bio proizvodi za zene

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#76

Post by debela »

bjezi ba, niste normalni, cuj pisacom se mazati :lol: necu vala kad bi mi ne znam kakvo lice bilo.
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#77

Post by amrino »

Jao fuj stvarno... :shock:

Ja sam jedno vrijeme imala problema sa herpesom. Pojavljivao mi se skoro svaki mjesec iznad usnice...Nema kakve mi savjete nisu davali ali vrhumac je bio kad su mamine tete s posla lupile stari narodni lijek protiv herpesa- namazati masnocom iz usne skoljke...FUJ! E ko to izmisli...necu sad da lajem... :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#78

Post by mamica papucarka »

tigris wrote:ja sam npr. cula da je bebina mokraca super za lice :oops: :D
ko ima musku bebicu zna koliko puta ga dnevno zapisa :D ja ne bih trebala imat ni bore na licu, narednih 10 godina :P
upravo se odvikavaju od pelena, pa se stalo pipi na sve strane :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#79

Post by dacina_curica »

Pearl wrote:
tigris wrote:od moje stare jaranice pa njena kolegica sa faxa je to vlajda probala..ovo sa bebinom pishom.............sta mislis da probamo hani ? :lol: :D

đe da nadjem bebu :? :D :D
btw, pa sad ce se dacina_curica poroditi :lol: :lol: pa da je zamolimo?
Bisera :kiss: evo nam "business opportunity"......de nam nabavi musterija a ja cu poceti "pakovati" :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
black
Posts: 17175
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#80

Post by black »

debela wrote:bjezi ba, niste normalni, cuj pisacom se mazati :lol: necu vala kad bi mi ne znam kakvo lice bilo.
pa kad mogu prati koristene uloske..bljak :-? onda se mogu komotno i mazati :oops:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#81

Post by mamica papucarka »

black wrote:
debela wrote:bjezi ba, niste normalni, cuj pisacom se mazati :lol: necu vala kad bi mi ne znam kakvo lice bilo.
pa kad mogu prati koristene uloske..bljak :-? onda se mogu komotno i mazati :oops:
joj tebe, pa nece koristit tudje uloske :D
a sta mislis sta se radilo prije 20 godina :D
meni mama pricala kada su se tek samoljepljivi ulosci pojavili u prodaji, zene su ga masovno napoacke okretale :D

oj, fuj.... odosmo u gadosti :-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#82

Post by danas »

mamica 31 wrote:
oj, fuj.... odosmo u gadosti :-)
zar nismo tamo odavno otisli sa ovakvim temama? :cry:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#83

Post by mamica papucarka »

danas wrote:
mamica 31 wrote:
oj, fuj.... odosmo u gadosti :-)
zar nismo tamo odavno otisli sa ovakvim temama? :cry:
hebi ga, sjetimo se sta su nam sve nase nane pricale... pa zalutamo :oops:
mazale su se i zeticom i sirutkom, a mi se sad trackamo ko zna cime i ko zna hoce li nas od tolikih hemisjkih sastojaka kakav rakcic zakacit. (pu, pu... :-) )
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#84

Post by Pearl »

black wrote:
debela wrote:bjezi ba, niste normalni, cuj pisacom se mazati :lol: necu vala kad bi mi ne znam kakvo lice bilo.
pa kad mogu prati koristene uloske..bljak :-? onda se mogu komotno i mazati :oops:
pa ne znam sta smo u ratu radili.. kad nije ovih krilatih bilo, sa kojim nas napastvuju svakodnevno na svim TV kanalima.. :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#85

Post by mamica papucarka »

Pearl wrote:
black wrote:
debela wrote:bjezi ba, niste normalni, cuj pisacom se mazati :lol: necu vala kad bi mi ne znam kakvo lice bilo.
pa kad mogu prati koristene uloske..bljak :-? onda se mogu komotno i mazati :oops:
pa ne znam sta smo u ratu radili.. kad nije ovih krilatih bilo, sa kojim nas napastvuju svakodnevno na svim TV kanalima.. :-)
Sta Blakija briga. Ne nosi on uloske :D
User avatar
mrs. zurbrigen
Posts: 364
Joined: 11/01/2007 22:25

#86

Post by mrs. zurbrigen »

Image

urea je sad pravo u modi... :D kreme sa ureom su dobre protiv suhe koze. najbolje je ignorirati, da u kremi ima sastojaka urina... :D
encian
Posts: 1309
Joined: 22/12/2006 15:42

#87

Post by encian »

evo da tuspasim i svoje iskustvo sa limetom:

odlicno!

nije bas kao antiperspirant, ali haman pa isto. nagovorih i svoju jacu polovicu, pa i njemu odgovara, a kad radi na njemu, pa eto .... radi na svima :-D .

mislim da razumijem zasto se koristi limeta a ne limun: nema mirisa, ne slipa i ne ukiseli se na tijelu.

hvala keep it simple.

jedino sto malo vise kosta. ovdje 2 limete kostaju k'o dezodorans a traju neuporedivo manje :).
Post Reply