NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
vjecnobordo
Posts: 880
Joined: 07/07/2007 20:00
Location: Sarajevo

#2526 Re: NBA

Post by vjecnobordo »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2527 Re: NBA

Post by Neelix »

:lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2528 Re: NBA

Post by Neelix »

User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2529 Re: NBA

Post by -danTe- »

ne da mi se citat..hajd ukratko reci o cemu je...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2530 Re: NBA

Post by Neelix »

Image

ovako nesto :D
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2531 Re: NBA

Post by Admir_1984 »

Denver-Indiana 74-70 prvo poluvrijeme :-) :-)
User avatar
janje_
Posts: 2240
Joined: 05/04/2007 14:05

#2532 Re: NBA

Post by janje_ »

ima li boston - cleveland na obn?
ako ima, kad je?
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2533 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

@ sesalmir

:lol:
ne da mi se citat..hajd ukratko reci o cemu je...
nakon penzionisanja, kevin namjerava pocet cistit po kucama. i sirit islam, naravno. :D
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2534 Re: NBA

Post by arze »

and1medjed wrote:
arze wrote: I tvoja zaostalost na nivou kosarke je izrazito izrazena
richardson je najeksplozivniji zakucavas danasnjice 100%--mozda 97%
a 360 je uvijek mocno zakucavanje ..namucio bi se i na kucni kos da zakucas ..malo respecta :dance:
imamo mi respecta,al jarane pa ti dizes sunse ko da su ne znam ti kakva ekipa...malo realnosti ne bi skodilo...
ehh..medvjede..ja sam ti ekspert nba :-D
Furao sam i Cleveland prosle sezone od pocetka ..kako li su samo obecavali prolaz Washingtona glatko 4-2 90% na forumu..pa nadalje
Nemoramo o mojim nba sposobnostima :zjev:
Sunsi ove sezone daleko idu ..eto to cu vam reci..finale zapada mogu obecati..dalje ..we'll see 8-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2535 Re: NBA

Post by Neelix »

ok, kad si tako siguran, mozes li nam obecati da nikad vise nijedan post na forumu neces napisati ako sunsi ne dodju do finala zapada?
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#2536 Re: NBA

Post by LSD »

Neelix wrote:ok, kad si tako siguran, mozes li nam obecati da nikad vise nijedan post na forumu neces napisati ako sunsi ne dodju do finala zapada?
e pretjera ga i ti sad :mrgreen: ...Sunsi ako budu u playoffu ikako (makar kao osmi) bice uspjeh...mislim,ja sam navijac Sunsa ali treba biti realan.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2537 Re: NBA

Post by Neelix »

nije tebi, lsd, upuceno, nego ovom ekspertu iznad mog gornjeg posta koji je OBECAO wcf :D
User avatar
LSD
Posts: 27300
Joined: 24/07/2007 08:26

#2538 Re: NBA

Post by LSD »

Neelix wrote:nije tebi, lsd, upuceno, nego ovom ekspertu iznad mog gornjeg posta koji je OBECAO wcf :D
Auuu nisam ni vidio kome si napisao :-)..tek sam sad vidio da si napisao liku pod nickom Arze ...halali,do mene je :-D
@arze haveru...da te nije malo prenijelo :shock: :-) ...ovo kriza, rusi zavrnuli pipu, upeko minus pa te malo transfer uhvatio...kako ce bolan Sunsi do finala??...ne može im ni Gandalf iz najboljih dana niti najbolja magija pomoci da dodju do finala (nebitno jeli zapada ili velikog finala)...ne znam kako si to dokucio...nisu mogli prije par godina kad su harali ligom u regularnog dijelu i zabijali najviše koševa,a da sad odu :? ...ali nebi imao ništa protiv da budeš u pravu...ja ti se prvi izvinem i to javno i to velikim slovima (ako se to cudo desi) :-) ...evo odmah to unaprijed najavljujem
:D :mrgreen:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2539 Re: NBA

Post by Neelix »

ja predvidjam da ce u finalu zapada sunsi voditi tesku borbu sa Oklahomom, a onda ce nakon 7 utakmica doci na megdan Wizardsima, koji ce, napaceni duelom sa New Yorkom u ECF, pokleknuti pred arogantnim Barnesom :D
User avatar
ahuseino
Posts: 2183
Joined: 19/10/2004 05:44
Location: singularity

#2540 Re: NBA

Post by ahuseino »

Neelix wrote:dobar izbor sljedece sedmice (cudo :shock: ) [email protected] li biti uzivo :?

MOLIM NEUVAZENE FANOVE BOSTONA DA SE JAVE NA OVOJ TEMI :skoljka:


htio bih ih pitat za koga sad navijaju :D

Ko se zadnji smije... :-D
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2541 Re: NBA

Post by shadow »

evo me neelix, sta si zapjenio :D ...malo se hodalo, engleska, premiership, ovo ono...nije bilo vremena za sa-x...doduse gledao sam tamo lal-bos preko p2p, ne znam jel do prilicno lose slike ali ucinilo mi se da je tekma bila vise nego smjesna, obje ekipe uzasne a ne mislim da je to zbog dobro odigranih odbrana vec generalno.sudjenje necu komentarisati, dovoljno je spomenuti..
ovo dalje nisam ni pratio ali od danas sam tu...neboj se, ja sam tu i kad se gubi, sve je to sport :-D
helem, cestitam, pobjedili ste sampione, nije to mala stvar.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2542 Re: NBA

Post by Neelix »

2-4 :lol: :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2543 Re: NBA

Post by -danTe- »

Neelix wrote:2-4 :lol: :D
:mrgreen: :mrgreen: :dance: :dance:
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2544 Re: NBA

