Page 1 of 1

#1 Najbolji/Najgori sportski novinar

Posted: 22/09/2006 11:46
by alphonse kauders
Dvoumio sam se da li da stavim ovu temu u sport, ali evo ostaviću je ovdje. Ko je po vama najbolji sportski novinar u BiH (što u novinama, što na tv-u/radiju)?


Meni je od komentatora najjači Edin Avdić sa Hayata, ali mi se svidio njegov način prenošenja NCAA i NFL na OBN-u. Momak, em što zna mnogo o oba sporta, em što vrlo fino komentariše pa i neupućenom gledaocu bude sve jasno šta se dešava na terenu i zašto je jedna ekipa bolja od druge.
Od novinara mi je dobar Ahmed Burić iz Dana, nije loš ni Nedim Hasić iz S.Bosne i još jedan momak iz Nezavisnih novina, ne mogu se sjetiti imena.

Grozni su, po mom mišljenju, K.Lipa, Velid Spaho, Kemal Ahmetović, većina novinara Avazovog Sporta, a iako nije u kategoriji ovih nešto mi je kao novinar posebno mrzak Emir Delić, ako se sjetim njegovih ulizivanja NSBiH dok mu je valjao, a sad ga oštro kritikuje + bio je glavni pljuvator trenera Želje Jiri-a Plišeka (bljutav, šanerski, papanski način kako je pisao) i tadašnjeg predsjednika Želje F.Telibećirevića i vatreni pobornik N.Brkovića, Landže, a sad te iste ljude kritikuje (izgleda kako vjetar puhne).

#2

Posted: 22/09/2006 11:55
by Teufik iz Los Angelesa
a dje ti je kerim priganica :lol:

#3

Posted: 22/09/2006 13:09
by alphonse kauders
Uh, ne smijem njega, oženio se za jaranicu iz razreda:))))

#4

Posted: 22/09/2006 13:11
by Teufik iz Los Angelesa
jadna :roll:

:D

#5

Posted: 22/09/2006 13:12
by Jimmy_The_Saint
1. Nedim Hasić, SB

2. Amer Obradovć, BH Dani

3. Emir Delić, ex- Avaz, Dani

I da neko ubije Bahudina Topalbećirevića toljagom....