Muž i studentkinje

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#26 Re: Muž i studentkinje

Post by zijancer »

mislim da je mmbj nenadnašan :P
(toliko o studijama)
User avatar
krofnaa*
Posts: 190
Joined: 30/04/2013 00:50

#27 Re: Muž i studentkinje

Post by krofnaa* »

Averyy wrote: 16/01/2022 23:13 Imam 25 godina muz je 14 godina stariji. Profesor je na jednom veleucilisnom programu i tako smo se i upoznali prije 5 godina. Nije meni predavao ali smo se upoznali na fakultetu. Za njega odavno po faksu kruze price izmedju studentica, mlad je i privlacan muskarac i kao takav omiljen medju studenticama. Jos dok nismo bili zajedno cesto bi cula kolegice kako se trude na bilo koji nacin da ih primijeti, rijetke su bile uspjesne zato sto je bio na glasu kao arogantan i umisljen. Na prvu i jeste takav, dok ga bolje ne upoznate.
Kad smo se upoznali bio je u dugogodisnjoj vezi, mogu slobodno reci izvanbracnom braku, zivjeli su zajedno duzi niz godina. Nije je varao sa mnom ali bilo je medjusobnih simpatija te je on prekinuo vezu i mi smo prohodali. Sad smo u braku 3 godine. Inace prema meni je divan, pazljiv, nezan, strastven, muskarac kakvog sam cekala. Vidim oko sebe, dosta veza, brakova, gde muskarci srednjih godina varaju sa djevojcicama, svoje zene. A on je upravo djevojčicama, studenticama okruzen.
Bojim se da zbo toga ne upropastim ovu svoju vezu, kojoj ne mogu da nadjem nijednu drugu zamerku. ‚‚Samo‚‚ ne znam kako da izbacim strah da ce me moj partner prevariti za 10, 15, godina. A i trenutno postoji crv sumnje iako mi ne daje povoda nimalo. Bukvalno smo i dalje u fazi "medenog mjeseca" i nigdje ne idemo jedno bez drugoga, svaki slobodan trenutak je nas, a i porukicama se cujemo dok smo na poslu. Tako da nema me gdje varati da i hoce, iako smo dok sam studirala i kad smo prohodali imali bliskih kontakta i na fakultetu, pa od tu dolazi jos dodatna briga.
bez veze zvuči, ali ovde imam slobodu da pišem ono sto ne bih nikom rekla.....

Kako se vi ‚‚borite‚‚ sa tim i da li uopste razmišljate o tome?
Već viđeno 1000 puta, u filmovima, serijama i jeftinim ljubavnim romanima. Atraktivni profesor i studentica, uplove u zabranjenu tajnu vezu, kasnije se formira veza. Nakon 5-6 godina monotonog braka, profesor pronalazi novu studenticu i ponavlja se ciklus.
Crvenokapi
Posts: 10
Joined: 02/03/2022 10:25

#28 Re: Muž i studentkinje

Post by Crvenokapi »

Da nije saltaga vaskrsno
Post Reply