Page 1 of 1

#1 .....,.,.,...

Posted: 18/06/2004 23:58
by _BaykoNoor_
...

#2

Posted: 19/06/2004 01:33
by DaysleepeR
Za ili Protiv.

#3

Posted: 19/06/2004 01:46
by morti
ja se kontam...

mahir i alma,sale,pržiii,ožeži,legenda o elvisu i mater vam jebem(ne vama :D )

#4 o_O

Posted: 20/06/2004 12:27
by adac
jesmol sami?

#5

Posted: 20/06/2004 13:10
by yaran
Otkako pusi kare za svoje zagrebacke klosare i provaljuje se,nista mi njegovo vise ne valja. :lol:

#6

Posted: 22/06/2004 03:15
by wxy
ne- mo- zes,prikaze,sank,ozezi. Te su mi ono prave :-D

#7

Posted: 23/06/2004 21:43
by vee-jay
meni nekako ipak uvjek "mahir i alma" i "on je mladji" (a pogotovo kad pocne: "slusaj me tata...") - ipak zaboli uvjek najvise....
(a i ne slusam nesto hipyhopy) :-D

#8

Posted: 23/06/2004 22:25
by RPM
... cast svaka, al' ne mogu ga vala slusat', udavi co'ek ... :D

#9

Posted: 24/06/2004 02:14
by 7th_Heaven
men' se svidja..ona 11 s prvog cedeja, drugi i nisam slusala...

'kad je ufuram u mecu pustit cu joj cecu, samo da je zbarim necu sa njom imat djecu...'

a i dobra je i 'za ili protiv'...

#10

Posted: 24/06/2004 13:53
by live
sank
ko je konta zna da je najbolja