Bingo City Center Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Sta bi voljeli viditi u ovom centru?

Poll ended at 02/07/2020 13:13

H&M
44
17%
Starbucks
25
10%
KFC/Burger King
71
27%
Aldo
3
1%
Primark
32
12%
C&A
37
14%
Replay
4
2%
Diesel
10
4%
Müller Drogerie
10
4%
Decathlon
24
9%
 
Total votes: 260

User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#76 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by Thorgerson »

Dosadno mii wrote:Ja se tjesim da nisu oni gradili onaj na stupu pa nisu imali "izbora".
Al ono sto jesu je blagi uzas.
Mah djaba se tjesit.

Uzeti objekat i ne urediti ga za ove sve godine sramota. Onaj parking ruglo, onaj makadam stoji desetinama godina. Pa da barem srede parking, obiljeze, zasade koje drvo. Jok. Nista.

Merkator i Konzum su barem o tome kolko tolko vodili brigu. Da lijepo izgleda. Ove boli qrac.
User avatar
mk ultra
Posts: 19542
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#77 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by mk ultra »

kome da srede? :lol:

pa bili bi budale kad bi marke uložili
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#78 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by P308 »

mk ultra wrote: Nisam bas kompetentan za ljepotu :lol:

Meni se nije dopala garaza al nikako (ulazi - izlazi) al vidjet cemo
Unutra im je bitnije ko je zakupac, i bolje bi im bilo da dovedu nekoga zvucnog, inace nece biti razlike od onog na stupu
Pa dobro, ali vidis je li obicna zelena jeftina kocka ili su se malo vise potrduili? :D Meni recimo ni onaj u Tuzli nije nesto posebno ali s obzirom da je od Binga, dobro je.

Ovo je idealna prilika da H&M dodje u Sarajevo poslije Banja Luke i gotovo sam siguran da ce se upravo tu otvoriti. Vidjet cemo.
Nesto iz tvojih postova zakljucujem da ce biti jako malo i da nece biti uopce prostora za veci broj trgovina?
User avatar
mk ultra
Posts: 19542
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#79 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by mk ultra »

P308 wrote:
mk ultra wrote: Nisam bas kompetentan za ljepotu :lol:

Meni se nije dopala garaza al nikako (ulazi - izlazi) al vidjet cemo
Unutra im je bitnije ko je zakupac, i bolje bi im bilo da dovedu nekoga zvucnog, inace nece biti razlike od onog na stupu
Pa dobro, ali vidis je li obicna zelena jeftina kocka ili su se malo vise potrduili? :D Meni recimo ni onaj u Tuzli nije nesto posebno ali s obzirom da je od Binga, dobro je.

Ovo je idealna prilika da H&M dodje u Sarajevo poslije Banja Luke i gotovo sam siguran da ce se upravo tu otvoriti. Vidjet cemo.
Nesto iz tvojih postova zakljucujem da ce biti jako malo i da nece biti uopce prostora za veci broj trgovina?
znam da H&M isključivo želi 2 sprata, ovdje to nažalost neće ići, a bilo je planova a budu 2 nadzemne etaže kao u tuzli

nema toliko trgovina, al ima kino :-D
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#80 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by Henry Chinaski »

Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#81 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by AmirBaa »

Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
hmm ne bih bas rekao da jedva cekam, ali ne bi bilo lose imati. KFC prvenstveno, burger king smece. KFC je meni iskreno ukusan, pogotovo u USA kad sam jeo, u Europi kako gdje. Znam da je u Hrvatskoj smece tesko, piletina isto karton doslovno. A ako cemo se gadjati filozofiranjem kako je to nezdravo i smece, nije nista nezdravije od nasih bureka i cevapa po sumnjivim mjestima, tako da nemoj u tu raspravu da ulazimo :thumbup:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#82 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by P308 »

mk ultra wrote: znam da H&M isključivo želi 2 sprata, ovdje to nažalost neće ići, a bilo je planova a budu 2 nadzemne etaže kao u tuzli

nema toliko trgovina, al ima kino :-D
Ne bi bilo lose da budu dvije nadzemne etaze. To mi se cak vise dopada od ovog sto kazes da ce biti. Je li zvanicno da ipak nece biti dvije etaze? Poslije svih ovih informacija se brinem na sta ce to liciti :D
Znaci ipak treba cekati Deltu za H&M ... Doduse i Sarajevo Tower najavljuje neki mini trzni centar u svojim prostorijama, mozda tu dodje? :D

A sto se tice kina...Pa ne znam koliko je to dobra ideja pored Cinema Citya i Cineplexxa kod Holidaya ali eto, vidjet cemo. Ima li Sarajevo potrebu za jos jednim?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#83 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by channel10 »

