Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#51 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ateista »

emko1234 wrote: 08/04/2022 12:54 Normalno da je nauka. Nauka je kako ispravno jesti, a kamoli odnos sa ženama.
Jeste ako hoces da kupis i hvalis se da si puno guzio. Ko trazi nekog za ozbiljnu vezu, tada sve taktike padaju u vodu nakon nekog vremena i otkriva se ko si stvarno. Ako ne odgovarate jedno drugom, dzaba ti sve taktike sto si imao i samo si gubio vrijeme. Da, znam da se vidi da sam u dugoj vezi. :D
User avatar
Amomiman
Posts: 508
Joined: 26/04/2011 17:24

#52 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Amomiman »

Sydnor kad nađe curu prvi će ovdje pričati kako se sve može, samo ako se čovjek potrudi. :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#53 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

Amomiman wrote: 08/04/2022 13:28 Sydnor kad nađe curu prvi će ovdje pričati kako se sve može, samo ako se čovjek potrudi. :lol:
Ma neću. Bio sam 2 godine u vezi i tad sam bio iskren i rekao da me je Bog valjda čuo i pogledao. Luda sreća kakva se događa jednom u životu, nekom nijednom. Nerealno očekivati da me prosere dvaput što i pokazuje vrijeme i sav uzaludni trud.
altruista
Posts: 22
Joined: 04/02/2022 02:48

#54 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by altruista »

:run:
Last edited by altruista on 08/04/2022 13:58, edited 6 times in total.
emko1234
Posts: 4582
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#55 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by emko1234 »

Ateista wrote: 08/04/2022 13:27
emko1234 wrote: 08/04/2022 12:54 Normalno da je nauka. Nauka je kako ispravno jesti, a kamoli odnos sa ženama.
Jeste ako hoces da kupis i hvalis se da si puno guzio. Ko trazi nekog za ozbiljnu vezu, tada sve taktike padaju u vodu nakon nekog vremena i otkriva se ko si stvarno. Ako ne odgovarate jedno drugom, dzaba ti sve taktike sto si imao i samo si gubio vrijeme. Da, znam da se vidi da sam u dugoj vezi. :D
Prvo skoči pa reci hop. Ako usvoji išta od napisanog, za početak mu je bolje da malo guzi. Ako se zaljepi za prvu kod koje prođe, hem ne zna u sta je ušsao hem će vazda kontat jel druga koka uža ili slađa. Bolje je da dvije godine života krhne u to pa da se ženi s 37-38, nego da se zaleti i kaje čitav život.
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#56 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by selenofil »

Sydnor wrote: 08/04/2022 13:30
Amomiman wrote: 08/04/2022 13:28 Sydnor kad nađe curu prvi će ovdje pričati kako se sve može, samo ako se čovjek potrudi. :lol:
Ma neću. Bio sam 2 godine u vezi i tad sam bio iskren i rekao da me je Bog valjda čuo i pogledao. Luda sreća kakva se događa jednom u životu, nekom nijednom. Nerealno očekivati da me prosere dvaput što i pokazuje vrijeme i sav uzaludni trud.
Luda sreca biti u vezi? 😧😧
User avatar
Garak
Posts: 188
Joined: 06/10/2007 16:59

#57 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Garak »

A šta će vam cure, žene brate mili, šta ste toliko očajni...Bavite se poslom, karijerom, zaradom. To je jedini najsigurniji put.
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#58 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

Sydnor wrote: 08/04/2022 13:30
Amomiman wrote: 08/04/2022 13:28 Sydnor kad nađe curu prvi će ovdje pričati kako se sve može, samo ako se čovjek potrudi. :lol:
Ma neću. Bio sam 2 godine u vezi i tad sam bio iskren i rekao da me je Bog valjda čuo i pogledao. Luda sreća kakva se događa jednom u životu, nekom nijednom. Nerealno očekivati da me prosere dvaput što i pokazuje vrijeme i sav uzaludni trud.
jbg nisi trebo vadit
User avatar
Truba
Posts: 81797
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#59 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Truba »

Sydnor wrote: 08/04/2022 13:24
Black swan wrote: 08/04/2022 13:21 nije mlad... već je u fazi da ga neće nijedna firma lagano se to osjeća
Ne znam gdje živiš i gdje radiš ali firme samo ovakve sad i zapošljavaju, omladine nema. I ako je ima nije spremna radit, kamoli potegnut.

