Novak Đoković

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
palermo
Posts: 22373
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#76 Re: Novak Đoković

Post by palermo »

Bodkin wrote: 10/01/2022 22:35
palermo wrote: 10/01/2022 20:34

pa eto, i ti zbog Đokovića si došao u stadij da braniša antivaksere i čitav taj pokret (kako ga drukčije nazvati). Vidiš, kakva je to opasnost....

Ono, Đoković mjeri, a drugih 97% uključujući recimo i jednog Nadala, ne mjeri......mislim.....

guru, heroj, ili što bi Srđan rekao Isus antivaksera
Ne nego si ti kao i vecina zaslijepljen cinjenicom da je on srbin.
Australija je mogla i trebala reci samo vacinisani ali nije. Istog momenta moras pustiti SVE pa makar i antivakserske gurue da padaju pod ista pravila. I tu je kraj price. To sto nagadjate jel falsifikovao papire ili je iz istog razloga. Njegova papirologija je prosla nezavisni medicinski lregled u australiji. Sve drugo je politika
Ali balkansko poimanje demokratije je zapaliti sve koji drugacije misle
Sta god da je Australija rekla ili nije rekla, ostaje cinjenica da je on antivakaserski Isus i u mom svijetu je on opasan.

U tvom ocito nije....jel zato sto je Srbin to sam za sebe odluci
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#77 Re: Novak Đoković

Post by Edin H. »

Kako god u jednoj stvari se mozemo dogovoriti - Srdjan je odigrao kljucnu ulogu. :oops:
immuno
Posts: 2027
Joined: 07/04/2010 11:05

#78 Re: Novak Đoković

Post by immuno »

Veceras na austrijskim vijestima Armin Wolf kaze " sve se pretvorilo u nacionalnu histeriju, novak jesi najbolji teniser al covjek??????"
Na njemackim vijestima ZDF ostre kritike za familiju, razumiju da simpatizere nemogu kontrolisati sta I kako rade al familija je definitivno unistila sportistu I napravila licni nacionalni sou, vise nikad nece biti ono sto je bio prije par dana, mozda ce opet pobijediti al to vise nikog a neitneresuje...

Covjek je sam sebe unistio, nemam nista protiv da se nece vakcinisati I da zeli biti iznad sviju, sitnicu je izgleda zaboravio da Mora snositi I konsekvence zbog toga... Neosjecam se lijepo kad to kazem al nije mi ga nimalo zao, skuho si sad kusaj...
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#79 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

palermo wrote: 10/01/2022 23:11
Bodkin wrote: 10/01/2022 22:35

Ne nego si ti kao i vecina zaslijepljen cinjenicom da je on srbin.
Australija je mogla i trebala reci samo vacinisani ali nije. Istog momenta moras pustiti SVE pa makar i antivakserske gurue da padaju pod ista pravila. I tu je kraj price. To sto nagadjate jel falsifikovao papire ili je iz istog razloga. Njegova papirologija je prosla nezavisni medicinski lregled u australiji. Sve drugo je politika
Ali balkansko poimanje demokratije je zapaliti sve koji drugacije misle
Sta god da je Australija rekla ili nije rekla, ostaje cinjenica da je on antivakaserski Isus i u mom svijetu je on opasan.

U tvom ocito nije....jel zato sto je Srbin to sam za sebe odluci
Covjek nije antivakser. Ja ne vidim da on daje izjave protiv vakcine. Ja prvi ne podnosim antivaksere.

Ovdje je nesto opasno australija napravila, a to je da je dala mogucnost covjeku koji nije vakcinisan da igra turnir i jos napravila pr fiasko koji ce doci kao kec na desetku za prave antivaksere.
ajdamo
Posts: 1054
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#80 Re: Novak Đoković

Post by ajdamo »

Vjerovatno će mu i neki sponzori otkazati ugovore nakon ovog incidenta.
palermo
Posts: 22373
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#81 Re: Novak Đoković

Post by palermo »

Bodkin wrote: 10/01/2022 23:27
palermo wrote: 10/01/2022 23:11

Sta god da je Australija rekla ili nije rekla, ostaje cinjenica da je on antivakaserski Isus i u mom svijetu je on opasan.

