Zagreb: Djevojku iz BiH namjeravali prodati u Španiju

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#26

Post by Latina »

pod patronatom i zastitom onih koji su od zemlje napravili bijedu i beznadje
:thumbup:

Cura je bez obzira na to kraljica - jer se na vrijeme iscupala iz kandzi lesinara, a uz to je prekinula barem jednu kariku lanca Zla.

Opste je poznato da se odredjen broj Albanaca bavi ovom vrstom kriminala, nisam znala da toga ima i u Hrvatskoj.
Oceania
Posts: 309
Joined: 20/10/2006 16:08

#27

Post by Oceania »

Latinica wrote:
pod patronatom i zastitom onih koji su od zemlje napravili bijedu i beznadje
:thumbup:

Cura je bez obzira na to kraljica - jer se na vrijeme iscupala iz kandzi lesinara, a uz to je prekinula barem jednu kariku lanca Zla.

Opste je poznato da se odredjen broj Albanaca bavi ovom vrstom kriminala, nisam znala da toga ima i u Hrvatskoj.
Nacija kojoj pripada kriminalac , trgovac robljem je potpuno nebitna.Ima ih svih nacionalnosti .Hrvatska je Meka za ovu vrst posla.Ona je zadnja stanica u lancu koji se proteze sve do Azije .Poslije Hrvatske dolazi Italija a to je vec kraj puta.
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#28

Post by everybody hurts »

Ajde ba stfu svi, to sto sam musko nema nikakve veze, osjecajniji i solidarniji sam od pola vas forumskih dusebriznika, ponavljam, da su je na silu odveli ili da ima 13,14 godina, osjecao bih sazaljenje, ali cura koja ima 21 godinu, i kao sto obuca rece, poslije toliko kampanja, upozorenja i drugih pm, ona nije skontala da nesto tu smrdi,e pa ne znam stvarno...njoj nedostaju 2 klikera u glavi definitivno,cuj neinformisana,hahahaha,pa zar treba ti neko nacrtati jos da u takvoj ponudi nesto nije u redu?....glupaca teska, sici, mici,pici tip, ko da gledam,jos je trebam zaliti?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#29

Post by debela »

everybody hurts wrote:Ajde ba stfu svi
momak, kuci pa prosipaj internet fazone :oops:
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#30

Post by njonjica »

everybody hurts wrote:Ajde ba stfu svi, to sto sam musko nema nikakve veze, osjecajniji i solidarniji sam od pola vas forumskih dusebriznika, ponavljam, da su je na silu odveli ili da ima 13,14 godina, osjecao bih sazaljenje, ali cura koja ima 21 godinu, i kao sto obuca rece, poslije toliko kampanja, upozorenja i drugih pm, ona nije skontala da nesto tu smrdi,e pa ne znam stvarno...njoj nedostaju 2 klikera u glavi definitivno,cuj neinformisana,hahahaha,pa zar treba ti neko nacrtati jos da u takvoj ponudi nesto nije u redu?....glupaca teska, sici, mici,pici tip, ko da gledam,jos je trebam zaliti?
I buduci da je takva, treba biti prostitustka :shock: :(
Shamrock
Posts: 380
Joined: 31/10/2006 12:13

#31

Post by Shamrock »

Kao prvo serete tu kako je cura lakovjerna i kako je mogla nasjesti a da malo vise neistrazi sta je iza te ponude? A sta ste vi napravili? Procitali ste text koji je copy/paste-an i malo obradjen par puta da nebi bilo ocigledno da je kopiran i sve od slova do slova povjerovali slijepo!

:zzzz:
Post Reply