Korisnici foruma u FBiH zagovaraju rat

User avatar
Prpa.ba
Posts: 11055
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#26

Post by Prpa.ba »

Veliko Oko Sauronovo nas gleda iz Mordora :lol:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#27

Post by mostarac »

Maraschino wrote:
mostarac wrote:
IMME wrote:Rijetko kad gledam TV program, al eto, desi se cudo da prije 2-3 noci nabasah na dnevnik TV BN, izdanje u 19:00, a kad cuh ono: " ... kada su neprijateljske snage ARBiH ..." ostadoh bez daha.

Hej, zar nema bas nikakvog zakona protiv takvih misljenika koji ARBiH smatraju neprijateljskom a drzavljani su te drzave.
To je dovoljan razlog da se za sva vremena zabrani postojanje te nacionalisticke televizije, moje je misljenje.

Nek mi se niko ne obraca replikom smisla da "zaboravljam postojanje RS" ... ne priznajem republiku kao tvorevinu nastalu na genocidu.
Prema tome, neka se skrase oni kojima ovaj upis ne ide u prilog.
zato sto ta armija vec pocetkom 93. godine prestaje biti armija bosne i hercegovine a pocinje biti svakim danom vise vjersko-stranacka vojska sto je na kraju kulminiralo mudzahedinima i sl. i proglasenjem rata u bosni gradjanskim ratom.
Niko nije kriv sto su bosnu u ratu vodili vjerski fanatici i kriminalci, a ne politicari i drzavnici.
E jesi mu vala i odgovorio :D

Covjek fino pita Kako se moze ABiH nazivati neprijateljskom kada se zna da je to jedina Armija ( i dijelovi HVO-a)koja je branila BiH od okupacije i razaranja.Nije pitao za strukturu iste. :wink:
pa ja sam mu fino rekao da je to prestala biti armija bih pocetkom 1993. godine i postala armija jednog naroda i jedne stranke
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#28

Post by prleitihi »

_BosanaC wrote:A ni moderaciju ne spominju :D :D
pa i novinari poštuju pravila foruma.. :D
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#29

Post by BSn »

_BosanaC wrote:Ne skrecite mi s ovako vedre teme :D Pa od februara niko od medija nije napao SA-X i vi sad nasli da zachatavate :-) :-) :-) :D

A ni moderaciju ne spominju :D :D
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=60367
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#30

Post by mostarac »

_BosanaC wrote:Ne skrecite mi s ovako vedre teme :D Pa od februara niko od medija nije napao SA-X i vi sad nasli da zachatavate :-) :-) :-) :D

A ni moderaciju ne spominju :D :D

kako nije, jes dernek.ba :lol: :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47265
Joined: 26/02/2004 00:00

#31

Post by karanana »

Maraschino wrote: E jesi mu vala i odgovorio :D

Covjek fino pita Kako se moze ABiH nazivati neprijateljskom kada se zna da je to jedina Armija ( i dijelovi HVO-a)koja je branila BiH od okupacije i razaranja.Nije pitao za strukturu iste. :wink:
Pa naravno da je neprijateljska. I da je struktura bila 33%, 33%, 33%, bila bi neprijateljska jer se borila protiv vojske republike srpske i bila je neprijatelj. Sta su trebali na BN-u da kazu? Mozda: Armija BiH u borbi protiv nasih paravojnih, cetnickih jedinica....
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#32

Post by Pearl »

_BosanaC wrote:Ne skrecite mi s ovako vedre teme :D Pa od februara niko od medija nije napao SA-X i vi sad nasli da zachatavate :-) :-) :-) :D

A ni moderaciju ne spominju :D :D
ma vi dodjete ko slag na tortu :):)
IMME
Posts: 2900
Joined: 19/05/2007 12:23

#33

Post by IMME »

mostarac wrote:
IMME wrote:Rijetko kad gledam TV program, al eto, desi se cudo da prije 2-3 noci nabasah na dnevnik TV BN, izdanje u 19:00, a kad cuh ono: " ... kada su neprijateljske snage ARBiH ..." ostadoh bez daha.

Hej, zar nema bas nikakvog zakona protiv takvih misljenika koji ARBiH smatraju neprijateljskom a drzavljani su te drzave.
To je dovoljan razlog da se za sva vremena zabrani postojanje te nacionalisticke televizije, moje je misljenje.

