Kolinda Grabar-Kitarović

Locked
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#651 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Point. wrote: E moj ribar, al te Tuzlak šamara ne znaš gdje goniš. Činjenice su činjenice su činjenice, dobro ti je rekao. Ali ti imaš alternativnu statistiku. :kiss:
Ta će CIA? Zna Hafis! :lol:

Pa ni Malagurski mu nije ravan...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#652 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Hafis »

Vego momci, izvući ću ga sada iz vas, jer moram nekim poslom, jedno pola sata, možda malo više.
Samo hladne obloge dole ako puno boli, dok se babo ne vrati iz mehane :)
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#653 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:
Alfons Kauders wrote:
Hafis wrote: Opa, znači kolega statistiĆar. To onako, ono bosanski odoka, ili imamo stvarno izačunate varijable pa se malo promiksalo u SPSS-u ili Statisici?
Doista sam ''frapiran''...jebote tko izmisli ovaj izraz :-)

Da skratim - ne rise. Tu statistiku možeš ovim delegatima bauštelcima prodavati :D
Šta se odmah ljutiš i kmečiš? :D Pa eno Precjednica Rvacke i danas odaje poštu tim teroristima... Pokaži malo poštovanja za domoljube koji su otimali i rušili avione! :D
Jebat ga. I nana što je nosala pilav u ćorku zatvorenim mladim muslimanima i autoru islamske deklaracije danas ima ulicu po njenom imenu.
Netko otimao avione, a netko pisao islamske deklaracije, sve je to bila borba za domovinu, pravo kaži :)
Pa ja, to i govorim. Neko rušio avione, ubijao žene i djecu, a neko pisao debilne pamflete...

Terorizam i skribomanija nisu isto. Da jesu, ja bih davno bio u zatvoru. :lol:

Joj jeste se uhvatili te Islamske Deklaracije, original Srbi očiju mi...
Benjo34
Posts: 2000
Joined: 21/01/2018 00:49

#654 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Benjo34 »

Hafis wrote:Vego momci, izvući ću ga sada iz vas, jer moram nekim poslom, jedno pola sata, možda malo više.
Samo hladne obloge dole ako puno boli, dok se babo ne vrati iz mehane :)
https://www.cia.gov/library/readingroom ... 0002-6.pdf :metla:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#655 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Tomahawk11 »

Alfons Kauders wrote:
Joj jeste se uhvatili te Islamske Deklaracije, original Srbi očiju mi...
Ko da je pisao Sulejman Veličanstveni :mrgreen:
Benjo34
Posts: 2000
Joined: 21/01/2018 00:49

#656 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Benjo34 »

Hafis wrote:Vego momci, izvući ću ga sada iz vas, jer moram nekim poslom, jedno pola sata, možda malo više.
Samo hladne obloge dole ako puno boli, dok se babo ne vrati iz mehane :)
https://www.cia.gov/library/readingroom ... 0002-6.pdf :metla: A sve mi Bošnjaci teroristi :mrgreen:
Last edited by Benjo34 on 01/08/2019 11:44, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#657 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Hafis wrote:Vego momci, izvući ću ga sada iz vas, jer moram nekim poslom, jedno pola sata, možda malo više.
Samo hladne obloge dole ako puno boli, dok se babo ne vrati iz mehane :)
Hajde usput položi vijenac nekom teroristi, kao tvoja voljena Precjednica.
Miro Barešić je u terorističkom napadu ubio veleposlanika Vladimira Rolovića 1971. godine u Švedskoj. U Hrvatskoj su mu 2016. godine podigli spomenik, a izaslanik predsjednice Ante Deur mu je jučer položio vijenac.
Možeš vala i nekom kolegi, osuđenom UZP-ovcu iz prošlog rata.

