BIKERI

Podforum za motocikliste...
Post Reply
esso_sa
Posts: 1667
Joined: 29/10/2005 16:20
Location: U 'Namu

#51

Post by esso_sa »

Kada sam sve ovo procitao morao sam namjenski da se registrujem i da dam svoje misljenje i odgovor !

@DaysleepeR

I ja sam sa tog pungas.com portala i spadam medju osnovni i uzi krug osnivaca AMK Pungas ! Hondagirl ti je rekla da web portal i sam klub razdvojis jer to nije isto, a ako te bas zanima, klub se zove AMK PUNGAS samo zato sto se osnovni osnivacki krug ljudi upoznao i pokrenuo osnivanje kluba preko Pungas.com foruma !
Citam tvoje postove i textove protiv ljudi koji vole brza, nasminkana ili auta sa jakom muzikom i smatram da tvoje druge kolege i ne misle bas ko i ti !
Ja vrlo dobro poznajem i Babuku kojeg spominjete i jos dosta ljudi iz Sarajevskih Moto klubova ! BTW, i Babuka ima jednog strasnog i napucanog Golfa koji grmi i leti po gradu ! :-D
Moras shvatiti da i u tim auto krugovima ima podjela na 2 grupe ! Krezave kretene koji ginu i ubijaju po ulicama i normalnu raju koja jednostavno voli auta ! Isto tako i u krugovima motorista ima takva podjela, al ja ti to ne moram govoriti jer ti to vjerovatno znas !
U jednom postu si spomenuo, vezano za idiote u majicama i papucama na motoru, kako i njih treba postovati jer se nikad ne zna koliko kilometara imaju iza sebe... Te kretene ne treba postovati jer kaljaju i vas obraz sa svojim sminkerskim nastupima po gradu na bijesnim motorima sa "R" oznakom, a sumnjam da su mogli postici neku veliku i respektabilnu kilometrazu, jer takvi ljudi kad padnu, tesko da opet ustanu,nema sta da ih cuva ! A svako na motoru kad tad padne ! Kolega ti je vec napisao kako ga je kvalitetna oprema spasila pa je zavrsio sa samo par savova na koljenu ! Nazalost, opet mu se desila povreda i nije prosao neogreban i pored adekvatne opreme ! Sumnjam da bi jedan sminker u bilderskoj majici i japankamaprosao sa par savova ! Prije bi ga strugali spahtlom sa obliznjeg zida ili sa asfalta !
Ja se komotno mogu svrstati u klasu ljudi gdje je i Hondagirl i vjeruj da sam se uvijiek sklanjao i pravio prostora za motoristu da sto komotnije i sigurnije prodje pored mene i nikada nisam ugrozio ni jednog motoristu !
Postujem sve ucesnike u saobracaju bez obzira jel voze bicikl,motor,auto ili bilo koje drugo vozilo !
Na kraju svega brat mi obozava auta a vozi i motor a i ja sam kupujem motor za par dana ! Opet sumnjam da ces me sresti u gradu bez kacige, jakne, rukavica i pratece opreme, i da se krecem 60 kmh, sa pritisnutim kvacilom i da turiram uprazno da me raja cuju i vide ! Ovo sam vidio neki dan i doslo mi je da pregazim idiota skupa da motorom koji je turirao, al na kraju skontah da ce se kad svi takvi "laici" u japankama i bilderskim majicama zalijepiti u zid i zavrsiti sa svojim kilometrima i karijerom prije nego sto dostignu taj nivo vrijedan respecta drugih motorista o kojem ti pricas ! Citav ovaj text sam napisao jer ne mogu da shvatim da uopste branis te kretene u japankama, a isto tako da ti malo pojasnim kako se stvari krecu i na 4 tocka, jer sudeci po tvojim postovima nisi bas bio upucen ! Nadam se da sam ti sada malo iskristalisao situaciju !
Lijep pozdrav i vidimo se na cesti, na 2 ili na 4 tocka ! Svejedno !
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#52

Post by DaysleepeR »

esso_sa wrote:Kada sam sve ovo procitao morao sam namjenski da se registrujem i da dam svoje misljenje i odgovor !

