Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#51 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Chisum »

Hajde sto je zatucana i paglu za trojicu - to je valjda sve na liniji one cuvene SDA formule "podobni, a ne sposobni".

... ali ovo obracanje u trecem licu, pa jos kad ga na kraju omalterise s "bojim se samo dragog boga", u stilu onih Facebook wannabe jalijascica sto citiraju Kristijana... :lol:

Popratne pruke podrske su obicno u fazonu "ljubi brat", "pashica nas i kum", "naJ Jaci si, samo naprEd" itd. :lol:

I ONO satro zastupa negdje, nesto...
User avatar
madner
Posts: 56769
Joined: 09/08/2004 16:35

#52 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by madner »

Ne vidim cemu ovo hajka na najbolju reklamu za vladajucu koaliciju. Pustite je ljudi da pise sta misli. :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18335
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#53 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by GandalfSivi »

Ima li gdje kakav CV, gdje je rodjena, sta je zavrsila, sta je radila, gdje je u ratu bila :D Treba imati takav info za potpunu sliku. Ono sto do sada vidim, za mene je Samra vise manje cetnik sa svojim stavovima. Isto tako, uvijek sam imao problem sa likovima koji pricaju o sebi u trecem licu jednine, pate od napuhanog egoa i umisljene visine.

Btw, tu je ona na forumu, vidim da se jos nije temi pridruzila, a mozda i naleti (tu bi trece lice jednine bilo cak i razumljivo) :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#54 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Roccohljup »

Samo naprijed Samra......ti si za sada najbolja reklama za BH Blok :P
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#55 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by gurabija78 »

Chisum wrote:Hajde sto je zatucana i paglu za trojicu - to je valjda sve na liniji one cuvene SDA formule "podobni, a ne sposobni".

... ali ovo obracanje u trecem licu, pa jos kad ga na kraju omalterise s "bojim se samo dragog boga", u stilu onih Facebook wannabe jalijascica sto citiraju Kristijana... :lol:

Popratne pruke podrske su obicno u fazonu "ljubi brat", "pashica nas i kum", "naJ Jaci si, samo naprEd" itd. :lol:

I ONO satro zastupa negdje, nesto...
PSC
Posts: 83
Joined: 02/04/2017 18:56

#56 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by PSC »

ma najbizarnije je to sto prica u trecem licu, nisam ja to je moja schauma. bjezanje od odgovornosti za egomanijake.
da valjamo, ne bi imala vise ni mrve medijskog prostora.
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#57 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Janjicar »

Sve sto mrzim kod ovih muslimana na baterije, ova Samra ima. Nabije maramu na glavu i razveže jezik misleći da je Bogom odabrana da moze raditi i pricati sta hoce. Sjeme im se zatrlo....
yasaq
Posts: 1584
Joined: 30/07/2006 21:54

#58 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by yasaq »

Samo ću reći, mene je stid s kakvom spodobom dijelim ulice ovog grada !
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#59 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by plain vanilla »

madner wrote:Ne vidim cemu ovo hajka na najbolju reklamu za vladajucu koaliciju. Pustite je ljudi da pise sta misli. :D
sto rece nosara, puno ljudi zapravo ovako i misli i na njene objave samo vice amin
ovo zapravo i jeste reklama za SDA, sumnjam da joj glasaci SDA ista zamjeraju, naprotiv
User avatar
madner
Posts: 56769
Joined: 09/08/2004 16:35

#60 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by madner »

Dio ljudi svakako, ali takvi dosad nisu glasali za liberale pa da Samra dobije glasove ovim. Cijela kampanja SDA je ta da su oni stranka za sve desnije od pol pota.

Dio glasaca SDA sigurno zamjera, pogotovo kada poslje smjene bude skandal sa SDA firmama.
Seyfo
Posts: 4341
Joined: 23/08/2011 14:12

#61 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Seyfo »

Evo jutros čitam maturanti u Bratuncu, sve mali četnici, žrtve sistema koji ih je takvim napravio...koja je razlika između naše junakinje i njih? Neko spomenu jadnog Antu iz Mostara, taman se uklapa puna slika naše države.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#62 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Dori »

hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#63 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by hizo ramidovic »

podrzka za samru
jugokomunjare na haparatima...
Seyfo
Posts: 4341
Joined: 23/08/2011 14:12

#64 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Seyfo »