Onda nam opet dođi ovdje prodavati katolibanski moral i relativizirati terorističko divljanje svojih istomišljenika.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#658 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by General War »

Hafis wrote:Vego momci, izvući ću ga sada iz vas, jer moram nekim poslom, jedno pola sata, možda malo više.
Samo hladne obloge dole ako puno boli, dok se babo ne vrati iz mehane :)
Jel to vrijeme protesta pred 'luminijem' pa moras na barikadu?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#659 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by hizo ramidovic »

znaci, vako to iz kuta adeze glasaca izgleda:
srusis avion, ubijes zene i djecu = heroj, dobijes spomenik
napises nekakav dokument, opcenito o islamu = terorist

pa kad se malo bolje razmisli, ima logike...

ps. uramio sam 'islamsku deklaraciju' u dva primjerka-jedna za posao druga za kuci.
preporucam i ostalim djihatlijama sa foruma da isto urade...
Last edited by hizo ramidovic on 01/08/2019 11:47, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#660 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Tomahawk11 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Joj jeste se uhvatili te Islamske Deklaracije, original Srbi očiju mi...
Ko da je pisao Sulejman Veličanstveni :mrgreen:
U svojih dvadesetak godina praćenja politike, još uvijek nisam upoznao nikog ko je pročitao tu glupost, a kamoli nekog ko je ima u svom posjedu.

No, ako pitaš Srbe i Hrvate, Islamsku Delaraciju svaki balija zna napamet, a štampana je u tiražu tri milijarde primjeraka.

Da mi je da se mogu nafurati da živim u paralelnoj stvarnosti kao oni... Ili da barem lažem kao oni, ako ništa.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#661 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Tomahawk11 »

Alfons Kauders wrote:
Tomahawk11 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Joj jeste se uhvatili te Islamske Deklaracije, original Srbi očiju mi...
Ko da je pisao Sulejman Veličanstveni :mrgreen:
U svojih dvadesetak godina praćenja politike, još uvijek nisam upoznao nikog ko je pročitao tu glupost, a kamoli nekog ko je ima u svom posjedu.

No, ako pitaš Srbe i Hrvate, Islamsku Delaraciju svaki balija zna napamet, a štampana je u tiražu tri milijarde primjeraka.

Da mi je da se mogu nafurati da živim u paralelnoj stvarnosti kao oni... Ili da barem lažem kao oni, ako ništa.
Da ne pročitam ovako, nikad mi to čudo od knjige ne bi palo na pamet.

Doduše, pročitao sam Legendu o Ali-paši, eto ga ekvivalent :mrgreen:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#662 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by hizo ramidovic »

ne lazite...
a 'zelena transferzala'? o njoj kurvanjski sutite?
a jes' vam ga hafisaga pristavio, svaka mu cast...
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#663 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by emric »

Seljančura bolesnog karaktera.
Kolinda Grabar-Kitarović često pokazuje ozbiljne poremećaje u ponašanju. Stanje naročito postaje kritično tokom njenih islamofobičnih kriza. Nerijetko, tako, predsjednica umjetnih trepavica na turnejama po bijelom svijetu progoni mudžahedinske teroriste, s posebnim akcentom na bosanskohercegovačke spavače. Zatucana ksenofobijom, KGK demonstrira balkonsku ograničenost, ali i to da vicevi sa neprirodnim plavušama u najekstremnijim slučajevima nisu zajebancija, nego notorna činjenica. Zbilja je, stoga, nepotrebno iznova cijediti fekalije koje umije prevaliti preko jezika.

Ne može se, znate, biti malo fašista. Ili jesi ili nisi. U Jerusalemu, dakle, KGK je konkretno dokazala da je beznadežno ograisala. S Pantovčaka plavka kliče, za dom spremna, poglavniče!

Militantnu navijačicu, ljubiteljicu golih tijela nogometaških, Grabarku s Grobnika što je svršila u mokrom Macronovom zagrljaju, a Putinu usred svečane lože koketno montirala zadnjicu pred facu, nastupajuće jeseni i zime očekuje neizvjesna borba za novi mandat. Zato ćemo se do kraja sezone još naslušati mnogih gadarija. I naknadnih demantija, pride. Jer, ulizivanje desničarima svih zemalja omiljena je disciplina političkih hulja željnih vlasti.

Samo su naivni, naravno, očekivali da će recentnu komemoraciju Holokausta hrvatska predsjednica iskoristiti kako bi se jevrejskim domaćinima ponizno izvinila za ustaška zvjerstva. Za zločince i ubice - paveliće, luburiće, šakiće, artukoviće, miloše, francetiće... Za gasne komore i streljačke vodove. Za Jasenovac i Gradišku Staru, Jedovno i Lepoglavu.