U tvom ocito nije....jel zato sto je Srbin to sam za sebe odluci
Covjek nije antivakser. Ja ne vidim da on daje izjave protiv vakcine. Ja prvi ne podnosim antivaksere.

Ovdje je nesto opasno australija napravila, a to je da je dala mogucnost covjeku koji nije vakcinisan da igra turnir i jos napravila pr fiasko koji ce doci kao kec na desetku za prave antivaksere.
Jes drug tako je, Australija je kriva i Nole nije antivakser....i penzije ce skociti 300%...sve je tako....
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#82 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

palermo wrote: 10/01/2022 23:31
Bodkin wrote: 10/01/2022 23:27

Covjek nije antivakser. Ja ne vidim da on daje izjave protiv vakcine. Ja prvi ne podnosim antivaksere.

Ovdje je nesto opasno australija napravila, a to je da je dala mogucnost covjeku koji nije vakcinisan da igra turnir i jos napravila pr fiasko koji ce doci kao kec na desetku za prave antivaksere.
Jes drug tako je, Australija je kriva i Nole nije antivakser....i penzije ce skociti 300%...sve je tako....
Ti to gledaj kako hoces. To ti govorim kao neko ko je tri vakcine primio i ko podrzava da turnire mogu igrati samo vakcinisani
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#83 Re: Novak Đoković

Post by Edin H. »

Bodkin wrote: 10/01/2022 23:33
palermo wrote: 10/01/2022 23:31
Jes drug tako je, Australija je kriva i Nole nije antivakser....i penzije ce skociti 300%...sve je tako....
Ti to gledaj kako hoces. To ti govorim kao neko ko je tri vakcine primio i ko podrzava da turnire mogu igrati samo vakcinisani
Bas me interesuje na osnovu cega se donio takav zakljucak

Pa i ono sto je napravio sa Adria turnirom proizilazi iz takvog njegovog stava.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#84 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

Edin H. wrote: 10/01/2022 23:36
Bodkin wrote: 10/01/2022 23:33

Ti to gledaj kako hoces. To ti govorim kao neko ko je tri vakcine primio i ko podrzava da turnire mogu igrati samo vakcinisani
Bas me interesuje na osnovu cega se donio takav zakljucak

Pa i ono sto je napravio sa Adria turnirom proizilazi iz takvog njegovog stava.
Koji zakljucak? Hices da kazes da je adria turnir organizovan da pokaze svijetu da nema korone?
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 1960
Joined: 13/07/2016 11:10

#85 Re: Novak Đoković

Post by sve_ovo_ja »

Ovo što su uradili je u normalnim okolnostima za zatvora realno, prevarantska bagra što je lažirala rezultate.
Ne upratih Jelena se nigdje nije pojavljivala, samo otac retard, majka i brat prevodioc?
User avatar
Edin H.
Posts: 47049
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#86 Re: Novak Đoković

Post by Edin H. »

Bodkin wrote: 10/01/2022 23:41
Edin H. wrote: 10/01/2022 23:36

Bas me interesuje na osnovu cega se donio takav zakljucak

Pa i ono sto je napravio sa Adria turnirom proizilazi iz takvog njegovog stava.
Koji zakljucak? Hices da kazes da je adria turnir organizovan da pokaze svijetu da nema korone?
Od kuda ja znam sta je njemu bilo u glavi? Samo znam da je bilo neprimjereno, zavrsilo kako je bilo ocekivano, jer su se ljudi zarazili, mozda je neko u tom lancu zaraze zavrsio i sa ozbiljnijim posljedicama. U najmanju ruku neodgovorno.
Messier
Posts: 586
Joined: 06/10/2011 23:39

#87 Re: Novak Đoković

Post by Messier »

Pa i ti si Bodkine zaslijepljen cinjenicom da je on Srbin, samo okreni medalju.

Da je Kyrgios ovo uradio, ili neko drugi, treci...ti bi isto ovo govorio i isto branio?

