.

Te su sigurno jače i tu nema rasprave. Ima još 6-7 reprezentacija koje su tu negdje sa nama, u ovom trenutku. Nekad smo bili među najjačih 15, sad smo među najjačih 20. U principu nije ni to loše, al smo u velikom padu, pogotovo u odnosu na ove najjače reprezentacije. Nekad smo mogli parirat savkoj, ali baš svakoj evropskoj reprezentaciji (3 četvrtine, i onda bi pali), ali danas bojim se da nemamo ni minorne šanse protiv ove navedene velike dvanaestorke.

Što se tiče plasmana na EP, postoji dobra šansa da prođemo ovu grupu, ali nije ni izbilza sve gotovo, ali recimo da smo bliži tom cilju od HUN i BUL. Međutim na finalnom turniru će nas zadesit reprezentacije sličnih kvaliteta sa našim trenutno okupljenim timom. A bojim se da ćemo se tamo pravo ukakit.

A ako se pak plasiramo na EP, Grci, Rusi i Srbi će nas tamo pojest.
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#124

Post by _stoKA_ »

kolega pa nemoras vala jednu reprezentaciju brojat dva puta da bude tacno 12, moglo je biti i 11 i opet bi bio u pravu, donekle ;)

zaboravio si kolega i to daje to turnir po grupama, tako da nece bas da zbiju sve titane na jedno mjesto, imaju ljudi koji prave te jakosne skupine sad da ti ne serem puno, samo da te malo napomenem, tako da to sto sam reko da bi mogli biti 8 ili 9 je prije svega dobro odvagano pa konstatovano ;) ne sekiraj se za mene, pisem samo kad znam da ne bombam sto posto :D

a inace imamo dovoljno snage da prodjemo grupnu fazu, i taman kad krenu eliminacije nas sasjeku u prvom ili drugom krugu upravo jedna od ovih rep. koje si nabrojo tako da ti to opet dodje negdje oko 8og mjesta :lol:
sibelius
Posts: 314
Joined: 10/07/2007 01:29

#125

Post by sibelius »

cyprus wrote:
A ako se pak plasiramo na EP, Grci, Rusi i Srbi će nas tamo pojest.
a turci cyprus... ja bih vala najrađe da me oni pojedu :lol: :wink:
Post Reply