Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#101 Re: Novak Đoković

Post by nosara »

Bolesnici. Potpuno nepotrebno i besmisleno maltretiranje simbola zdravog, sportskog zivota.

Babuni nece skontali fol ni kad neki vakser iz prvih 20 na listi rikne od srca na teniskom terenu. "Desava se, napor, pio, drogirao se, previse guzio". :-)
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#102 Re: Novak Đoković

Post by Blitz1 »

Kme kme
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#103 Re: Novak Đoković

Post by duh_sa_sjekirom »

Bezvezna tema i bezvezan lik...
Kakav šupak i ološ trebaš biti pa zaražen otići među djecu?
I onda kažu da ga mnogi ne vole samo zato što je Srbin.
Ne, gospodo, preziru ga jer je šupak i pokvarenjak
User avatar
apsidejzi
Posts: 8278
Joined: 25/05/2013 23:49

#104 Re: Novak Đoković

Post by apsidejzi »

Anquilla wrote: 10/01/2022 21:01
sime_cipol wrote: 10/01/2022 19:38 - Koji datum nam treba da bi mogao uci u Australiju?
- 16.12
- Slavice, Pisi 16.12 na dokumentima.
- Ok šefe.

Što ce reci da mu je potvrda laznjak, da nije prebolovao koronu, da je obmanuo vlasti druge drzave.
:thumbup:

Jedno od dvoje:
- ili je falsifikovao dokumenta za igranje na AO, samim tim i ulazak u državu,
- ili je hodao okolo zaražen koronom, rizikujući da neko zbog njega oboli.

Nadam se da je ovo prvo, jer je druga opcija :roll:.
Po meni je prva opcija gora. Pokazuje da nismo jednaki. Da onaj ko ima novac moze sve kupiti pa i lazne potvrde. Ti i ja ne bismo mogli uci u Australiju da nismo vakcinisani, a ne bismo mogli ni srediti lazne papire. Ovo ukazuje na korupciju potkupljivost i ukazuje zasto ce balkan biti supak svijeta jos dugo dugo vremena.

Druga opcija je takodjer grozna ali ima manji uticaj po covjecanstvo.
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#105 Re: Novak Đoković

Post by banjaluka078 »

apsidejzi wrote: 11/01/2022 08:56 Ovo ukazuje na korupciju potkupljivost i ukazuje zasto ce balkan biti supak svijeta jos dugo dugo vremena.
Upravo. I svaki put kad zaustimo da kukamo zato što nama odavde uvije treba viza ili potvrda ili hrpa papira, treba nam biti jasno zašto je to tako.
User avatar
liaar
Posts: 3785
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#106 Re: Novak Đoković

Post by liaar »

apsidejzi wrote: 11/01/2022 08:56
Anquilla wrote: 10/01/2022 21:01

:thumbup:

Jedno od dvoje:
- ili je falsifikovao dokumenta za igranje na AO, samim tim i ulazak u državu,
- ili je hodao okolo zaražen koronom, rizikujući da neko zbog njega oboli.

Nadam se da je ovo prvo, jer je druga opcija :roll:.
Po meni je prva opcija gora. Pokazuje da nismo jednaki. Da onaj ko ima novac moze sve kupiti pa i lazne potvrde. Ti i ja ne bismo mogli uci u Australiju da nismo vakcinisani, a ne bismo mogli ni srediti lazne papire. Ovo ukazuje na korupciju potkupljivost i ukazuje zasto ce balkan biti supak svijeta jos dugo dugo vremena.

Druga opcija je takodjer grozna ali ima manji uticaj po covjecanstvo.
Pa prva opcija postoji na planeti od nastanka prvog načina plaćanja, oni koji imaju pare, imaju sve. Nebitno je l' na legalan ili ilegalan način, ali imaju sve što im naumpadne. Pa i testove kakvi im trebaju, pa i robove ako treba.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#107 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

apsidejzi wrote: 11/01/2022 08:56
Anquilla wrote: 10/01/2022 21:01

:thumbup:

Jedno od dvoje:
- ili je falsifikovao dokumenta za igranje na AO, samim tim i ulazak u državu,
- ili je hodao okolo zaražen koronom, rizikujući da neko zbog njega oboli.