Ako Samra ovako nastavi, u jeziku ce nastati nova rijec:"Samrizmi", u smislu "greatest shits by Samra".Tako je,uostalom,i nastala ova tema; za Samru nikad niko nije cuo dok nije paznju javnosti skrenula izjavama o LGBT osobama. Kad se opet culo za nju,eh tad je Samra vec postala neko. Sta iduce da ocekujemo? Kao sto postoje "Bushizmi", sve gluposti koje je izvaljivao Bush jr,i Samra ce se ugurati u to drustvo. A i Bake je svojedobno imao mudrih izjava, recimo meni omiljena je "...vise od 10 drugih". Druga njegova omiljena je kad su ga pitali cime ce se baviti u penziji,rekao je:"imam dojam da mnogima neke stvari nisu jasne,pa cu tad naci vremena na im pojasnim putem drustvenih mreza".
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#65 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by criticos »

Ja bih više volio da postoji tema o Efendiću. Njegovom zaslugom (predajom mandata) je ova upala u SKS i sada pravi nacionalistički folklor i cirkus.
Mene Efendić interesira, jer je među prvima bio bacio oko na premijersku stolicu. Prošla je godina i 2 mjeseca a ne primjetim da netko potencira pitanje što se to dešava sa predmetom Efendić u slučaju smrtnog ishoda pješaka. One priče o političkim poenima pomenom ovog slučaja, ili tabu tema tipa gluvo bilo može se svakomu desit, osobno ga ne amnestira od činjenice da se pokrene sudski proces. Točno se mediji prave ludi, a na sudstvo i tužiteljstvo se mora izvršiti već nekakav javni pritisak. Tko vodi predmet? Tko je vještak? Tko je sudac? Dokle se stiglo sa predmetom?
Seyfo
Posts: 4341
Joined: 23/08/2011 14:12

#66 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Seyfo »

U pravu si za Efendića, prodaja mandata je i razlog što imamo ovakav cirkus a nije nam smješno i nismo imali namjeru ići u cirkus. A i to oko gaženja pješaka treba privesti kraju; kada se to desilo, izgledalo je da je sve jasno i da će sve procedure brzo završiti.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#67 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by edo_79 »

Dori wrote:Dokaz da ljudi ne odlaze iz Bosne zbog nezaposlenosti i neimastine....vec zbog raznoraznih Samri....sa svih strana.
Dok god je takvog korova koji se siri, drustvo nikada nece procvjetati.....
Upravo tako, i onda se ljudi radi ovakvih ''talenata'' pitaju što nas niko ne voli, što nas gledaju kao divljake, što smo vaki, što smo naki ....
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#68 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by edo_79 »

tomhagen wrote:
harač wrote:lik i djelo idealnog mumina :) samra da te nema trebalo bi te izmisliti
Nemojmo mijesati mumine u ovo. Mumin je dobar covjek. Ovo je fasizam prikriven mahramom. Razgranicimo stvari i zovimo ih pravim imenom.

Ja sam vjernik, ali nisam fašista i ogradjujem se od ovakivih. Hvala.
Pošteno jarane, AFERIM! :thumbup:
mishic
Posts: 6318
Joined: 28/04/2011 16:29

#69 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by mishic »

Ovdje se vec oglasilo preko 50% gorih od Samre. Samo jadničci ne vide koliki su odroni.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#70 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by edo_79 »

Control panel wrote:
MuaDib wrote:Kako bi reagovala dotićna, da je neko napisao.

Ode Samra s maramom.
Dođe Samra bez marame.

Vjerujem da bi se upalili svi alarmi koji bi brujali o islamofobiji u javnom prostoru.
Ova zena je nanijela ogromnu i nepopravljivu stetu gradu, kantonu. Ovakvim istupaima ce i medjunarodna zajednica dici ruke od Sarajeva i BiH kao normalne drzave i reci ma pusti sve su to prikriveni isilovci. Hrvati i Srbi svakako misle i govore da je sarajevo teheran. Sa ovakvim izjavama tesko bilo koga mozes uvjeriti u suprotno.
Nažalost ali u pravu si prijatelju. Zamisli sad da ti čitaš ove njene izjave iz nekog neutralnog ugla, da neznaš kakva je stvarna situacija, zar i ti nebi pomislio to isto?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#71 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Roccohljup »

Dori wrote:Carlin
eh rahmetli George je bio legenda i znao je stvari nazvati pravim imenom :izet: Al eto Samra ga sigurno ne bi gotivila radi imena :D
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#72 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Control panel »

edo_79 wrote:
Control panel wrote:
MuaDib wrote:Kako bi reagovala dotićna, da je neko napisao.