AmirBaa wrote:
Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
hmm ne bih bas rekao da jedva cekam, ali ne bi bilo lose imati. KFC prvenstveno, burger king smece. KFC je meni iskreno ukusan, pogotovo u USA kad sam jeo, u Europi kako gdje. Znam da je u Hrvatskoj smece tesko, piletina isto karton doslovno. A ako cemo se gadjati filozofiranjem kako je to nezdravo i smece, nije nista nezdravije od nasih bureka i cevapa po sumnjivim mjestima, tako da nemoj u tu raspravu da ulazimo :thumbup:
Meni je burger king nesto najblize nasim hambashima, a ne ko ona plastika iz MCD. Piletinu iz KFC ne bih ni motkom dirnuo, a kamoli pojeo...
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#84 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by Henry Chinaski »

AmirBaa wrote:
Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
hmm ne bih bas rekao da jedva cekam, ali ne bi bilo lose imati. KFC prvenstveno, burger king smece. KFC je meni iskreno ukusan, pogotovo u USA kad sam jeo, u Europi kako gdje. Znam da je u Hrvatskoj smece tesko, piletina isto karton doslovno. A ako cemo se gadjati filozofiranjem kako je to nezdravo i smece, nije nista nezdravije od nasih bureka i cevapa po sumnjivim mjestima, tako da nemoj u tu raspravu da ulazimo :thumbup:
Ovo je više referencirano na nafuravanje da nam dođe neki poznati brend koji prodaje piletinu, WTF???
Nisam rekao da je naša brza hrana dobra niti da su oni loši ali sliniti za nekom industrijskom hranom samo zato što se zove KFC, priželjkivati da se takva radnja otvori je prava odlika duboke provincije.
To je obična piletina, ne kontam čemu svršavanje na to? Ti si, navodno, obišao cijeli svijet i probao sve verzije njihove piletine i sad si stručnjak? Tim gore da nisi dobacio dalje i da si još nafuran na to. Ako si teenager, razumijem...
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#85 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by AmirBaa »

Henry Chinaski wrote:
AmirBaa wrote:
Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
hmm ne bih bas rekao da jedva cekam, ali ne bi bilo lose imati. KFC prvenstveno, burger king smece. KFC je meni iskreno ukusan, pogotovo u USA kad sam jeo, u Europi kako gdje. Znam da je u Hrvatskoj smece tesko, piletina isto karton doslovno. A ako cemo se gadjati filozofiranjem kako je to nezdravo i smece, nije nista nezdravije od nasih bureka i cevapa po sumnjivim mjestima, tako da nemoj u tu raspravu da ulazimo :thumbup:
Ovo je više referencirano na nafuravanje da nam dođe neki poznati brend koji prodaje piletinu, WTF???
Nisam rekao da je naša brza hrana dobra niti da su oni loši ali sliniti za nekom industrijskom hranom samo zato što se zove KFC, priželjkivati da se takva radnja otvori je prava odlika duboke provincije.
To je obična piletina, ne kontam čemu svršavanje na to? Ti si, navodno, obišao cijeli svijet i probao sve verzije njihove piletine i sad si stručnjak? Tim gore da nisi dobacio dalje i da si još nafuran na to. Ako si teenager, razumijem...
Izvini sto se nekome svidja nesto sto tebi ne ;-) niko ne spominje neko nafuravanje, nego sam ja samo za sto vise izbora. A taj seljacki mentalitet da odmah napadas ostavi kuci :thumbup:
Edit: I da, onda tvojim razmisljanjem mozemo komentarisati 90% stvari iz gore ankete. Starbucks, kafa ko kafa, h&m odjeca ko odjeca, c&a isto, primark jeftinija opcija i ne toliko kvalitetna i tako dalje. Nikad mi nece biti jasno sto se mijesate u to kome se sta svidja i ko sta prizeljkuje :-) :-)
Last edited by AmirBaa on 01/08/2019 20:25, edited 1 time in total.
lissics
Posts: 502
Joined: 09/08/2018 06:29

#86 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by lissics »

channel10 wrote:
AmirBaa wrote:
Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
hmm ne bih bas rekao da jedva cekam, ali ne bi bilo lose imati. KFC prvenstveno, burger king smece. KFC je meni iskreno ukusan, pogotovo u USA kad sam jeo, u Europi kako gdje. Znam da je u Hrvatskoj smece tesko, piletina isto karton doslovno. A ako cemo se gadjati filozofiranjem kako je to nezdravo i smece, nije nista nezdravije od nasih bureka i cevapa po sumnjivim mjestima, tako da nemoj u tu raspravu da ulazimo :thumbup:
Meni je burger king nesto najblize nasim hambashima, a ne ko ona plastika iz MCD. Piletinu iz KFC ne bih ni motkom dirnuo, a kamoli pojeo...
Kako će biti blizu kad nije sa roštilja vec przotina iz ulja? Sve je to junk food, ali balavcima interesantno za instagrama.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#87 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by AmirBaa »

lissics wrote: Kako će biti blizu kad nije sa roštilja vec przotina iz ulja? Sve je to junk food, ali balavcima interesantno za instagrama.
Kome moze biti kfc ili burger king, koji su junk food i koji su svuda vani haman najjeftinija opcije da se jede, interesantno za instagram? Pa jesi li otvorio instagram ikad u zivotu? To je kao da kazes da je nasim instagramusa zanimljivo se slikati u mrkvi ili u zelji :lol: :lol: :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 19542
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#88 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by mk ultra »

