Koji stomatolog u Sarajevu?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#101 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by melb26sa »

campa_xxx wrote:
cHupjahalic@ wrote:
campa_xxx wrote:To da, ali ti zavrne ovaj saraf do mozga, mogu samo zamisliti koji su to bolovi :sad:
prvi dani nisu sigurno jednostavni (nacin ishrane, eventualni bolovi su moguci), ali samu ugradnju implantata ti ne bi ni osjetio. :)
Pa je li puno skuplje od mosta? (Kako neko napisa most po zubu kosta 150 KM)
Jeste, puno skuplje - ja sam cula oko EUR 1000 po zubu - Hrvatska. Koliko je kod nas ne znam.
girl
Posts: 456
Joined: 27/06/2008 10:15

#102 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by girl »

ja sam ovdje da "lajem" ali bukvalno ono "barkin'" na begetu. Pukla mi plomba , ja fino odem kaze a jest jest pukla napola, sad cemo mi to (na sestici). a vidi, vidi imas nmanji kvar i na petici kao izmedju. helem ja kazem, pravi oba. izbrusi peticu kriticno, isto da je jadna pukla, zamalteri obje amalgamom (wtf) i kaze eto, malo cu ti stanjiti i ovu na drugoj sestici, povelika je pa da ne pukne od gornjih zuba. ja kazem ok, uredno platim svojih 80 KM (za dvijeamalgam plombe ?) i odem. Hajd' reko, kazu da j ecovjek odlican, sta cu . Nije proslo 10 dana, ispadne plomba na petici, ja se fino uputim njemu, kaze aaa, je'l vam ovo pukao zub . e bas je ruzno pukao.(blage veze nma da ga je on izbrusio - sto je razumljivo , ima milion pacijenata,a li ne stigoh ni da mu kazem od onih silnih sranaj sto mi je nagurao u usta). helem, ona mu sestra rece, ma doktore to ste vi brusili, on ne skonta i napravi mi novu plombu. ja opet uredno platila 40 KM , jer jadna nisam stigla od soka nist' ni da kazem. btw, ne koristim anesteziju, do sad bar nisam nikad, pretrpim tih 10 min. E sad, ona plombla na drugoj strani mi je pukla - jer je stanjio da ne pukne?? tako da sad ujedam i ako ga sretnem i na cesti ima da ga sakom zveknem jer me jos bole i ona dva sto mi je popravio. sad trazim finog, zubara, spremna sam dobro da platim, ali brate da mi odradi kako treba. ispadoh glupaca 2 put kod begetom, svakom narednom cu s rogovima odmah nastupati. pleas help ima li koji dobar zubar u sa? :x :x :x
girl
Posts: 456
Joined: 27/06/2008 10:15

#103 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by girl »

vidim da sam upala na temu o navlakama. sorry, ali eto i meni treba dobar stomatolog samo za popravke :-?
slatkusina
Posts: 121
Joined: 12/09/2006 15:42
Location: Sarajevo

#104 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by slatkusina »

Ja sam isto trazila dobrog zubara, citala preporuke forumasa i na kraju se odlucila. Dr Faginovic, spomenut je u postovima gore. Dobila sam preporuku od forumasa a i od ljudi koje licno znam. Inace imam jako los kvalitet zuba i covjek mi je spasio zub za koji su mi tri zubara rekla da se mora vaditi da nema nista od njega. Covjek je zaista fin, ljubazan i zaista strucan. Cijene su prosjek, veoma prihvatljive. Radi i protetiku i izbjeljivanje, bezbolno je sve, uvjerila sam se i sama:)
Zato za njega samo 5+!
User avatar
Zuti
Posts: 5
Joined: 18/09/2008 12:25

#105 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by Zuti »

campa_xxx wrote:
cHupjahalic@ wrote:
campa_xxx wrote:To da, ali ti zavrne ovaj saraf do mozga, mogu samo zamisliti koji su to bolovi :sad:
prvi dani nisu sigurno jednostavni (nacin ishrane, eventualni bolovi su moguci), ali samu ugradnju implantata ti ne bi ni osjetio. :)
Pa je li puno skuplje od mosta? (Kako neko napisa most po zubu kosta 150 KM)
Postovanje

Da nesto razjasnimo.

