BH BLOK - koalicija sa SDA?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
palermo
Posts: 22373
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#76 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by palermo »

Better Man wrote:
Nije laž, več čista istina. I ptice na grani znaju za to. Pisalo se o tome nadugo i naširoko i sv mediji su o tome govorili.
Nemoj 'tice pitati, nek ti makar Guglo bude prijatelj....ako se već ne sjećaš tih vremena..
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#77 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by channel10 »

Banksy wrote:
channel10 wrote:
od svih gubavaca, najprivlacnija je SDA zbog radi dovodjenja ove drzave u kakav takav red. Svi ostali bi je iskasapili.
:lol:
Hotio sam rijet, izmedju SDA, SNSD i HDZ, posto vidim da izvlacis ko i leklerk...
User avatar
shbc
Posts: 3368
Joined: 20/07/2012 12:13

#78 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by shbc »

channel10 wrote:Koji mi? Ja sam obicni gradjanin koji nije glasao za SDA :thumbup: . Ali, s obzirom na rezultate izbora, od svih gubavaca, najprivlacnija je SDA zbog radi dovodjenja ove drzave u kakav takav red. Svi ostali bi je iskasapili. A sad ti nastavi truniti o tim ljakanskim talovima, podrzavanjima itd......
SDA? Red u drzavi? Ne bi je iskasapili?

Ti druze k'o da si prespav'o posljednjih 20 i kusur godina. Nista manji dusman ovoj drzavi SDA nije od HDZ-a i SNSD-a.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#79 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by channel10 »

shbc wrote:
channel10 wrote:Koji mi? Ja sam obicni gradjanin koji nije glasao za SDA :thumbup: . Ali, s obzirom na rezultate izbora, od svih gubavaca, najprivlacnija je SDA zbog radi dovodjenja ove drzave u kakav takav red. Svi ostali bi je iskasapili. A sad ti nastavi truniti o tim ljakanskim talovima, podrzavanjima itd......
SDA? Red u drzavi? Ne bi je iskasapili?

Ti druze k'o da si prespav'o posljednjih 20 i kusur godina. Nista manji dusman ovoj drzavi SDA nije od HDZ-a i SNSD-a.
:thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#80 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Banksy »

channel10 wrote:
Klasicni placenik gdje gleda da okrene pricu od onog bitnog, bas kao danas Stankovic u 14h. Slabo su ga HDZ-ovci pripremili

:
:lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#81 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by It_is_a_Leclerc »

Banksy wrote:
channel10 wrote:
od svih gubavaca, najprivlacnija je SDA zbog radi dovodjenja ove drzave u kakav takav red. Svi ostali bi je iskasapili.
:lol:
:lol:

Likovi zvani "Nisam glasao za SDA ali..." zabrinuti za budućnost SDP-a.

Ko ih ne zna, troškove osvojenog života bi im platio.
SSemir
Posts: 4580
Joined: 26/02/2009 08:42

#82 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by SSemir »

nemampojma0 wrote: O cemu bolan ti? Em si poznat na ovom forumu kao suncokret, em sve pises na osnovu informacija iz medija.
Prvo, nisam nikad u zivotu glasao za Sda, niti sam za njih. Medjutim, s navalom na drzavu koja je samo dijelom vidljiva iz medija, a na terenu mnogo ozbiljnija, od strane onih koji bi da BiH podijele, s jedne strane i ponudom s kim mozes uci da sacuvas drzavu kakva je takva je, makar nista ne mogao unaprijediti
A koji tp hoce da dijele bih? Snsd kojima je sda svojim glasom omogucila da ima vecinu u domu naroda koja im je dpvoljna da u naredne 4 gpdine blokira sve moguce odluke?
Ili hdz s kojima je sda odluciöa da koalira cak i u zenicko dobojskom kantonu?
Jel na te rusioce drzave mislis?
nemampojma0 wrote:Stoga, ako biram izmedju presudjenih i dokazanih kriminalaca (PDA), dokazanih nesposobnjakovica(NB), dokazanih dezertera (NS) i jako sumnjivih likova ciji su najbolji prijatelji narkobosovi (SBB) i SDA, u kojoj ima svega, ali ne i spremnosti na mirni raspad drzave, onda biram SDA.
I za tvoju info, ne pricam napamet o ljudima, jer licno i prilicno dobro poznajem bitne ljude iz PDA,NB i NS, tako da znam o cemu govorim. Jedino me Bog postedio toga da upoznam i neke iz SBB.
Presudjeni dokazani kriminalci, nesposobnjakovici, dezerteri, jako sumnjivi likovi koji su u vezi sa narkodilerim....i ti u ovome nicemu ne prepoznajes sda?
Ili hoces reci da su ove ostale sve stranke spremne za raspad drzave?


