NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#101

Post by Neelix »

bih_finest wrote:Stvarno, Avdić puca od znanja o NBA, sam je rekao neki dan kada je bio prenos da mu je slab društveni život zbog nba...hehe...vidi se da čovjek voli ono što radi, a Vilić je posebna priča, ne znam otkud ga uopšte tu :-)
p.s. dobri su, al su pretjerali sa prenosima Miamija i Lakersa, mislim i Wade i Kobe su atraktivni, ekipe su atraktivne...ali treba mijenjati, zašto ne prenositi Denver sada kada je AI došao :D
pretjerali? Lakersi bili jednom ! :x i to u snimku jebenom utakmice kojoj sam znao reultat prije nego su je poceli prikazivat :sad:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#102

Post by -danTe- »

bih_finest wrote:Stvarno, Avdić puca od znanja o NBA, sam je rekao neki dan kada je bio prenos da mu je slab društveni život zbog nba...hehe...vidi se da čovjek voli ono što radi, a Vilić je posebna priča, ne znam otkud ga uopšte tu :-)
p.s. dobri su, al su pretjerali sa prenosima Miamija i Lakersa, mislim i Wade i Kobe su atraktivni, ekipe su atraktivne...ali treba mijenjati, zašto ne prenositi Denver sada kada je AI došao :D
za tvoju informaciju lakerse su samo jednom prenosili i njih je puno bolje gledat nego memphis i golden state koje su takodje po jedno m prenosili

P.S.jos me zajebase u subotu navece kazu prenosice lakerse i dallas u 2,ja se nafuro i ceko,a onda jave da nisu dobili neka prava na prenos ili takvo nesto i puste reprizu filma...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#103

Post by Neelix »

and1medjed wrote:
bih_finest wrote:Stvarno, Avdić puca od znanja o NBA, sam je rekao neki dan kada je bio prenos da mu je slab društveni život zbog nba...hehe...vidi se da čovjek voli ono što radi, a Vilić je posebna priča, ne znam otkud ga uopšte tu :-)
p.s. dobri su, al su pretjerali sa prenosima Miamija i Lakersa, mislim i Wade i Kobe su atraktivni, ekipe su atraktivne...ali treba mijenjati, zašto ne prenositi Denver sada kada je AI došao :D
za tvoju informaciju lakerse su samo jednom prenosili i njih je puno bolje gledat nego memphis i golden state koje su takodje po jedno m prenosili

P.S.jos me zajebase u subotu navece kazu prenosice lakerse i dallas u 2,ja se nafuro i ceko,a onda jave da nisu dobili neka prava na prenos ili takvo nesto i puste reprizu filma...
mislis lakerse i New Orleans/Oklahoma City :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#104

Post by -danTe- »

Neelix wrote:
and1medjed wrote:
bih_finest wrote:Stvarno, Avdić puca od znanja o NBA, sam je rekao neki dan kada je bio prenos da mu je slab društveni život zbog nba...hehe...vidi se da čovjek voli ono što radi, a Vilić je posebna priča, ne znam otkud ga uopšte tu :-)
p.s. dobri su, al su pretjerali sa prenosima Miamija i Lakersa, mislim i Wade i Kobe su atraktivni, ekipe su atraktivne...ali treba mijenjati, zašto ne prenositi Denver sada kada je AI došao :D
za tvoju informaciju lakerse su samo jednom prenosili i njih je puno bolje gledat nego memphis i golden state koje su takodje po jedno m prenosili

P.S.jos me zajebase u subotu navece kazu prenosice lakerse i dallas u 2,ja se nafuro i ceko,a onda jave da nisu dobili neka prava na prenos ili takvo nesto i puste reprizu filma...

mislis lakerse i New Orleans/Oklahoma City :D
do mene je :lol: ,jos me drzi ona utakmica od preksinoc :-)
SilentWhisper
Posts: 320
Joined: 05/06/2006 17:16
Location: Happy place!!!!

#105

Post by SilentWhisper »

Zna li ko zasto ne repriziraju nijednu tekmu, a ni NBA Action, ne moze se sve gledati zbog posla, a video mi u tri p... m.... otisao!!!!!!!!!!!
Primjecujem da derbije talijanske lige (Catania-Empoli i sl.) repriziraju u kasnim satima po 10-ak puta (shvatili da su pretjerali sa talentima :D )!!!!!!!!
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#106

Post by rashomon »

Neelix wrote:otkad ti navijas za lakerse :D par stranica nazad si bio zestoki protivnik :D

vec 2 puta ove sezone su uzeli spurse 8-) insalah jos jednom :D
Ja mislim da si ti mene pogrešno shvatio...i kontao sam te provocirati kao ortodoksnog jezeraša, kad ono mamuzaš!

:D :D :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#107

Post by Neelix »

rashomon wrote:
Neelix wrote:otkad ti navijas za lakerse :D par stranica nazad si bio zestoki protivnik :D

vec 2 puta ove sezone su uzeli spurse 8-) insalah jos jednom :D
Ja mislim da si ti mene pogrešno shvatio...i kontao sam te provocirati kao ortodoksnog jezeraša, kad ono mamuzaš!