Jeste skuplji implant, ali time sacuvate puni zubni niz. Dok kod ugradnje mosta morate brusiti minimalno DVA ZDRAVA zuba da bi nadomjestili taj koji vam nedostaje. Mnogi ce vam reci da je dovoljno jedan obrusiti, mada je to jako lose za retenciju (stabilnost) tog mosta. Cijena implanta se krece oko 1000-1500KM kako kod koga i zavisno od kvaliteta implanta. Kvalitetan clan mosta kosta minimalno 250-500 KM. Pa sad vidite sta vam je isplatnije. Sto se tice ugradnje implanta ni to nemoze se svima ugraditi, opet zavisi o kosti kakva je i da li ce izdrzati. Postupak ugradnje je potpuno isti kao i kad hocete zasarafiti saraf u zid sa diblom, malter nece drzati, cigla onako, a beton pravo drzi. S toga morate se dobro konsultovati s stomatologom sta vam preporucuje. Zato vam govorim nemojte svakom ici. Idite iskljucivo onome ko je kvalifikovan za tu vrstu posla. Ipak vas zub je vas organ (vase ogledalo,vase zdravlje, vas osmjeh) kao sto je prst, noga, ruka i sl. Niko vam stetu poslije nemoze nicim nadoknaditi.
Sretno...
Špunk
Posts: 53
Joined: 19/08/2008 18:14

#106 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by Špunk »

girl wrote:ja sam ovdje da "lajem" ali bukvalno ono "barkin'" na begetu. Pukla mi plomba , ja fino odem kaze a jest jest pukla napola, sad cemo mi to (na sestici). a vidi, vidi imas nmanji kvar i na petici kao izmedju. helem ja kazem, pravi oba. izbrusi peticu kriticno, isto da je jadna pukla, zamalteri obje amalgamom (wtf) i kaze eto, malo cu ti stanjiti i ovu na drugoj sestici, povelika je pa da ne pukne od gornjih zuba. ja kazem ok, uredno platim svojih 80 KM (za dvijeamalgam plombe ?) i odem. Hajd' reko, kazu da j ecovjek odlican, sta cu . Nije proslo 10 dana, ispadne plomba na petici, ja se fino uputim njemu, kaze aaa, je'l vam ovo pukao zub . e bas je ruzno pukao.(blage veze nma da ga je on izbrusio - sto je razumljivo , ima milion pacijenata,a li ne stigoh ni da mu kazem od onih silnih sranaj sto mi je nagurao u usta). helem, ona mu sestra rece, ma doktore to ste vi brusili, on ne skonta i napravi mi novu plombu. ja opet uredno platila 40 KM , jer jadna nisam stigla od soka nist' ni da kazem. btw, ne koristim anesteziju, do sad bar nisam nikad, pretrpim tih 10 min. E sad, ona plombla na drugoj strani mi je pukla - jer je stanjio da ne pukne?? tako da sad ujedam i ako ga sretnem i na cesti ima da ga sakom zveknem jer me jos bole i ona dva sto mi je popravio. sad trazim finog, zubara, spremna sam dobro da platim, ali brate da mi odradi kako treba. ispadoh glupaca 2 put kod begetom, svakom narednom cu s rogovima odmah nastupati. pleas help ima li koji dobar zubar u sa? :x :x :x
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#107 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by rumenige_brajtner »

zeleno volim te wrote:
slatkusina wrote:Zna li iko kakav je dr.Faginovic Alija. Cula sam pozitivno misljenje ali zanima me ima li ko sa foruma da zna?
I jos me zanima kakva je dr.Guska Jasmnika?

Trebam zube popravljati, cistiti kanale u sedmici i petici, neke navlake raditi, pa trazim nekog zaista kvalitetnog. Cula sam za njih dvoje ali volila bih jos jedno misljenje:)
Hvala unaprijed

Odgovor: Doktor Faginovic je fantastican.Prije 7-8 godina odlomila mi se cetvrtina keca (mozete misliti vecu tragediju),izgledala sam uzasno.
Po preporuci prijatelja otisla sam kod Faginovica,ispostavilo se da je neka upala (ja se ne razumijem sta je bilo) i lijecio mi je zub 15 dana,morala
svaki drugi dan ici ali kad je zavrsio (nesto je lijepio,nemam pojma sta je radio) samo znam da je zub izgledao kao da nikad nije ni pukao.
I ,jos nesto bitnije,nije ni previse skup.