Nek mi se niko ne obraca replikom smisla da "zaboravljam postojanje RS" ... ne priznajem republiku kao tvorevinu nastalu na genocidu.
Prema tome, neka se skrase oni kojima ovaj upis ne ide u prilog.
zato sto ta armija vec pocetkom 93. godine prestaje biti armija bosne i hercegovine a pocinje biti svakim danom vise vjersko-stranacka vojska sto je na kraju kulminiralo mudzahedinima i sl. i proglasenjem rata u bosni gradjanskim ratom.
Niko nije kriv sto su bosnu u ratu vodili vjerski fanatici i kriminalci, a ne politicari i drzavnici.
Ne dijelim tvoje misljenje ... kako objasnjavas sastav vojnih jedinica poput Vikicevaca i njemu slicnih. Niko nikog nije gledao sta je po vjeroispovijesti, znali su dobro protiv cega se vrijedi boriti i dati zivot. Znali su to tokom cijelog rata isto kao sto i dan-danas znaju da u nedaj_boze slicnoj situaciji ostaju prvi koji su spremni na akciju bez razmisljanja.
Imaju ljudi posten i cvrst karakter, a i obuceni su, hvala bogu i nek su nam zivi i zdravi dugo, dugo... a, vjecni spokoj onima koji vise nisu medj zivima a razmisljali su poput njih.
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#34

Post by Pearl »

BSn wrote:
_BosanaC wrote:Ne skrecite mi s ovako vedre teme :D Pa od februara niko od medija nije napao SA-X i vi sad nasli da zachatavate :-) :-) :-) :D

A ni moderaciju ne spominju :D :D
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=60367
ihhhh.. steta nemaju komentare..:D da zachatamo :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#35

Post by Pearl »

mostarac wrote:
_BosanaC wrote:Ne skrecite mi s ovako vedre teme :D Pa od februara niko od medija nije napao SA-X i vi sad nasli da zachatavate :-) :-) :-) :D

A ni moderaciju ne spominju :D :D

kako nije, jes dernek.ba :lol: :lol:
:lol: :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#36

Post by Maraschino »

mostarac wrote:
Maraschino wrote:
mostarac wrote: zato sto ta armija vec pocetkom 93. godine prestaje biti armija bosne i hercegovine a pocinje biti svakim danom vise vjersko-stranacka vojska sto je na kraju kulminiralo mudzahedinima i sl. i proglasenjem rata u bosni gradjanskim ratom.
Niko nije kriv sto su bosnu u ratu vodili vjerski fanatici i kriminalci, a ne politicari i drzavnici.
E jesi mu vala i odgovorio :D

Covjek fino pita Kako se moze ABiH nazivati neprijateljskom kada se zna da je to jedina Armija ( i dijelovi HVO-a)koja je branila BiH od okupacije i razaranja.Nije pitao za strukturu iste. :wink:
pa ja sam mu fino rekao da je to prestala biti armija bih pocetkom 1993. godine i postala armija jednog naroda i jedne stranke
Ma nisi u pravu :x

5. bataljon 2 korpusa bio je 100 % hrvatski,u 5 korpusu masa Hrvata ... i da ne nabrajam.Bilo je i mnogo Srba patriota koji su branili ovu BiH.
Kakva stranka i kakvi bakraci .

Bosanac,

izvini ,odoh ja :run:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#37

Post by _BosanaC »

Neka ba, neka te, sad ce i kafa :D

Image
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#38

Post by tetakk »

Pripreme :-)

Image

Nece li mi izac' slika u Mondu
:D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#39

Post by Maraschino »

_BosanaC wrote:Neka ba, neka te, sad ce i kafa :D

Image
bas bi dobro dosla :D

samo manje secera :thumbup:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#40

Post by Maraschino »

tetakk wrote:Pripreme :-)

Image

Nece li mi izac' slika u Mondu
:D

Jooooooooooj ovi su gori od onih policajaca sto spavaju u autu :lol: :lol:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#41

Post by _BosanaC »

Ne znam jel' samo meni zapelo za oko, ali portal koji je ovo objavio je zvanicni portal Telekoma Srbije :D Onog istog telekoma sto je kupio i Telekom Srpske :D :D :D

Ili sam samo paranoican? :oops:
Cika_Ahmet
Posts: 3
Joined: 11/05/2007 12:56

#42

Post by Cika_Ahmet »

Eh neka vala, hocete se vi zajebavati :-D

Eto nam rata cim oni iskopaju i ispoliraju svoje smajsere, a razlog ce biti da "nas" predusretnu...