Za djevojke i žene si upravu. Ko sa 35 ne zna kako naći nekog i piše o tome po forumu, definitivno je zakasnio.
eto ne može u vojnike kućeš dalje tamo primaju samo da znaš hodat i imaš dovoljno kila
al on ne može
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#60 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ateista »

emko1234 wrote: 08/04/2022 13:38
Ateista wrote: 08/04/2022 13:27

Jeste ako hoces da kupis i hvalis se da si puno guzio. Ko trazi nekog za ozbiljnu vezu, tada sve taktike padaju u vodu nakon nekog vremena i otkriva se ko si stvarno. Ako ne odgovarate jedno drugom, dzaba ti sve taktike sto si imao i samo si gubio vrijeme. Da, znam da se vidi da sam u dugoj vezi. :D
Prvo skoči pa reci hop. Ako usvoji išta od napisanog, za početak mu je bolje da malo guzi. Ako se zaljepi za prvu kod koje prođe, hem ne zna u sta je ušsao hem će vazda kontat jel druga koka uža ili slađa. Bolje je da dvije godine života krhne u to pa da se ženi s 37-38, nego da se zaleti i kaje čitav život.
Nije ni to problem ako neko to hoce, samo treba biti realan kad i sta zelis, te kako mozes doci do toga. Ovo o cemu ja govorim se odnosi na ozbiljnu vezu, naravno da za kupljenje vaze drugacija pravila.
emko1234
Posts: 4582
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#61 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by emko1234 »

Ateista wrote: 08/04/2022 13:48
emko1234 wrote: 08/04/2022 13:38

Prvo skoči pa reci hop. Ako usvoji išta od napisanog, za početak mu je bolje da malo guzi. Ako se zaljepi za prvu kod koje prođe, hem ne zna u sta je ušsao hem će vazda kontat jel druga koka uža ili slađa. Bolje je da dvije godine života krhne u to pa da se ženi s 37-38, nego da se zaleti i kaje čitav život.
Nije ni to problem ako neko to hoce, samo treba biti realan kad i sta zelis, te kako mozes doci do toga. Ovo o cemu ja govorim se odnosi na ozbiljnu vezu, naravno da za kupljenje vaze drugacija pravila.
Shvatam ja šta hoćeš reći ali me je sad toliko sjebo post ovog altruiste da sam izgubio sve niti i inspiraciju :lol: :lol:
emko1234
Posts: 4582
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#62 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by emko1234 »

altruista wrote: 08/04/2022 13:37 Slažem se sa Ateistom. Nemoj nikad nazor nešto šta ne voliš raditi. Izuzetak je ako ne znaš da li nešto voliš pa probaš nešto novo da vidiš hoćeš li zavoljeti za neko vrijeme. Bitan je osjećaj. Prati osjećaj šta ti kaže. Ljubav je osjećaj. Ja ti garantujem da ako mogneš osjećati ljubav pred željenom trebom, osvojit ćeš je. Razlog je jer kad se dobro dešava, mi se dobro osjećamo, ali mnogi autori Novog svijeta i Nove filozofije su otkrili da je i suprotno istina, tj. dok god nosiš dobar osjećaj, dobro će se dešavati. Zar niste primijetili da prije nego što vas neka treba koju želite odbije, vi se već i prije tog počnete loše osjećati, e taj osjećaj je krivac. Da ga niste imali, ne bi vas odbila.