Sa Orucevicima nemam bas najbolje iskustvo,radio je mojoj sestri i zatvorio zub pod upalom,zavrsila je u hitnoj isto vece i izvadila plombu koju je
skupo platila.
Doktorica Rica (Senadova majka-po njoj su dali i ime ordinaciji)i otac su fantasticno radili,imali su ordinaciju u Hajduk Veljkovoj,ali sam cula da su
oboje poginuli u ratu.

Za Faginovica 5+!
Orucevic muski je katastrofa (ne znam mu ni ime), ali je zato Sada (sestra ovome) vrhunski stomatolog. Ona je uz svog oca popkojnog stalno ucila i uvijek bila prisutna kad je on radio s pacijentima, dok za ovog njenog brata nisam nikad vidjao. Inace, jednom me je nagovarao da mi radi zub (dok su on i Sada dijelili ordinaciju i dok nisam znao kakav ga glas prati), ali posto ja nisam sklon experimentima, rekao sam da nije hica i da cu sacekati. ispostavilo se eto, da sam dobro postupio
User avatar
balashevic
Posts: 41
Joined: 29/03/2008 18:03
Location: Sarajevo

#108 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by balashevic »

da li ima neko iskustva sa starijom gospodjom koja radi u paromlinskoj, ordinacija je Jeleč-Islamović ?
hasmeta
Posts: 90
Joined: 03/09/2008 22:56

#109 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by hasmeta »

Za doktora Aliju Faginovića 10+!ovjek je odličan, ljubazan, pametan, kulturan.... Znam iz vlastitog iskustva.
zeljo101
Posts: 13
Joined: 17/07/2003 00:00

#110 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by zeljo101 »

ja trebam stavljati fiksni aparatic, pa me interesuje kako se krecu cijene u gradu . znam da je kod jednog dr. 2500KM za gornju i donju vilicu. posto meni treba samo na gornju vilicu, zanima me kod koga moze samo na jednu vilicu i koliko kosta?

i ima li iko iskustva sa eurodentom na dobrinji?

hvala unaprijed!
User avatar
cybertronic
Posts: 13
Joined: 27/08/2008 23:34

#111 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by cybertronic »

melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#112 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by melb26sa »

Nadristomatolozi operiraju po kućama
Inspekcija krenula u obračun sa stomatolozima • Zubni tehničari predstavljaju se kao profesori...
15.12.2008. 07:45
Uprkos kaznama koje se kreću od 1.000 do 2.500 KM, stomatolozi koji imaju vlastite ordinacije ne posustaju s davanjem polulegalnih ili potpuno ilegalnih usluga, upozoravaju inspektori. Još veći problem predstavlja im i to što stomatolozi usluge nude u ordinacijama smještenim u privatnim kućama ili stanovima.

Pojačan nadzor

- U toku je pojačan nadzor inspekcije i za desetak dana objavit ćemo konačnu analizu za prethodni period, odnosno izvještaj koliko je kažnjenih stomatologa u BiH. Posljednje dvije godine vodili smo sličnu bitku s privatnim apotekama i moglo bi se reći da smo njihovo poslovanje doveli u red. Sada krećemo u veliki obračun sa stomatolozima koji privatno ordiniraju - najavljuje Ibrahim Tirak, direktor Federalne uprave za inspekcijske poslove.

Ističe da su u toku i pregovori sa glavnim federalnim tužiocem o tome kako da inspektori uđu u privatne kuće u kojima stomatolozi ordiniraju.

Prema riječima prim. dr. Edina Muhića, predsjednika Komore liječnika stomatologije FBiH, radi se o nečuvenom kriminalu koji je najmanje zastupljen u Sarajevskom, a najviše u Srednjobosanskom kantonu.