Post by sesalmir »

shadow priznaj da te deda mraz oteo, mi smo imali takve informacije, potkrijepljene mnostvom dokaza. Kako si se oslobodio covjece pricaj :?: :?:
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2545 Re: NBA

Post by shadow »

Upravo tako, maznuo me deda mraz i odveo na Emirates Stadium a onda me je apsolutno bolila neka stvar sta se desava sa NBA-om.
Celticsi imaju pobjednicki mentalitet, nema potrebe za brigu, sve ce se to izgladiti vrlo brzo. Home court advantage ce i ove godine biti do kraja, nemojte se bezze furati. :D
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2546 Re: NBA

Post by arze »

Neelix wrote:ja predvidjam da ce u finalu zapada sunsi voditi tesku borbu sa Oklahomom, a onda ce nakon 7 utakmica doci na megdan Wizardsima, koji ce, napaceni duelom sa New Yorkom u ECF, pokleknuti pred arogantnim Barnesom :D
Hej vidoviti de predvidi od koga ti lakersi ispadaju.. ja "predvidam"
hahahaha
ima ih odvdje dosta u zenici sto predvdidaju,skidaju suhve,gledaju u findzan i saljevaju stravu..savjetujem ti primjenu nekih od navedenih metoda.
Reci nam gdje si bio prije 2 god. kad su lakersi bili potop od fransize!

Sad ovdje postiras nekakve pobjede nad bostonom, vas nema kad najvise treba
Los Angeles je uvijek bio grad zabave, dakle zabavljaju,cirkusaju do odredene granice kada ljudi kazu "gledali smo ovo vec" i tu nastaje, tj.prestaje sva njihova glamuroznost...
Hey Kobeeeee, tell me how my ass taste :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol:
-Shaq
Hoce on sa Dieselom freestyle .. :zjev:
http://www.youtube.com/watch?v=Y5VHDVLySNQ
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2547 Re: NBA

Post by Neelix »

arze wrote:
Neelix wrote:ja predvidjam da ce u finalu zapada sunsi voditi tesku borbu sa Oklahomom, a onda ce nakon 7 utakmica doci na megdan Wizardsima, koji ce, napaceni duelom sa New Yorkom u ECF, pokleknuti pred arogantnim Barnesom :D
Hej vidoviti de predvidi od koga ti lakersi ispadaju.. ja "predvidam"
hahahaha
ima ih odvdje dosta u zenici sto predvdidaju,skidaju suhve,gledaju u findzan i saljevaju stravu..savjetujem ti primjenu nekih od navedenih metoda.
Reci nam gdje si bio prije 2 god. kad su lakersi bili potop od fransize!

Sad ovdje postiras nekakve pobjede nad bostonom, vas nema kad najvise treba
Los Angeles je uvijek bio grad zabave, dakle zabavljaju,cirkusaju do odredene granice kada ljudi kazu "gledali smo ovo vec" i tu nastaje, tj.prestaje sva njihova glamuroznost...
Hey Kobeeeee, tell me how my ass taste :-D :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol:
-Shaq
Hoce on sa Dieselom freestyle .. :zjev:
http://www.youtube.com/watch?v=Y5VHDVLySNQ
jebo lud zbunjenog, al da pokusam odgovorit racionalno, a onda cekam tvoj debilni odgovor ponovo :D

1. Ti si taj koji predvidja, pogadja, gluposti valja, nidje veze prognoze daje, izmislja izraze, veze nema s kosarkom, a fura se da je Phila Jacksona zajebo :) jel tako? Azira, nisi li ti "obecala" da ce sunsi u wcf? Znas li sta je wcf uopste?
2. "Nas" ne postoji, ja za Lakerse ne mogu govorit "mi" jer nit sam bio kad u L.A., nit cu vjerovatno ikad biti, nit cu koga od njih vidjeti uzivo. Te infantilne furke ostavi za sebe.
3. Prije dvije, i prije pet, i prije deset, i prije 15, i prije 27 godina sam bio u Sarajevu, hvala na pitanju. I navijao za Lakerse, jos otkako su, tamo osamdesetih, bili jedini NBA klub, a Magic jedini igrac za kojeg sam znao (zbog postera koji sam imao) :D Ali opet, sta bi jedna dvorska luda koja nas uveseljava tek jednu godinu na forumu, znala o tome :)
4. Zasto nabadas engleski kad ne znas? Samo smijesan ispadas :)
arze
Posts: 454
Joined: 15/01/2008 16:35

#2548 Re: NBA

Post by arze »

Iritantan si definitivno sa tim obrazlozenjima..Ti si komunista ba zesci hahaha
Lozis previse jedan klub, osvrni se malo i na ostalee , ipak je to nba..where amazing happens 8)
1.kasno je spava mi se
2.nemam potrebe da se isticem komentarima sto ocigledno ti imas
3.ne zelim citati tvoje nebuloze..kad nesto pametno napises, i ako si sta napisao onda :thumbup:
4.puno predvidas, ja ti opet kazem idi na pijacu po grah
5.kobe, tell me how my ass taste's
6.tvoj profil, nacin izrazavanje vise lici na nekoga ko navija za memphis ili utah.. la su gospoda ;-)
7.prijatno
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2549 Re: NBA

Post by Neelix »

arze wrote: 5.kobe, tell me how my ass taste's
ne valja bolan, ne valja :D jos se pure moras najest da naucis recenicu slozit :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#2550 Re: NBA

Post by sesalmir »

Let's go arze let's go, predlazem te za administratora ovog foruma, kralju, sultanu, sahu nba.
btw. samo se nemoj ufurat ako dobijes ovu funkciju ostani na zemlji kao sto si sada i nemoj bezveze raji dijeliti banove, vec budi realan bas kao sto si i u svim svojim komentarima :D
Post Reply