Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Locked
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66269
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31776 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

mirza_15 wrote: 26/06/2022 00:12
Bloo wrote: 26/06/2022 00:04

Pa onda da zakljucimo NiP=SDA...takva Vlada nam valjda ne treba? :D Ono skines SDa da dovedes SDA 2...
Vidjeli smo da to nije tačno u mandatu ove Vlade. Svidjelo se to vama ili ne glasačko tijelo je konzervativno i nikada NS neće dobiti veliki broj glasova. Za NiP su glasali razočarani glasači SDA, SBB, pa i lijevo orijentisanog DF-a jer ne mogu više da vledaju kriminal, korupciju, nepotizam... Da li je NiP u ideološkom smislu bliži SDA? Jeste! Ali ideologija nije ono što je u ovom trenutku bitno. Tako je i formirana koalicija. Forsiranjem ovih gluposti NS će vratiti SDA na vlast!
Ti si ono u NiP-u?

Pa de pokazite muda sad kad je tesko i kad je koalicija na ispitu. Nemojte se ponsati ko tetke.

Nismo za paradu ali jesmo za koaliciju sa onima koji su za paradu jer je to visi interes.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#31777 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Styling »

SuperHans wrote: 26/06/2022 02:40 Doci ce im glave izgleda ovo danas. Po drustvenim mrezama masovna poruke podrske Zahiragicu. Glupani ovo dozvolili. NS ce ih unistit
Nas narod, kao ovce, odmah skace na prvu. Narod je neuk i ne zna ko je za sta nadlezan i odgovoran.
Zahiragic dovodi gradjane u zabludu, jer okrivljuje one koji sa blokadom veze nemaju. Kao zastupnik u Skupstini mora znati sta je cija nadleznost i prestati se provaljivati pred javnoscu sa neukim izjavama. Ispada nepismen i neinformisan. Sramota za jednog skupstinskog zastupnika da demonstrira toliko neznanje.

Ja da sam umjesto NIP-a, SDP-a i NS, ja ga ne bih popustala zbog ovakvih gluposti i previda.
User avatar
Login77777
Posts: 8704
Joined: 18/05/2021 09:11

#31778 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login77777 »

Bolje jedan dan ova povorka, nego jedan dan SDA na vlast. :bih:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#31779 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MUNAFIK »

Styling wrote: 26/06/2022 07:37
SuperHans wrote: 26/06/2022 02:40 Doci ce im glave izgleda ovo danas. Po drustvenim mrezama masovna poruke podrske Zahiragicu. Glupani ovo dozvolili. NS ce ih unistit
Nas narod, kao ovce, odmah skace na prvu. Narod je neuk i ne zna ko je za sta nadlezan i odgovoran.
Zahiragic dovodi gradjane u zabludu, jer okrivljuje one koji sa blokadom veze nemaju. Kao zastupnik u Skupstini mora znati sta je cija nadleznost i prestati se provaljivati pred javnoscu sa neukim izjavama. Ispada nepismen i neinformisan. Sramota za jednog skupstinskog zastupnika da demonstrira toliko neznanje.

Ja da sam umjesto NIP-a, SDP-a i NS, ja ga ne bih popustala zbog ovakvih gluposti i previda.
Druzim se i razgovaram sa mnogo ljudi i svi su oni PROTIV SDAa ali da budem iskren, jucer im je svima Zahiragic HEROJ... i to dovoljno govori koliko je trojka glupo postupila.

To da Zahiragic demonstrira nekakvo neznanje o nekakvim NADLEZNOSTIMA je glupa prica jer boli briga ikoga sta je cija nadleznost i na kraju sve ovo je emotovni dio ljudskog djelovanja, a ne neko teoretisanje i racionaliziranje.

Imas vlast u KS ti si odgovoran i tu pocinje i zavrsava sva prica.

U ovome SDA je jucer, a i danas zakucala i zgazila trojku u Sarajevu jer ovdje je vecina tradicionalnih glasaca kojima se sad nudi izbor trojka koja dovodi PARADE i gole manijake da napadaju nase majke i sestre po ulicama ili SDA koja to nikad nije uradila i koja nas brani od toga. Naravno racionalno to nije tako, ali emocionalno u ovom trenutku jeste i toga trebate biti svjesni.

Vrlo jednostavno je SDA to uradila i zakucala...

