Kolinda Grabar-Kitarović

Locked
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#676 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/12 ... pravi.html

DŽAFEROVIĆ NIKAD OŠTRIJI, SVE JOJ SKRESAO U LICE: Hoće li nakon ove izjave Kolinda prekinuti odnose sa BiH?

:lol: :lol: Jebo Omču, šta je ovo
User avatar
dembele
Posts: 2760
Joined: 19/06/2014 09:15

#677 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by dembele »

Teški dani za Kolindicu. Još ako joj Munira oduzme lentu kraljice Balkana, onda jbg.
Biće ipak da jedna nesreća nikad ne dolazi sama.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#678 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Nije joj lahko. Prvo Džafer, a možda sutra Munira i druga raja, najebala je k'o žuta :)
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#679 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by The 51st State »

izredase se na kolindi ko u red lajt distrikt, a hafke zaduzen za higijenu
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#680 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

The 51st State wrote:izredase se na kolindi ko u red lajt distrikt, a hafke zaduzen za higijenu
Kako pjeni za Islamsku Deklaraciju i islamizam, tačno počinjem sumnjati da je Rajko Vasić glavom i bradom...
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#681 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by The 51st State »

Alfons Kauders wrote:
The 51st State wrote:izredase se na kolindi ko u red lajt distrikt, a hafke zaduzen za higijenu
Kako pjeni za Islamsku Deklaraciju i islamizam, tačno počinjem sumnjati da je Rajko Vasić glavom i bradom...
i za njegove standarde bulaznjenje je prejako, mora da mu se zamantalo od solidarnosti sa izjebanom kolindom
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4881
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#682 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by ¤ jelena ¤ »

Gdje je spominjala Islamsku deklaraciju?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#683 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by mO k3 »

Znaci redaljka ;)


Bolje da je imala date sa seseljom
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#684 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Jebote, pa ovo postaje sve zanimljije. Stvarno ovo je jedan eklatantan primjer vrhunskog istraživačkog novinarstva kojim obuluju naši domaći bh mediji.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/12 ... n_sam.html
PLENKOVIĆ TOTALNO IZGUBIO ŽIVCE ZBOG KOLINDE: “Razočaran sam…” izjavio je hrvatski premijer nakon intervjua koji je dao ekskluzivno za Nezavisni portal Slobodna Bosna, koji je (zar treba govoriti) inače prošao i u neobveznom ćaskanju uz kahvu i bozu s našim novinarem.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#685 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:Jebote, pa ovo postaje sve zanimljije. Stvarno ovo je jedan eklatantan primjer vrhunskog istraživačkog novinarstva kojim obuluju naši domaći bh mediji.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/12 ... n_sam.html
PLENKOVIĆ TOTALNO IZGUBIO ŽIVCE ZBOG KOLINDE: “Razočaran sam…” izjavio je hrvatski premijer nakon intervjua koji je dao ekskluzivno za Nezavisni portal Slobodna Bosna, koji je (zar treba govoriti) inače prošao i u neobveznom ćaskanju uz kahvu i bozu s našim novinarem.
Ono kad su ti izvor informacija Slobodna Bosna i Poskok...
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#686 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by tandmand »

ebo je svak, ako je ova novinarka Jerusalem Posta znala i da postoji BiH. Morala joj se dogoditi kolinda da spozna.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#687 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/12 ... rovic.html

"VRLO SAM IZNENAĐEN...": Oglasio se izraelski ambasador nakon izjava Grabar-Kitarović.......

I onda slijedi obrat koji nije apostrofiran u naslovu, i koji ne vodi u željenom smjeru zbog kojeg je ovo i postavljeno:

Duboko sam razočaran saznanjem da su neke navodne izjave izvađene iz konteksta, zasjenjujući na taj način veoma produktivnu i plodonosnu predsjedničku posjetu Izraelu. Hvala vam gđo predsjednice. Izrael će vas dočekati raširenih ruku i u januaru 2020

Nešto mi ne djeluje baš iznenađen...izgleda da ovaj članak nije prošao strčni kolegij Nezavisne Bosne. Lik misli da je sve namjerno izvučeno iz konteksta da bi se njoj naštetilo.
Ovo treba ukloniti s portala, a novinaru izvuči uši...mada je naslov dobar, ono klasični kurirsko-informerski.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#688 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by invincible1921 »

Zmija ustaska. Za nju su bosnjaci prije svega prljavi i nazadni narod, a BiH ne postoji....

Sta kaze treba preispitati odnost...naravno da treba, ali to mi trebamo uradit i rec EU da vas malo vise stisne, jer se mjesate u inegritet jedne nezavisne drzave, podrivate njemu cjelovitost i ustav, saobitirate je na putu ka EU i NATU, nepostujete odluke suda u HAGU, slavite fasiste iz raznih epoha historije....
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#689 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by emric »

Budimo realni - Hrvati su nebitan faktor u svijetu, na Balkanu, u Bosni... ne treba im zamjerati na prirodnim frustracijama.