Evo primjera kod mene. Nisam nikad imao curu, nikad ni poljubio neku. Imam teški oblik psihoze, shizofrenije, anksioznog poremećaja, agorafobije. Ne izlazim iz kuće nikako već 10 godina. Propao srednju školu. Išao kod 5 psihologa, psihijatara, u ludnicu, hodžama i egzorcistima i bioenergetičarima i joga učiteljima, da pokušaju izbaciti džine iz mene, nisu uspjeli pomoći ništa. I dalje osjetim isti stres, strah, besmisao, tugu, šok, kao da sam skroz poludio. Psihijatri me uvjeravali "nisi skroz poludio...ti nisi lud", čak i našao razne onlajn metode poput Linden metoda, mc2 metoda, koje daju jasne savjete i sve objašnjavaju. Čuo sam i da prehrana utiče na te hormone, percepciju, itd. Uglavnom drhtim zadnjih 10 godina. Kažu i hodže "nije ti ništa", "nema džina u tebi". Čak sam radio i egzorcizam pijući svetu vodu i učenje Kur'ana... Sad nakon 10 godina sve isto. Ali kad osjetim ljubav, baš je osjetim. Čak me jedna cura molila da izađem s njom, iako me ranije ignorirala. Nekad cure flertaju sa mnom itd. Ali kad se dobro osjećam, to sve ide, malo fali da nađem trebu. Kad se loše osjećam, ne ide ništa. Čitav dan imam osjećaj da je smak svijeta, da sam skroz lud. Ali ponekad nađem pozitivnu emociju recimo kroz neku inspiraciju, film, hobi, muziku, iskustvo...i bude jači taj pozitivni osjećaj. Znači izazov je osjećati se dobro kad priđeš trebi. Imaš u kategoriji filozofija metodu osjećaja i zakon atrakcije, mada ih i ja slabo prakticiram. Ne radim, neiskusan sam, nisam nikad ušao u teretanu, ne izlazim iz kuće nikako, ne krećem se, prljav sam, imam razne bolesti fizičke, krezav sam. Ali kad se dobro osjećam, odjednom me cure primijete i počnem privlačiti. Osjećam dala bi mi se koja god želim, i one postanu dobre, samo trebam da neku riječ izgovorim....bez obzira što sam prljav, slab, smrdim, bolestan, i bijeda.