Trojka je ispala glupa i rado šake jada sa parade stavili su u drugi plan cjelokupnu politicku reformu u KS i u BiH jer radi ovoga jucer tradicionalni glasaci u ostatku BIH nikad nece napustiti SDA, a vrlo je upitno da li ce ostati protiv SDA U KS... Ovo ko ne vidi taj je corav i to je to...

Radi šake jada ovih golaca i LGBT promotora unistava se cijela reforma.

Trebali su dopustiti paradu, ali u kracem obliku, a ne cjelodnevna blokada grada... Drzati ljude u zgradama zatvorene i ne dopustiri im da napuste domove ili da se vrate u iste i ti cijeli dan je NEDOPUSTIVO.

Veliki minus za trojku koja je ovim dala Zahiragicu + 10 000 novih glasova u oktobru, ovdje se radi o emocijam i tu SDA trpa trojci vise nego svi homoseksualci jedi drugima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66269
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31780 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Ma svakog cuda tri dana dosta. Ovo ce tema biti jos par dana i onda idemo dalje. Oktobar je daleka buducnost iz te perspektive.
Anquilla
Posts: 2399
Joined: 25/04/2016 19:31

#31781 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Anquilla »

E cuj NS ce nestati nakon izbora zbog povorke :-)

Oni koji su glasali za NS, svakako podrzavaju povorku obespravljenih.
Oni znaju da je blokada zbog netolerantne sredine.

Onaj kojem je jedan Zahiragic, glasni i katkad neartikulisani poslanik u SKS, ikada ikakav “heroj”, je latentni SDA-ovac.
Onaj kojem je vaznija jedna subota od svih dobrih stvari koje je Vlada uradila (a spusak je dug), i ne zasluzuje uopste nista bolje od kradje, lopovluka, javasluka i nesposobnosti na vlasti.
giannibelif
Posts: 1997
Joined: 28/01/2017 22:11

#31782 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by giannibelif »

O paradi će se pričati još sedam dana. Kakvo crno gaženje. Čim se dogodi sljedeći potez u poboljšanju kvaliteta života, parada pada u zaborav i jedini ko će pokušati tu temu držati na površini su ova dva autistična zastupnika iz SDA kojima je to i jedini zadatak u mandatu. Uzmi temu i drvi o njoj do kraja ljeta kao što drve o Dininoj diplomi.
User avatar
Login77777
Posts: 8704
Joined: 18/05/2021 09:11

#31783 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login77777 »

MUNAFIK wrote: 26/06/2022 07:51
Styling wrote: 26/06/2022 07:37

Nas narod, kao ovce, odmah skace na prvu. Narod je neuk i ne zna ko je za sta nadlezan i odgovoran.
Zahiragic dovodi gradjane u zabludu, jer okrivljuje one koji sa blokadom veze nemaju. Kao zastupnik u Skupstini mora znati sta je cija nadleznost i prestati se provaljivati pred javnoscu sa neukim izjavama. Ispada nepismen i neinformisan. Sramota za jednog skupstinskog zastupnika da demonstrira toliko neznanje.

Ja da sam umjesto NIP-a, SDP-a i NS, ja ga ne bih popustala zbog ovakvih gluposti i previda.
Druzim se i razgovaram sa mnogo ljudi i svi su oni PROTIV SDAa ali da budem iskren, jucer im je svima Zahiragic HEROJ... i to dovoljno govori koliko je trojka glupo postupila.

To da Zahiragic demonstrira nekakvo neznanje o nekakvim NADLEZNOSTIMA je glupa prica jer boli briga ikoga sta je cija nadleznost i na kraju sve ovo je emotovni dio ljudskog djelovanja, a ne neko teoretisanje i racionaliziranje.

Imas vlast u KS ti si odgovoran i tu pocinje i zavrsava sva prica.

U ovome SDA je jucer, a i danas zakucala i zgazila trojku u Sarajevu jer ovdje je vecina tradicionalnih glasaca kojima se sad nudi izbor trojka koja dovodi PARADE i gole manijake da napadaju nase majke i sestre po ulicama ili SDA koja to nikad nije uradila i koja nas brani od toga. Naravno racionalno to nije tako, ali emocionalno u ovom trenutku jeste i toga trebate biti svjesni.

Vrlo jednostavno je SDA to uradila i zakucala...