Znamo da ne bi, tako da je banalno okretanje price na mucenistvo i ugrozenost, kad parametri nisu isti za sve, a samo zbog nacionalnosti.

Dakle, ko je zaslijepljen, dalo bi se pricati
User avatar
graue_maus
Posts: 3576
Joined: 13/11/2011 15:01

#88 Re: Novak Đoković

Post by graue_maus »

:roll: :roll: :roll:
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#89 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

Edin H. wrote: 10/01/2022 23:55
Bodkin wrote: 10/01/2022 23:41

Koji zakljucak? Hices da kazes da je adria turnir organizovan da pokaze svijetu da nema korone?
Od kuda ja znam sta je njemu bilo u glavi? Samo znam da je bilo neprimjereno, zavrsilo kako je bilo ocekivano, jer su se ljudi zarazili, mozda je neko u tom lancu zaraze zavrsio i sa ozbiljnijim posljedicama. U najmanju ruku neodgovorno.
Ne slazem se i to je nevezano za adria tour. Isto kao da npr drzava hrvatska nije mogla reci “ta organizacija nema smisla jer je previse opasna”.
Jel trebalo to puno bolje organizovati sa karantinom prije i kasnije, jeste. Samo za poredjenje, nba je napravio zavrsni tour par mjeseci kasnije dok vakcine nisu jos bile ni blizu.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#90 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

Messier wrote: 10/01/2022 23:56 Pa i ti si Bodkine zaslijepljen cinjenicom da je on Srbin, samo okreni medalju.

Da je Kyrgios ovo uradio, ili neko drugi, treci...ti bi isto ovo govorio i isto branio?

Znamo da ne bi, tako da je banalno okretanje price na mucenistvo i ugrozenost, kad parametri nisu isti za sve, a samo zbog nacionalnosti.

Dakle, ko je zaslijepljen, dalo bi se pricati
Bih. Ne moras vjerovati ali tako je. Osim ako se ne dokaze da je falsifikovao papire, ko god da je po pravilima australije i AO otisao ima pravo na to

I to ti govorim kao neko ko je barem 10 zemalja obisao u vrijeme najgorih brojeva u i van evrope
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55699
Joined: 15/12/2008 16:53

#91 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

Bodkin wrote: 11/01/2022 00:20
Messier wrote: 10/01/2022 23:56 Pa i ti si Bodkine zaslijepljen cinjenicom da je on Srbin, samo okreni medalju.

Da je Kyrgios ovo uradio, ili neko drugi, treci...ti bi isto ovo govorio i isto branio?

Znamo da ne bi, tako da je banalno okretanje price na mucenistvo i ugrozenost, kad parametri nisu isti za sve, a samo zbog nacionalnosti.

Dakle, ko je zaslijepljen, dalo bi se pricati
Bih. Ne moras vjerovati ali tako je. Osim ako se ne dokaze da je falsifikovao papire, ko god da je po pravilima australije i AO otisao ima pravo na to

I to ti govorim kao neko ko je barem 10 zemalja obisao u vrijeme najgorih brojeva u i van evrope
Pa ocigledno je da je falsifikat, moras biti bas zaslijepljen da ne vidis.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#92 Re: Novak Đoković

Post by pinkman »

Capljina74 wrote: 10/01/2022 22:37
zrakomlat wrote: 10/01/2022 22:35

Ime pacijenta: NOVAK DJOKOVIĆ
Sta je tu problem?

To rade sestre, ne sekretarice.
To je stara prica:
https://www.rts.rs/page/magazine/sr/sto ... azume.html
Prema Zakonu o putnim ispravama, ovaj dokument popunjava se na srpskom jeziku, latiničnim pismom. Zbog imena i prezimena upisanih u pasoše sa slovom „đ“, građani koji često putuju, a naročito oni koji rade u inostranstvu, bili su suočeni sa problemom dokazivanja identiteta.