Uglavnom evo trenutne situacije. Ja se preselio. I ova jedna dobra treba od 30+ se nalazi 10 metara ispred mene, i provodi vrijeme skoro sve sama. A prelijepa. I ja sam usamljen. I samo trebam da napravim nekoliko koraka da skočim na nju, u bilo koje doba dana. Nekad prođem pored nje, zamalo da nam se sudare glave. Ali ja kad god izađem, nadjača me ta depresija, anksioznost, stres, i postanem svjestan kolika sam bijeda i da nemam plan nikakav za život. Čekam polahku ali sigurnu smrt. Ili da me strpaju u ludnicu ili da se nešto loše desi. I od ove mi se trebe prikazala adresa njene kuće, koja je dalje od mjesta gdje ja živim, ali je ona blizu mene svaki dan kad je dalje od kuće, npr. dok radi ili volontira. I onda kad sam joj ja otkrio njenu adresu, ona se izbezumila, pozvala me u svoju kuću govoreći da se nađemo u isto vrijeme za sedmicu, a nije spominjala mjesto. Hahahha, pa naravno, jer sam joj ja mjesto (adresu) otkrio. I ona baš lijepa, neće da se udaje sa drugim muškarcima, iako su oni bogatiji od mene, završili fakultete, imaju poslove, hrabri, čisti, zdravi, iskusni. A izrazila želju negdje na socijalnim mrežama da bi se nekad voljela udati. Uglavnom, provjereno slobodna, i dostupna meni u svako doba dana. Evo sad joj mogu skočiti na leđa, i da vama snimim kako to radim. Čak vjerujem da bi to ona voljela. Njoj je 30+ godina, a meni je 30-. Znači osjetim da je stvorena za mene. Ali eto sprječava me taj neki strah, tuga, stres, bijeda, opet vjerujem da se lakše tim pozabaviti tek nakon što se nečim ozbiljnijim pozabavim, recimo naći put do bogatstva, zdravlja, raditi dobra djela itd., a ljubav ne žuriti, barem dati sebi i njoj rok godinu ili dvije, jer ni ja se ne osjećam spreman ni jak. Znam da se ona neće u drugog zaljubiti, osjetim to. Ma koliko bile jake negativne emocije, ipak osjetim tu neku pozitivnu, neku ljubav između nas. I često ona stavi kao neke znakove tajne na svoj fejsbuk profil sa svojom slikom i pjesmom, recimo kad je skontala da joj ja pišem svašta sa lažnih profila, i valjda skontala da sam joj svaki dan blizu, stavila pjesmu sa svojom slikom i pričala nešto o psihopatama: "bit ću negdje u blizini, to vidjeti moram, kad te stigne kazna ona najgora"...a kasnije kad je valjda skontala da ima šanse za nas, onda obrnula priču za sedmicu, stavila drugu pjesmu "dobar i lud nisu braća, u životu sve se vraća, i na kraju uvijek ono dobro stigne te" (to valjda kad je skontala da sam shizofreničar jer baš taj dan je skontala). Znači komuniciramo nekako tajno, indirektno, preko lažnog profila ja, citiranjem pjesama, i ona stavlja svoje slike. I stvarno ja vidim da je to za mene namijenjeno, a ne za drugog muškarca. Većinom samo joj žene vole slike. I govori neke kao tajne poruke i pouke, nešto priča o strpljenju. Evo slike kad sam joj skontao adresu i ona me pozvala na tu adresu, i pokazuje na slici da me čeka zaista: https://postimg.cc/v4PpRvQm
A ovo je slika kad je rekla da sam psihopata i da će me stići kazna ona najgora: https://postimg.cc/QB1wBZQF
Znači ima nešto između nas, kao neka tanka nit, ali nema potrebe za žurbom. Bolje malo i poraditi na sebi, recimo uraditi kakvo dobro djelo, izazov neki, nešto pametno, izbaviti se iz teške bijede, smisliti dobru naviku, bolji stil života, pokušati nešto pametnije a lakše, a ne žuriti i ne nasjedati. Fazon je dok god možete naći taj dobri osjećaj, kroz moral ili hobi recimo, ima šanse za ljubav. U mene je upravo loši osjećaj zbog bijede i sumnje neke, jer pomalo sumnjam da li je ona zaista toliko slobodna, a znam da sam bijeda, neuredno živim. Ali prvi znak zašto vjerujem da je to moguće je jer ona se neće ni za drugog udati, bez obzira na sve, inače dosad bi. I negdje je iskazala da je ne zanima nečija diploma itd. Bukvalno sad joj mogu skočiti na glavu, otkad sam se preselio blizu njenog posla/hobija, a znam joj i kućnu adresu, iako nisam s njom nikad popričao, prikazala mi se njena adresa kao neki znak od Boga, da ima šanse za nas dvoje, stvoreni jedno za drugo. Ne mogu je izgubiti, a i nisam silovatelj, ne tjeram nikog da me voli, već volim se malo našaliti sa opasnim šalama, ali strpljiv sam muškarac, i kako budem prirodno radio na sebi, a ne žurio, imat ću taj pozitivan osjećaj koji je po zakonu atrakcije i potreban za uspjeh. Važnije od vanjskih detalja ili žurbe. Bog će mi valjda u još nekim znacima dati do znanja da smo jedno za drugo. To su ti mali znakovi, poput: ja slobodan, ona slobodna, blizu jedno drugog, prikazala mi se njena kućna adresa na fejsbuku, ona izjasnila da bi se voljela udati jednog dana za nekog zamišljenog muškarca.... Naravno vjerujem i u Islam i neke religije, ono da Bog daje, osim što vjerujem u zakon atrakcije tj. da je bitniji osjećaj iznutra, nego preteško nešto spolja. Izgleda ni njoj Bog ne da drugog muškarca, nego stvorena samo za mene. I ona govori nešto o strpljenju i dobrim djelima, kao da želi da mi kaže "strpi se...ja sam za tebe stvorena". I kao da voli što sam joj skontao adresu i rekao da ću skočiti na nju, pada na moj flert, kao da smo na istoj frekvenciji. Drugi znak je da nije bitna samo blizina, znači ona je i ranije bila blizu raznih muškaraca, pa nije imala nijednog. A drugi znak je da i ne treba da smo žurim zbog blizine. I baš i ja i ona sami, dosta vremeno zajedno, i kao da trebamo jedno drugo, kao da nas je Bog gurnuo jedno blizu drugog, samo još da se ljubav desi. Kad je rekla "bit ću negdje u blizini", ja njoj citirao Dinu Merlina na fazon "daljine nisu to, što se mom srcu činilo, pusta su to polja nade, i barikade", i Miloša Bojanića na fazon: "sa ove strane Dunava, to nije daleko, preplivat ću preko", a daljina 10 metara haha, evo je sad desno od mene nekoliko metara.
Jarane, da znam gdje živiš ovaj post bi muriji prijavio :lol: :lol:
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#63 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by auspuhc »