@DaysleepeR

I ja sam sa tog pungas.com portala i spadam medju osnovni i uzi krug osnivaca AMK Pungas ! Hondagirl ti je rekla da web portal i sam klub razdvojis jer to nije isto, a ako te bas zanima, klub se zove AMK PUNGAS samo zato sto se osnovni osnivacki krug ljudi upoznao i pokrenuo osnivanje kluba preko Pungas.com foruma !
Citam tvoje postove i textove protiv ljudi koji vole brza, nasminkana ili auta sa jakom muzikom i smatram da tvoje druge kolege i ne misle bas ko i ti !
Ja vrlo dobro poznajem i Babuku kojeg spominjete i jos dosta ljudi iz Sarajevskih Moto klubova ! BTW, i Babuka ima jednog strasnog i napucanog Golfa koji grmi i leti po gradu ! :-D
Moras shvatiti da i u tim auto krugovima ima podjela na 2 grupe ! Krezave kretene koji ginu i ubijaju po ulicama i normalnu raju koja jednostavno voli auta ! Isto tako i u krugovima motorista ima takva podjela, al ja ti to ne moram govoriti jer ti to vjerovatno znas !
U jednom postu si spomenuo, vezano za idiote u majicama i papucama na motoru, kako i njih treba postovati jer se nikad ne zna koliko kilometara imaju iza sebe... Te kretene ne treba postovati jer kaljaju i vas obraz sa svojim sminkerskim nastupima po gradu na bijesnim motorima sa "R" oznakom, a sumnjam da su mogli postici neku veliku i respektabilnu kilometrazu, jer takvi ljudi kad padnu, tesko da opet ustanu,nema sta da ih cuva ! A svako na motoru kad tad padne ! Kolega ti je vec napisao kako ga je kvalitetna oprema spasila pa je zavrsio sa samo par savova na koljenu ! Nazalost, opet mu se desila povreda i nije prosao neogreban i pored adekvatne opreme ! Sumnjam da bi jedan sminker u bilderskoj majici i japankamaprosao sa par savova ! Prije bi ga strugali spahtlom sa obliznjeg zida ili sa asfalta !
Ja se komotno mogu svrstati u klasu ljudi gdje je i Hondagirl i vjeruj da sam se uvijiek sklanjao i pravio prostora za motoristu da sto komotnije i sigurnije prodje pored mene i nikada nisam ugrozio ni jednog motoristu !
Postujem sve ucesnike u saobracaju bez obzira jel voze bicikl,motor,auto ili bilo koje drugo vozilo !
Na kraju svega brat mi obozava auta a vozi i motor a i ja sam kupujem motor za par dana ! Opet sumnjam da ces me sresti u gradu bez kacige, jakne, rukavica i pratece opreme, i da se krecem 60 kmh, sa pritisnutim kvacilom i da turiram uprazno da me raja cuju i vide ! Ovo sam vidio neki dan i doslo mi je da pregazim idiota skupa da motorom koji je turirao, al na kraju skontah da ce se kad svi takvi "laici" u japankama i bilderskim majicama zalijepiti u zid i zavrsiti sa svojim kilometrima i karijerom prije nego sto dostignu taj nivo vrijedan respecta drugih motorista o kojem ti pricas ! Citav ovaj text sam napisao jer ne mogu da shvatim da uopste branis te kretene u japankama, a isto tako da ti malo pojasnim kako se stvari krecu i na 4 tocka, jer sudeci po tvojim postovima nisi bas bio upucen ! Nadam se da sam ti sada malo iskristalisao situaciju !
Lijep pozdrav i vidimo se na cesti, na 2 ili na 4 tocka ! Svejedno !
Respect, tvoje misljenje o navedenim motoristima je tvoje i imas pravo, ja sam samo dosljedan sebi i svojoj izjavi ovdje da necu javno protiv drugih motorista nista reci.

Stojim iza toga, a vidjeces i sam kad budes vozio motor koliko je to skroz drugi svijet od auta, pogotovo kad krenes na put sa njim.

Samo ime Pungas ima pogresnu konotaciju i bolje bi vam bilo neko drugo ime, da ne pominjem vezu sa portalom.

Hondagirl,

ne kontam citate sa foruma, nije nijedno auto islo sa nama u Srebrenicu

A stojim iza svoje izjave o portalu Pungas, sram da ih bude, ni rijeci o Srebrenici ali na taj datum pukla reklama za cuganje u BL!