„Svakoga kome je u putnim ispravama bilo napisano „dj" pitamo kako želi da mu u dokumentima piše ime i prezime. Posebno prezimena. Primera radi – Đorđević, Đurđević i Đurašinović. Da li želi da mu piše 'dj' ili 'đ'“, kaže Dušica Babović, načelnica Uprave za upravne poslove PU Beograd.
Zavisi kako je sad kod njega u dokumentima.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16347
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#93 Re: Novak Đoković

Post by sime_cipol »

Znam ljude u Njemačkoj koji su kupovali pozitivne testove, izolacija odredjen broj dana (usput odmore) i ne moraju primiti vakcinu.
Novak Djokovic je obmanuo Australijske vlasti, cijeli svijet napravio budalom. Nisam ni sumnjao da mu je Vucic napravio papire da bude sve ok. I Slavica naravno :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55699
Joined: 15/12/2008 16:53

#94 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

Kaze premijer Viktorije da ga mogu sada natjerati u karantin :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55699
Joined: 15/12/2008 16:53

#95 Re: Novak Đoković

Post by ultima_palabra »

More document trouble for Novak Djokovic.

On his Australian Travel Declaration, released by federal court yesterday, Djokovic stated he had NOT traveled in 14 days prior to his Jan 6 arrival here.

In fact, Djokovic had traveled from Belgrade to Spain within that time.
User avatar
Point.
Posts: 27809
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#96 Re: Novak Đoković

Post by Point. »

Nastavlja sa laganjem dakle.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#97 Re: Novak Đoković

Post by Bodkin »

ultima_palabra wrote: 11/01/2022 01:38
Bodkin wrote: 11/01/2022 00:20

Bih. Ne moras vjerovati ali tako je. Osim ako se ne dokaze da je falsifikovao papire, ko god da je po pravilima australije i AO otisao ima pravo na to

I to ti govorim kao neko ko je barem 10 zemalja obisao u vrijeme najgorih brojeva u i van evrope
Pa ocigledno je da je falsifikat, moras biti bas zaslijepljen da ne vidis.
Kako je ocigledno zivota ti? Drzava australija ne moze da dokaze, a tako je ocigledno
User avatar
banjaluka078
Moderator
Posts: 7436
Joined: 16/01/2007 23:38

#98 Re: Novak Đoković

Post by banjaluka078 »

https://www.index.hr/sport/clanak/austr ... ort_prva_d
ĐOKOVIĆEV nastup na Australian Openu i dalje je upitan. I tako će biti barem još jedan dan, pišu australski mediji koji tvrde da ministar imigracija Alex Hawke neće danas donijeti odluku o tome hoće li ponovno ukinuti vizu srpskom tenisaču.

Najbolji tenisač svijeta jučer je pobijedio u sudskom sporu protiv Australije i dobio vizu za ulazak u Australiju, gdje je odradio već dva treninga kako bi se pripremio za prvi Grand Slam sezone, ali ministar imigracija Alex Hawke ima diskrecijsko pravo ukinuti mu vizu mimo sudske odluke.

Poseban problem za Đokovića predstavlja istraga koju je savezna vlada u Australiji pokrenula protiv njega, kojom pokušava saznati je li lagao prilikom ispunjavanja obrasca za ulazak u zemlju. Podsjetimo, Đoković je graničnoj kontroli izjavio kako su iz Tennis Australije ispunili putnički formular u njegovo ime.

Dakle, Đoković ili netko drugi je na obrascu označio da u periodu od 14 dana prije dolaska u Australiju nije putovao u druge zemlje, a australske vlasti žele dokazati da je taj netko lagao.

Što i ne bi trebalo biti teško jer je činjenica da je Đoković tada, dakle u periodu od 23. prosinca do 6. siječnja, putovao iz Beograda u Španjolsku, gdje je trenirao u Marbelli 31. prosinca.
https://www.theguardian.com/sport/2022/ ... avel-claim
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#99 Re: Novak Đoković

Post by cyprus »

Ja ne znam jel se ikada bezveznija tema više razvlačila po medijima koliko ovo sa Đokovićem :-)
User avatar
Haris.ba
Posts: 24901
Joined: 08/09/2005 20:08

#100 Re: Novak Đoković

Post by Haris.ba »

Pa sta sada sa ovom potvrdom o kovidu? Je li lazna ili nije?
Post Reply