McGradySA wrote: 08/04/2022 09:04 Imam 35 godina i samac sam.Uskoro idem na sezonski rad i kada se vratim želio bih taj status da promjenim.Niko od mojih prijatelja nema curu niti suprugu osim dvojice kojima je to bila obaveza u religijskoj organizaciji,u stvari ih niko nije ni pitao.
Ne tražim nikakvu koja će me tetošiti i niti mi zamjena za majku,želim zdrav odnos zasnovan na međusobnom sviđanju i poštovanju gdje postoji mogućnost zajedničkog rasta u vezi.Znam da nije lako i da ima dosta ljudi koji su u "ozbiljnijim" godinama sami.
Gdje se upisati,kakve kurseve pohađati,gdje izlaziti kako bi se povećala mogućnost nalaženja partnera?
Sve sugestije su dobrodošle.
Sa 35 ti ja lakse naci zenu nego sa 20 ili 25 ako zelis neku svojih godina.

Posjeti temu danasnji feminizam na forumu. Tamo ih imas mnogo slobodnih.
User avatar
Ateista
Posts: 46594
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#64 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Ateista »

emko1234 wrote: 08/04/2022 13:50
Ateista wrote: 08/04/2022 13:48
Nije ni to problem ako neko to hoce, samo treba biti realan kad i sta zelis, te kako mozes doci do toga. Ovo o cemu ja govorim se odnosi na ozbiljnu vezu, naravno da za kupljenje vaze drugacija pravila.
Shvatam ja šta hoćeš reći ali me je sad toliko sjebo post ovog altruiste da sam izgubio sve niti i inspiraciju :lol: :lol:
:lol:

Sad realno, i za forum treba hrabrosti reci iskreno sve ovo, ako je stvarno tacno a ne trolanje.
emko1234
Posts: 4582
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#65 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by emko1234 »

Ateista wrote: 08/04/2022 14:04
emko1234 wrote: 08/04/2022 13:50

Shvatam ja šta hoćeš reći ali me je sad toliko sjebo post ovog altruiste da sam izgubio sve niti i inspiraciju :lol: :lol:
:lol:

Sad realno, i za forum treba hrabrosti reci iskreno sve ovo, ako je stvarno tacno a ne trolanje.
Ma vidiš da lik nije dobar u glavu. Ovo je negdje ko mali LSD fasovo. I dalje ga trip drži.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#66 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by Sydnor »

selenofil wrote: 08/04/2022 13:38 Luda sreca biti u vezi? 😧😧
Pa da. Makar za mene jest luda sreća jer za 30 godina to mi je za rukom uspjelo samo jednom. Tebi vjerovatno nije jer ti je dosta lakše pošto si žena i možeš birat. Da hoćeš možeš sutra s nekim vani, a ostalo je do tebe.

Smijem se kladit i da ti je inbox na forumu pun. :-D
Black swan wrote: 08/04/2022 13:46 eto ne može u vojnike kućeš dalje tamo primaju samo da znaš hodat i imaš dovoljno kila
al on ne može
Nema to veze. Ne možeš ni u policiju sa 27 navršenih godina pa nisi star.
User avatar
auspuhc
Posts: 2099
Joined: 04/02/2022 14:06

#67 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by auspuhc »

Zasto ruzne zene ne zele ruzne muskarce?
Zasto debele zene ne zele debele muskarce?
Zasto niske zene ne zele niske muskarce?