Uzas
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#53

Post by JD »

DaysleepeR wrote: ja sam samo dosljedan sebi i svojoj izjavi ovdje da necu javno protiv drugih motorista nista reci.
Pa naravno da neces, kad i sam znas koliko je takvih seljaka u Sarajevu, to sto voze motore ne svrstava ih u prave ljubitelje toga, vec su ih samo kupili da se *urce po gradu i privlace sponzoruse, i da turiraju u nedogled da bi ih svi pogledali, jer drukcije nisu nikome interesantni. Nisu motoristi vec "attention whores" ;)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#54

Post by DaysleepeR »

JD wrote:
DaysleepeR wrote: ja sam samo dosljedan sebi i svojoj izjavi ovdje da necu javno protiv drugih motorista nista reci.
Pa naravno da neces, kad i sam znas koliko je takvih seljaka u Sarajevu, to sto voze motore ne svrstava ih u prave ljubitelje toga, vec su ih samo kupili da se *urce po gradu i privlace sponzoruse, i da turiraju u nedogled da bi ih svi pogledali, jer drukcije nisu nikome interesantni. Nisu motoristi vec "attention whores" ;)
Samo mi nemoj stavljati rijeci u usta niti misli u glavu. :D

Tvoje misljenje nece biti niti relevatno niti bitno dok ne probas kako je to na 2 tocka.

Tako ti je to
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#55

Post by JD »

DaysleepeR wrote: Tvoje misljenje nece biti niti relevatno niti bitno dok ne probas kako je to na 2 tocka.

Tako ti je to
A tu smo znaci pa super, onda je tvoje misljenje o vozacima apsolutno irelevantno, sve ono sto si napricao...

I molim te, ne trebam ja voziti motor da vidim kad je neko seljak, ti si se toliko "zadao" u odbranu motorista pa odbijas da prihvatis da ima papaka i medju vama, konkretno ti sminkeri koji vozaju motore zato sto nemaju pametnijeg posla u zivotu.

De mi molim te reci, jer ti dajes svoj RESPECT nekome ko u 3 ujutro ide 150 krozi Titovu i pritom probudi pola ulice ? Jel se divis takvim likovima ? To je ta vasa solidarnost, finoca itd ? I tebe bi trebalo da bude stid onakvih motorista, ako vec ne pripadas toj grupi sminkera..
kozarac
Posts: 22
Joined: 03/09/2004 16:33

#56

Post by kozarac »

Evo ga , i ja sam biker.Ovo je nasa stranica balkan-bikers.de
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#57

Post by sekiracija »

Evo da se oglasim povodom ove teme za koju mislim da se odnosi na vozace motora a ne neke bikere.Motoristi u SA imaju svoju veliku tradiciju i moglo bi se reci kulturu pocev od Radeta Petrica ministra za saiobracaj u Bosni koji je cijeli zivot vozio motor,pa preko Alje ,Gage ,Dzevde,Samira i mnogih drugih.No kao i sve drugo to je poprilicno zasjenjeno promijenom damografske slike grada.Naime ovi novopridosli stanovnici nisu se jos emancipovali a sjeli su na dva tocka zahvaljujuci kupovnoj moci njihovih roditelja,a ne svojoj.Ovo kazem jer tu je u stvari kljuc problema,naime onaj ko voli motocikle ,motore,i ko stedi i radi da bi jedan sebi priustio ne divlja po gradu na njemu .
Iskreno receno zao mi je svakog ko pogine na motoru,ali mi je zalivije onih koji ni duzni ni krivi budu ubijeni od strane nekog neizivljenog motoriste.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#58

Post by DaysleepeR »

JD wrote:
DaysleepeR wrote: Tvoje misljenje nece biti niti relevatno niti bitno dok ne probas kako je to na 2 tocka.

Tako ti je to
A tu smo znaci pa super, onda je tvoje misljenje o vozacima apsolutno irelevantno, sve ono sto si napricao...

I molim te, ne trebam ja voziti motor da vidim kad je neko seljak, ti si se toliko "zadao" u odbranu motorista pa odbijas da prihvatis da ima papaka i medju vama, konkretno ti sminkeri koji vozaju motore zato sto nemaju pametnijeg posla u zivotu.