Nadam se da je ovo prvo, jer je druga opcija :roll:.
Po meni je prva opcija gora. Pokazuje da nismo jednaki. Da onaj ko ima novac moze sve kupiti pa i lazne potvrde. Ti i ja ne bismo mogli uci u Australiju da nismo vakcinisani, a ne bismo mogli ni srediti lazne papire. Ovo ukazuje na korupciju potkupljivost i ukazuje zasto ce balkan biti supak svijeta jos dugo dugo vremena.

Druga opcija je takodjer grozna ali ima manji uticaj po covjecanstvo.
Da si ti ziv i zdrav ljudi po bosni kupuju potvrde. Cuj onaj ko ima novac. Znam ljude sto su u fotosopu pravili potvrde. U austriji i njemackoj masovne afere sa laznim qr kodovima i laznim vakcinisanjem. Odes na vakcinaciju i ona teta spricne u prazno. U americi profesionalni sportisti laziraju potvrde ali eto balkan je rupa
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#108 Re: Novak Đoković

Post by spinel_ »

Upravo tako. Pa svaki politicar koji se pred kamerom vakcinisao je lazirao sve. Jednostavno primio placebo.
Eh sad Djokovic je mogao ici na to da i on primi placebo i tako dobije potvrdu ali ocigledno drzava je stala iza njega i izdala mu laznu potvrdu da je pozitivan jer ocigledno to nije bio.
Kako god, vlasti Australije zbog fasizma koji sprovode zasluzili su da ih se vara i laze. Jer i oni svom narodu rade puno gore stvari.
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#109 Re: Novak Đoković

Post by darius_maximus »

Bodkin wrote: 11/01/2022 09:14
apsidejzi wrote: 11/01/2022 08:56
Po meni je prva opcija gora. Pokazuje da nismo jednaki. Da onaj ko ima novac moze sve kupiti pa i lazne potvrde. Ti i ja ne bismo mogli uci u Australiju da nismo vakcinisani, a ne bismo mogli ni srediti lazne papire. Ovo ukazuje na korupciju potkupljivost i ukazuje zasto ce balkan biti supak svijeta jos dugo dugo vremena.

Druga opcija je takodjer grozna ali ima manji uticaj po covjecanstvo.
Da si ti ziv i zdrav ljudi po bosni kupuju potvrde. Cuj onaj ko ima novac. Znam ljude sto su u fotosopu pravili potvrde. U austriji i njemackoj masovne afere sa laznim qr kodovima i laznim vakcinisanjem. Odes na vakcinaciju i ona teta spricne u prazno. U americi profesionalni sportisti laziraju potvrde ali eto balkan je rupa
Uvijek na ovakve izjave moram odgovoriti.
Balkan (a što je za mene najpogubnije, Bosna) je rupa jer nema stvarnih posljedica i odgovornosti.

Kažeš u Njemačkoj i Austriji afere? Odlično.
Gdje su te afere u BiH, ako pravimo potvrde u PhotoShopu?
Kao i za haman sve ostalo će biti da je pojeo vuk magarca.
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#110 Re: Novak Đoković

Post by milejovic1971 »

pa uhapsene su 2 zene na granici sa Hrvatskom radi laznih potvrda...eto dje su
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1960
Joined: 13/07/2016 11:10

#111 Re: Novak Đoković

Post by sve_ovo_ja »

Note: Giving false or misleading information is a serious offense.

Image
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#112 Re: Novak Đoković

Post by uglavnomja »

spaniju je zaboravio :-)


sta covjek uradi od sebe, od statusa, od zivota ... :roll:


bio e ljudina, spao je na cigancenje, laganje, varanje ... fuj
i uz to je zdravstveni terorista
User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#113 Re: Novak Đoković

Post by darius_maximus »

milejovic1971 wrote: 11/01/2022 09:34 pa uhapsene su 2 zene na granici sa Hrvatskom radi laznih potvrda...eto dje su
Austrija: https://bmi.gv.at/news.aspx?id=50726155304472624D41633D (5. januara je 100 policajaca izvršilo pretrese na 24 lokacije i uhapšene su 22 osumnjičene osobe, uz izuzimanje kompjutera i druge opreme, zbog 1100 lažnih evidentiranih potvrda od aprila 2021. godine, u saradnji s Interpolom. Kazna do pet godina zatvora, novčana kazna i moguće optužbe za ugrožavanje sigurnosti i života ljudi).

Bosna: Dvije žene uhapšene na granici s lažnom potvrdom. Ko pravi potvrde? Za koliko se prodaju? Koji su kanali? Ko će se oko toga peglati, jebajiga.