- Najveći problem predstavljaju ordinacije u privatnim posjedima, gdje inspekcija ne može ući, osim ako ne dobije prijavu pacijenta. Komora je dobivala prijave od ljudi iz Unsko-sanskog kantona koje su liječili nadristomatolozi, odnosno osobe bez završenog fakulteta, ali s otvorenom privatnom ordinacijom. Pacijenti moraju znati kome idu na liječenje i trebaju tražiti račun - kaže dr. Muhić, apelujući na pacijente da, ako ne dobiju račun od stomatologa, to prijave Komori, a ona će dalje obavijestiti inspekciju.

Dešavalo se, dodaje Muhić, da se ti samozvani stomatolozi pacijentima predstavljaju čak i kao ugledni profesori, a zapravo su prijeratni zubni tehničari.

Neusvojen šifrarnik

S druge strane je problem neusvojenog šifrarnika usluga, pa savjesni vlasnici stomatoloških ordinacija ne mogu ni izdati račun za zahvat koji nije urađen u jednoj seansi, poput liječenja gangrena ili protetičkih zahvata. No, usluge se u tom slučaju moraju naplatiti na kraju završenog posla uz obavezan račun.

- Sljedeće godine treba biti donesen zakon o stomatološkoj djelatnosti, gdje će biti tačno propisano ko smije raditi direktno na pacijentu - dodaje Muhić.

Zajednički sistem zdravstvene zaštite

Dr. Elma Mušanović-Hojkurić, koja ima stomatološku ordinaciju u Sarajevu, smatra da će problem s "divljim" stomatolozima postojati sve dok se sve privatne ordinacije ne umreže u zajednički sistem zdravstvene zaštite.

- Tada će pacijenti biti apsolutno zaštićeni, jer će sa zdravstvenom knjižicom moći posjetiti privatnog zubara, ljekari će imati dovoljno posla i neće biti problema s neizdavanjem računa - kaže Mušanović.


Autor: S. BANJAC


Ja sam isla kod Dr. Elme i prezadovoljna.
Ponekad s'proljeca
Posts: 587
Joined: 28/02/2008 12:50

#113 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by Ponekad s'proljeca »

Najbolji sarajevski zubar je bio Bajrama Taljanovic na zalost poginuo za vriejem rata, imao je ordinaciju na Logavini preko puta skole. Koliko cujem i sin mu je isto tako dobar!!!!!

Samo za reklamu da spomenem da imam plombe jos od 1978 koje je radio rahmetli Taljanovic. Nisu se nista ostetile ili izlizale.
Pharma
Posts: 8
Joined: 20/11/2008 17:59

#114 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by Pharma »

slatkusina wrote:Zna li iko kakav je dr.Faginovic Alija. Cula sam pozitivno misljenje ali zanima me ima li ko sa foruma da zna?
I jos me zanima kakva je dr.Guska Jasmnika?

Trebam zube popravljati, cistiti kanale u sedmici i petici, neke navlake raditi, pa trazim nekog zaista kvalitetnog. Cula sam za njih dvoje ali volila bih jos jedno misljenje:)
Hvala unaprijed
Samo prezime ti kaže. :[
myfitness
Posts: 3
Joined: 04/11/2008 13:29
Location: sarajevo
Contact:

#115 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by myfitness »

za sutra ujutru sam narucena kod Dr Ašćerića na Bjelavama. Hocu da stavim navlake pa me zanima je li iko isao kod njega i kako je zadovoljan! Nije mi toliko bitna ni cijena koliko da mi ne napravi kao konjske zube sto sam imala priliku vidjeti 100x
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#116 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by sheilak »

Ja sam isla , imala sam samo pozitivna iskustva. Mogu ga preporuciti. Ima smirujuci efekt na pacijenta, radi brzo i kvalitetno, bezbolno. Kvalitet uradjenog se moze pohvaliti. Dodala bih da je to jedini stomatolog kojeg mogu pohvaliti u Sarajevu, a bila sam kod najmanje 10. Ne obrusava se divljacki po vilici niti gleda samo profit. Nece nista stavljati dok sve ne bude sanirano i dok ne bude siguran da je sve kako treba. Moze se s njim razgovarati, sugerirati mu sta ti se svidja , a sta ne i kako bi htjela da ti zubi izgledaju, a on ce, u skladu sa mogucnostima, sigurno sve uciniti da budes zadovoljna sa navlakama. :)
User avatar
Compact
Posts: 1730
Joined: 28/08/2008 20:37
Location: Alipašino polje

#117 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by Compact »

Pharma wrote:
slatkusina wrote:Zna li iko kakav je dr.Faginovic Alija. Cula sam pozitivno misljenje ali zanima me ima li ko sa foruma da zna?
I jos me zanima kakva je dr.Guska Jasmnika?

