TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Mirsad_ZE
Posts: 33
Joined: 23/05/2005 07:19
Location: Zenica

#26

Post by Mirsad_ZE »

Hebo Tifu ba,tropa je ziva, ma opet kazem hebo Tifu
ZorZ
Posts: 11
Joined: 03/05/2005 11:27
Location: daleko od kuce

#27

Post by ZorZ »

Eshek wrote: "Zamjerim Tifi za nekorektnost i nekulturu na koncertu u Sarajevu ... "

ovdje je malo uprskao, slazem se

" ... Tifa ima toliko zasluga u Sarajevu i B&H da mu se može oprostiti i daleko veći kiks, što se mene tiče, da je se posr'o na sred bine, ja bih mu nekako oprostio ... "

i ja smatram da je ovo i vise nego dovoljan argument!


" ... Znali smo mi svi da se turneja ne organizuje radi ljubavi, nego radi love, sami smo sebe lagali, a sada kada je Tifa to jasno i glasno rekao, javljaju se balavci koji ga pljuju ... "

...upravo tako, balavci od juce, koji nisu nikad ni vidjeli ni culi dugme uzivo, jer je prestalo postojati prije nego su se vecina njih i rodili - zato, smanjite malo emocije i razmisljajte trezvenije i realnije ...

" ... Tifa je kao pravi Gospodin pristao na koncert, naplatio svoju dugogodišnju apstinenciju od profitabilnih narodnjaka, ali na kraju nije dozvolio da mnogo, mnogo nas živi u zabludi kako, eto, ipak ima ljubavi i emocija između BiH, tj. Sarajeva i njegove djece (čitaj Brega). Doduše, ljubavi ima: JEBALI SU NAS !!! "

kako koga, ja nisam htio poturiti svoju cijenjenu


8-)
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#28

Post by Drumer »

Ljudi nemojte mjesati Tifine zasluge tokom rata i njegove vokalne kvalitete. Sta je u ratu radio to stoji, al je brate kao vokal odron zesci. Pa ne moze vise ni jedne pjesme da otpjeva kako treba. Jebiga droga i alkohol i cigare uzimaju danak. Glas se treba cuvati, a zna se na kakve nacine se to odradjuje....
bosna forever
Posts: 96
Joined: 09/11/2004 04:38

#29

Post by bosna forever »

I eto opet Brega ispao fini sminker jer se samo smjeskao, a Tifa kao ne valja jer prica ono sto svi znaju ali niko ne smije da kaze.
Mi bi najvise voljeli da su Brega i Kusta dosli u Sarajevo i pred 50,000 dusa rekli "Vi ste uvijek bili najbolji", i bili bi opet heroji grada, i PTT bi stampao markice sa njihovim likom.

Najlakse je pljuvati na iskrenog, jos pogotovo ako je tvoj.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14710
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#30

Post by DaysleepeR »

Eshek wrote:Kako mu neko može zamjeriti što je dig'o lovu. Pa ljudi, on je jedan od rijetkih pjevača koji nisu počeli pjevati narodnjake i kvazi-pop-narodnjake, nije htio da sebi (ALI I NAMA SVIMA) obara nivo, a to je bio jedini način da prežive. Da je htio zaraditi i po cijenu izdaje Bosanaca i Hercegovaca, mogao je; međutim nije, strpljivo je čekao da uz čist račun odradi pos'o.
Nino Prses feat. Halid Beslic & Tifa - Dalidalidadam (ili da ne dam) :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#31

Post by mIRCerka »

DaysleepeR wrote:Nino Prses feat. Halid Beslic & Tifa - Dalidalidadam (ili da ne dam) :D
licno mi je ta pjesma simpaticna pravo....
sto se texta tice, urnebes je zivi.....
ali samo poslusajte textove nekih svjetskih ili evropskih hitova (npr. Ruslanin WILD DANCES ili ova Grcka No.1) - nidje veze....
opet tvrdim da nam ta pjesma "smeta" jer je nasa...a da je NE DAO BOG neko s istoka ili zapada snimio to isto, bila bi hit No.1....

nama ne treba muzika, nama ne treba umjetnost....
sad se svi zaklinju u Damira Niksica, a on je morao postati IME u Chicagu da bi mogao doci kod nas...
tako ti je mala moja kad zivis gdje zivis....
cheguevara
Posts: 83
Joined: 16/02/2004 00:00

#32 odgovor...

Post by cheguevara »

MA JEBO BREGU, TIFU, ALENA... sta cemo mi?

Vjerujte mi da su oni svi pjevali tokom rata... i nemoj da se zavaravate kako je neko od njih bio u ratu u Sarajevu. Majke mi znam ljude kojima je pjevao po Njemackoj i Tifa i Alen... dok su ovdje granate padale...

I JOS JEDNOM! JEBO NJIH SVE, STA CEMO MI!?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#33 Re: odgovor...

Post by mIRCerka »

cheguevara wrote:MA JEBO BREGU, TIFU, ALENA... sta cemo mi?

Vjerujte mi da su oni svi pjevali tokom rata... i nemoj da se zavaravate kako je neko od njih bio u ratu u Sarajevu. Majke mi znam ljude kojima je pjevao po Njemackoj i Tifa i Alen... dok su ovdje granate padale...

