Kosarka!

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#76

Post by manijak1 »

:oops: Pušiona ali ..........sve je moguće .......Memso :D jeste školovan trener ali nedostaje mu pravovremena reakcija kad nas uzmu pod svoje protivničke ekipe..........a nedostatak Vasiljevića i prednost Domerkantu nije baš pravi potez .........ko će vući konce ?
Baš tako Edu ..........on zove krilnog beka maltene i krilnog centra u zamjenu za play-a.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#77

Post by edu »

manijak1 wrote::oops: Pušiona ali ..........sve je moguće .......Memso :D jeste školovan trener ali nedostaje mu pravovremena reakcija kad nas uzmu pod svoje protivničke ekipe..........a nedostatak Vasiljevića i prednost Domerkantu nije baš pravi potez .........ko će vući konce ?
Baš tako Edu ..........on zove krilnog beka maltene i krilnog centra u zamjenu za play-a.
bavka je bek suter..ali bez muda..opravdano..mlad je igrac..igra poziciju 2 i 3..daleko je od krilnog centra..to nek' prepusti kenanu bajramovicu..mislim da je prednost domerkantu u odnosu na vasiljevica dobar potez..gledao sam ih protiv njemacke..buraz..onaj crnac k'o da ima motor u guzici..samo gore-dole..skace..svestran je..u svakom slucaju korisniji od vasiljevica..ali apsurdno je zvati bavcica umjesto vasiljevica..jer vasiljevic je protiv njemacke imao finu minutazu..sto znaci da ga je planirao koristiti na europskom..bavcic nece ni primirisati igri..ali najveca steta je ta sto je mrsic jedini play..jadni mi s njegovom igrom i njegovim glupostima...

slovenci ce nas razbiti..o ostalim da ne govorim...
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#78

Post by edu »

zaboravih princa kao drugog playa.. :D :lol: :lol: :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#79

Post by manijak1 »

:oops: :D Ja ga protiv Njemačke nisam vidio :oops: mislim tog Kraljevića :D ali Domerkantu je tehnika slabija strana .......i izgubio je puno lopti ........možda ima jednu viška spram onih koje je oduzeo ........ali mene strahovito nervira slabo postavljen napad, kao da su figure na daljinski :D .........kontre su nam očajne skoro da ih i nema .........a prelazak iz zone na čovjeka je kao slow motion :D barem se meni sve to tako prikazalo ......helem Mršić nije baš u formi ........gledaću sve tekme kao i do sada :D očekivati nemoguće .
Šta je sa Vanjkom ? :D :D jel' on more ......igrat' za nas ?
Ili je pečalbar :? :shock: :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#80

Post by Stari »

Nabavio sam si ovu novu digitalnu televiziju...to jest onu srebrnasto sivu kutiju sa tamo nekim kablovima i karticama...pretplatio sam se na izmedju ostalog NTV Hayat, OBN, HRT1, RTS sat 1, te TV Montenegro, (i jos nesto privatnih kanala i televizijskih programa no to je u kontextu irelevantnto)...de mi recite hocel se ista od tih utakmica biti dostupno na nekom od ovih kanala.

BH1 nisam mogao nikako prikljuciti jer vele da je za to potrebna parabolicna antena ....a stanodavac ne dozvoljava nikakve tanjire po balkonima.

A pozelio sam se kosarke pravo ...zadnji put kad sam gledao kosarku...bilo je aktuelno hocel Jugoplastika promjeniti ime u PoP84?...
Last edited by Stari on 15/09/2005 09:50, edited 1 time in total.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#81

Post by edu »

vanjak prihvatio poziv "izbornika" spahije..(u kvalifikacijama)...

nisam ni ja princa vidio protiv njemacke..(doduse gledao sam samo drugo poluvrijeme)..napad nam jeste katastrofalan..zato sto drugi igraju prejake odbrane..useru se dok dodju u poziciju za sut..kod nas je logika igre obrnuta..mi se odmaramo u odbrani da bi bili spremni za napad.. :D :D :D

mrsic?..joj..joj..njega me najvise strah..jadni mi ako nam on prvi play..lijepi beciragic.. :D :D :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#82