Neki eto dođu i na sarajevski forum pa ovdje prosipaju svoje ideološke idiotarije, misleći da ih ne ismijavamo. :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#690 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Trebat će se netko izvinuti za sve ove izrečene gluposti i uvrijede u ovih par dana.
Najbolje bi bilo da to Šefko odradi, pošto je on ipak reprezent u predsjedništvu, a onog rezervnog člana ionako nitko ne zarezuje. A Dodik se nije miješao.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#691 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Lincoln-Burrows »

invincible1921 wrote:Zmija ustaska. Za nju su bosnjaci prije svega prljavi i nazadni narod, a BiH ne postoji....

Sta kaze treba preispitati odnost...naravno da treba, ali to mi trebamo uradit i rec EU da vas malo vise stisne, jer se mjesate u inegritet jedne nezavisne drzave, podrivate njemu cjelovitost i ustav, saobitirate je na putu ka EU i NATU, nepostujete odluke suda u HAGU, slavite fasiste iz raznih epoha historije....
Pa Hrvatska je EU.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66258
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#692 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by _BataZiv_0809 »

Hafise je li Kolinda tvoja predsjednica?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#693 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Pravo pitanje.
Ne glasam kada su izbori u Hrvatskoj, niti to namjeravam i u buduće.
Međutim, ima jedan problem. Van granica ove države, ja nastupam kao državljanin R Hrvatske, s njenom putovnicom i njihovim osobnim dokumentima. Za svaki mogući problem do kojeg može nastupiti (ne dao Bog nikome) obratio bih se najbližem hrvatskom konzulatu ili ambasadi. A imao sam i takvih situacija. A ona imenuje vodeće ljude tih institucija.
I ti me sad pitaš je li moja predsjednica....u neku ruku jeste. mislim da si shvatio.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#694 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by invincible1921 »

Lincoln-Burrows wrote:
invincible1921 wrote:Zmija ustaska. Za nju su bosnjaci prije svega prljavi i nazadni narod, a BiH ne postoji....

Sta kaze treba preispitati odnost...naravno da treba, ali to mi trebamo uradit i rec EU da vas malo vise stisne, jer se mjesate u inegritet jedne nezavisne drzave, podrivate njemu cjelovitost i ustav, saobitirate je na putu ka EU i NATU, nepostujete odluke suda u HAGU, slavite fasiste iz raznih epoha historije....
Pa Hrvatska je EU.
Pa i misilo sam na hrvatsku bas zato sto je u EU :-) :-) :-) kad kazem stisne, da malo vise hrvatskoj pokaze da ne moze provodit javasluk kako joj se cefne ako vec hoce da budu dio EU i glume "tisuljetnu demokraciju". Ako ces vec bit u EU onda moras priznavati ono sto ta EU donese i propagira npr presude u hagu.
Last edited by invincible1921 on 01/08/2019 14:48, edited 1 time in total.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#695 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Napiši EU vijeću pismo iz Zavidovića, garant će hin stisnuti kad ga pročitaju.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#696 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by invincible1921 »

Hafis wrote:Napiši EU vijeću pismo iz Zavidovića, garant će hin stisnuti kad ga pročitaju.
nisam iz zavidovica i nemam ga sta ja pisat, imaju institucije u mom sarajevu koje bi to trebale uradit. :thumbup: :bih:
Benjo34
Posts: 2000
Joined: 21/01/2018 00:49

#697 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Benjo34 »

Hafis wrote:Trebat će se netko izvinuti za sve ove izrečene gluposti i uvrijede u ovih par dana.
Najbolje bi bilo da to Šefko odradi, pošto je on ipak reprezent u predsjedništvu, a onog rezervnog člana ionako nitko ne zarezuje. A Dodik se nije miješao.
e ako bude čekala da joj se Šefik izvine onda ...

Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#698 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Što mi je ovaj hairlija @Benjo u filteru. Znam ja sebe, nije od male muke garant :D
Sorry stari. Vego, gdje je ostala ekipa žigosanih.... u zubara po Kalesiji...kako reće gospođa Vlaisaljević :)
Benjo34
Posts: 2000
Joined: 21/01/2018 00:49

#699 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Benjo34 »

Hafis wrote:Što mi je ovaj hairlija @Benjo u filteru. Znam ja sebe, nije od male muke garant :D
Sorry stari. Vego, gdje je ostala ekipa žigosanih.... u zubara po Kalesiji...kako reće gospođa Vlaisaljević :)

Hrvati i njihov humor, djeca nam se smiju moj Reufe

U filteru sam ti zbog zaebavanja, najavljujes treći evo godinu, tj otkako oni dolaze, na čelu sa Praljkom
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#700 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

invincible1921 wrote:
Hafis wrote:Napiši EU vijeću pismo iz Zavidovića, garant će hin stisnuti kad ga pročitaju.
nisam iz zavidovica i nemam ga sta ja pisat, imaju institucije u mom sarajevu koje bi to trebale uradit. :thumbup: :bih:
A nešto sam skeptik. Jedino što znaju je lajati po odanim portalima, a i nisu se baš ni dosad istakli na međunarodnom planu. uostalom, veći radijus kretanja ima Asmir Begović na jednoj utakmici, nego ti tvoji delegati u cijelom mandatu.
Locked