Ode Samra s maramom.
Dođe Samra bez marame.

Vjerujem da bi se upalili svi alarmi koji bi brujali o islamofobiji u javnom prostoru.
Ova zena je nanijela ogromnu i nepopravljivu stetu gradu, kantonu. Ovakvim istupaima ce i medjunarodna zajednica dici ruke od Sarajeva i BiH kao normalne drzave i reci ma pusti sve su to prikriveni isilovci. Hrvati i Srbi svakako misle i govore da je sarajevo teheran. Sa ovakvim izjavama tesko bilo koga mozes uvjeriti u suprotno.

Nažalost ali u pravu si prijatelju. Zamisli sad da ti čitaš ove njene izjave iz nekog neutralnog ugla, da neznaš kakva je stvarna situacija, zar i ti nebi pomislio to isto?


A mozda sam sebe zavaravam i lazem kad kazem da Sarajevo nije teheran. Svaki put me ovakvi likovi natjwraju na razmisljanje jbt mozda je onaj dodik u pravu.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#73 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by scarface32 »

edo_79 wrote:
Control panel wrote:
MuaDib wrote:Kako bi reagovala dotićna, da je neko napisao.

Ode Samra s maramom.
Dođe Samra bez marame.

Vjerujem da bi se upalili svi alarmi koji bi brujali o islamofobiji u javnom prostoru.
Ova zena je nanijela ogromnu i nepopravljivu stetu gradu, kantonu. Ovakvim istupaima ce i medjunarodna zajednica dici ruke od Sarajeva i BiH kao normalne drzave i reci ma pusti sve su to prikriveni isilovci. Hrvati i Srbi svakako misle i govore da je sarajevo teheran. Sa ovakvim izjavama tesko bilo koga mozes uvjeriti u suprotno.
Nažalost ali u pravu si prijatelju. Zamisli sad da ti čitaš ove njene izjave iz nekog neutralnog ugla, da neznaš kakva je stvarna situacija, zar i ti nebi pomislio to isto?

Kako joj je muz zabranio da dodje na tv ,tako joj moze zabraniti i da gluposti prica i pise.
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#74 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by scarface32 »

edo_79 wrote:
Control panel wrote:
MuaDib wrote:Kako bi reagovala dotićna, da je neko napisao.

Ode Samra s maramom.
Dođe Samra bez marame.

Vjerujem da bi se upalili svi alarmi koji bi brujali o islamofobiji u javnom prostoru.
Ova zena je nanijela ogromnu i nepopravljivu stetu gradu, kantonu. Ovakvim istupaima ce i medjunarodna zajednica dici ruke od Sarajeva i BiH kao normalne drzave i reci ma pusti sve su to prikriveni isilovci. Hrvati i Srbi svakako misle i govore da je sarajevo teheran. Sa ovakvim izjavama tesko bilo koga mozes uvjeriti u suprotno.
Nažalost ali u pravu si prijatelju. Zamisli sad da ti čitaš ove njene izjave iz nekog neutralnog ugla, da neznaš kakva je stvarna situacija, zar i ti nebi pomislio to isto?

Kako joj je muz zabranio da dodje na tv ,tako joj moze zabraniti i da gluposti prica i pise.
Naslovnica
Posts: 27942
Joined: 20/03/2013 15:38

#75 Re: Samra Cosovic Hajdarevic - sabrana djela

Post by Naslovnica »

Control panel wrote:
edo_79 wrote:
Control panel wrote:
Ova zena je nanijela ogromnu i nepopravljivu stetu gradu, kantonu. Ovakvim istupaima ce i medjunarodna zajednica dici ruke od Sarajeva i BiH kao normalne drzave i reci ma pusti sve su to prikriveni isilovci. Hrvati i Srbi svakako misle i govore da je sarajevo teheran. Sa ovakvim izjavama tesko bilo koga mozes uvjeriti u suprotno.

Nažalost ali u pravu si prijatelju. Zamisli sad da ti čitaš ove njene izjave iz nekog neutralnog ugla, da neznaš kakva je stvarna situacija, zar i ti nebi pomislio to isto?


A mozda sam sebe zavaravam i lazem kad kazem da Sarajevo nije teheran. Svaki put me ovakvi likovi natjwraju na razmisljanje jbt mozda je onaj dodik u pravu.
Ona me i ne brine toliko, koliko komentari njenih pratilaca na FB.
:roll:
Locked