Nije mi jasno kako neko ima obraza da ovake gluposti ispise? Jer idalje ne mogu da vjerujem da je nekotoliko glup da vjeruje uovo sve napisano
giannibelif
Posts: 1996
Joined: 28/01/2017 22:11

#83 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by giannibelif »

@nemampojma0 Da mi je biti ti jednu heftu da se odmorim malo.
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#84 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by nemampojma0 »

SSemir wrote:
nemampojma0 wrote: O cemu bolan ti? Em si poznat na ovom forumu kao suncokret, em sve pises na osnovu informacija iz medija.
Prvo, nisam nikad u zivotu glasao za Sda, niti sam za njih. Medjutim, s navalom na drzavu koja je samo dijelom vidljiva iz medija, a na terenu mnogo ozbiljnija, od strane onih koji bi da BiH podijele, s jedne strane i ponudom s kim mozes uci da sacuvas drzavu kakva je takva je, makar nista ne mogao unaprijediti
A koji tp hoce da dijele bih? Snsd kojima je sda svojim glasom omogucila da ima vecinu u domu naroda koja im je dpvoljna da u naredne 4 gpdine blokira sve moguce odluke?
Ili hdz s kojima je sda odluciöa da koalira cak i u zenicko dobojskom kantonu?
Jel na te rusioce drzave mislis?
nemampojma0 wrote:Stoga, ako biram izmedju presudjenih i dokazanih kriminalaca (PDA), dokazanih nesposobnjakovica(NB), dokazanih dezertera (NS) i jako sumnjivih likova ciji su najbolji prijatelji narkobosovi (SBB) i SDA, u kojoj ima svega, ali ne i spremnosti na mirni raspad drzave, onda biram SDA.
I za tvoju info, ne pricam napamet o ljudima, jer licno i prilicno dobro poznajem bitne ljude iz PDA,NB i NS, tako da znam o cemu govorim. Jedino me Bog postedio toga da upoznam i neke iz SBB.
Presudjeni dokazani kriminalci, nesposobnjakovici, dezerteri, jako sumnjivi likovi koji su u vezi sa narkodilerim....i ti u ovome nicemu ne prepoznajes sda?
Ili hoces reci da su ove ostale sve stranke spremne za raspad drzave?


Nije mi jasno kako neko ima obraza da ovake gluposti ispise? Jer idalje ne mogu da vjerujem da je nekotoliko glup da vjeruje uovo sve napisano
Volio bih da ti tako pametan napises kako rijesiti stanje u drzavi, ako smijem zamoliti :D
I da, cvrsto stojim kod opisa stranaka koje sam gore spomenuo i jos jednom da, prepoznavao sam ih i dok su bili u Sda. Tako da kriminalac, nesposobnjakovic, mafijas i dezerter ostaje to sto jeste i kad izadje iz Sda i zato nisu niti mogu biti partneri BH bloku.
Evo da odbacimo i Sda. Sta se nudi BH bloku? Opozicija, jel? A zasto...da Fahro i Kuko udju u vlast, pa s Draganom i Miletom da rastezu ovu zemlju. Ma hajte molim vas pametni @SSemire :wink:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#85 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by nemampojma0 »

giannibelif wrote:@nemampojma0 Da mi je biti ti jednu heftu da se odmorim malo.
Svega 11 postova i vec se umorio, slabi izgleda ti sendvici :wink:
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#86 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