Trebam zube popravljati, cistiti kanale u sedmici i petici, neke navlake raditi, pa trazim nekog zaista kvalitetnog. Cula sam za njih dvoje ali volila bih jos jedno misljenje:)
Hvala unaprijed
Samo prezime ti kaže. :[
Faginović Alija meni i mojoj porodici od 2000. godine popravlja zube, i mogu ti reći o njemu sve najbolje! 00 387 33 20 20 40
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#118 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by teAMICA »

eh, 'vako: danas pročitah u MAGAZINE za "novost u stomatološkoj ordinaciji Quick Smile u Sarajevu", gdje piše da oni koriste laser za bezbolne intervencije zuba. "Ovi su se laseri na svjetskom tržištu pojavili tek u martu prošle godine i nema ih puno, čak ni u evropskim zemljama. Laserski tretman potpuno je bezbolan..." itd. itd...
Pročitah članak i dođoh do zaključka da zvuči i previše dobro da bi bilo istinito. :D
Imaju i web stranicu (na kojoj ne nađoh da piše o laseru, možda nisu stigli napisati :? ) http://www.quicksmile.info/file/bs/onama.php

Ima li iko živ da je bio tamo i kakvi su utisci? Znate li ikoga od zubara koji tamo rade? Nemojte da baš ja budem pokusni kunić, hajd nek neko drugi :D

(pročitah na jednom postu negativno iskustvo sa Amelom Kacile-Mrzić koja radi tamo, reko' da joj se nije omaklo?)
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#119 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

teAMICA wrote:eh, 'vako: danas pročitah u MAGAZINE za "novost u stomatološkoj ordinaciji Quick Smile u Sarajevu", gdje piše da oni koriste laser za bezbolne intervencije zuba. "Ovi su se laseri na svjetskom tržištu pojavili tek u martu prošle godine i nema ih puno, čak ni u evropskim zemljama. Laserski tretman potpuno je bezbolan..." itd. itd...
Pročitah članak i dođoh do zaključka da zvuči i previše dobro da bi bilo istinito. :D
Imaju i web stranicu (na kojoj ne nađoh da piše o laseru, možda nisu stigli napisati :? ) http://www.quicksmile.info/file/bs/onama.php

Ima li iko živ da je bio tamo i kakvi su utisci? Znate li ikoga od zubara koji tamo rade? Nemojte da baš ja budem pokusni kunić, hajd nek neko drugi :D

(pročitah na jednom postu negativno iskustvo sa Amelom Kacile-Mrzić koja radi tamo, reko' da joj se nije omaklo?)

Bio probao i fakat nista osjetio..znaci bezbolno je skroz i buducnost popravke zuba...Nisam mogao vjerovati da ama bas nista ne osjetis dok ti rade zube... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
teAMICA
Posts: 1276
Joined: 02/03/2007 08:55

#120 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by teAMICA »

MELBOURNE_SARAJEVO wrote:
teAMICA wrote:eh, 'vako: danas pročitah u MAGAZINE za "novost u stomatološkoj ordinaciji Quick Smile u Sarajevu", gdje piše da oni koriste laser za bezbolne intervencije zuba. "Ovi su se laseri na svjetskom tržištu pojavili tek u martu prošle godine i nema ih puno, čak ni u evropskim zemljama. Laserski tretman potpuno je bezbolan..." itd. itd...
Pročitah članak i dođoh do zaključka da zvuči i previše dobro da bi bilo istinito. :D
Imaju i web stranicu (na kojoj ne nađoh da piše o laseru, možda nisu stigli napisati :? ) http://www.quicksmile.info/file/bs/onama.php

Ima li iko živ da je bio tamo i kakvi su utisci? Znate li ikoga od zubara koji tamo rade? Nemojte da baš ja budem pokusni kunić, hajd nek neko drugi :D

(pročitah na jednom postu negativno iskustvo sa Amelom Kacile-Mrzić koja radi tamo, reko' da joj se nije omaklo?)