Post by edu »

Stari wrote:Nabavio sam si ovu novu digitalnu televiziju...to jest onu srebrnasto sivu kutiju sa tamo nekim kablovima i karticama...pretplatio sam se na izmedju ostalog NTV Hayat, OBN, HRT1, SRT sat 1, te TV Montenegro, (i jos nesto privatnih kanala i televizijskih programa no to je u kontextu irelevantnto)...de mi recite hocel se ista od tih utakmica biti dostupno na nekom od ovih kanala.

BH1 nisam mogao nikako prikljuciti jer vele da je za to potrebna parabolicna antena ....a stanodavac ne dozvoljava nikakve tanjire po balkonima.

A pozelio sam se kosarke pravo ...zadnji put kad sam gledao kosarku...bilo je aktuelno hocel Jugoplastika promjeniti ime u PoP84?...
stari..znas li da kukoc vise ne igra u jugoplastici? :D :D :D

daj boze da na tim kanalima bude ista od kosarke..ali hayat reprizira idelane djevojke.. :D :D :D
User avatar
jazzer
Posts: 7217
Joined: 20/12/2004 14:44

#83

Post by jazzer »

Kad se sve sabere i oduzme...

Donji smo :( :(
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#84

Post by Stari »

edu wrote:
Stari wrote:Nabavio sam si ovu novu digitalnu televiziju...to jest onu srebrnasto sivu kutiju sa tamo nekim kablovima i karticama...pretplatio sam se na izmedju ostalog NTV Hayat, OBN, HRT1, SRT sat 1, te TV Montenegro, (i jos nesto privatnih kanala i televizijskih programa no to je u kontextu irelevantnto)...de mi recite hocel se ista od tih utakmica biti dostupno na nekom od ovih kanala.

BH1 nisam mogao nikako prikljuciti jer vele da je za to potrebna parabolicna antena ....a stanodavac ne dozvoljava nikakve tanjire po balkonima.

A pozelio sam se kosarke pravo ...zadnji put kad sam gledao kosarku...bilo je aktuelno hocel Jugoplastika promjeniti ime u PoP84?...
stari..znas li da kukoc vise ne igra u jugoplastici? :D :D :D

daj boze da na tim kanalima bude ista od kosarke..ali hayat reprizira idelane djevojke.. :D :D :D
Pa dobro ...znam to .... gledao sam ga u finalu kosarkaskog turnira 1992 u Barceloni zajdno sa svim onim sjajnim momcima ....jest istina pimjetilo se da nema nekih faca jos i tad (recimo Paspalja, Divca, Djordjevica....pa i Avdica)...Svi oni ukljucujuci i Tonija ne igraju uopste vise...ili grijesim?


Al to je tad bilo ...znaci isto poodavno... pratim vijesti onoliko koliko se moze na internetu i u novinama procitati.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#85

Post by edu »

nismo donji..kako? ovako...

BiH - Slovenija tip 2

BiH - Grcka tip 2

BiH - Francuska tip 2

slogan: kladite se na sigurno.. :D :D :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#86

Post by manijak1 »

BH1 nisam mogao nikako prikljuciti jer vele da je za to potrebna parabolicna antena ....a stanodavac ne dozvoljava nikakve tanjire po balkonima.
Pa Stari :D đe ćeš gledati EP ? :D
Ima i kakva ustanova za :D ljude u tuđini da se osjećaju kao kod kuće ?
Ni Đerđa ne igra :D Stari Jerkov isto :D Tvrdići .......aha :D Aramis igra još ali ga nema na Spahijinoj listi.
vanjak prihvatio poziv "izbornika" spahije..(u kvalifikacijama)...
sjediće na klupi :D .
E šta nam uradi Stanković Borislav ........što reče lijepo Hrasno38.
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#87