De mi molim te reci, jer ti dajes svoj RESPECT nekome ko u 3 ujutro ide 150 krozi Titovu i pritom probudi pola ulice ? Jel se divis takvim likovima ? To je ta vasa solidarnost, finoca itd ? I tebe bi trebalo da bude stid onakvih motorista, ako vec ne pripadas toj grupi sminkera..
Kako je moje misljenje nije relevantno kad sam i ja vozac?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#59

Post by DaysleepeR »

A mislis da me to ne cini dobrim vozacem, pa meni je vozit auto maciji kasalj to i govorim svo vrijeme.

Ja znam koliko je to lako i bezveze u odnosu na motor.
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#60

Post by sierra1712 »

u pravu je ovaj esso...te kretene sa papucama i majicama ne treba postovati NO RESPECT..njima je mjerilo moci i statusa u gradu motor a kilometara ja mislim imaju jedno par hiljada relacija vijecnica ilidza.....upravo zbog tih kretena nas raja ne vole i murija nas ganja non stop...vani gdje god sam bio pogotov u HR bikeri postuju druge bikere i jednostavno je dovoljno pri susretu pozdraviti i to znaci puno.,..a ovdje u gradu stare mi stanem na semafor levat dofura sa nekakom masinom i gleda pravo levat ni mu ni be....mislim ne treba me svak ni pozdravljat ...ali jebiga postuj masinu bar jel:)..a generalno je u gradu nekultura u saobracaju pa tako i sa motorima...ima masa babinih sinova kupilo masinu stavilo plavusu sa supkom nazad i konta faca je nabere ga kroz titovu kolko ikad moze pa jadan koci jedva do semafora satra se dok stane.....svi mi volimo startat i da se cujemo ali ima onih babaca prepadnu se ba ...izgube se jednostavno kad cuju riku motora...ali eto ima jos par ovih lijepih dana pa valja iskoristit.....
PEACE BROTHERS
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#61

Post by DaysleepeR »

sierra1712 wrote:
DaysleepeR wrote:
JD wrote: Opet nesto tvrdis sa sigurnoscu a ne znas o cemu pricas, evo prvi ja nit jurcam nesto pretjerano nit bilo sta slicno. Koliko ti licno znas takvih ljudi pa da mozes tako sa sigurnoscu da pricas? Sve da ih znas 150, 151 covjek moze biti drugaciji...


Jos jedno nagadjanje, ja imam preko 2000 W muzike pa mi uopste ne smeta kad se vozam, cuj ne moze pratiti saobracaj, a to vi bikeri mozete sa onom grmljavinom iz auspuha ?


Hajd ti meni objasni poentu te velike solidarnosti motorista kad ih pola ne nosi kacigu, a o drugim sigurnosnim elementima da i ne govorim ??? Na kraju krajeva nije moje da to forsiram vec ljudi kojima je to posao dakle policiji!!! Sad ces naravno reci da nisu svi motoristi isti, a vozaci naravno da jesu.... nidje veze!
Ne jurcas pretjerano.

Kad si na motoru uopste ne cujes vlastiti auspuh.

A glasni su iz prakticnog razloga.
"loud pipes save lives"
Razlog su vozaci koji se prestrojavaju a da ne pogledaju u retrovizor.

Ja prije nego sto sam skinuo prigusivace bio sam ugrozen najmanje 50 puta u dva mjeseca.

Sad kako sam glasniji ljudi me na vrijeme primjete i cak ih se velika vecina malo i skloni u stranu kad je guzva i vjerovatno nemaju ni pojma koliko to nama znaci.

Svaka cast svakom ko se malo skloni u stranu u guzvi kako bi napravio mjesta za motor.

Mene je frajer sa mobitelom na uhu opalio u guzvi a bio sam mu sa lijeve strane i ispred njega!