Trojka je ispala glupa i rado šake jada sa parade stavili su u drugi plan cjelokupnu politicku reformu u KS i u BiH jer radi ovoga jucer tradicionalni glasaci u ostatku BIH nikad nece napustiti SDA, a vrlo je upitno da li ce ostati protiv SDA U KS... Ovo ko ne vidi taj je corav i to je to...

Radi šake jada ovih golaca i LGBT promotora unistava se cijela reforma.

Trebali su dopustiti paradu, ali u kracem obliku, a ne cjelodnevna blokada grada... Drzati ljude u zgradama zatvorene i ne dopustiri im da napuste domove ili da se vrate u iste i ti cijeli dan je NEDOPUSTIVO.

Veliki minus za trojku koja je ovim dala Zahiragicu + 10 000 novih glasova u oktobru, ovdje se radi o emocijam i tu SDA trpa trojci vise nego svi homoseksualci jedi drugima.
Pa onda vratite sda neka vam vlada. Ali onda poslje bez kmecenja molim. :thumbup:

PS. Jel nije prva parada bila kada je vlast bila SDA?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50453
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31784 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

_BataZiv_0809 wrote: 26/06/2022 07:36
mirza_15 wrote: 26/06/2022 00:12

Vidjeli smo da to nije tačno u mandatu ove Vlade. Svidjelo se to vama ili ne glasačko tijelo je konzervativno i nikada NS neće dobiti veliki broj glasova. Za NiP su glasali razočarani glasači SDA, SBB, pa i lijevo orijentisanog DF-a jer ne mogu više da vledaju kriminal, korupciju, nepotizam... Da li je NiP u ideološkom smislu bliži SDA? Jeste! Ali ideologija nije ono što je u ovom trenutku bitno. Tako je i formirana koalicija. Forsiranjem ovih gluposti NS će vratiti SDA na vlast!
Ti si ono u NiP-u?

Pa de pokazite muda sad kad je tesko i kad je koalicija na ispitu. Nemojte se ponsati ko tetke.

Nismo za paradu ali jesmo za koaliciju sa onima koji su za paradu jer je to visi interes.
Nekima koalicija znaci ovo:
NS nesto kao "sjebe", pocne kmecanje jer ce se izgubiti vlast, traze se ostavke (za svoje nikad) za mjesta na koje se mogao NiPovac ubacit...

Nego sad, kad golac nema veze sa Mustaficem i Mandicem, sta cemo sa Delicem i govorom mrznje na sluzbenom FB Ministarstva? :mrgreen:
User avatar
Login77777
Posts: 8704
Joined: 18/05/2021 09:11

#31785 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login77777 »

Bloo wrote: 26/06/2022 08:45
_BataZiv_0809 wrote: 26/06/2022 07:36
Ti si ono u NiP-u?

Pa de pokazite muda sad kad je tesko i kad je koalicija na ispitu. Nemojte se ponsati ko tetke.

Nismo za paradu ali jesmo za koaliciju sa onima koji su za paradu jer je to visi interes.
Nekima koalicija znaci ovo:
NS nesto kao "sjebe", pocne kmecanje jer ce se izgubiti vlast, traze se ostavke (za svoje nikad) za mjesta na koje se mogao NiPovac ubacit...

Nego sad, kad golac nema veze sa Mustaficem i Mandicem, sta cemo sa Delicem i govorom mrznje na sluzbenom FB Ministarstva? :mrgreen:
Ostavka valjda… :-D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50453
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#31786 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Bloo »

Prvo antiezanka, pa onda on :oops:
made_in_sarajevo
Posts: 5585
Joined: 06/05/2013 23:05

#31787 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Prva parada aaaa mi bosnjaci aaaa gotovi ste, druga prada isto, evo treca parada ista prica, ali na kraju do utorka to svi zaborave i hajmo dalje. Te price da im je zahiragic heroj je suplja jer su oni kao i ovi sa foruma, nisam za sda ali moram. Mora zato sto je naucio davati mito, imam ja rodjaka da nam zavrsi to i tako dalje. Sad udjemo u opstinu centar i novo sarajevo ma sa pjesmom me.docekaju na salteru. Prije u novom sarajevu ako udjem iza 16h hoce da me biju. Parada je jednom prosla i parada ce proci i da reis bude premijer i islamska zajednica budu ministri. Puno veci lobiji imaju pederi nego zahiragic. Ja kazem juce je opet neko iz americke.ambasade bio jer njihovo obezbjedjene je hodalo u paradi dok je N1 snimao, dok su snimali ja onako na prvu izbrojao 50ak turista. Dakle u turizmu imamo + radi parade doci ce jos vise turista, proslo bez belaja, nije neki krezubi vehabija bacio kamen i napravio sranje i haj vozi dalje.