:D :D :D
moguce da sam te pogresno shvatio, al i ti si mene pogresno shvatio :D :D

kao sto rekoh, Lakersi su ove sezone vec dva puta uzeli Spurse, insalah jos jednom ce u nedjelju :D :D :D :P
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#108

Post by rashomon »

Aha, znači pogrešno smo se shvatili!

:D :D :D

Dobro jezeraš!

Budem tu da provociram!
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#109

Post by alphonse kauders »

Ma da hoće jednom Phoenix prenositi jer ih je zbog Steve Nash-a milina gledati. Najidealnije bi bilo kad bi se potrefila tekma Denver - Phoenix, e nju bih baš s merakom odgledao. :-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#110

Post by Neelix »

rashomon wrote:Aha, znači pogrešno smo se shvatili!

:D :D :D

Dobro jezeraš!

Budem tu da provociram!
a sha si ti :D

muska krava? :D
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#111

Post by rashomon »

Odrastao uz Millera!

Oni što imaju osjećaja za ritam, takt, tempo! Tak nekak'!

Pacersi!
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#112

Post by bih_finest »

Pa slažem se da je bolje gledati Lakerse i Kobe-a, nego Memhis, ali jednom smo ih gledali, ima tu još atraktivnih ekipa sa dobrim igračima kao što su Nuggetsi s Melom i Iversonom :D I Phoenix bi mogli staviti jednom da vidimo letača Amara :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#113

Post by Neelix »

aha. jel bolilo prije 6 i po godina :D
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#114

Post by rashomon »

Neelix wrote:aha. jel bolilo prije 6 i po godina :D
Realno, nisam ni očekivao više tada!

Pacersi su vazda bili outsideri...

Oni su bili tu tek da oznoje Jordana malo više od drugih timova, i sl.

Ali, pošto imam dosta familije u Detroitu, Klipovi mi dođu kao drugi najdraži tim...Oni su nas osvetili, i to pošteno!

:D :D :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#115

Post by Neelix »

ma jes, kad je onaj debeli zakuhavao svakom prilikom :D

al svejedno, threepeat je threepeat :D
Vasa Kisa
Posts: 203
Joined: 25/03/2004 13:05
Location: Mostar

#116

Post by Vasa Kisa »

veleuchena , preposhtena i istinoljubiva gospodo...postoji li neki nachin, a da nije grub da se kutarishemo ovih bloggera i ostalih gluperdi shto nam se usrashe u ovu a i u neke druge teme...molio bih moderatore, te premudrog Adiministratora da malo bace oko na ove glupake ovdje i urade neshto s ovim propalicama....i kao shto reche cijenjeni mudri kolega odozgo....jebavali vam blogovi mater!!!
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#117

Post by shin »

Botovi sad maskirani u bloggere, prosla fora sa ''britney spears brutaly fucked''.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#118

Post by -danTe- »

shin wrote:Botovi sad maskirani u bloggere, prosla fora sa ''britney spears brutaly fucked''.
:D oj,ovde sve poludilo :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#119

Post by -danTe- »

MOLI SE moderator da nesto uradi s ovi budlama
na pola foruma ostavljaju ova sr*nja
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#120

Post by rashomon »

To je do forumske skripte, dešava se i na drugim forumima, negdje je pročepilo!
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#121

Post by bih_finest »

Hoće li biti prenos večeras (tj. u nedjelju ujutro), rekli su prošlu nedjelju da će direktno prenositi, ja mislim Chicago - Miami... :-)
LFC
Posts: 183
Joined: 24/01/2007 11:45
Location: SEHER

#122

Post by LFC »

bih_finest wrote:Hoće li biti prenos večeras (tj. u nedjelju ujutro), rekli su prošlu nedjelju da će direktno prenositi, ja mislim Chicago - Miami... :-)
02:30
Heat - Bulls direktan prijenos
Sutra:
21:25
Spurs - Lakers prijenos
Naravno danas NBA Action 16:00
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#123

Post by Neelix »

e moj vilicu, jadnice

ja mu prevoda :lol:

"igra mnogo vise nego sto je njegova visina"

al kako se zbunio sa jameerom
:lol: draftovali ga denver nuggetsi i odmah proslijedili u orlando...i sad prikazuje draft :D i cuo covjek kako stern govori - 26tim pickom denver bira jameera nelsona...i sad nelson prica kako mu je dobro u orlandu...a vilic prevodi...super mi je ovdje uuuuuu....u ovom timu :lol:

"moramo igrati svaku igru kao da je narocito vazna" :lol:

ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj BRAJAN KOLONJELO zemljo otvori se :lol: :lol: :lol:

i vrhunac

LEBRON DŽONS !!!!!!!!!!!!
bih_finest
Posts: 283
Joined: 27/06/2006 23:24
Location: Sarajevo

#124

Post by bih_finest »

A ne fakat, zašto mu ne nađu neka neko fino ono prevede, imam osjećaj da koristi nekakav automatski translator, pa ono okine tekst i ovaj mu samo prevede...pa se nađe i to da game prevede kao igra...ccc :-)
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#125

Post by alphonse kauders »

bih_finest wrote:A ne fakat, zašto mu ne nađu neka neko fino ono prevede, imam osjećaj da koristi nekakav automatski translator, pa ono okine tekst i ovaj mu samo prevede...pa se nađe i to da game prevede kao igra...ccc :-)
A, jeste ga čuli na Top 10 - "LeBron JONES":)))
Post Reply