Primjetio me je tek onda kad sam u krajnjem ocaju poceo da lupam sakom po haubi da se zaustavi.
Sekunda je falila da mi smrska nogu, srecom imao sam cizme.
Daysleeper...potpuno si u pravu za uspuh i grmljavinu...to spasi glavu ...ja dok nisam odvrno blokade na granama ljudi me gazili po cesti ko zadnjeg levata...bogami kako stavih top svi okrecu glave u kolima i sklanjaju se.....
Ali i tada sam opleo kod Pozorista levat me ni vidio nhi cuo samo ga zado sa pruge naglo u lijevo i da nisam zakocio ubio bi me...srecom imao opremu pa samo zaradio 5 savova na koljenu......ma ko ne vozi motor ne konta to kako je vozit po gradu...patnja ziva.....
Li ima rjesenje...ENDURO...ma nema trotoar ni zapreke....jest da je malo spor i ko dizel al sta ces bolje i tako nego nikako....
Pozdrav bajkerima......
Pozdrav Sierra.

Ma neznas ti sa ovim vozacima nema lijeka majke mi.

Inace u bajkerskom zargonu auto je "cage" ili kavez a vozac automobila "cager" iliti onaj u kavezu :D

Evo vidim u vise slucajeva se ljudi zale na motoriste koji fruaju po gradu.
OK.
Smeta ljudima, to razumijem.

Ali sta je sa ovom situacijom,
ja motor vozim polako, 60-70 kmh na sat je prava brzina kad je lijepo toplo i suncano, ali koji mi se kurac onda non stop likovi nabijaju u guzicu i blicaju da sam prespor iako sam kulturno u sporoj, dakle desnoj traci?

Nikad ljudi zadovoljni majke mi.
hondagirl
Posts: 34
Joined: 13/03/2004 00:00
Location: sarajevo

#62

Post by hondagirl »

@DaysleepeR,

citate sam ti postavila da ti pokazem da na pg.com-u JESTE BILO RIJECI O AKCIJI POMOCI SREBRENICI koju ste pokrenuli...
i jos mi nisi odgovorio, koja je svrha kluba u koji si ti uclanjen?!?!?!?


za ove koji se tek ukljucuju u diskusiju, samo da kazem da se ovdje ne vodi diskusija vozaci automobila vs vozaci motora.
ja nijedne rijeci protiv motociklista nisam rekla, niti cu reci.
poenta je da i medju jednim i drugim ima "furaca" koji doprinose losem glasu i motorista i vozaca automobila.
DaysleepeR je pokusao da nas sve svrsta u isti kos sa momkom koji je napravio sudar kod rtv-a, sto mi je zasmetalo, a o obezvrijedjivanju kluba koji je tek u fazi nastajanja samo zbog naziva istog - ne bih ni kometarisala...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#63

Post by DaysleepeR »

hondagirl wrote:@DaysleepeR,

citate sam ti postavila da ti pokazem da na pg.com-u JESTE BILO RIJECI O AKCIJI POMOCI SREBRENICI koju ste pokrenuli...
i jos mi nisi odgovorio, koja je svrha kluba u koji si ti uclanjen?!?!?!?


za ove koji se tek ukljucuju u diskusiju, samo da kazem da se ovdje ne vodi diskusija vozaci automobila vs vozaci motora.
ja nijedne rijeci protiv motociklista nisam rekla, niti cu reci.
poenta je da i medju jednim i drugim ima "furaca" koji doprinose losem glasu i motorista i vozaca automobila.
DaysleepeR je pokusao da nas sve svrsta u isti kos sa momkom koji je napravio sudar kod rtv-a, sto mi je zasmetalo, a o obezvrijedjivanju kluba koji je tek u fazi nastajanja samo zbog naziva istog - ne bih ni kometarisala...
Ja nisam uclanjen u nijedan klub.
U klub kojem pripadam se ne uclanjuje.

Svrha moto klubova je opste poznata i poznate su i javne aktivnosti i svrhe moto klubova.

Takodje su poznate aktivnosti sportskih auto klubova.
Vas klub nije sportske prirode.