Totalno je bespotrebno uvijek relativizirati našu glupost i zločine.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#114 Re: Novak Đoković

Post by uglavnomja »

neke zemlje na zapadu ne priznaju "papirne" potvrde o vakcini ili testu ili prebolovanj koroni, samo bar kod na telefonu

to se lako falsifikuje

i ne samo balkanci
svi "novaci" antivakseri
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#115 Re: Novak Đoković

Post by Haris.ba »

uglavnomja wrote: 11/01/2022 09:57 neke zemlje na zapadu ne priznaju "papirne" potvrde o vakcini ili testu ili prebolovanj koroni, samo bar kod na telefonu

to se lako falsifikuje

i ne samo balkanci
svi "novaci" antivakseri
Lakse falsifikovati kod na telefonu nego iskucati papir. :D
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#116 Re: Novak Đoković

Post by milejovic1971 »

uglavnomja wrote: 11/01/2022 09:47 spaniju je zaboravio :-)


sta covjek uradi od sebe, od statusa, od zivota ... :roll:


bio e ljudina, spao je na cigancenje, laganje, varanje ... fuj
i uz to je zdravstveni terorista
ocito imas problem sto je Nole naaaj sportista ex YU svih vremena... a za varanje i laganje je odluku donio sud...toliko o tome
User avatar
apsidejzi
Posts: 8278
Joined: 25/05/2013 23:49

#117 Re: Novak Đoković

Post by apsidejzi »

Bodkin wrote: 11/01/2022 09:14
apsidejzi wrote: 11/01/2022 08:56
Po meni je prva opcija gora. Pokazuje da nismo jednaki. Da onaj ko ima novac moze sve kupiti pa i lazne potvrde. Ti i ja ne bismo mogli uci u Australiju da nismo vakcinisani, a ne bismo mogli ni srediti lazne papire. Ovo ukazuje na korupciju potkupljivost i ukazuje zasto ce balkan biti supak svijeta jos dugo dugo vremena.

Druga opcija je takodjer grozna ali ima manji uticaj po covjecanstvo.
Da si ti ziv i zdrav ljudi po bosni kupuju potvrde. Cuj onaj ko ima novac. Znam ljude sto su u fotosopu pravili potvrde. U austriji i njemackoj masovne afere sa laznim qr kodovima i laznim vakcinisanjem. Odes na vakcinaciju i ona teta spricne u prazno. U americi profesionalni sportisti laziraju potvrde ali eto balkan je rupa
Sta se desi u Njemackoj i Austriji ako se otkrije da si lazirao qr kod ili spricnuo placebo vakcinu?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#119 Re: Novak Đoković

Post by Tesla Edison »

Ma ne treba ovdje raspravljati. Nisi vakcinisan, momentalna deportacija, mada bih ga ja strpao u zatvor, i to dugotrajni, budući da se bavi terorističkim aktivnostima (bioterorista).

Ugrozio je svjesno živote miliona Australaca, za to se ide na dugotrajnu robiju.

Dosta je više antivaxxera, treba im se stati u kraj jednom za sva vremena. Njima i panikbotinama, koji rade u tandemu, oduzeti sva ljduska i građanska prava, sve dok se u potpunosti ne imuniziraju protiv svih vrsta virusa i bolesti. Poslije im oduzeti samo građanska prava, kako ne bi mogli širiti svoje sulude torije.

Reci NE antivaxxerskom (bioterorističkom) lobiju!
Reci NE luđacima koji podržavaju i slijede najvećeg luđaka i kvazi-naučnika Osmana Sedmanagića!
Last edited by Tesla Edison on 11/01/2022 10:08, edited 1 time in total.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#121 Re: Novak Đoković

Post by Tesla Edison »

User avatar
darius_maximus
Posts: 3252
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#122 Re: Novak Đoković

Post by darius_maximus »

uglavnomja wrote: 11/01/2022 09:57 neke zemlje na zapadu ne priznaju "papirne" potvrde o vakcini ili testu ili prebolovanj koroni, samo bar kod na telefonu

to se lako falsifikuje

i ne samo balkanci
svi "novaci" antivakseri
QR kod je QR kod.
Da li ga imas na papiru, ili pokazes na telefonu, svejedno je.