Kažem, samo su naivni očekivali da će KGK pokazati barem zrnce pijeteta prema nedužnim žrtvama ustaškog terora. Čiji mentalni nasljednici, nažalost, presudno određuju rezultate izbora u susjedstvu. Jer, glasanjem za aktuelnu kageka, hrvatska desnica zapravo oživljava tekovine endeha. A Bosna i Hercegovina, ovdašnji Bošnjaci, samo su stroga kolateralna šteta. I poželjna meta za nove uvrede sa demantijem. (Bakir Hadžiomerović)
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#664 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Guadalajara »

hizo ramidovic wrote: ps. uramio sam 'islamsku deklaraciju' u dva primjerka-jedna za posao druga za kuci.
preporucam i ostalim djihatlijama sa foruma da isto urade...
da znas da hocu :twisted:
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#665 Efraim Zuroff podsjetio kako je Kolinda Grabar-Kitarović činila problematične stvari

Post by emric »

Papanka s tradicijom.
Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović u zvaničnoj posjeti Izraelu toplo je dočekana, ali šef jerusalemskog Centra Simon Wiesenthal i čuveni lovac na naciste Efraim Zuroff, rekao da je ona "napravila neke vrlo problematične stvari", navodeći posebno tri incidenta.

Jerusalem Post podsjeća da je hrvatska predsjednica 2016. godine u Kanadi fotografisana s emigrantima. Na fotografiji se, dodaje list, vidi zastava ustaškog pokreta koji je tokom vlasti između 1941. i 1945. u NDH bio u savezu s nacistima.

Ubili su, prema procjenama, 30.000 Jevreja i upravljali zloglasnim koncentracionim logorom u Jasenovcu, gdje su također ubijene desetine hiljada Srba i Roma, Bošnjaka, drugih naroda i pripadnika antifašističkog pokreta, podsjeća direktor Centra Simon Wiesenthal.

U drugom incidentu, rekao je Zuroff, hrvatska predsjednica je tokom posjete Argentini 2018. izjavila da su "poslije Drugog svjetskog rata mnogi Hrvati pronašli prostor slobode u Argentini gdje su mogli da svjedoče o svom patriotizmu i izraziti svoje opravdane zahtjeve za slobodom hrvatskog naroda i njihove domovine".

"Ovaj komentar široko je zasmetao opoziciji u Hrvatskoj, koja je rekla da su ustaški ratni zločinci, kao i nacisti poput Mengele i Eichmanna pronašli prostor za slobodu u Argentini", navodi Jeruselem post.

I treći, problematični incident, tokom radio intervjua 2016. godine, predsjednica Hrvatske je veličala pjevača Marka Perkovića Thompsona.

"Volim da slušam Thompsona, a slušala sam ga i često u autu s djecom dok su bili mali", rekla je hrvatska predsjednica za pjevača koji je u mnogim zemljama zabranjen zbog pjesama koje veličaju ustaše.

Zuroff je upozorio da bi se mnogi Thompsonovi tekstovi mogli smatrati podsticanjem na ubistva. On je istakao da nije protiv toga da Izrael pozove Grabar-Kitarović, ali da bi predsjednici Hrvatske trebalo postavljati teška pitanja i jasno joj poručiti da su takve vrste veličanja neprihvatljive.
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#666 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by pici »

Hafis wrote:
pici wrote:
Hafis wrote:Mile je uvjerljivo bolji hrvatski predstavnik nego što je bio Choe. K'o beton.. nema tu trte-mrte.
Šteta što općenito današnja BH politika obiluje picajzlama i kokošarima koji glume nekakve političare. Vrijeme iskrenih nacionalista je nepovratno iza nas.

jel bio na obljetnici...
Glamoč: 24. obljetnica oslobođenja i vojno-redarstvene akcije ‘Ljeto ‘95.’
Nije mogao, jer mu se mala Sofija kćerka od izvanje rodice Milosave trebala krstiti, pa nije mogao od sramote da ne dođe, a inače bi došao.(Kolega i ja sam bio na Glamoču ljeto 1995 tada, kunem se, nije forumska šuplja :bih: )

Ali je zato s poslom hladno razvalio onu dvojicu delegata kada je bilo ono prepetavanje oko pelješkog mosta :)

yes valla sto izgubis na mostu nadomirusH na Ćupriji... yesul bjezali srbi iz glamoČa pred hrabrom hrvatskom vojskom
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#667 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Utekoše ovi simpatizeri katoličkih terorista. Šta bi? Đe odoše?

