Moda - all about

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3047
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#1176 Re: Moda - all about

Post by suad-sarajevo »

Gdje kupiti u Sarajevu spitfajer jaknu a da je kvalitetno urađena? Nađoh link za neki webshop koji nudi dosta toga kao i pomenutu jaknu.

https://militaryshop.ba/shop/odeca/jakn ... 1-brandit/

Nekako mi je prejeftino. 135.00 KM dok na ostalim mjestima to ide i do 250.00 KM.
User avatar
konektovan
Posts: 40657
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1177 Re: Moda - all about

Post by konektovan »

suad-sarajevo wrote: 17/03/2023 21:38 Gdje kupiti u Sarajevu spitfajer jaknu a da je kvalitetno urađena? Nađoh link za neki webshop koji nudi dosta toga kao i pomenutu jaknu.

https://militaryshop.ba/shop/odeca/jakn ... 1-brandit/

Nekako mi je prejeftino. 135.00 KM dok na ostalim mjestima to ide i do 250.00 KM.
Beosport ako su ti jeftine,..kupis alfu za 5 stoja. :mrgreen:
Ili sacekas kakvu akciju da spadne na 3 stoje.
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3047
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#1178 Re: Moda - all about

Post by suad-sarajevo »

Jutros bio u KM trade ali imaju samo Brandit njemački brand. Onako, vidi se na prvu da to nije to. Alpha je daleko ispred. Ima jedan shop u Mostaru koji drži određene modele. Ne mogu da vjerujem da u Sarajevu nema Alpha modela. :?

https://tacticalshop.ba/oznaka-proizvoda/alpha-ind/

Ova firma je u Mostaru.

Edit: https://ba.beosport.com/alpha-industrie ... -183110-01

Mene je prenijelo na Beograd kada si spomenuo Beoshop. :D

@konektovan Hvala svakako. :thumbup:
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#1179 Re: Moda - all about

Post by no_sikiriki »

Gdje naći neke fine haljine, za posla, ništa preformalno, ali da nemaju neki veliki dekolte i da su dužine bar do ispod koljena? Za ove vrućine...vidim dosta žena okolo sa lijepim haljinama, što jednobojnih, što šarenih, ali nigdje ne viđam ništa slično po radnjama. Ili je prekratko ili otvoreno ili vrećasto...
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#1180 Re: Moda - all about

Post by dzejkej »

no_sikiriki wrote: 21/07/2023 19:36 Gdje naći neke fine haljine, za posla, ništa preformalno, ali da nemaju neki veliki dekolte i da su dužine bar do ispod koljena? Za ove vrućine...vidim dosta žena okolo sa lijepim haljinama, što jednobojnih, što šarenih, ali nigdje ne viđam ništa slično po radnjama. Ili je prekratko ili otvoreno ili vrećasto...
Kontam gdje u Sa ja kupujem haljine...
Ja sam nekad znala u P.S. fashion naci lijepih haljinica. Sve su sa podstavom, duzina za posla. Moras se zaroviti jer znaju imati i nekih (pre)sarenih ali moze se naletiti.
U Massimu mozes naletiti na snizenju, a imas u dosta Azela njihovih stvari (Titova/Grand...). Imaju nekad problem sa dekolteom ali ja kupim one male metalne zakacke ili stavim maramu.
To su neke opcije jer ja ne narucujem online. Znam da raja narucuje online i super prodju ali ja ne smijem nista kupiti da ne probam.
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#1181 Re: Moda - all about

Post by no_sikiriki »

dzejkej wrote: 21/07/2023 22:27 Kontam gdje u Sa ja kupujem haljine...
Ja sam nekad znala u P.S. fashion naci lijepih haljinica. Sve su sa podstavom, duzina za posla. Moras se zaroviti jer znaju imati i nekih (pre)sarenih ali moze se naletiti.
U Massimu mozes naletiti na snizenju, a imas u dosta Azela njihovih stvari (Titova/Grand...). Imaju nekad problem sa dekolteom ali ja kupim one male metalne zakacke ili stavim maramu.
To su neke opcije jer ja ne narucujem online. Znam da raja narucuje online i super prodju ali ja ne smijem nista kupiti da ne probam.
Pa gdje si ti :kiss:
Gdje je P.S. Fashion, prvi put čujem?
U Azelu sam našla samo jednu texas, ostalo nije to to. A ista sam što se tiče online kupovine, viđam svašta fino na FB preko tih online stranica, ali bez da probam, vidim uživo itd., ne bih...
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#1182 Re: Moda - all about