Prati vas los glas, i nista ne radite kako bi ga se otarasili.
Logicno je pitanje koje sam ja prvobitno postavio.
Niko nista ne radi kako bi odbacio los glas, svi se i dalje tackate sa vremena na vrijeme ili svaku noc nebitno, ali cini mi se da je to jedina i prva svrha.
Tackanje.
Prebrojte prekrsajne prijave u klubu, javno to obznanite i tako se ogradite od onog ubice.
Ucinite nesto.
Halo, cujemo li se vise?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#64

Post by DaysleepeR »

@DaysleepeR,

citate sam ti postavila da ti pokazem da na pg.com-u JESTE BILO RIJECI O AKCIJI POMOCI SREBRENICI koju ste pokrenuli...
i jos mi nisi odgovorio, koja je svrha kluba u koji si ti uclanjen?!?!?!?
Hondagirl,

necu da pricam o pungas.com

na forumu se moglo pricati sta god hoces, ali portal je postupio kako je postupio.

A i znam taj thread, pa nije bilo vise od 10 postova na tu temu.

Ja uopste ne pricam o forumu, pricam o portalu.

Latino Bar - BIKER PARTY 03.-04. jun 2005 Banjaluka

Ovo se reklamiralo pa obrati paznju na datum.
Ni rijeci o Srebrenici.
Hajmo moral na stranu za momenat, ali je idiotski furati dernekcic sa 15 motora na prvu stranu a ni rijec o okupljanju vise od 400.
Al poznavajuci "strucnjaka" novinara koji stoji iza svega nije ni cudo.

Ionako je sad slovenacki nije ni domaci vise.

Jebes pungas
JD
Posts: 1557
Joined: 11/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#65

Post by JD »

DaysleepeR wrote:A mislis da me to ne cini dobrim vozacem, pa meni je vozit auto maciji kasalj to i govorim svo vrijeme.
Svejedno tvoje misljenje nije relevantno jer nemas sredjen auto niti doradjujes isti dakle nisi upucen u "materiju", isto ko sto ja nisam upucen u ta vasa malo brza bicikla. Tako da nemas sta da pricas o necemu o cemu nemas pojma ;)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#66

Post by DaysleepeR »

JD wrote:
DaysleepeR wrote:A mislis da me to ne cini dobrim vozacem, pa meni je vozit auto maciji kasalj to i govorim svo vrijeme.
Svejedno tvoje misljenje nije relevantno jer nemas sredjen auto niti doradjujes isti dakle nisi upucen u "materiju", isto ko sto ja nisam upucen u ta vasa malo brza bicikla. Tako da nemas sta da pricas o necemu o cemu nemas pojma ;)
Biser :lol:
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#67

Post by Qler »

daysleeper, nisi u pravu nikako da su svi vozaci isti.

sad i ja mogu poceti pricu da su svi motoristi bogati kreteni, sinovi lopova ili lopovi, koji imaju para a nemaju mozga i samo znaju da se qurce po gradu, da gasaju, voze po 150-200km/h, nikad nisu culi za kacigu, misle da su sve tri trake njihove, i da im ni Bog nije ravan na cesti, jer svi znamo da u gradu nema mafijasa da nema motor. znaci, ima par mafijasa koji imaju motore, SVI motoristi su mafija! nema izuzetaka!
hondagirl
Posts: 34
Joined: 13/03/2004 00:00
Location: sarajevo

#68

Post by hondagirl »

DaysleepeR wrote: Ja nisam uclanjen u nijedan klub.
U klub kojem pripadam se ne uclanjuje.

Svrha moto klubova je opste poznata i poznate su i javne aktivnosti i svrhe moto klubova.

Takodje su poznate aktivnosti sportskih auto klubova.
Vas klub nije sportske prirode.

Prati vas los glas, i nista ne radite kako bi ga se otarasili.
Logicno je pitanje koje sam ja prvobitno postavio.
Niko nista ne radi kako bi odbacio los glas, svi se i dalje tackate sa vremena na vrijeme ili svaku noc nebitno, ali cini mi se da je to jedina i prva svrha.
Tackanje.
Prebrojte prekrsajne prijave u klubu, javno to obznanite i tako se ogradite od onog ubice.
Ucinite nesto.
Halo, cujemo li se vise?
opet se ponavljam kao papagaj...koga prati los glas????
klub koji je tek u fazi formiranja i koji ima sad trenutno 10 clanova koji cine skupstinu istog i koji su dali lovu da se isti formira????
kakav los glas nas prati kad se jos ne zna ni da postojimo?
kakve prekrsajne prijave clanova, kad jos nijedna clanska karta nije izdata?
daj ba vise, ako hoces da se samo naduravas postovima, reci, da se iskljucim iz daljih diskusija.
sve sto si gore naveo se odnosi na portal pg i nema veze sa klubom pg.
ja ne znam na kojem jeziku vise da ti objasnim.
ocito je da imas nesto veliko protiv vlasnika portala, ali to je tvoje misljenje i nemas pravo da kroz to gledas sve clanove tog foruma a pogotovo da mjesas portal i amk.