Dobro neko napisa ranije da sve zele top 10% muskaraca. Prosto matematicki to nije izvedivo. Dakle problem je u zenama. Moramo raditi na tome da se unormalizuju.
McGradySA
Posts: 792
Joined: 24/02/2021 11:25

#68 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

Black swan wrote: 08/04/2022 12:04 kakv ti je život do sad bio
takav će ti biti od sad

ne možeš se zajebavati do 40. i onda upisati faks
isto tako ne možeš do 40. izbjegavati žene i onda kontat se oženit

sa 16 se kreće u rješavanje problema
Ma druže shvati da ja nisam izbjegavao.Jednostavno bih se u ključnom trenutku smrznuo zbog patološke stidljivosti i nedostatka iskustva,nije da sam ni sada nešto ružan i neprivlačan.I ljudi mojih godina dejtaju samo što sam ja ispao iz socijalnih krugova.
McGradySA
Posts: 792
Joined: 24/02/2021 11:25

#69 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

tibetanac wrote: 08/04/2022 12:37 Bas nauka neka :-)
Jarane bitno je samo da si aktivan. Sve vuce jedno drugo. Odes lupam u teretanu upoznat ces nekog lika koji sam trenira u istom terminu, taj lik mozda zna neku djevojku koja ce doci u tom terminu i eto upoznat ces odmah i nju. Ima sigurno nesto sto volis. Teretana, planinarenje, biciklo, alkohol, derneci...druzi se upoznaji nove ljude nebitno zene ili muskarce, lijepe ili ruzne, stare mlade, slobodne zauzete. Ako gledas na svaku djevojku kao potencijalnu zenu i majku tvoje petero djece u startu djelovat ces ko manijak neki. Prvo to izbaci iz glave onda dalje.
U pravu si ali moraće pasti izbor ili teretana ili planinarenje ili kursevi plesa.Ne može sve u isto vrijeme.Ne tražim brak i suprugu,znam da je to samo krajnji rezultat ako se okolnosti poklope.
kasnas
Posts: 349
Joined: 25/02/2022 16:28

#70 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by kasnas »

Nemoj ništa ni tražiti, kad te nisu htjele dosad onda nek pate.
McGradySA
Posts: 792
Joined: 24/02/2021 11:25

#71 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

_BataZiv_0809 wrote: 08/04/2022 12:58
emko1234 wrote: 08/04/2022 11:12 Uz dužno poštovanje postavljaču teme, meni je nerealno da danas neko postavlja ovakva pitanja. Znači žena ima ko salate. Za jebačine, romantike, vodanja, šema, svadbe, treninga, planine, sponzorstva i svega ostalog.
Ima mozda tebi. 80% zena se lozi na 20% muskaraca. Pareto distribucija vazda bila, vazda ce biti.
Moje nepopularno mišljenje je da je izgled jednako bitan i ženama.ako ne i bitniji.Osvjedočio se više puta.Vlada prava epidemija samovanja,od većine likova koje znam a znam ih dosta većina nema nikoga.Par ih ima ali ti mudro šute.Ali meni nije problem izgled mada nisam neki ljepotan.Nisam više za cjelovečernja pijančevanja niti serijsko uletavanje po popularnim kafićima...i kada sam bio,nije išlo.Jedno vrijeme gledao likove na YouTube,kopirao filozofiju prilaženja nepoznatim curama na ulici.
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#72 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by nepass1 »

McGradySA wrote: 08/04/2022 15:15
_BataZiv_0809 wrote: 08/04/2022 12:58

Ima mozda tebi. 80% zena se lozi na 20% muskaraca. Pareto distribucija vazda bila, vazda ce biti.
Moje nepopularno mišljenje je da je izgled jednako bitan i ženama.ako ne i bitniji.Osvjedočio se više puta.Vlada prava epidemija samovanja,od većine likova koje znam a znam ih dosta većina nema nikoga.Par ih ima ali ti mudro šute.Ali meni nije problem izgled mada nisam neki ljepotan.Nisam više za cjelovečernja pijančevanja niti serijsko uletavanje po popularnim kafićima...i kada sam bio,nije išlo.Jedno vrijeme gledao likove na YouTube,kopirao filozofiju prilaženja nepoznatim curama na ulici.
Pa kad sjedis negdje u kaficu pogleda li te ikad neka zenska? Ne znam, ono ja ne bih nikad prilazio zenskim ako ne vidim/ osjetim da pokazuju bar 0.5% zainteresovanosti.