Post by dzejkej »

no_sikiriki wrote: 21/07/2023 22:53 Pa gdje si ti :kiss:
Gdje je P.S. Fashion, prvi put čujem?
U Azelu sam našla samo jednu texas, ostalo nije to to. A ista sam što se tiče online kupovine, viđam svašta fino na FB preko tih online stranica, ali bez da probam, vidim uživo itd., ne bih...
Tu sam darling :kiss: :kiss:
P.S. Fashion ima web stranicu ali se treba pogledati uzivo, imaju pravo dobrih materijala i krojeva (kad pogodis). Što bi naši stari rekli peri-deri :D
Radnja im je u BBI i negdje u I.Sarajevu (bili su u Tomu ali su negdje preselili). Do duse, evo kad gledam sta imam njihovo to je vecinom kupljeno prije korone ali vjerujem da drze i sada neku klasiku koja im dobro prolazi.
Ja sam u Azelu znala naletiti na dobre stvari ali moras biti kao neki poluinventar :D To je moj stil :D
Znam da Vogeli (oni su u Tomu) nekim zenama budu po ćejfu za taj neki poslovni look ali ja kod njih nisam nikad nista kupila, nesto mi tetasto ali i oni su onako kvalitetni i imaju klasicnih modela.
Sretno!! Ako se sjetim jos neke radnje javim.
Last edited by dzejkej on 21/07/2023 23:18, edited 1 time in total.
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#1183 Re: Moda - all about

Post by no_sikiriki »

dzejkej wrote: 21/07/2023 23:09 Tu sam darling :kiss: :kiss:
P.S. ima web stranicu ali se treba pogledati uzivo, imaju pravo dobrih materijala i krojeva (kad pogodis). Što bi naši stari rekli peri-deri :D
Radnja im je u BBI i negdje u I.Sarajevu (bili su u Tomu ali su negdje preselili). Do duse, evo kad gledam sta imam njihovo to je vecinom kupljeno prije korone ali vjerujem da drze i sada neku klasiku koja im dobro prolazi.
Ja sam u Azelu znala naletiti na dobre stvari ali moras biti kao neki poluinventar :D To je moj stil :D
Znam da Vogel (oni su u Tomu) nekim zenama budu po ćejfu za taj neki poslovni look ali ja kod njih nisam nikad nista kupila, nesto mi tetasto ali i oni su onako kvalitetni i imaju klasicnih modela.
Sretno!! Ako se sjetim jos neke radnje javim.
E, hvala ti, pogledaću onda taj PS Fashion...a ne tražim ništa formalno, jer ne zahtjeva radno mjesto takvo nešto, nego samo da nije kratko i preotovoreno...tako da ni te "tetaste" opcije nisu za mene. U Orsayu je bilo recimo potencijala, ali bas neka kad sam probala je imala one kratke rukave, ali velike i preduge, pa je bio taj tetasti look...
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#1184 Re: Moda - all about

Post by dzejkej »

no_sikiriki wrote: 21/07/2023 23:17
E, hvala ti, pogledaću onda taj PS Fashion...a ne tražim ništa formalno, jer ne zahtjeva radno mjesto takvo nešto, nego samo da nije kratko i preotovoreno...tako da ni te "tetaste" opcije nisu za mene. U Orsayu je bilo recimo potencijala, ali bas neka kad sam probala je imala one kratke rukave, ali velike i preduge, pa je bio taj tetasti look...
Ako ti je blizu BBI svakako odleti. Oni su ti bas dobri upravo za te varijante casual ali pristojno. Jedino se moze desiti da nemaju brojeva ako su im snizenja ali kod njih se kupuje na duze staze, kad naletis da je dobro bas se nanosas tako da trebas pratiti stranicu ili ici u radnju da pogledas sta ima.
Sretno :kiss:
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#1185 Re: Moda - all about