Za blokade ipak se morate obratiti policiji jer vlada i ministri sa tim nemaju nista, policija radi operativni plan.

Ako su nam.pederi toliki problem da se sda mora vratiti nakon svih uradjenih projekata i projekata koji se rade, pa mi i ne zasluzujemo bolje i zasluzujemo biti bijeda i stoka.

Kao sto nekome pederi smetaju, tako i meni smetaju vehabije i veliki muslimani koji svojim ponasanjem pokusavaju natjerati sviju da su muslimani, eto radi toga ja nikad necu za sda glasati kao i bruku raje koju znam. Isto sranje drugo pakovanje i vazda sam na strani trojke i pedera. Vise volim.pedera vidjeti na mjestu premijera nego zahiragica
giannibelif
Posts: 1997
Joined: 28/01/2017 22:11

#31788 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by giannibelif »

Nema te parade i tih golih guzica koje mogu vratiti SDA u KS.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#31789 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by MUNAFIK »

Trebate biti svjesni da je NASA STRANKA na proslim izborima dosegla svoj maksimum, nikad vise nece imati taj broj glasova, za promjenu SDA jedina sansa je NIP i to je realnost.

Glasaci NIPa su u vecini slucajeva bivsi glasaci SDA, SBBa i jos nekih stranki i ono najvaznije, ti takvi glasaci su vecina i to je realnost.

Trojka je usrala motku sto je dopustila da se grad potpuno blokira cijeli dan. Cijeli dan nije bilo potrebno i jis su pustili da gologuzi bolesnici uznemiravaju ljude po ulici. To je poraz u ovome svemu.

Trebali su i morali su uraditi bolje jer valjda znaju da je SDA opozicina i valjda znaju kakav je stav VECINE stanovnostva prema ovim paradama.
User avatar
addem
Posts: 2771
Joined: 13/02/2004 00:00

#31790 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by addem »

https://www.klix.ba/magazin/kultura/izv ... /220626004

Kao sto sam pretpostavljao. Narodno pozoriste nije ucestvovalo u ovom dogadjaju. Juce je Zaha izjavio i slagao da je pozoriste ovo organizovalo pa bi bio red da odgovara za lazi. EU sve ovo finansira dakle sve stranke koje su da bih udje u EU su za ove gluposti. Nema vise licemjernog pravdanja.
made_in_sarajevo
Posts: 5585
Joined: 06/05/2013 23:05

#31791 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by made_in_sarajevo »

Haj da prestanemo vise lagati da je vlada kriva za sve i jadna nam majka ako ce zahiragic zvani vepar zvani popljuva sve oko sebe biti relevatan za informacije.

Policija pravi operativni plan i adresa za upite zasto je grad blokiran uputiti policiji i uputiti OSA koja je isto ucestvovala u organizaciji, osim ako se sda ne smije pitati po ovom pitanju.

Pederluk.ispred muzeja organizovala neka moderna eno imenom i prezimenom se javila tako da opet ni pozoriste ni vlada nemaju nista s tim.

Posto EU sve placa uz podrsku amerike, trebamo svi javno stati na stranu dodika i da se prikljucimo rusiji jer kod njih nema pedera.
User avatar
Ludzak
Posts: 5508
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#31792 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Ludzak »

made_in_sarajevo wrote: 26/06/2022 09:55 Haj da prestanemo vise lagati da je vlada kriva za sve i jadna nam majka ako ce zahiragic zvani vepar zvani popljuva sve oko sebe biti relevatan za informacije.

Policija pravi operativni plan i adresa za upite zasto je grad blokiran uputiti policiji i uputiti OSA koja je isto ucestvovala u organizaciji, osim ako se sda ne smije pitati po ovom pitanju.

Pederluk.ispred muzeja organizovala neka moderna eno imenom i prezimenom se javila tako da opet ni pozoriste ni vlada nemaju nista s tim.