I JOS JEDNOM! JEBO NJIH SVE, STA CEMO MI!?
cuj sta...cekat cecin koncert :oops:

i glupa mi je prica PJEV'O ovdje ili ondje...u ratu u miru...
drago mi je da je Tifa otvoreno rekao ono STO JA SVIMA GOVORIM mjesecima....
i nek su se skupili radi para (od emocija se ne zivi), i nije mi zao sto sam bila :D
i drago mi je da je na kraju, i pored 150 hiljada ljudi u BGu, ipak sarajevski koncert bio NAJBOLJI...
a to su mi potvrdili mnogi koji su bili na koncertu u ZG....

lijep pozdrav
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#34

Post by Stitch__ »

DaysleepeR wrote:
Eshek wrote:Kako mu neko može zamjeriti što je dig'o lovu. Pa ljudi, on je jedan od rijetkih pjevača koji nisu počeli pjevati narodnjake i kvazi-pop-narodnjake, nije htio da sebi (ALI I NAMA SVIMA) obara nivo, a to je bio jedini način da prežive. Da je htio zaraditi i po cijenu izdaje Bosanaca i Hercegovaca, mogao je; međutim nije, strpljivo je čekao da uz čist račun odradi pos'o.
Nino Prses feat. Halid Beslic & Tifa - Dalidalidadam (ili da ne dam) :D
Tifa & Elvira Rahic - Baraba!!!
tataratira
Posts: 1623
Joined: 09/11/2004 12:33

#35

Post by tataratira »

"...kad' te droge spuste kažeš nikad više....."
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#36

Post by Fair Life »

Narandza wrote:samo je jedan tifa...ehe :D :D
Jes' vala... Tifa 29.
Last edited by Fair Life on 30/06/2005 10:58, edited 1 time in total.
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#37

Post by rumenko »

Tifa je poslije druga tita najznacajnija licnost koja se pjavila na balkanu od WW II.....

"Druze Tifa ljubicice bijela tebe voli omladina cijela...."
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#38

Post by Edit »

zato, smanjite malo emocije i razmisljajte trezvenije i realnije ...
razmisljajte kao - Tifa ... :lol: :lol:
ruzni
Posts: 5
Joined: 13/04/2003 00:00

#39

Post by ruzni »

ha ha zaista je zanimljiv ovaj cirkus.. cesto se to dogadja - najgore je reci istinu u facu pa sta bude... Tifa je ovaj put dokazao da je pravi Bosanceros... Lafcina! A ovaj intervju - pametno! - nije dao prije jer je znao posljedice, i vjerovatno mu je Brega zabranio
User avatar
Point.
Posts: 27939
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#41 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Point. »

Ovo mora da je photoshop. 4s, sta je ovo.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#42 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by O'zone »

Point. wrote:
Ovo mora da je photoshop. 4s, sta je ovo.
....ovo je mali grb Srbije.
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1 ... 1%98%D0%B5
E sad fotomontaža ili ne....
missko
Posts: 11436
Joined: 22/02/2008 13:22

#44 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by missko »

Sta hocete imaju i Ljiljana 2 na grbu
User avatar
Point.
Posts: 27939
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#45 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Point. »

Znaci da prekrizimo i njega. Ne mogu vjerovati da istetovirao grb Srbije.
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#46 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by TDK-90 »

Svi na sceni imaju kosulje i duge rukave , Alen cak i jaknu ali Tifa majicu bez rukava da se bas VIDI tetovaza. :shock: :shock: :shock:
U redu, Srbin si tvoja stvar i pravo, ali ne razumijem moment ne razumijem ti to :?
User avatar
Point.
Posts: 27939
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#47 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Point. »

Ne znam sta se i Alen petlja sa ovim srbijanskim dugmetom.
Tifa ode u Beograd i nakon pola godine postade veliki Srbin. Ponesi zastavu, Mladene Tificu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by Tomahawk11 »

Iskreno, nisam od njega očekivao.
Pokazao je kako je mali čovjek.
Ne zbog grba, nego zbog one da imaš želju biti veći Srbin od onog iz Beograda, pa se onda napinješ kao žaba i praviš cirkus od sebe.
Najgori su ljudi koji imaju lice za svaku sredinu. Kameleoni. Niti ih vole tamo odakle su došli niti tu gdje su došli.
User avatar
P.Starck
Posts: 1161
Joined: 14/07/2010 22:46

#49 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by P.Starck »

Bas se pogubio. Međutim vrijedniji mi je Tifa iz ratnog perioda od ovog danas pa šta god radio sada. :bih:
developer10
Posts: 785
Joined: 12/12/2012 13:45
Location: München, DE

#50 Re: TIFA-Bio i ostao KRALJ!!!

Post by developer10 »

P.Starck wrote:Bas se pogubio. Međutim vrijedniji mi je Tifa iz ratnog perioda od ovog danas pa šta god radio sada. :bih:
Prekriziti ga samo, kao i Kusturicu.

Koliko znam, jedan roditelj mu je Hrvat, drugi Srbin?
Post Reply