Dzamija za dzamijom

Post Reply
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#51

Post by Qwert »

JBT wrote:Halo, propaganda, odmori malo.
Nego, argumente na sunce. Nauci me.
Pa opet, krivo usmjerena. :D Zar stvarno nema niko toliko lukav da kaze nekom takvom donatoru da ce u tri dzeneta ako asfaltira 10 km puta. :D
rei
Posts: 1101
Joined: 21/02/2005 12:40

#52

Post by rei »

BigusDickus wrote:Pa ti si otvorio temu i poceo optuzivati "njih", "pojedince", "prvu ligu" i sta ja znam sta... a nigdje ni jednog konkretnog podatka... :-? Spominjes nekakav "izvjestaj"... ciji, ko se spominje u njemu? Podijeli to sa ostalima, ako uopce postoji i ako je vjerodostojno... :roll:

Nemoj ovih "prica iz brijacnice"... toga ima stvarno previse...

jest vala ovaj forum se pretvorio u pravu mahalu rekla -kazala a narocito
"dobronamjernih" tracara na sve strane , haj dokaze na sto :lol:
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#53

Post by Kwaheri »

JBT wrote:Halo, propaganda, odmori malo.
Nego, argumente na sunce. Nauci me.
ajme.,..Tito dragi, pa di si...gledaj ovo...

Ja, tuzilac, kazem: XX ukrao.
Ti, dakle odbrana, kazes : XX nije ukrao.
Od koga ce sudija traziti argumente za gornju tvrdnju?
Ako ovo ne upali, ostaje jos jedino u lego kockicama da objasnim...

...btw...ljudi se drze za rijec...a ti rece kako ces navesti imena ako ja navedem ljude koji se ne uklapaju u tvoj profil hodze-kradljivca...


Hajd ti malo moderiraj temu. I ne bi bilo zgoreg, jos jednom citati istu...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#54

Post by pitt »

Qwert wrote:
JBT wrote:Halo, propaganda, odmori malo.
Nego, argumente na sunce. Nauci me.
Pa opet, krivo usmjerena. :D Zar stvarno nema niko toliko lukav da kaze nekom takvom donatoru da ce u tri dzeneta ako asfaltira 10 km puta. :D
problem je sto donator ne zeli 10 Km puta vec dzamiju koja ce nosti ime njegova vladara i u kojoj ce se siriti njihova politika. Onda naravno nas primalac (primmarni) nema mosnji reci e nemere to tako my brother. :roll:
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#55

Post by Qwert »

Mada su mi motivi i ovih sto previse brane sumnjivi. Na sta se oni pozivaju? Dokaze? Naravno. :D
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#56

Post by BigusDickus »

Sacuvaj me Boze "dobre" namjere ovih sto brane "bosanski nacin zivota"... :D od utjecaja "zlih" donatora... :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#57

Post by JBT »

Pa ti si otvorio temu i poceo optuzivati "njih", "pojedince", "prvu ligu" i sta ja znam sta... a nigdje ni jednog konkretnog podatka...
Ja ih nabrojah.
Ovo ponavljam posljednji put:
Odnos izmedju doniranih i ulozenih para je 90:10, grade se dzamije ali ne koje su srusene nego koje nikad nisu postojale, odnos izmedju imovinskog stanja u vjerskih sluzbenika (koji igraju u prvoj ligi) prije i poslije rata, mijenjanje ustava IZ-e, mijesnje u politiku radi odrzanja na trenutnim polozajima, a da ne spominjemo stanje bolnica u BiH i socijalnu situaciju "obicnih" vjernika na drugoj strani.

Ovo ti je dovoljno da malo progledas pa da sam dodjes do imena. Od mene ih na ovom forumu neces cuti.
A nije ni tersko. Kreni od vile do vile u kojima zivi "prva liga". Prema islamskom ucenju imas pravo na to jer u islamu nema vecih i manjih, jacih i slabijih, nema hijerarhije. Samo pazi, ko krade taj i ubija. Laz ne vrijedi spominjati. To je normala kod nas.