Posto EU sve placa uz podrsku amerike, trebamo svi javno stati na stranu dodika i da se prikljucimo rusiji jer kod njih nema pedera.
Realno Bosnjaci i jesu za Istoka, vise nego za Zapada.
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#31793 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by mirza_15 »

MUNAFIK wrote: 26/06/2022 07:51
Styling wrote: 26/06/2022 07:37

Nas narod, kao ovce, odmah skace na prvu. Narod je neuk i ne zna ko je za sta nadlezan i odgovoran.
Zahiragic dovodi gradjane u zabludu, jer okrivljuje one koji sa blokadom veze nemaju. Kao zastupnik u Skupstini mora znati sta je cija nadleznost i prestati se provaljivati pred javnoscu sa neukim izjavama. Ispada nepismen i neinformisan. Sramota za jednog skupstinskog zastupnika da demonstrira toliko neznanje.

Ja da sam umjesto NIP-a, SDP-a i NS, ja ga ne bih popustala zbog ovakvih gluposti i previda.
Druzim se i razgovaram sa mnogo ljudi i svi su oni PROTIV SDAa ali da budem iskren, jucer im je svima Zahiragic HEROJ... i to dovoljno govori koliko je trojka glupo postupila.

To da Zahiragic demonstrira nekakvo neznanje o nekakvim NADLEZNOSTIMA je glupa prica jer boli briga ikoga sta je cija nadleznost i na kraju sve ovo je emotovni dio ljudskog djelovanja, a ne neko teoretisanje i racionaliziranje.

Imas vlast u KS ti si odgovoran i tu pocinje i zavrsava sva prica.

U ovome SDA je jucer, a i danas zakucala i zgazila trojku u Sarajevu jer ovdje je vecina tradicionalnih glasaca kojima se sad nudi izbor trojka koja dovodi PARADE i gole manijake da napadaju nase majke i sestre po ulicama ili SDA koja to nikad nije uradila i koja nas brani od toga. Naravno racionalno to nije tako, ali emocionalno u ovom trenutku jeste i toga trebate biti svjesni.

Vrlo jednostavno je SDA to uradila i zakucala...

Trojka je ispala glupa i rado šake jada sa parade stavili su u drugi plan cjelokupnu politicku reformu u KS i u BiH jer radi ovoga jucer tradicionalni glasaci u ostatku BIH nikad nece napustiti SDA, a vrlo je upitno da li ce ostati protiv SDA U KS... Ovo ko ne vidi taj je corav i to je to...

Radi šake jada ovih golaca i LGBT promotora unistava se cijela reforma.

Trebali su dopustiti paradu, ali u kracem obliku, a ne cjelodnevna blokada grada... Drzati ljude u zgradama zatvorene i ne dopustiri im da napuste domove ili da se vrate u iste i ti cijeli dan je NEDOPUSTIVO.

Veliki minus za trojku koja je ovim dala Zahiragicu + 10 000 novih glasova u oktobru, ovdje se radi o emocijam i tu SDA trpa trojci vise nego svi homoseksualci jedi drugima.
Ma ne razumiju to. Evo vidiš po komentarima poslije tvog. Oni furaju svoju agendu ne kontajući apsolutno ništa. Ovo što si napisao, "prosječan glasač će na sve ovo reagovati emotivno" evo vidiš da ne kontaju. Odgovori tipa: "Latentni SDAovac", "Kome je jedna subota važnija od svega urađenog" pokazuje da ne kontaju matematiku. Ti "latentni SDA-ovci" glasaju. Valjda treba da ih ubjediš da glasaju za tebe, a ne za SDA? Valjda je poenta političkog djelovanja prenijeti svoju ideju do većeg broja građana koji će onda glasati za tebe i ukazatiti ti povjerenje. I dalje pokušavaju objašnjavati racionalno. Razumijemo i ja i ti, i jedan krug ljudi ta racionalna objašnjenja ali oni izgleda ne razumiju da je jučer izgubljen ogroman broj glasova onih koji ta racionalna objašnjenja neće slušati nego su jučer prelomili na emocionalnom planu. Spominju Delića i službenu Facebook stranicu i pokušavaju relativizirati sa tim. Jeste pogriješio, ali za to ne ide ostavka. Fudbalskim riječnikom, ono nije ni žuti već običan prekršaj koji je sudija upamtio pa mu možda kod sljedećeg da žuti. Sve ono što se dešavalo jučer je za direktnog crvenog kartona! Pri tome ne mislim na paradu kao paradu. Mislim na 9 sati blokade grada i onog golaća pred pozorištem. Jučer je veliki broj građana BiH, ne samo Sarajeva, odlučio da na izborima neće dati podršku Trojci. Ignorisanje toga je guranje glave u pijesak. A to guranje glave u pijesak bi moglo rezultirati pobjedom SDA na sljedećim izborima. Semir Efendić premijer, dia ministar, Dević predsjedavajući Skupštine KS :lol: I još podržani HDZ-SDA koaliciom sa viših nivoa. Zašto dodavanje lopte protivničkom igraču, u svom petercu u 90-toj minuti? ZAŠTO?! Je li moguć toliki nedostatak inteligencije u Trojci da ovakve neforsirane greške prave u izbornoj godini? Ne zabojaš prst u oko pred izbore onome od koga očekuješ glas!