Kako ima agresivnih napadača na ovom forumu. Šteta što nisu fudbaleri vjerovatno Džeko ne bi mogao prismrditi reprezentaciji.
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#87 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by nemampojma0 »

Digresija wrote:Kako ima agresivnih napadača na ovom forumu. Šteta što nisu fudbaleri vjerovatno Džeko ne bi mogao prismrditi reprezentaciji.
Agresivnost ne pomaze ni u fudbalu, kao ni ovdje...za sve treba imati pregled igre :)
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11053
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#88 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Prpa.ba »

Fahro i Kuko kada su u vlasti uz/kroz SDA ne rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima, ali Fahro i Kuko sami u vlasti bez SDA rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima.
Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#89 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

nemampojma0 wrote:
Digresija wrote:Kako ima agresivnih napadača na ovom forumu. Šteta što nisu fudbaleri vjerovatno Džeko ne bi mogao prismrditi reprezentaciji.
Agresivnost ne pomaze ni u fudbalu, kao ni ovdje...za sve treba imati pregled igre :)
Pa Džeko je agresivan, ganja gore-dole, a pojedini forumaši ganjaju čak i bolje samo što su skloniji dobijanju kartona za nepotrebne startove.
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#90 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by nemampojma0 »

Prpa.ba wrote:Fahro i Kuko kada su u vlasti uz/kroz SDA ne rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima, ali Fahro i Kuko sami u vlasti bez SDA rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima.
Stvarno ne kontam sta mislis postici tim seciranjem postova i izvlacenjem iz konteksta. A ako je to tvoj nivo razumijevanja stvari onda je suvisna ikakva dalja diskusija.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#91 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Kikibombona »

Nisam za SDA ali SDA nema alternativu. :D
giannibelif
Posts: 1996
Joined: 28/01/2017 22:11

#92 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by giannibelif »

nemampojma0 wrote:
giannibelif wrote:@nemampojma0 Da mi je biti ti jednu heftu da se odmorim malo.
Svega 11 postova i vec se umorio, slabi izgleda ti sendvici :wink:
Ti si sretan covjek.
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#93 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Better Man »

nemampojma0 wrote:
Prpa.ba wrote:Fahro i Kuko kada su u vlasti uz/kroz SDA ne rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima, ali Fahro i Kuko sami u vlasti bez SDA rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima.
Stvarno ne kontam sta mislis postici tim seciranjem postova i izvlacenjem iz konteksta. A ako je to tvoj nivo razumijevanja stvari onda je suvisna ikakva dalja diskusija.
Znaš ti dobro šta ti želi reći, ali se praviš mutav. Vidi se da vas je Željko Komšić upregnuo da agitirate za koaliciju i vlast s najvećom mafijom SDA, jer valja se odužiti za pomoć na izborima da se uzme fotelja Člana predsjedništva.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#94 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Capsicum »

Nek rade šta hoće. Ovi što su fantazirali da i nakon poraza, taj bh blok može formirati većine nek se malo vrate u školu. Taj bh blok, ljevica ili šta je već, je doživio debakl na prošlim izborima. Imali su priliku nakon Jahorinske deklaracije da se pokrene jedan snažan front protiv nacionalista. Naravno sve su razjebali.

I da budemo potpuno jasni... Neće više biti prilika da se s vlasti skinu nacionalisti. To je to, prošao voz. Sad samo odlučiti hoće li biti dobro plaćene ikebane, oni koji uživaju u budžetskoj hladovini bez ikakve odgovornosti, ili će zažmiriti, progutati gorku pilulu i pokušati uraditi makar nešto da ovom narodu bude bolje.