A ako ti je samo cilj svadjati se samnom, onda te savjetujem da to ne radis. Ne zbog mene, vec zbog tebe. Dobar vjernik je dobar covjek.
A dobar covjek je onaj koji nikom ne zeli i ne radi ono sto sam ne zeli da mu drugi rade.
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#58

Post by Kwaheri »

JBT wrote:
Druga liga, kandidat za reisa i dekan FIN-a
Cudna jada...
Kandidat na papiru. Reis radi na promjeni ustava kao sto rekoh.
JBT wrote:Halo, propaganda, odmori malo.
Nego, argumente na sunce. Nauci me.
Nego, ja sam savim ozbiljno pitala, bez da se prepucavam s tobom, nije mi to namjera... Imaju li te hodze za koje tvrdis da peru novac imena?
JBT wrote:Naravno da imaju. O tom potom. Takticnost se ne smije zanemariti. Opasni su to ljudi. Oni iz prve lige.
JBT wrote:
Paranoja ili sta?
JBT wrote:Pazi ovo....."donacije" - izgradnja dzamija za 10% od doniranih para - broj novoizgradjenih dzamija - imovinsko stanje prvih u muslimanskih vjerskih sluzbenika prije rata i danasnje....

Toliko o argumentima.
JBT wrote:
Toliko o argumentima.
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#59

Post by Qwert »

Donator , od daje, ne moze nikako biti zao, ni los a ni pametan. :D Hebe ih samo our way of life. :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#60

Post by Kwaheri »

zena wrote:... ja odoh u carsiju oprat ovu gutu para, a ti se Muzafere kupaj :D
:D :D
ja budalasta insana...ovo je trebala biti pozdravna :D
orbit
Posts: 326
Joined: 15/08/2005 09:31

#61

Post by orbit »

zena wrote:
zena wrote:... ja odoh u carsiju oprat ovu gutu para, a ti se Muzafere kupaj :D
:D :D
ja budalasta insana...ovo je trebala biti pozdravna :D
zena dokazano je da zene imaju IQ manji (za oko 5). ne moras to potvrdjivati svaki put, ima tu i pametnih zena na forumu... :zzzz:
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#62

Post by JBT »

Zeno, ni tebi nije mahane, kad je propaganda u pitanju.
Vadjenje recenica iz kontexta i prilagodjavanje licnom interesu ti nisu strane, a to se uci u prvom razredu skolice za propagandu.

Neka te, ziva ti meni bila.

Nego, kad cemo se vratit na temu?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#63

Post by pitt »

orbit wrote:
zena wrote:
zena wrote:... ja odoh u carsiju oprat ovu gutu para, a ti se Muzafere kupaj :D
:D :D
ja budalasta insana...ovo je trebala biti pozdravna :D
zena dokazano je da zene imaju IQ manji (za oko 5). ne moras to potvrdjivati svaki put, ima tu i pametnih zena na forumu... :zzzz:

Cuj ti njemu teorija :roll:
Qwert
Posts: 1210
Joined: 30/05/2003 00:00
Location: "Gold on Blue"

#64

Post by Qwert »

Jos dokazano. :D Al'se barata dokazima danas. :D

Molim feministe da se prikljuce. :-)
orbit
Posts: 326
Joined: 15/08/2005 09:31

#65

Post by orbit »

Qwert wrote:Jos dokazano. :D Al'se barata dokazima danas. :D
statisticki dokazano....no ima i inteligentnijih zena nego muskih (5 nije puno)...."zena" im svakako debelo kvari prosjek, al stas...

p.s.
s godinama muskarcima opada inteligencija puno brze od zena, pa su bakice obicno puno pametnije...
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#66

Post by JBT »

Jos kad bi covjek spomenuo da je vecina dzamija pod kontrolom vehabija i saudijskih sponzorasha u Sarajevu, mislim da bi me zapalili.
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#67

Post by BigusDickus »

Nesto sto se zasniva na "informaciji" iz "neimenovanog, dobro obavijestenog izvora", stvarno nije dovoljno da bude tema. Zasto neces navesti imenom i prezimenom ni jednog "hodzu" koji se obogatio zahvaljujuci donacijama (ni manje ni vise, nego 90%... :D sta ima... :D)? Paranoja?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#68