Bio probao i fakat nista osjetio..znaci bezbolno je skroz i buducnost popravke zuba...Nisam mogao vjerovati da ama bas nista ne osjetis dok ti rade zube... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
znači fakat istina... imam zakazano sljedeče hefte kod drugog zubara, pa sve se mislim da se prešaltam :roll:
jooj jad samo pomislim na zvuk one bor-mašine, hoću da :run:
nego, jesi li ti zadovoljan popravkom, šta su ti radili?
MELBOURNE_SARAJEVO
Posts: 301
Joined: 15/06/2008 23:07

#121 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by MELBOURNE_SARAJEVO »

teAMICA wrote:
MELBOURNE_SARAJEVO wrote:
teAMICA wrote:eh, 'vako: danas pročitah u MAGAZINE za "novost u stomatološkoj ordinaciji Quick Smile u Sarajevu", gdje piše da oni koriste laser za bezbolne intervencije zuba. "Ovi su se laseri na svjetskom tržištu pojavili tek u martu prošle godine i nema ih puno, čak ni u evropskim zemljama. Laserski tretman potpuno je bezbolan..." itd. itd...
Pročitah članak i dođoh do zaključka da zvuči i previše dobro da bi bilo istinito. :D
Imaju i web stranicu (na kojoj ne nađoh da piše o laseru, možda nisu stigli napisati :? ) http://www.quicksmile.info/file/bs/onama.php

Ima li iko živ da je bio tamo i kakvi su utisci? Znate li ikoga od zubara koji tamo rade? Nemojte da baš ja budem pokusni kunić, hajd nek neko drugi :D

(pročitah na jednom postu negativno iskustvo sa Amelom Kacile-Mrzić koja radi tamo, reko' da joj se nije omaklo?)

Bio probao i fakat nista osjetio..znaci bezbolno je skroz i buducnost popravke zuba...Nisam mogao vjerovati da ama bas nista ne osjetis dok ti rade zube... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
znači fakat istina... imam zakazano sljedeče hefte kod drugog zubara, pa sve se mislim da se prešaltam :roll:
jooj jad samo pomislim na zvuk one bor-mašine, hoću da :run:
nego, jesi li ti zadovoljan popravkom, šta su ti radili?[/quote

Popravka zuba malo karijusa bilo..I nista nisam osjetio super osjecaj ..Sad je zubaru fakat lako ici.. :thumbup:
BajrinNajmladji
Posts: 609
Joined: 23/07/2008 12:26
Location: Živim u nadi, druge adrese nemam

#122 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by BajrinNajmladji »

Definitivno tačno, ko god da je za Batka radio, treba takvo nešto da krije.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#123 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by PipiDugaDevetka »

Mene interesuje zašto svi, ama baš svi zubari, imaju toliko posla da moraju raditi ''ko crnci''? Otkud toliko problema sa zubima? Moju gospodju mamu (84) bole zubi kojih nema.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#124 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by PipiDugaDevetka »

babyline wrote:
PipiDugaDevetka wrote:Mene interesuje zašto svi, ama baš svi zubari, imaju toliko posla da moraju raditi ''ko crnci''? Otkud toliko problema sa zubima? Moju gospodju mamu (84) bole zubi kojih nema.
:shock:
Oh, @babyline,
Ju ar zabezeknuta.

Ja mislim da je širom bih povećan broj ''kvarijesa'' i ostalih oboljenja zuba. Zar nije istina to da ima mnogo više toga posljednjih godina?

Ako si zabezeknuta zbog moje gospodje mame i njenih fantomskih bolova zuba kojih nema. To nju varaju nervi koji su ostali umjesto zuba. Ali i to je znak nečega. Čega, ne znam.
mirnesacir
Posts: 6
Joined: 07/06/2008 19:25

#125 Re: Koji stomatolog u Sarajevu?

Post by mirnesacir »

Mislim da nije lose da pitam na ovoj temi: Nakon sto se izvadi zub, sedmica, sa cime je pametno ispirati usta, neko mi rece sa cajeom od kunice, rekose mi jos da je dobro hladne obloge stavljat???

Hvala !
Post Reply