Ja lično nemam neki zacementiran stav. Samo znam da narod boli ona stvar za principima. Narod hoće pare, hoće socijalu, hoće legalizaciju bespravne gradnje, hoće štele za posao, hoće namještene tendere, da mu se zažmiri na kriminal i sl. Ovdje narod nije politički zreo. Ne oprašta samo strogu pravnu i pravednu državu.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#95 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Banksy »

Better Man wrote:
Vidi se da vas je Željko Komšić upregnuo da agitirate za koaliciju i vlast s najvećom mafijom SDA, jer valja se odužiti za pomoć na izborima da se uzme fotelja Člana predsjedništva


.
Baš vala, komšićevi, SDA, "nisam SDA ali" spavači, novoregistrirani, sve ih diglo, preplavili PDF i sve teme...
demagog
Posts: 547
Joined: 26/11/2003 00:00

#96 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by demagog »

Capsicum wrote:Samo znam da narod boli ona stvar za principima. Narod hoće pare, hoće socijalu, hoće legalizaciju bespravne gradnje, hoće štele za posao, hoće namještene tendere, da mu se zažmiri na kriminal i sl. Ovdje narod nije politički zreo. Ne oprašta samo strogu pravnu i pravednu državu.
:lol: :thumbup:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#97 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by nemampojma0 »

Better Man wrote:
nemampojma0 wrote:
Prpa.ba wrote:Fahro i Kuko kada su u vlasti uz/kroz SDA ne rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima, ali Fahro i Kuko sami u vlasti bez SDA rastezu ovu zemlju sa din-dusmanima.
Stvarno ne kontam sta mislis postici tim seciranjem postova i izvlacenjem iz konteksta. A ako je to tvoj nivo razumijevanja stvari onda je suvisna ikakva dalja diskusija.
Znaš ti dobro šta ti želi reći, ali se praviš mutav. Vidi se da vas je Željko Komšić upregnuo da agitirate za koaliciju i vlast s najvećom mafijom SDA, jer valja se odužiti za pomoć na izborima da se uzme fotelja Člana predsjedništva.
Dobar si, hvala ti. Kad smo vec kod tvojih pretpostavki, sta mislis...mozda mi je obecano mjesto ministra, pa ja zato ovo pisem. Neozbiljan si.
A usput da odgovorim i @banksy, pogledaj prije koliko mjeseci sam "prorocki" najavio ovu koaliciju.
Vas problem je sto ste robovi svojih zelja, stereotipa i predrasuda.
I da, ovo nikako ne moze biti moje misljenje, mora da me neko navratio, jer pisem to sto pisem. A da pisem ono sto vi podrzavate, onda bi moje misljenje bilo pozdravljeno i autonomno.
Nafurali ste se da ste samo vi u pravu i da su vase tvrdnje aksiomi...ma bjaaaazi ba
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1332
Joined: 20/11/2018 16:45

#98 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by MarshalDodik »

Vrhunac licemjerstva je kad simpatizeri sdp-a bilo sta spocitavaju simpatizerima Df-a :(
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#99 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Banksy »

nemampojma0 wrote:
s navalom na drzavu koja je samo dijelom vidljiva iz medija, a na terenu mnogo ozbiljnija, od strane onih koji bi da BiH podijele, s jedne strane i ponudom s kim mozes uci da sacuvas drzavu kakva je takva je
:lol: :lol:

Digresija
Posts: 321
Joined: 09/01/2019 22:28

#100 Re: BH BLOK - koalicija sa SDA?

Post by Digresija »

MarshalDodik wrote:Vrhunac licemjerstva je kad simpatizeri sdp-a bilo sta spocitavaju simpatizerima Df-a :(
:thumbup:
I za kolegu iznad što je napisao da su pojedinci robovi svojih želja što je u potpunosti tačno. Kad se želje istope kao snijeg svi krivi osim onih što su ih nerealno zaželjeli.
Locked