Syncler App

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3057
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#301 Re: Syncler App

Post by suad-sarajevo »

I ja takodjer.
User avatar
vicious
Posts: 6901
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#302 Re: Syncler App

Post by vicious »

Meni ova beta radi bez problema, jedino ako se paralelno koriste obje verzije ostane nekad ona druga da radi u pozadini pa neće ovu da pokrene, ali ako se uradi force stop radi opet sve normalno.
Drug Clan
Posts: 747
Joined: 05/01/2020 20:32

#303 Re: Syncler App

Post by Drug Clan »

User avatar
BarbaDue
Posts: 63388
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#304 Re: Syncler App

Post by BarbaDue »

Može li se ikako u aplikaciji uticati na sinhronizaciju titla?
Gledam jednu seriju, svakoj drugoj epizodi titl brza ili kasni.
User avatar
typeOnegative
Posts: 4903
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#305 Re: Syncler App

Post by typeOnegative »

U zadnje vrijeme imam problem s DV sadržajem, znam da ugrađeni player ima problem s DV ( prebaci ga u HDR I ima neki kao zeleni filter i negledljivo je ), pa sam za DV koristio just player i sve je puštao bez problema, no odnedavno teško, reprodukcija zvuka ide regularno, ali samo bude crna slika i tako je u 95 % situacija???
Kako je kod vas stanje, šta bi mogao biti problem, možda neki drugi player, preporuka neka?
Hvala

P..S. koristim syncler na fs i nemam problem s DV van synclera , sve uredno radi na drugim servisima..
User avatar
BarbaDue
Posts: 63388
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#306 Re: Syncler App

Post by BarbaDue »

Sinoć mi istekao nalog na RD i odmah neće da pronalazi dobre linkove, a po nesreći nisam uplatio love na VISA kartici i ne mogoh dokupiti premium. Srećom imao sam ranije sakupljenih 1450 bodova i 1000 pretvorio za 30 dana free :thumbup:

Image

Image
User avatar
typeOnegative
Posts: 4903
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#307 Re: Syncler App

Post by typeOnegative »

typeOnegative wrote: 28/04/2024 15:22 U zadnje vrijeme imam problem s DV sadržajem, znam da ugrađeni player ima problem s DV ( prebaci ga u HDR I ima neki kao zeleni filter i negledljivo je ), pa sam za DV koristio just player i sve je puštao bez problema, no odnedavno teško, reprodukcija zvuka ide regularno, ali samo bude crna slika i tako je u 95 % situacija???
Kako je kod vas stanje, šta bi mogao biti problem, možda neki drugi player, preporuka neka?
Hvala

P..S. koristim syncler na fs i nemam problem s DV van synclera , sve uredno radi na drugim servisima..

Da odgovorim sam sebi, istraživao malo po netu, nije do mene..u zadnje vrijeme syncler i just player kao i ostali playeri prave problem s DV ( ne puštaju ga nikako, zelena slika ili ide audio bez slike )

Ukratko, problem trajno riješen Vimu playerom, topla preporuka , player izuva iz cipela i pušta sve što drugi nisu mogli , o opcijama ne treba ni govoriti. Nije besplatan, kosta 2.8 $ ali vrijedi svake marke.

P s.
Ima mod verzija, ali u mom slučaju nije dobro radila, bude bufferinga na većim fajlovima dok na plaćenoj sve super radi ...


@barba... jest ,fkt im je to super stvar, meni se nakupilo bodova, uzeo 6mj nedavno za dž :-D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63388
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#308 Re: Syncler App

Post by BarbaDue »

@typeOnegative
Kakav je to DV sadržaj?
Vimu player, jel $2,8 jednokratna cijena? Je li licenca all time? I kako se ponaša kod titlova, ima li opciju sinhronizovanja?

Halali na mnogo pitanja :mrgreen:
User avatar
mc-twin
Posts: 3384
Joined: 18/04/2009 23:47

#309 Re: Syncler App

Post by mc-twin »

BarbaDue wrote: 01/05/2024 23:22 Sinoć mi istekao nalog na RD i odmah neće da pronalazi dobre linkove, a po nesreći nisam uplatio love na VISA kartici i ne mogoh dokupiti premium. Srećom imao sam ranije sakupljenih 1450 bodova i 1000 pretvorio za 30 dana free :thumbup:
Ja sam haman haman za dvije godine nadokupio da ne brigam, a evo nisam sigurno 2-3 mjeseca upalio. :zoka:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63388
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#310 Re: Syncler App

Post by BarbaDue »

Da.sam sa tobom trošio bi bodove, nikad ne znaš sa ovim platformama kad će promijeniti politiku. :wink:
User avatar
typeOnegative
Posts: 4903
Joined: 06/03/2013 00:31
Location: Winterfell

#311 Re: Syncler App

Post by typeOnegative »

BarbaDue wrote: 02/05/2024 16:51 @typeOnegative
Kakav je to DV sadržaj?
Vimu player, jel $2,8 jednokratna cijena? Je li licenca all time? I kako se ponaša kod titlova, ima li opciju sinhronizovanja?

Halali na mnogo pitanja :mrgreen:
ma sve pet :=)
DV je DolbyVision ...da , jednokratno , meni se samo pojavio u launcheru na fs ( app kupljen direkt sa amazona ), a ima i google store verzija .
sto se titlova tice , nisam još sve uspio istražiti , ali po onom sto sam dosad upratio nema online pretraga titlova kao na exxo defaultnom syncler playeru ili kodi-em , povlači one unutar filea samo kao sto je i na just i mx playeru , ali ću još malo istražiti .
ne znam sto tražiš i što ti treba, meni je ovo super i ovako , nije mi nesto previše važno da ima bhs prijevode , a sa sink. svakako nema problema , uglavnom su dobro syncani .
što se mene tiče ,probao ih dosta , vimu definitivno najbolji android media player , a i dosta je hvaljen po stranim forumima .
Post Reply