Post by pitt »

orbit wrote:
Qwert wrote:Jos dokazano. :D Al'se barata dokazima danas. :D
statisticki dokazano....no ima i inteligentnijih zena nego muskih (5 nije puno)...."zena" im svakako debelo kvari prosjek, al stas...

p.s.
s godinama muskarcima opada inteligencija puno brze od zena, pa su bakice obicno puno pametnije...
Mislim da ti i sacica ostalih kvarite prosjek na forumu :D
orbit
Posts: 326
Joined: 15/08/2005 09:31

#69

Post by orbit »

pitt wrote:Mislim da ti i sacica ostalih kvarite prosjek na forumu :D
pitt i to je america - dont hepi bi vori :zzzz:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#70

Post by pitt »

orbit wrote:
pitt wrote:Mislim da ti i sacica ostalih kvarite prosjek na forumu :D
pitt i to je america - dont hepi bi vori :zzzz:
Pa i brinem citajuci tebe :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#71

Post by JBT »

Nesto sto se zasniva na "informaciji" iz "neimenovanog, dobro obavijestenog izvora", stvarno nije dovoljno da bude tema. Zasto neces navesti imenom i prezimenom ni jednog "hodzu" koji se obogatio zahvaljujuci donacijama (ni manje ni vise, nego 90%... sta ima... )? Paranoja?
Vec ti rekoh da je i ovo sto sam do sada rekao dovoljno da malo progledas i da se potrudis da se informishes.
Kreni od reisa pa preko ostalih 10 prvih do njega.
Prodji im ispred avlije i sve ce ti biti jasno.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#72

Post by pitt »

JBT wrote:
Nesto sto se zasniva na "informaciji" iz "neimenovanog, dobro obavijestenog izvora", stvarno nije dovoljno da bude tema. Zasto neces navesti imenom i prezimenom ni jednog "hodzu" koji se obogatio zahvaljujuci donacijama (ni manje ni vise, nego 90%... sta ima... )? Paranoja?
Vec ti rekoh da je i ovo sto sam do sada rekao dovoljno da malo progledas i da se potrudis da se informishes.
Kreni od reisa pa preko ostalih 10 prvih do njega.
Prodji im ispred avlije i sve ce ti biti jasno.
Ne salji ga u smrt :D:D Mislit ce da spijunira pa belaj :D:D
BigusDickus
Posts: 3832
Joined: 09/07/2004 09:49
Location: Sarajevo
Contact:

#73

Post by BigusDickus »

JBT wrote:Jos kad bi covjek spomenuo da je vecina dzamija pod kontrolom vehabija i saudijskih sponzorasha u Sarajevu, mislim da bi me zapalili.
Joj, podsjeti me na onaj film "They Live"... :D samo jos da ti i ostali drugovi otkrijete na kojoj od (novoizgradjenih, normalno... :D) dzamija se nalazi ona antena (glavna... :D), pa da stanete u kraj vehabijsko-saudijskoj zavjeri protiv nas dobrih bosnjana... :D
Image
No_Comment
Posts: 835
Joined: 17/06/2005 22:43

#74

Post by No_Comment »

JBT wrote:Jos kad bi covjek spomenuo da je vecina dzamija pod kontrolom vehabija i saudijskih sponzorasha u Sarajevu, mislim da bi me zapalili.
Shto predlazesh...miniranje...lansiranje...zatvaranje da ne zjape kako ti kazesh koji si vjerovatno vjernik prazne...jer da nisi vjernik ne bi ni znao da su prazne...ovako svaki dan vjerovatno visish po dzamijama pa znash ...informiran si iz prve ruke jel...ili si ateista koji se ugodno uhljebio na mrskome zapadu gdje su bogomolje na svakom koraku...pa protestvujesh i protiv zapada svaki dan zbog toga...mozda bi najsretnij bio recimo da se preselish na Kubu...
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#75

Post by JBT »

Ne salji ga u smrt Mislit ce da spijunira pa belaj
Pa bar ce umrijeti na putu istine i dobit ce 72 djevice kao nagradu.
Post Reply