Sve se moze falsifikovati, samo kazne i posljedice nisu iste.
Šta misliš šta bi se, recimo, našem čovjeku, koji živi i radi u Austriji, desilo da mu austrijska policija otkrije lažnu Covid potvrdu?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#123 Re: Novak Đoković

Post by Tesla Edison »

darius_maximus wrote: 11/01/2022 10:09
uglavnomja wrote: 11/01/2022 09:57 neke zemlje na zapadu ne priznaju "papirne" potvrde o vakcini ili testu ili prebolovanj koroni, samo bar kod na telefonu

to se lako falsifikuje

i ne samo balkanci
svi "novaci" antivakseri
QR kod je QR kod.
Da li ga imas na papiru, ili pokazes na telefonu, svejedno je.

Sve se moze falsifikovati, samo kazne i posljedice nisu iste.
Šta misliš šta bi se, recimo, našem čovjeku, koji živi i radi u Austriji, desilo da mu austrijska policija otkrije lažnu Covid potvrdu?
Da postoji smrtna kazna, ne bi bilo dileme šta bi trebalo poduzeti.

Ovako, zavisi kolika je maksimalna kazna. Negdje između 20 i 45 godina zatvora.

Zar ne kontate da je lik terorista?! Lik se bavi bioterorističkim aktivnostima i ne mogu da vjerujem da ima ljudi koji ga podržavaju?! Pa da mi je otac rođeni, ako je terorista, treba truhnuti u zatvoru. N.Đ. je svjesno ugrzio i doveo u pitanje živote milijuna Australaca, kročivši na tlo Australije nevakcinisan.

Pa jebem mu mater, kakav smo mi to narod?!!
Last edited by Tesla Edison on 11/01/2022 10:13, edited 1 time in total.
User avatar
apsidejzi
Posts: 8278
Joined: 25/05/2013 23:49

#124 Re: Novak Đoković

Post by apsidejzi »

milejovic1971 wrote: 11/01/2022 10:01
uglavnomja wrote: 11/01/2022 09:47 spaniju je zaboravio :-)


sta covjek uradi od sebe, od statusa, od zivota ... :roll:


bio e ljudina, spao je na cigancenje, laganje, varanje ... fuj
i uz to je zdravstveni terorista
ocito imas problem sto je Nole naaaj sportista ex YU svih vremena... a za varanje i laganje je odluku donio sud...toliko o tome
Joj kad krenu ovi superlativi naj naj naj necega. Najbolji sportista svijeta svih vremena koji je ikad bio i koji ce ikada biti. Reci slobodno. Pokloni se svom bogu. Kao da ti imas kakve koristi od toga sto je on dobar teniser. Novak mozda jeste najbolji sportista ex YU ali je sebi najbolji. Ti nikakve koristi ni stete od toga nemas. Zasto bi neko imao "problem" sto je neko najbolji? Mozda bih imao problem da sam i ja teniser pa se takmicim sa njim i onda mi je on prepreka da ja budem najbolji teniser. Ali ovako optuzivati nekoga da ima problem zato sto je neko drugi nesto uspio.... glupost.

I moj komsija Atif je najbolji varioc kojeg sam sreo i ne vidim zasto bi ti imao problem sto je on to. Na kraju krajeva sta odredjuje ko je najbolji u necemu SVIH VREMENA? Broj medalja i broj titula? Sumnjam! To ovisi od konkurencije. Ako je konkurencija karina onda ces imati mnogo medalja. Sta onda odredjuje ko je najbolji "svih vremena"? Ne postoji koncept najbolji svih vremena. Postoji koncept najbolji trenutno i to trenutno traje dok ne dodje nesto drugo trenutno.
zilog
Posts: 7551
Joined: 06/03/2009 11:19

#125 Re: Novak Đoković

Post by zilog »

milejovic1971 wrote: 11/01/2022 10:01
uglavnomja wrote: 11/01/2022 09:47 spaniju je zaboravio :-)
sta covjek uradi od sebe, od statusa, od zivota ... :roll:
bio e ljudina, spao je na cigancenje, laganje, varanje ... fuj
i uz to je zdravstveni terorista
ocito imas problem sto je Nole naaaj sportista ex YU svih vremena... a za varanje i laganje je odluku donio sud...toliko o tome
Sud uopste nije sudio o tome je li Novak lagao i varao (nije imao ni vremena za to), nego o ispravnosti postupka imigracionog sluzbenika, koji mu je ponistio vizu. Osim toga, sud u Australiji ne moze presuditi za ocigledno krivicno djelo pocinjeno u Srbiji.
Post Reply