Page 1 of 1

#1 Jos jedan zlocinac u Hagu

Posted: 17/06/2007 14:25
by kucuk
U Budvi uhapsen ratni zlocinac Vlastimir Djordjevic.
Covjek radio kao gradjevinski radnik. Jos samo cetvorica na slobodi.

#2

Posted: 17/06/2007 14:54
by erised traeh
Haj hvala Bogu. Al sve nešto fataju ove sporedne...... nikako Mladića i Karađića. Ali neka, jedan po jedan, jebem im mater četničku. Da Bog da istruhli u zatovrima. Ostali su još Karađić, Mladić, Župljanin i....?

P.S. kad smo kod dobrih vijesti, usvojen je i zakon o visokom obrazovanju, kao i zakon o predškolskom, osnovnom i srednjem, te zakon o agenciji za to obrazovanje. Da li to znači prijenos nadležnosti kao što kaže SDS?

#3

Posted: 17/06/2007 15:23
by kucuk
"Novica Karadžić"

U trenutku hapšenja bivši načelnik Resora javne bezbednosti MUP-a Srbije koristio je lažni identitet.

Izvori B92 kažu da je Đorđević gotovo tri godine boravio u Crnoj Gori, živeći čak i u strogom centru Budve.

Osim što je pustio bradu, Đorđević je navodno promenio i ime, pa je u crnogorskom letovalištu živeo kao Novica Karadžić, radeći kao građevinski radnik.

#4

Posted: 17/06/2007 16:04
by erised traeh
Što je posječena tema u p.m. Ček........

DODIK I SILAJDŽIĆ

E saćeš vidjet kad navale na temu, čim se spominju ova dvojica, možda si ih trebo strpat i u naslov, pa da odmah bude 20-tak stranica :roll:

#5 Re: Jos jedan zlocinac u Hagu

Posted: 17/06/2007 16:11
by Prpa.ba
kucuk wrote:Jos samo cetvorica na slobodi.

A sta je sa, ako se ne varam, 12.000 vojnika VRS koji su pocinili genocid u Srebrenici i brojne druge zlocine diljem BiH?

#6

Posted: 17/06/2007 16:39
by kucuk
Na haskoj optuznici su samo cetvorica i to je istina /Hadzic, Mladic, Karadzic i Zupljanin/. Ostali ce valjda odgovaraniti pred kokalnim sudovima.

#7 Re: Jos jedan zlocinac u Hagu

Posted: 17/06/2007 16:41
by erised traeh
Prpa.ba wrote:
kucuk wrote:Jos samo cetvorica na slobodi.

A sta je sa, ako se ne varam, 12.000 vojnika VRS koji su pocinili genocid u Srebrenici i brojne druge zlocine diljem BiH?
Ništa. Ili čiste minska polja u Iraku ili održavaju red u Srebrenici, kako nasilni povratnici ne bi popalili i porušili novoizgrađene objekte historijskog značaja (crkve u tuđim bašćama).

#8

Posted: 17/06/2007 16:43
by Bosanac_21
Neka, neka - gamad treba iza resetaka