P.S. ja se iskreno nadam da ja ovo preuveličavam i da nije takav efekat kako se meni čini. Iskreno se nadam radi budućnosti nas i naše djece. Nadam se da su u pravu ovi što pišu da je svakog čuda tri dana dosta i da će ovo izblijediti do izbora.
User avatar
Riddle
Posts: 8197
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#31794 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Riddle »

Ako je blokada nekih ulica zbog nekog eventa razlog da se izgube izbori, onda smo baš u kurcu. Alternativa je smanjila budžet našem gradu zbog zabrinjavajućeg rapidnog rasta Sarajeva. Pa bujrum.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11055
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#31795 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Prpa.ba »

Trojka vlada zahvaljujuci NiP-ovoj bazi, a ne moze bez SDP-a i NS-a.

Vladavina sa NS-om znaci i tolerisanje njihovih idiotizama i samoranjavanja i stalno pokusavanje da se politicki prezivi tome unatoc. Kolike su sanse, neka svako procijeni za sebe. Da pitate NS-ovce da li su radije za bahatu paradu danas ili da participiraju u vlasti narednih 8 godina, oni bi rekli parada.

Pogledati i pod vladavina Mandica u Centru i sl.

Tako je kako je.
User avatar
hare_1989
Posts: 337
Joined: 14/06/2022 13:38

#31796 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by hare_1989 »

Prpa.ba wrote: 26/06/2022 10:42 Trojka vlada zahvaljujuci NiP-ovoj bazi, a ne moze bez SDP-a i NS-a.

Vladavina sa NS-om znaci i tolerisanje njihovih idiotizama i samoranjavanja i stalno pokusavanje da se politicki prezivi tome unatoc. Kolike su sanse, neka svako procijeni za sebe. Da pitate NS-ovce da li su radije za bahatu paradu danas ili da participiraju u vlasti narednih 8 godina, oni bi rekli parada.

Pogledati i pod vladavina Mandica u Centru i sl.

Tako je kako je.
Zato ide metla za NS poslije izbora. Možda ostane dvojka, jer sa SDP-om bi se ipak ko moglo, a ove ekstremno liberalne budaletine u vidu lika i djela Forte i Čudićke, fino s noge na nogu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66269
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#31797 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by _BataZiv_0809 »

Sto SDA botovi hajcaju
User avatar
Login77777
Posts: 8704
Joined: 18/05/2021 09:11

#31798 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login77777 »

_BataZiv_0809 wrote: 26/06/2022 10:47 Sto SDA botovi hajcaju
Jedini oni se brinu za BiH. :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10807
Joined: 27/04/2021 22:52

#31799 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by tramvajtrojka »

_BataZiv_0809 wrote: 26/06/2022 10:47 Sto SDA botovi hajcaju
al smijesno kako se raja uvijek upeca na jednu te istu pricu 90% grada nece imati pojma o ovome za dva dana :-)

a i ovo cedni bosnjaci i veliki mumini da ne znam u kakvom društvu zivim rekao bi sve veliki moralisti , a ukradi , prevari i stavi ga u tudju ženu zivotni moto i san :lol: :lol: :lol:
User avatar
Login77777
Posts: 8704
Joined: 18/05/2021 09:11

#31800 Re: Vlada(e) Kantona Sarajevo 2018-2022

Post by Login77777 »

@tramvajtrojka
Ido pogledaj komentar na temi sda sto je focak napisao. :lol:
Locked