Nego, imali kakav novinar da hoce objaviti kakve komentare sa cetnickih foruma, onako, samo da znamo sta oni spremaju :-D
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#43

Post by tetakk »

Maraschino wrote:

Jooooooooooj ovi su gori od onih policajaca sto spavaju u autu :lol: :lol:
Nemas ti pojma koliko smo se namucili hvatajuci oFcu u medju zoni, a naslo se i providne tecnosti u onom galonu :D
@cika Ahmete
Iskopavaju oni cesto oko Bozica, sve do kalibra 12,7 mm ;)
Za prosli Bozic sam se nasao u sumi, blizu Skenderskih sela i u jednom momentu sam pomislio da se zaratilo :shock: jel su pored rafalanja iz mitraljeza bacane bombe i ispaljivani trombloni.
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#44

Post by nokia6170 »

e Bosanac:

imas li podatak jel nas ikad ijedan "nacionalisticki" (znaci sajtovi koji se deklarisu kao sprski, hrvatski ili bosnjacki) pohvalio iucemu?

i zanima me ko nas je sve dosad napadao (mediji pisani, elektronski, internet..itd)..imas li te podatke?
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#45

Post by tetakk »

Ovako to izgleda na banjaluckom forumu....

Image
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#46

Post by _BosanaC »

nokia6170 wrote:e Bosanac:

imas li podatak jel nas ikad ijedan "nacionalisticki" (znaci sajtovi koji se deklarisu kao sprski, hrvatski ili bosnjacki) pohvalio iucemu?

i zanima me ko nas je sve dosad napadao (mediji pisani, elektronski, internet..itd)..imas li te podatke?
Hm, kad se prica o SDP-u onda nas u usta uzima Avaz. I kad im fali mahalskih clanaka. Ali ni kudili ni hvalili.

Bosnjaci.net su nam posvetili cak dva clanka :D Nakon neuspjesnog prvog udarili su na drugi, nakon sto su skontali da imena moderatora bas i nije tesko pronaci pa se obradovali ko mala djeca :lol: :lol:

Evo ovi sad, valjda nemaju pametnija posla, pa ovako udarili...

Takodje nedavno je kruzio mail mailing listom KBSA jer je valjda jedna njihova clanica zbubaTa... Koja je prije toga lajala i na http://www.zijaret.com :D

Elem, to su statistike za sada :D

P.S. Zaboravih blic.net odakle je dogovorno par likova se registrovalo na SA-Xu da provociraju... Samo napravise gresku pa se registrovase sa istim nickovima kao sto su i tamo bili, i cika google otkri pokusav zavjere i podrivanja SA-X poretka :-) :-)

IslamBosna takodje nije neki nas fan, ali trenutno ne mogu pronaci u arhivama nista.
Cika_Ahmet
Posts: 3
Joined: 11/05/2007 12:56

#47

Post by Cika_Ahmet »

tetakk wrote:
Maraschino wrote:

Jooooooooooj ovi su gori od onih policajaca sto spavaju u autu :lol: :lol:
Nemas ti pojma koliko smo se namucili hvatajuci oFcu u medju zoni, a naslo se i providne tecnosti u onom galonu :D
@cika Ahmete
Iskopavaju oni cesto oko Bozica, sve do kalibra 12,7 mm ;)
Za prosli Bozic sam se nasao u sumi, blizu Skenderskih sela i u jednom momentu sam pomislio da se zaratilo :shock: jel su pored rafalanja iz mitraljeza bacane bombe i ispaljivani trombloni.

Dabogda crkli sto te isprepadase :-D

Ma ne brine me ono sto je zakopano, nego vise ono sto je negdje parkirano :lol:
User avatar
tetakk
Posts: 746
Joined: 28/07/2006 16:42
Location: duboka suma zaborava

#48

Post by tetakk »

"Legla" tema i na blic.net
http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=30669 :-)
@Cika_Ahmete
Vjerovao ili ne u toj istoj sumi pocetkom maja ove godine, mozda kilometar blize Skenderu me legitimisala civilna policija u Ladi Nivi iz "Knezeva", jer me neko prijavio da hodam po sumi, drzeci fotoaparat u ruci, gdje su u zasjedama ubijeni mnogi civili koji su pokusali da iz Kotorvaroskih sela dodju do slobodne teritorije.
Na kraju su mi rekli...Rutinska kontrola
:-)
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#49 Re: Korisnici foruma u FBiH zagovaraju rat

Post by klixober »

Tomislav MO wrote:
komeba wrote: :lol:

Ne tako davno su bosnjaci.net pisali da je ovo antibosnjacki sajt,sada stizu kritike od strane cetnika.
Netko zloban bi sad rekao da je onda site sigurno hrvatski, ali ja nisam zloban pa to neću reći. :D
Siguran sam da i u ekstremnom dijelu hrvatsog pucanstva :D ima ljudi koji su kivni na sa-x.Tomo obavijesti nas ako izade kakva vijest o ratobornom ekstremistickom sa-x portalu :sax:
IMME
Posts: 2900
Joined: 19/05/2007 12:23

#50

Post by IMME »

tetakk wrote:Pripreme :-)

Image

Nece li mi izac' slika u Mondu
:D
djes tetak, care - bas nek te sretoh makar i ovako ...
imas pozdrav, imas, imas :-D
Post Reply