Post by edu »

kazu da mladi janakis i galis igraju za 10.. :D :D :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#88

Post by Stari »

manijak1 wrote:
BH1 nisam mogao nikako prikljuciti jer vele da je za to potrebna parabolicna antena ....a stanodavac ne dozvoljava nikakve tanjire po balkonima.
Pa Stari :D đe ćeš gledati EP ? :D
Ima i kakva ustanova za :D ljude u tuđini da se osjećaju kao kod kuće ?
Ni Đerđa ne igra :D Stari Jerkov isto :D Tvrdići .......aha :D Aramis igra još ali ga nema na Spahijinoj listi.
vanjak prihvatio poziv "izbornika" spahije..(u kvalifikacijama)...
sjediće na klupi :D .
E šta nam uradi Stanković Borislav ........što reče lijepo Hrasno38.
:D Eh te momke pamtim ...tad sam jos tumarao balkanskim prostorima...i sjecam se kad su prestali igrati Djerdja , Skroche, Chosich iz Zadra....Tvrdich, Scholman, Skansi ... Macura, Plechasch, i td. Svi su oni imali grdnih problema kad su se pojavili Delibasic, Varajic, Radovanovic....jos da su tad bile trice uvedene :-) .


Nego batali to .... jesu li Litvanci jos uvjek onako jaki?....Sta je sa Rusima (OK znam Volkov, Tihonenko i Bjelostenji su prestali igrati ... :D )?...Imal Talijana idje? Spanaca?....Nije valjda da je Belgija sad kosarkaska velesila?
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#89

Post by edu »

ma litvancima fali nekoliko igraca..fali im play jaskevicius..strasan igrac..ali ipak meni su oni glavni konkurenti sa titulu..to je zajebana skola kosarke..svojevremeno dok sam trenirao pa smo isli na turnir u bec..i igrali protiv meni se cini waltera..ekipa iz litvanije..ma mi svercovali 3-4 starija igraca..k'o bosanci..samo prevari..i opet nas dobise.. :D :D :D

mislim da italija nema sanse..oni su na vrhu bili dok ih je bosa vodio..sa mayersom..meneginom..(ne tvojim dinom..vec nasim..andreom.. :D :D )...

mislim da bi turci (na radost strumfa manijaka.. :D :D ) mogli iznenaditi..naravno uz podrsku sandzackog lobija.. :D :D :D

tu je uvijek opasna srbija..iako bez pedje stojakovica (koji im je to kix)..svakako da su kandidati za titulu...

hrvati imaju odlican tim..i mislim da mogu daleko..veoma im je perspektivna ekipa..mislim da ce giricek eksplodirati...

spanija..mozda..bez gasola su im male sanse za medalju

ocekujem..ocekujem pare na kladionici.. :D :D :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#90

Post by manijak1 »

:oops: Sutra Espana 2 :? :D
Slovenija 2 :( :( :? :D
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#91

Post by edu »

Slovenija - Bosna i Hercegovina tip 1
Letonija - Izrael tip 2
Nemačka - Italija tip 1
Hrvatska - Bugarska tip 1
Francuska - Grčka tip 2
SCG - Španija tip 1
Rusija - Ukrajina tip 1
Turska - Litvanija veze nemam..ali blizi mi je kec...
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#92

Post by manijak1 »

:x Vako ću pored nogometa /s fudbalom u sistem 2/5 :D
Slovenija BiH 2 :oops:
Latvija Izrael 2
Turska 1 ko kuća :D
ostala dva sa zelenih terena i fikseva već imam sedam :D :D .
Eto :oops: ako prođemo Slovence prošli smo i u drugi krug ......valjda.
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#93

Post by Stari »

Aha znaci Janezi su problem...ne igra vise ni Vilfan nit Hauptman... Zdovc bi mozda mogo biti ...tehniko. Ko je to kod janeza najjaci igrac? Neki naturalizirani crnac?
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#94