Ko da su namirisali UDBU...
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#668 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by pici »

hizo ramidovic wrote:ne lazite...
a 'zelena transferzala'? o njoj kurvanjski sutite?
a jes' vam ga hafisaga pristavio, svaka mu cast...
sve je islamska deklaracija zakuhala... eno propade sezona zbog militantnih islamista iz Be i Ha
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#669 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by pici »

Alfons Kauders wrote:Utekoše ovi simpatizeri katoličkih terorista. Šta bi? Đe odoše?

Ko da su namirisali UDBU...

pauza za objed...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#670 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by LBVIEW »

Alfons Kauders wrote:Utekoše ovi simpatizeri katoličkih terorista. Šta bi? Đe odoše?

Ko da su namirisali UDBU...
Podvijenog repa, kao i dosad. :lol:
Nego, tipujem kako ce se uskoro aktivirati nick u "pricuvi" - Kolinda. :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#671 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

LBVIEW wrote:
Alfons Kauders wrote:Utekoše ovi simpatizeri katoličkih terorista. Šta bi? Đe odoše?

Ko da su namirisali UDBU...
Podvijenog repa, kao i dosad. :lol:
Nego, tipujem kako ce se uskoro aktivirati nick u "pricuvi" - Kolinda. :mrgreen:
Bio bi red. Malo mi neugodno s muškim, ipak nisam gay.
Labirint
Posts: 2003
Joined: 24/06/2013 14:37

#672 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Labirint »

Alfons Kauders wrote:
Tomahawk11 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Joj jeste se uhvatili te Islamske Deklaracije, original Srbi očiju mi...
Ko da je pisao Sulejman Veličanstveni :mrgreen:
U svojih dvadesetak godina praćenja politike, još uvijek nisam upoznao nikog ko je pročitao tu glupost, a kamoli nekog ko je ima u svom posjedu.

No, ako pitaš Srbe i Hrvate, Islamsku Delaraciju svaki balija zna napamet, a štampana je u tiražu tri milijarde primjeraka.

Da mi je da se mogu nafurati da živim u paralelnoj stvarnosti kao oni... Ili da barem lažem kao oni, ako ništa.
Prava "kurir-informer" argumentacija, Bakir bi opet da kolje srbe... :oops:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#673 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by Alfons Kauders »

Labirint wrote: Prava "kurir-informer" argumentacija, Bakir bi opet da kolje srbe... :oops:
Infantilno. Kreneš pričati o bilo kojoj temi, od Aluminija do Željezare, uzgoja malina do maslina, i svaki put se priča svede na "gdje ti je Islamska Deklaracija" i "jesi li u ISIL-u"...

Kurir i Informer su mila majka za ove
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#674 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by tandmand »

Sve u svemu, dobro je da je kolindi konačano postalo jasno gdje je prava adresa na kojoj se treba dogovoriti Izborni zakon, treći, spas Aluminija i sl. a to je Teheran. Ako Hasan Rohani aminuje Izborne zakone, Bakiru preostaje samo da potpiše. Jbt. ona se smucala po Istanbulu, mislila da je Erdogan glavni i odgovorni za islamomilitantne Bošnjake.
User avatar
pici
Posts: 43598
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#675 Re: Kolinda Grabar-Kitarović

Post by pici »

Alfons Kauders wrote:
Labirint wrote: Prava "kurir-informer" argumentacija, Bakir bi opet da kolje srbe... :oops:
Infantilno. Kreneš pričati o bilo kojoj temi, od Aluminija do Željezare, uzgoja malina do maslina, i svaki put se priča svede na "gdje ti je Islamska Deklaracija" i "jesi li u ISIL-u"...

Kurir i Informer su mila majka za ove

poskok i kamenjar com :mrgreen: Uče od starije braČe :mrgreen:
Locked