Post by dzejkej »

dzejkej wrote: 21/07/2023 23:23
no_sikiriki wrote: 21/07/2023 23:17
E, hvala ti, pogledaću onda taj PS Fashion...a ne tražim ništa formalno, jer ne zahtjeva radno mjesto takvo nešto, nego samo da nije kratko i preotovoreno...tako da ni te "tetaste" opcije nisu za mene. U Orsayu je bilo recimo potencijala, ali bas neka kad sam probala je imala one kratke rukave, ali velike i preduge, pa je bio taj tetasti look...
Ako ti je blizu BBI svakako odleti. Oni su ti bas dobri upravo za te varijante casual ali pristojno. Jedino se moze desiti da nemaju brojeva ako su im snizenja ali kod njih se kupuje na duze staze, kad naletis da je dobro bas se nanosas tako da trebas pratiti stranicu ili ici u radnju da pogledas sta ima.
Sretno :kiss:
Javi ako sta nadjes dobro, ja ti volim tako da mahalam sta je ko dobro kupio :lol: :lol:
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#1186 Re: Moda - all about

Post by no_sikiriki »

dzejkej wrote: 21/07/2023 23:24 Javi ako sta nadjes dobro, ja ti volim tako da mahalam sta je ko dobro kupio :lol: :lol:
Hahah i ja, naravno da ću se pohvaliti, ako šta bude. :mrgreen:
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#1187 Re: Moda - all about

Post by alica.k »

Pogledaj i u Tiffany (Tiffany Collection, ne onaj sto ima HM stvari) i u Retru u SCC i Alti.

Ne znam ima li sta poslovno u Allure by Lea (to je tamo na obali blizu estrade), ja sam znala naci.

I belissima ima.
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#1188 Re: Moda - all about

Post by dzejkej »

Iako nije usko tema, gledam posljednje objave o Amal Clooney i meni se cini da je imala plasticnu operaciju lica. Ako nisu retusirane fotke samo cu reci JBG. Meni je bas bila lijepa onakva, dostojanstvena, drugacija od onih plasticnih lutki iz istog kalupa. Bas cu pratiti hoce li biti jos nekih fotki da uporedim.
Hebla ih plasticna hirurgija..
no_sikiriki
Posts: 17311
Joined: 11/12/2012 13:21

#1189 Re: Moda - all about

Post by no_sikiriki »

dzejkej wrote: 01/09/2023 00:01 Iako nije usko tema, gledam posljednje objave o Amal Clooney i meni se cini da je imala plasticnu operaciju lica. Ako nisu retusirane fotke samo cu reci JBG. Meni je bas bila lijepa onakva, dostojanstvena, drugacija od onih plasticnih lutki iz istog kalupa. Bas cu pratiti hoce li biti jos nekih fotki da uporedim.
Hebla ih plasticna hirurgija..
Ne mogu da skontam, gledam je i ja nedavno, i meni nešto djelovalo drugačije. Možda nos?
Meni ne izgleda loše (inače nisam ljubitelj plastike), ali drugačija jeste. Mada svi oni rade botox i te fazone, ali to je druga stvar...

Meni je npr. Kristin Davis primjer toga kad se neko "pokvari" plastikom...
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#1190 Re: Moda - all about

Post by dzejkej »

no_sikiriki wrote: 09/09/2023 16:52 Ne mogu da skontam, gledam je i ja nedavno, i meni nešto djelovalo drugačije. Možda nos?
Meni ne izgleda loše (inače nisam ljubitelj plastike), ali drugačija jeste. Mada svi oni rade botox i te fazone, ali to je druga stvar...

Meni je npr. Kristin Davis primjer toga kad se neko "pokvari" plastikom...
izbacice sigurno neko analizu sta je radjeno. sve je tako suptilno, neko utezanje je radila ali tako da izgleda kao glow up i sve po milimetar. fora je sto po meni fakat njoj ne treba u zivotu neki glow up, pa nije starleta, zena svjetska faca. to mi nesto isto kao da sad Angelu Merkel vidim sa filerima i napuhanim usnama, pa daj covjece. mislim nije isto, ova je u startu bolja macka pa hajde ali njoj je mozak najjace oruzje, a njega vala ima.
A Kristin, kakva je bila slatkica, ko bombona. nju je neko napunio filerima i njemu treba ukinuti licencu, a njoj opaliti jednu vaspitnu sto je ista dirala.
Post Reply