ako je svrha "auto i moto klubova opste poznata", kako onda mene prozivas za svrhu ovog automoto kluba!?!?! svrha nam je opste poznata...

i vjerovatno bi i motoristi imali puno puno vise saobracajnih prijava kad bi stali na zaustavljanje od strane policajca, kao sto rade vozaci automobila.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#69

Post by DaysleepeR »

Qler wrote:daysleeper, nisi u pravu nikako da su svi vozaci isti.

sad i ja mogu poceti pricu da su svi motoristi bogati kreteni, sinovi lopova ili lopovi, koji imaju para a nemaju mozga i samo znaju da se qurce po gradu, da gasaju, voze po 150-200km/h, nikad nisu culi za kacigu, misle da su sve tri trake njihove, i da im ni Bog nije ravan na cesti, jer svi znamo da u gradu nema mafijasa da nema motor. znaci, ima par mafijasa koji imaju motore, SVI motoristi su mafija! nema izuzetaka!
za Pungas.com pojam motora je MotorGP, sportski motori i brzine preko 250 kmh.

Pogresno vas uce.

Nemate vi pojma o bajkerskom nacinu zivota, istoriji, imidzu itd.

Na kraju krajeva, udruzivanje vozaca u klubove je nista drugo nego imitiranje motorista.

moto klubovi postoje od 50-ih godina proslog vijeka.

Znate li vi koliko se mene fucka za misljenje bilo cije pa samim tim i vozaca.

DILLIGAF prijatelji, potrazite na netu sta to znaci.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#70

Post by DaysleepeR »

hondagirl wrote:ako je svrha "auto i moto klubova opste poznata", kako onda mene prozivas za svrhu ovog automoto kluba!?!?! svrha nam je opste poznata...
Da citiram sam sebe
Svrha moto klubova je opste poznata i poznate su i javne aktivnosti i svrhe moto klubova.

Takodje su poznate aktivnosti sportskih auto klubova.
Vas klub nije sportske prirode.
Nisam rekao da je svrha auto moto klubova opste poznata.

Rekao sam da je svrha moto klubova opste poznata, kao i svrha sportskih auto klubova (takmicenja, rally i sl.)

Nauci da citas molim te, prestacu diskutovati sa tobom previse si nepouzdan sugovornik
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#71

Post by DaysleepeR »

hondagirl wrote:opet se ponavljam kao papagaj...koga prati los glas????
klub koji je tek u fazi formiranja i koji ima sad trenutno 10 clanova koji cine skupstinu istog i koji su dali lovu da se isti formira????
kakav los glas nas prati kad se jos ne zna ni da postojimo?
kakve prekrsajne prijave clanova, kad jos nijedna clanska karta nije izdata?

i vjerovatno bi i motoristi imali puno puno vise saobracajnih prijava kad bi stali na zaustavljanje od strane policajca, kao sto rade vozaci automobila.
Pa vidis da imate bruku prekrsajnih prijava, i da odbacimo politicko izvlacenje, svako iole pametan bi znao da mislim da BUDUCE clanove, osnivace sta li vec.

Dakle jasno je da imate prekrsajne prijave.

Hvala na odgovoru.

I ne pricas sa idiotom, da je moguce ne stati policiji i izvuci se, svi bi to radili.

Myth busted, I'm sorry.