Post by edu »

lakovic..milic..nesterovic..dosta..bolji od petorice nasih.. :D :D :D
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#95

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

edu wrote:Slovenija - Bosna i Hercegovina tip 1
Letonija - Izrael tip 2
Nemačka - Italija tip 1
Hrvatska - Bugarska tip 1
Francuska - Grčka tip 2
SCG - Španija tip 1
Rusija - Ukrajina tip 1
Turska - Litvanija veze nemam..ali blizi mi je kec...
hmmm, ja se ne bih iznenadio da Letonija dobije Izrael :)
I Litvanija ce dobiti Tursku i bez Jaskevicijusa
Francuska-Grcka X :lol::lol:
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#96

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

Stari wrote:Aha znaci Janezi su problem...ne igra vise ni Vilfan nit Hauptman... Zdovc bi mozda mogo biti ...tehniko. Ko je to kod janeza najjaci igrac? Neki naturalizirani crnac?
:D jel' ono Slovenci imaju najvise NBA igraca u reprezentaciji?
User avatar
jazzer
Posts: 7217
Joined: 20/12/2004 14:44

#97

Post by jazzer »

Stari wrote:Aha znaci Janezi su problem...ne igra vise ni Vilfan nit Hauptman... Zdovc bi mozda mogo biti ...tehniko. Ko je to kod janeza najjaci igrac? Neki naturalizirani crnac?
Nemaju naturalizovanih crnaca ali imaju pravo zajebane bijelce :D
Tri ili cetiri NBA igraca, nisam siguran.
Prljavi bijelci :D
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#98

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

edu wrote:ma litvancima fali nekoliko igraca..fali im play jaskevicius..strasan igrac..ali ipak meni su oni glavni konkurenti sa titulu..to je zajebana skola kosarke..svojevremeno dok sam trenirao pa smo isli na turnir u bec..i igrali protiv meni se cini waltera..ekipa iz litvanije..ma mi svercovali 3-4 starija igraca..k'o bosanci..samo prevari..i opet nas dobise.. :D :D :D

mislim da italija nema sanse..oni su na vrhu bili dok ih je bosa vodio..sa mayersom..meneginom..(ne tvojim dinom..vec nasim..andreom.. :D :D )...

mislim da bi turci (na radost strumfa manijaka.. :D :D ) mogli iznenaditi..naravno uz podrsku sandzackog lobija.. :D :D :D

tu je uvijek opasna srbija..iako bez pedje stojakovica (koji im je to kix)..svakako da su kandidati za titulu...

hrvati imaju odlican tim..i mislim da mogu daleko..veoma im je perspektivna ekipa..mislim da ce giricek eksplodirati...

spanija..mozda..bez gasola su im male sanse za medalju

ocekujem..ocekujem pare na kladionici.. :D :D :D
Uh, i Grci su dobri ....

A Stojakovic, ma koliko zvucno ime bio, nikad za SCG nije odigrao dobro....Ja se cudim sto je onaj Pavlovic iz Klivlenda otpao....

Giricek odlicno igra!!!!! Hrvatska mi je prijatno iznenadjenje!
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#99

Post by edu »

stojakovic..osim kad je na olimpijadi pucao trice 7/7..dobar je to igrac..iako se ne moze porediti sa jednim kareemom.. :D :D :D

hrvatska nije iznenadjenje..kad pogledas iz kojih klubova dolaze igraci sve ti je jasno...
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#100

Post by Stari »

Edu:
lakovic..milic..nesterovic
Ne bih da se mijesam Skljoci u pos'o (koji uzgredbudireceno duboko postujem i pratim) ...nego ova prezimena mi ne zvuce bas kao Hauptman, Vilfan, Zdovc, ...ili ...Krizaj, Puc, Franko....jesu li ovi momci etnicki 100%-tni slovenci?...ili su samo u odredjenom momentu ....utvrdili ono ch(meko) ...u tsch(tvrdo)....ili su samo ...bjelci?
Post Reply