Evo npr teretana/fitness krenuo ja bukvalno niko te ne dozivljava, isto duh. Tacno vidis da ni jedna treba nije zainteresovana. I ja sam dosta povucen, nisam klaun u raji. Ne znam reci jesam li zgodan/lijep.
Ugl mjenja se raja u tim grupama ima tu nekih 40ak zena sigurno.
Eh sad kako sam usao u formu i lagano radim vjezbe, malo se i tjelo oblikovalo vidim da me zenske primjecuj, odmah je tad lakse zapoceti pricu, dobaciti, nasaliti se itd dobije samopouzdanje, osjetis zainteresovanost.



Al posto sam ozenjen ne smijem pisnuti :D
McGradySA
Posts: 792
Joined: 24/02/2021 11:25

#73 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by McGradySA »

nepass1 wrote: 08/04/2022 15:36

Pa kad sjedis negdje u kaficu pogleda li te ikad neka zenska? Ne znam, ono ja ne bih nikad prilazio zenskim ako ne vidim/ osjetim da pokazuju bar 0.5% zainteresovanosti.

Evo npr teretana/fitness krenuo ja bukvalno niko te ne dozivljava, isto duh. Tacno vidis da ni jedna treba nije zainteresovana. I ja sam dosta povucen, nisam klaun u raji. Ne znam reci jesam li zgodan/lijep.
Ugl mjenja se raja u tim grupama ima tu nekih 40ak zena sigurno.
Eh sad kako sam usao u formu i lagano radim vjezbe, malo se i tjelo oblikovalo vidim da me zenske primjecuj, odmah je tad lakse zapoceti pricu, dobaciti, nasaliti se itd dobije samopouzdanje, osjetis zainteresovanost.



Al posto sam ozenjen ne smijem pisnuti :D
Ne izlazim aktivno po kafićima godinama zbog prezaposlenosti.Dok sam išao na srednju i fax znale su me tu i tamo pogledati pa i pozvati da sjedim sa njima u kafićima.Sve sam to upropastio stidljivošću i anksioznošću.Bio sam kod psihologinje i rekla je da nemam fobija nego samo anksioznost u socijalnim situacijama.Sve je poteklo iz podsvijesti.Klinički mi je dijagnosticirana blaža depresija.Pio antidepresive,nisu mi radili kako treba,želio da se roknem skačući laste sa balkona :lol: .meni nije problem započeti razgovor sa curom.Problem je kada treba preći na nešto više,tu se ja zablokiram i ne znam kako dalje.
I ja sam u zadnje vrijeme počeo vježbati,vidim da me to skoro instantno baci u neku pozitivniju dimenziju.
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#74 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by selenofil »

Sydnor wrote: 08/04/2022 14:50
selenofil wrote: 08/04/2022 13:38 Luda sreca biti u vezi? 😧😧
Pa da. Makar za mene jest luda sreća jer za 30 godina to mi je za rukom uspjelo samo jednom. Tebi vjerovatno nije jer ti je dosta lakše pošto si žena i možeš birat. Da hoćeš možeš sutra s nekim vani, a ostalo je do tebe.

Smijem se kladit i da ti je inbox na forumu pun. :-D


Pa nije bas tako. 🤣
User avatar
selenofil
Posts: 4153
Joined: 10/09/2021 14:35

#75 Re: Gdje i kako upoznati partnera za nas 30+

Post by selenofil »

auspuhc wrote: 08/04/2022 14:56 Zasto ruzne zene ne zele ruzne muskarce?
Zasto debele zene ne zele debele muskarce?
Zasto niske zene ne zele niske muskarce?

Dobro neko napisa ranije da sve zele top 10% muskaraca. Prosto matematicki to nije izvedivo. Dakle problem je u zenama. Moramo raditi na tome da se unormalizuju.
Isto se moze reci i za vas muskarce. Svi biste top modela kraj sebe, a nista ne nudite zauzvrat. Daleko vise parova vidjam gdje je zena lijepa, a muskarac u najvisu ruku prosjecan.
Post Reply