Svi staju policiji.
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#72

Post by Qler »

ja nisam uclanjen u AMK pungas :D tako da si pogresno mene citirao :D za taj odgovor.

a i ti izgleda nemas pojma o zivotu jednog OBICNOG vozaca....:(
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#73

Post by DaysleepeR »

Qler wrote:ja nisam uclanjen u AMK pungas :D tako da si pogresno mene citirao :D za taj odgovor.

a i ti izgleda nemas pojma o zivotu jednog OBICNOG vozaca....:(
opet biser

nisam ja s marsa pao
vozim auto, al kao sto rekoh vozi ga svako od curica do dedica:D

big fucking deal
hondagirl
Posts: 34
Joined: 13/03/2004 00:00
Location: sarajevo

#74

Post by hondagirl »

DaysleepeR wrote: Pa vidis da imate bruku prekrsajnih prijava, i da odbacimo politicko izvlacenje, svako iole pametan bi znao da mislim da BUDUCE clanove, osnivace sta li vec.

Dakle jasno je da imate prekrsajne prijave.

Hvala na odgovoru.

I ne pricas sa idiotom, da je moguce ne stati policiji i izvuci se, svi bi to radili.

Myth busted, I'm sorry.

Svi staju policiji.
ja ne vidim, a otkud ti znas koliko imamo prekrsajnih prijava, a cak znas i za buduce clanove, ccc...sad vec odgovaras kao vidovita dzemila. ti znas sta mislimo, sta znamo a sta ne, sta radimo, sta ne radimo....nevjerovatno! ispade da me znas bolje od mene same,ccc..!

a to da svi staju policiji, stvarno si smijesan...mozda mislis na motoriste koji ne voze brze motore ili sta vec...mislila sam da diskutujem sa osobom koja poznaje cestu, ma ustvari sa osobom koja je realna, vidim da sam pogrijesila...

"...Nisam rekao da je svrha auto moto klubova opste poznata.."
Rekao sam da je svrha moto klubova opste poznata, kao i svrha sportskih auto klubova (takmicenja, rally i sl.)..."
stvarno nemam komentara....

nema veze, posto sam ja nepouzdan sagovornik, necu se vise javljati na ovu temu, ti misli sta hoces, ali vec sam ti rekla, sreca da si usamljen u svom misljenju, ima dosta, dosta normalne raje i medju bikerima, pa se, srecom, imamo s kim druziti...

pozdrav.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#75

Post by DaysleepeR »

hondagirl wrote:
DaysleepeR wrote: Pa vidis da imate bruku prekrsajnih prijava, i da odbacimo politicko izvlacenje, svako iole pametan bi znao da mislim da BUDUCE clanove, osnivace sta li vec.

Dakle jasno je da imate prekrsajne prijave.

Hvala na odgovoru.

I ne pricas sa idiotom, da je moguce ne stati policiji i izvuci se, svi bi to radili.

Myth busted, I'm sorry.

Svi staju policiji.
ja ne vidim, a otkud ti znas koliko imamo prekrsajnih prijava, a cak znas i za buduce clanove, ccc...sad vec odgovaras kao vidovita dzemila. ti znas sta mislimo, sta znamo a sta ne, sta radimo, sta ne radimo....nevjerovatno! ispade da me znas bolje od mene same,ccc..!

a to da svi staju policiji, stvarno si smijesan...mozda mislis na motoriste koji ne voze brze motore ili sta vec...mislila sam da diskutujem sa osobom koja poznaje cestu, ma ustvari sa osobom koja je realna, vidim da sam pogrijesila...

"...Nisam rekao da je svrha auto moto klubova opste poznata.."
Rekao sam da je svrha moto klubova opste poznata, kao i svrha sportskih auto klubova (takmicenja, rally i sl.)..."
stvarno nemam komentara....

nema veze, posto sam ja nepouzdan sagovornik, necu se vise javljati na ovu temu, ti misli sta hoces, ali vec sam ti rekla, sreca da si usamljen u svom misljenju, ima dosta, dosta normalne raje i medju bikerima, pa se, srecom, imamo s kim druziti...

pozdrav.
Ja nista ne konstatujem ja samo cekam konkretan odgovor.

Imate ili nemate prekrsajne prijave?
Ti tvrdis da nemate, da ste vozaci cistih dosijea?
To tvrdis?

Znaci pungas je sportski auto klub.

Znaci rally, trke sve ono sto ide.
Je li sportski klub ili nije?

Reci mi ime motoriste koji nije stao policiji.
Znas slusam i ja price kako brzaneri ne staju policiji, ali da zastupam taj stav kao cinjenicu a ne poznajem nikog ko to radi bez da sam to vidio, pa nisam toliko glup.
Post Reply