Sve je to fino al ko je to bubno da ce biti ista vise od DM i Planike :D
User avatar
konektovan
Posts: 40661
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#89 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by konektovan »

Bice sportvision, a zmaj sa stanice otvara cevabdzinicu... :mrgreen:
User avatar
Dope_Man
Posts: 7780
Joined: 03/06/2016 16:31

#90 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by Dope_Man »

Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
Hebiga, 90% raje nije otislo iz Sarajeva do Tuzle ili Banja Luke, a kamoli da su bili vani i probali nesto od toga. Zato se to cine kao nekakvi ekskluziva brendovi koje vidjas u filmovima.. nek i bude, nek ima nesto vise, bar da lici po tome na evropske gradove. A ja naravno ne bih isao, probao sam svaki od tih po evropi i nijedan nije vrijedio para.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#91 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by AmirBaa »

mk ultra wrote:Sve je to fino al ko je to bubno da ce biti ista vise od DM i Planike :D
:lol: :lol: realno :D
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#92 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by nepass1 »

Dope_Man wrote:
Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
Hebiga, 90% raje nije otislo iz Sarajeva do Tuzle ili Banja Luke, a kamoli da su bili vani i probali nesto od toga. Zato se to cine kao nekakvi ekskluziva brendovi koje vidjas u filmovima.. nek i bude, nek ima nesto vise, bar da lici po tome na evropske gradove. A ja naravno ne bih isao, probao sam svaki od tih po evropi i nijedan nije vrijedio para.
evo ja se radujem kfc, volim njihovu hranu, jeste masno i nezdravo ali ja volim. nmg haburgere iz mcd i bk, to nikako ne volim i nmg pojesti ni nazor ni za pare odmah imam nagon na povracanje, ali kfc obozavam i bar bih se jednom mjesecno unistio.
ni meni nije jasno da neko moze lukmiru jesti pa ne serem ljudima.
User avatar
mk ultra
Posts: 19542
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#93 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by mk ultra »

McD ima mašine specijalno rađene samo za njih
Komplet linija, od friteze, zamrzivača za pomfrit sa dozatorom pomfirta tačno koliko ide u fritezu, zamrzivača hamburgera i automatskog roštilja koji ima kalupe specijalno za tu dimenziju pljeske, tostera na paru itd hehehe :lol:
Mašinerije su to svjetske, nije to baci mi 5 ćevapa u pola
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#94 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote:
ni meni nije jasno da neko moze lukmiru jesti
zajebavas?? :shock:
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#95 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by nepass1 »

bitanga_sa_otesa wrote:
nepass1 wrote:
ni meni nije jasno da neko moze lukmiru jesti
zajebavas?? :shock:
ne, dovoljno da vidim na stolu i za mene dan zavrsen
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#96 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote: ne, dovoljno da vidim na stolu i za mene dan zavrsen
:( :( meni odmah toplo oko srca kad je vidim .
User avatar
konektovan
Posts: 40661
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#97 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by konektovan »

bitanga_sa_otesa wrote:
nepass1 wrote:
ni meni nije jasno da neko moze lukmiru jesti
zajebavas?? :shock:
Lukmira je top!!!! :mrgreen: :thumbup:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6327
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#98 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by agnostic_front »

Henry Chinaski wrote:Mogu zamisliti da se Burger Kingu i KFC-u raduje neko ko je to vidio samo na televiziji ali ne ide mi u glavu da to želi neko ko je probao tu hranu?!
(ako ima takvih među ovima koji su glasali)
Tako je, naruži plebs :thumbup:
Ja ne pričam sa ljudima koji idu u McD.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66249
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#99 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by _BataZiv_0809 »

Ovako jedan moj instagram prijatelj objavi stori i pise lik kao ne kontam sto se dize tolika frka oko otvaranja HM u Banjaluci, pa ja sam tu kupovao 1996, tu nema nista posebno :D
User avatar
nepass1
Posts: 9711
Joined: 06/07/2017 07:35

#100 Re: Bingo City Center Sarajevo

Post by nepass1 »

_BataZiv_0809 wrote:Ovako jedan moj instagram prijatelj objavi stori i pise lik kao ne kontam sto se dize tolika frka oko otvaranja HM u Banjaluci, pa ja sam tu kupovao 1996, tu nema nista posebno :D
jebi ga kad je nama hm pojam ko lidl i ikea
Post Reply